Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  10,718 figma iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR
  UI/UX FİGMA Bitti left

  Turizim taşımacılığı alanında uzunca bir süredir yapmayı planladığımız web sitesi ve mobil aplikasyon için arayüz tasarımı yaptırmak istiyorum Figma olarak projeyi teslim almak istiyorum Proje detaylı bir çalışma gerektirmektedir Web sitesi Kullanıcı app Taşıyıcı app Yönetici paneli tasarımı istiyorum

  €1949 (Avg Bid)
  €1949 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Frontend ve backend developer responsive Figma üzerinden web tasarımları hazırlanmış web sitesinin oluşturulması işi

  €51 (Avg Bid)
  €51 Ortalama Teklif
  7 teklifler
  UI/UX Uzmanı Bitti left

  ...uygulamalar için UX/UI Designer arayışımız bulunmaktadır. GENEL NİTELİKLER - UI/UX tasarım alanında en az 3 yıl deneyimli, - İyi derecede görsel tasarım yapabilme yeteneğine sahip, - UX araştırmaları ve A/B test çalışmalarında yer almış, - Kullanıcı odaklı tasarım çözümlerini içeren çalışmalarının yer aldığı portfolyo sunabilecek, - Illustrator, Photoshop, Adobe XD, Sketch, Marvel, UxPin, Figma vb. tasarım araçlarını kullanabilen, - Yazılım geliştirme ekipleri ile iş birliği içerisinde çalışıp tasarım çözümleri üretebilen, - Tasarım kılavuzları ve prototipler oluşturabilen, - Hızlı prototipleme ve A/B test için HTML, CSS ve JavaScript'te deneyim, - Tasarım ve kullanılabil...

  €442 / hr (Avg Bid)
  €442 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  merhaba Figma ile benzer bir mobil template yaptırmak istiyorum. firma çalışanları tarafından kulanılacak bir uygulama personel bilgileri barındıran bır uygulama olacak renkler video dakı renkler olabilir bu konuda yardımcı olabılırmısınız

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Tasarımı figma ile çizilmiş, backend apisi yazılmıs projemiz için fronend developer aranıyor. Kullanıcı, Marka ve Admin panelleri olan dinamik bir web projesinde endpointler tuketilerek dinamikleştirilecek ve responsive yapıda olacaktır. Süre kısıtlı olduğu için proje için müsait olan ve kısa sürede bitirebilecekler teklif gondersinler.

  €422 (Avg Bid)
  €422 Ortalama Teklif
  20 teklifler
  UI/UX Designer Bitti left

  ...kullanıcıları, takipçileri katlanarak artıyor. Bu büyümemizde yaratıcılığı ile büyük katkısı olacak bir UI /UX designer arıyoruz. Bu pozisyona başvuruyorsan sende aradığımız özellikler: 1. Görsel tasarım kabiliyeti Görsel algısı yüksek, orijinal bir görsel dil oluşturabilen, kaliteye önem veren, 2+ yıl UI ve UX design tecrübesi ve portfolyosu olan, İlgili tasarım araçlarında deneyim sahibi (Adobe XD, Figma, Photoshop vb.) 2. Farklı ekiplerle hızlıca proje çıkarabilme Aynı anda birden fazla proje ekibi ile çalışma tecrübesi olan ve çalışmaktan keyif alan Geri bildirim sürecini verimli bir şekilde yönetebilen, Bir işe başladığında hakkını vererek bitirebilen, Ayrıntılara ...

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Figma ile tasarlanmış arayüzleri elementor ve Elementor Pro kullanarak Wordpress'e aktararım yapabilecek bir çalışma arkadaşı arıyoruz. Dileyen kişiler özel mesaj yoluyla ulaşması halinde figma linki paylaşılacaktır.

