Find email addresses pakistani people işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  255,094 find email addresses pakistani people iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Python, siniflandirma yöntemleri ile Emaillerin Spam ya da Phishing girisimi olup olmadigini tespit etme

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba, Yandex üzerinden mail alıyorum ( 3 tane farklı maile ) Bu 3 maile gelen maillerdeki linki anında ( hız çok önemli ) chrome üzerinden açacak bir uygulama ihtiyacım var. gmail üzerine yaptırdığım bir uygulamam var şimdi de yandex gerekli.

  €178 (Avg Bid)
  €178 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Ticimax Platformunu kullandığımız e-ticaret sitemizin; -Blog sayfasının Hazırlanması; Blog Sayfasının Görselleri ve 10 adet Seo Uyumlu Yazı Girilmesi -Web Sitesine Email Entegrasyonu; Üye Olunduğu Zaman, Sipariş Sonrası, Kargolama Sonrası ve Kampanyalarla İlgili Mail Şablonlarının Hazırlanması -Web sitesi Sms Entegrasyonu; Sipariş Sonrası,Kargo Teslim edildiği zaman ve Kampanyalarda v.b. Bildirilmek üzere Sms şablonlarının Hazırlanması

  €237 (Avg Bid)
  €237 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  excel makro bilgisi gerektirir. hergün excel ile gelen 1000+ adres datasını excel makro ile (özellikle bu program kullanılmalı) google maps'e yapıştırıp gelen koordinatları yine excel listesinin içine yapıştırmak. eğer adres arandığında bir...gelen koordinatları yine excel listesinin içine yapıştırmak. eğer adres arandığında birden fazla adres geliyorsa koordinatları excel e yazmayacak. sadece bunu yapacak makro koduna ihtiyacım var. tek seferlik bir iş. excel macro knowledge required pretty simple job. There is a home or work address file coming in every day. The number of records is about 1000 lines. We want to find the coordinates of these addresses via google maps and copy them to excel. i just need macro code to do this. one time job.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba, benim bir urunum var, bu urun icin youtube-da bir uygun bir youtuber bulmak

  €40 (Avg Bid)
  €40 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  €858 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Halen Zinbra kullaniyoruz ve G Suite' e gecis yapmak istiyoruz. Bu konuda email kurulumu yapacak ve Zimbra daki emailleri Gsuite e aktaracak bir freelancer ile calismak istiyoruz.

  €139 (Avg Bid)
  €139 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Linux PHP  Php, Smarty php, Mysqli bilenlere... Php ile yapılmış, Smarty Php kullanılmış, Mysqli alt yapılı , Scripte eklemeler yapılacak, Yarıda kalan bir script. Bozmadan karıştırmadan kodlar & Veri tabanı üzerinden devam edecek. Özel den detaylar verilecek, Uygun görülen kişilere geri dönüş sağlayacağım (Yoğunluk tan dolayı geri dönüşler gecikebilir, HTML Şablonu hazırlamışım .

  €28 - €237
  €28 - €237
  0 teklifler

  Hem