  €175 (Avg Bid)
  €175 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Devam eden Projelerimiz için “Kullanıcı Arayüzü (UI) ve Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımcısı” Uzman freelance arıyorum. En az 5 yıllık proje ve çalışma tecrübesine sahip olmak, Illustrator, Photoshop, Adobe XD, Sketch, Figma vb. tasarım araçlarını kullanabilmek, İyi derecede görsel tasarım yapabilme yeteneğine sahip olmak, Tasarım ve kullanılabilirlik problemlerini yaratıcı ve efektif şekilde çözebilmek, web ve mobil arayüz tasarımları konularına hakim olmak, En önemlisi Casino - Sports ve Bu websitelerin Görsellerinde tecrübesi olan ,yapılan işlerinde referans gösterebilen , Yenilikçi ve sıradışı çizimleri olan , Bitmiş ve devam eden Projelerimize ( banner-logo-fullpage tasarımla...

  €202 (Avg Bid)
  €202 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Sosyal medya uygulamam için store ekran görüntülerini yapabilecek bir tasarımcı arıyorum. Tasarımların Figma ile tasarlanması gerekiyor. Toplamda 6 tasarım, 2 farklı çözünürlükte olması gerekiyor. Tasarımlar üzerinde yazı alanlarının boş bırakılması yeterli. Burada ilk defa ilan açtığım için app bilgilerini paylaşıp paylaşmamam gerektiğini bilmiyorum, o yüzden sonrasında ilanı güncelleyebilirim. Uygulama %90+ erkek kullanıcılardan oluşuyor, ilgi çekici ve canlı görünmesi gerekli.

  €132 (Avg Bid)
  €132 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Selam, Figma üzerinde profesyonel olarak tasarlanan bir web tasarımımız var. Bunu figma tasarımından web ve mobil olarak html ve csse dökecek uzman arayışındayım. Tasarım her virgüle kadar, her noktaya kadar ölçülendirilmiştir. Aradığım uzman tasarımı kodlarken temiz, hızlı ve profesyonel olarak çevirmesi gerekmekte. Tasarım masaüstü olarak hazırlandı. Mobil kısmını birlikte danışarak siz yapacaksınız. Ben hangi görselin hangi yazının nereye yerleşimi konusunda yönlendirme yapacağım. Tasarım temiz, sade, kurumsal bir tasarımdır. Statik olarak 16-20 sayfa arası çeviri yapacaksınız. Daha önce dan tasarım kodlamış olmanız şarttır. Referansınızı isteyeceğim. Minik revize ve düzeltmeler konusunda ...

  €153 (Avg Bid)
  €153 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  App Store ve Google Play de yayında olan uygulamamız için abonelik sistemi tasarımı gerekmektedir. Ayrıntılar, Tasarımlarımız Figma uygulamasında bulunmaktadır. Genel tasarıma uygun abonelik için gerekli sayfaların tasarlanması gerekmektedir. Abonelik uyarı sayfası. Abone olunduktan sonra başarılı işlem ya da hatalı işlem sayfası. Abonelik türlerini (aylık, 3 aylık ve yıllık) seçebileceği bir ekran. Promosyon kodunu girebileceği bir ekran. Abonelik iptali gerçekleştireceği bir ekran.

  €33 (Avg Bid)
  €33 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Need UI UX designers to create the user interface for an app & Website for a location based platform application offering a way to find and pay for services. The work will include collaborating with the founders and engineer to further develop the mock in Figma . This will include creating the user journey, site map from point A to point B. The goal is to develop a product from the idea.

  €29 / hr (Avg Bid)
  €29 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Due to previous experience only a budget of 15$ is allowed; the project is simple and the documentation is available along with some figma template to see how things should function and the front end ready to use. You will be adding Php and SQL queries with a database template to the project. Here is some informations.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Figma to javafx 6 gün left
  ONAYLI

  I have a figma project and o need to build a javafx project reproducing the figma design.

  €453 (Avg Bid)
  €453 Ortalama Teklif
  20 teklifler
  chessmaster -- 2 6 gün left

  Need UX designer for the gaming app with following skills Ability to create wireframes using modern design tools such as Figma, Sketch or Adobe XD. Have a research first mindset where understand users’ needs thought research is a baseline. Experience working with HTML and CSS Working knowledge and experience using a design system. Prior experience of user-centred design and best practices, such as usability testing. Experience designing digital products and systems, not just websites.

  €974 (Avg Bid)
  €974 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  We need you to work on an existing web-app implemented in React We need you to add a few new screens to our existing web app also we need you to apply correct styling to the app based on a Figma design. You need to have excellent HTML and CSS styling skills.

  €30 / hr (Avg Bid)
  €30 / hr Ortalama Teklif
  65 teklifler

  Hello I'm looking for someone that would be available to integrate this Figma design single page on Elementor. While taking care of responsive and speed, by doing a clean work (no overlapping sections, using media queries instead of duplicate elements for mobile & desktop, compressing images, respecting HTML elements hierarchies). Figma link : Thanks!

  €81 (Avg Bid)
  €81 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  Hi there! Our development team is in search of a talented designer to bring our personal account design to life in Figma. You'll be starting from the existing website design and creating a mobile application version. If you're interested, please send us your proposals, budget estimates, and any relevant Figma design links. Our budget is flexible, and we're open to working with freelancers. Please note, company representatives, we appreciate your time, but we're looking for individual contractors. Thanks!

  €587 (Avg Bid)
  €587 Ortalama Teklif
  61 teklifler

  I have made the figma design for a simple Translation App (Translate Text, Speech & Photo) including the workflow and I wish to create an Android app with it (included tablet format supported). The app should be able to runs ads and be monetized (i.e. used for commercial purposes). Please see the attached file for the details. The app is relatively straightforward and will use open / free source APIs (please make sure you read the documentations first and understand how to use it & are able to user it): Here are the API to use for this project (specifically these APIs): 1) Core Translation Feature: Open Source API - 2) Speech To Text conversion: Android should have a native feature / framework for that 3) Text To Speech conversion: Android should have a native

  €391 (Avg Bid)
  €391 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  Hi, we have a end to end design in figma for a dating app. I need end to end templates for this design without business logic. if everything is fine, we can talk about the business logic as the second phase.

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi, we have a end to end figma design for a dating app. I want you to develop react native app without business logic, just. the screens and css etc.. No logic for now. if everything is fine, we can proceed with 2. phase.

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi, We designed dating app and we have end to end design in figma. I want it to be developed in react native as a dummy. If everything is fine, we can proceed with the business logic.

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Design for WordPress Website for our client We are looking for web designers to make pages on wordpress, the projects woul...the pages. - The websites will be made using using Elementor Pro and Hello Elementor Theme - The pages on each website would be (Home, About us, Services, Contact) - You will receive a figma link so you can see the design for each page. There may be cases when: - The client needs one or more additional pages, or doesn't need some of the above pages. - The client will not have any images to use in the website, in wich case we will provide you with images to choose from in the media section of the site. - The client will not have text, in wich case you will need to insert Lorem Ipsum text to match the figma section. The timing for each project w...

  €23 / hr (Avg Bid)
  €23 / hr Ortalama Teklif
  86 teklifler

  I need someone to create Mockup for my word press webiste, which will have at minimum 25 pages. You can visit this website for ideas on what I need - Respond with your fixed proposal please. Thanks

  €176 (Avg Bid)
  €176 Ortalama Teklif
  75 teklifler

  Requirements: 1. Figma Design for 4 screens which are basically simple forms to be built for our application using React. 2. Final front end of the screens using React. 3. Code for Figma and front end development. 4. We will review each code and find anything not working then will ask you to fix it and you have to fix the same. 5. Once you give the Figma design/front end end, if there are any mistakes or changes required you will be asked to do the same 6. I will provide the layout of the forms in Excel. 7. Need both Figma and the front end to be developed in 2 DAYS ONLY once contract is awarded. 8. Payment will be released immediately once the work is completed. Any changes or corrections after review also needs to be made by the developer immediately...

  €141 - €424
  Acil Mühürlü
  €141 - €424
  22 teklifler
  Exhcange crypto & Tradeing 6 gün left
  ONAYLI

  Hi there I want to platform Dev with UI Design in Figma UI Development React Wallet Creation for Spot, Futures, Margins, P2P APIs Integration for PayPal

  €1768 (Avg Bid)
  €1768 Ortalama Teklif
  41 teklifler

  Looking for an experienced user-centric UI/UX designer to rework existing (and in the future new) pages of B2C SaaS. Expecting you to work on Figma. Examples of tasks: - User profile page redesign - Main navigation redesign - Entity creation page redesign

  €29 / hr (Avg Bid)
  €29 / hr Ortalama Teklif
  86 teklifler

  Project Description: We are looking for a talented freelancer to design a landing page for our ChatGPT or GPT 3.5 Davinci model project based on a Google Ad Campaign. The landing page should be designed in Figma and should be visually appealing, user-friendly, and effectively communicate the benefits and features of our product. This contest is an opportunity for you to showcase your design skills and creativity. We are only requiring you to provide a direction for the landing page design. The winner of the contest will then complete the full design. Key Responsibilities: Research and understand the target audience for the ChatGPT or GPT 3.5 Davinci model Create a visually appealing design direction that accurately reflects the product's brand Develop a user-friendly landing...

  €121 (Avg Bid)
  Garantili
  €121
  15 girdi

  you need to expert in 1. web design 2. content writer (know what visitor want to search for) SOP figma web design -> insert real content and image in figma> build html (my developer will build so in the mean while you work on another page design ) SOP in detail 1. you need to design a mobile web, let me check and approve, then proceed to design desktop web (i need a very modern design which every object such as text is big, button is big. 2. the design text should not a dummy text and image, need to insert the real content. (you need to know what content need to insert, if your english is bad then i will assign copywriter to you to fix the grammer) 3. then build the html with responsive (must possess all SEO tag on it ) Bonus pay: each of your website will have s...

  €462 (Avg Bid)
  €462 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  Just like on a real slot machine, the aim of the game is to enter the feature and win some cash! This can be done by matching numbers on the win line! We already have backend APIs and Figma design for the project. Currently, we are looking for a Unity developer for Frontend Detailed features are attached below. Note that the Selection process will include [Please do not bid if you are not ready for the following selection process] 1. Developers Public Git Repository Coding Standards Assessment 2. Technical Interview

  €986 (Avg Bid)
  €986 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Figma Project about a App Name "MIND ME" : Product - Medical Device (belt-Head Band) on Alzheimer Patient Head, to read their Mind waves. Project shall contain but not limited to, - GRAPHICAL mind waves of the Patient visually ( a graph chart). it should show the over all changes in the graphical Waves (up-down) for a week( or) month in a interactive way, with colour variations or in any aspects -Dashboard --> Device Finder / Location Tracker / Personal ID-Profile / Emergency Contact/ Medical report/ Known Persons/ Reminder/ Graph - Voice assistant to help the patient in some areas of application like to remind about appointments/ people/ taking medicines - Daily reminder - Other Typical/ Standard/Basic Features

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  18 teklifler
  Fullstack Vue with Ruby 6 gün left
  ONAYLI

  We're looking for a Full-stack Vue developer with Rails...vertical scrolling does not work on mobile Company logos are too small on mobile Clean-loaded user products (related to storage management, Local storage, and cookies) Incorrect page status code with incorrect GraphQL responses ( / GraphQL client error handling) User Stories Implement new third-party service to track users / demasking IPs (front-end part) Refactor the subpage to a new design (Figma) Black week product page (new incentives implementation) - reusable for future events and campaigns Category pagination replaced with new reusable component Maintenance tasks Lazy load third-party JavaScripts (e.g. Google tag) Increase delay for search query push to Google dataLayer Refactor Class style components to Composi...

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  27 teklifler

  you need to expert in 1. web design 2. content writer (know what visitor want to search for) SOP figma web design -> insert real content and image in figma> build html (my developer will build so in the mean while you work on another page design ) SOP in detail 1. you need to design a mobile web, let me check and approve, then proceed to design desktop web (i need a very modern design which every object such as text is big, button is big. 2. the design text should not a dummy text and image, need to insert the real content. (you need to know what content need to insert, if your english is bad then i will assign copywriter to you to fix the grammer) 3. then build the html with responsive (must possess all SEO tag on it ) Bonus pay: each of your website will have s...

  €427 (Avg Bid)
  €427 Ortalama Teklif
  86 teklifler

  ...Project Management • Product development and management • Strong understanding of domain knowledge is a plus • Profound knowledge of programming languages and platforms like C, C++, Python, QML, QT etc. • Prior experience of working on complex software systems and application development. Development - User Interface development (- Dark mode as well as Light mode) based on a given UI design on Figma for desktop software. Can be discussed in detail during one to one interaction. Project Deliverables • Bug free flawless functioning of the desktop software with new UI. • Client should be able to upload executable file on client's website, send updates (version and features) to customer/user (similar to how windows updates are sent to users) &bu...

  €599 (Avg Bid)
  €599 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  We are searching for a front end development shop we can hire to turn figma designs for Playground (Rasta’s US outpost) into a website that is super responsive, fast and easily editable. Figma designs here:

  €366 (Avg Bid)
  €366 Ortalama Teklif
  47 teklifler

  Looking to hire full stack Shopify developer to designa and develop shopify website as per the designs shared in Figma. Roles and Responsibilities: ------------------------------- Competent in Shopify app development and Shopify apps architecture. Proficient knowledge of Shopify liquid code and its advance concepts. Candidate should have expertise to design, develop, test and deploy solutions based on industry’s best practices as per organisational requirements. Expertise in theme integration, customization, HTML/CSS, SCSS, MySQL, AJAX, JS, JQuery, third party API integration Good knowledge about the latest design tools and good understanding of UI/UX concepts. Requirement: --------------- 2+ Years of experience as a Shopify Developer. Expert in Shopify theme development an...

  €114 (Avg Bid)
  €114 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  I have designed my UX design portfolio and it is taking me ages to work out how to add the design to Webflow so if anyone could help me with this I can start applying for roles sooner. I'd need to send the completed designs through Figma but there are 6 pages and it would just require someone to copy and paste the images and text and make sure the user is clicking through to the correct pages as it's just a portfolio. If I could watch you for an hour through a screenshare that would also be great so I can get an idea of how I'd edit the website if I need to in the future.

  €311 (Avg Bid)
  €311 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Due to previous experience only a budget of 15$ is allowed; the project is simple and the documentation is available along with some figma template to see how things should function and the front end ready to use. You will be adding Php and SQL queries with a database template to the project. Here is some informations.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I am looking for an expert front-end development freelancer (or team) to convert my Figma design (mainly landing page ) into fully functional web pages. We need the following characteristics: - Clean and structured code - Making use of Bootstrap - Applying best practices - Perfectly responsive design - Quick loading time (less than 1 sec) Full Design will be provided during the interview.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  83 teklifler

  Website & App Expert require for Payment Exchange and own Payment Gateway - Platform Require Like Stripe and PayPal + with multiple options for Accepting payments and Sending payouts globally. Reference - Website & App & Panels Figma Design Responsive Website & App Development (Flutter or React Native) Modern Design, Extra Smooth Transitions & 3d Look Money Exchange. Wallet - Account, Transactions, Card, etc. Payment Gateway. (API, SDK & Plugins) Panels/Dashboard Full Website & App Control - Admin Panel & Staff Panel Website, App, Admin & APIs, SDK, Plugins Complete Documentation and 6-month complete Support -- Users can credit payments to their website account (from any source) -- Users can withdraw payments to any required accounts (banks,...

  €1694 (Avg Bid)
  Özellikli Gizlilik Anlaşması
  €1694 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  I need to have a Figma design translated into a working ASP.Net Web Application. The following functionalities need to be provided : - Registration of User - Forgot password - Login / Logout - CRUD of volunteers - Import / Export functionality to Excel - Security roles to see only 1 / Multiple volunteers After first quotes, I can share the figma with you

  €476 (Avg Bid)
  €476 Ortalama Teklif
  111 teklifler

  I am looking for someone to redesign an existing ticket purchasing website for public transport tickets sold on smartcards (like London's Oyster card). The site is approximately five pages (Homepage, Registration, Purchase, Account Details, FAQs/info/contact) with four user journeys/flows (Register a new customer, reg...card). The site is approximately five pages (Homepage, Registration, Purchase, Account Details, FAQs/info/contact) with four user journeys/flows (Register a new customer, register a travel card, buy a ticket, update personal details). Straightforward requirements - would suit a relatively junior designer. Branding guidelines and assets will be provided. Deliverables output is a prototype in XD or Figma for our developers to build. Hoping for a turnaround in the ...

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  68 teklifler

  I have Wireframes from Figma (Copy)?node-id=0%3A1&t=1VKWYhG3a3Pc8YcM-1 (Copy)?page-id=0%3A1&node-id=2%3A855&viewport=337%2C521%2C0.08&scaling=min-zoom&starting-point-node-id=2%3A855&show-proto-sidebar=1 I need a standard design-template with this functionality

  €222 (Avg Bid)
  €222 Ortalama Teklif
  59 teklifler
  App design 5 gün left

  For now, we need a logo design and screens in Figma.

  €28 / hr (Avg Bid)
  €28 / hr Ortalama Teklif
  59 teklifler

  We are seeking a highly creative and motivated graphic designer to join our team. As a graphic designer, FOR Restaurant POS you will play a key role in designing eye-...consistent with our brand guidelines Stay up-to-date with industry trends and incorporate new design techniques into your work Requirements: Bachelor's degree in Graphic Design, Fine Arts, or related field At least 2 years of experience in graphic design, with a focus on user interface design Strong portfolio showcasing your design skills and experience Proficiency in Adobe Creative Suite, Sketch, Figma, or similar design tools Ability to think creatively and come up with innovative design solutions Excellent attention to detail and strong time management skills Good communication skills to work effectively wi...

  €413 (Avg Bid)
  €413 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Brief description: We are seeking a talented designer to create a Figma or sketch design for a social media management platform. The design should be modern, user-friendly, and visually appealing. The platform should allow users to manage multiple social media accounts, integrate AI compose, schedule posts, and track analytics. Deliverables: A Figma design for the social media management platform, including the dashboard, account management, post scheduling, and analytics sections High-quality PNG and JPG screenshots of the design The Figma file with all design assets Requirements: Proficiency in Figma or Sketch Strong understanding of UI/UX design principles Experience creating designs for web and mobile platforms Excellent atten...

  €74 (Avg Bid)
  €74 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  We're seeking an experienced Developer or Agency to convert Figma designs to pixel-perfect responsive React components for a long-term project. Daily deliverables and a focus on quality code are required. Familiarity with Gatsby is a plus. We will require components to be fully responsive and include very neat naming of props and states. The ideal candidate must have a strong attention to detail, excellent time-management skills, and a portfolio of relevant work. Please provide examples of your previous projects when applying.

  €24 / hr (Avg Bid)
  Özellikli Acil
  €24 / hr Ortalama Teklif
  154 teklifler

  Build me one match per day iOS dating app (see attachment). This is most simple dating app ever designed. I have a Figma of front end screens already too. I will pay you $500 for two weeks delivery. Please only contact me if you have built a dating app before. I will release milestone in full when you are done in two weeks. Simple and easy! NEED: - Front End (UI/UX Design) - Back-End (Admin) - Back-End (All Logic + APIs + Matchmaking Algorithm)

  €755 (Avg Bid)
  €755 Ortalama Teklif
  74 teklifler

  ...logic and admin panel. I also need help submitting final version to iOS App Store when complete to make sure my app gets accepted and has correct code which does not violate any rules. Dating App Concept: Users get set up with one new match every day. There is no swiping. There are no geo-location features. I do not want copy of existing dating app apk. 1. Need Front-End UI/UX design (based on Figma) 2. Need Back-End Admin Panel (web panel) 3. Need basic features logic and matchmaking algorithm (I already have formula) Front End: 1. HOME: Match of the Day Profile Screen 2. Chat Screen 3. Chat Menu 4. My Profile 5. Edit My Profile 6. Settings 7. Log-In 8. New Member Application Screens** 9. Membership Acceptance (Subscription) Screens** Admin 1. View All Users, Add New User,...

  €964 (Avg Bid)
  €964 Ortalama Teklif
  52 teklifler

  Apply figma design to responsive simple website as demo website. The website will be simple store and apply figma style of the simple store. The website should be build : HTML + CSS + Javascript No need for database for the website. Example website : (only front page +cart + checkout pages)

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  84 teklifler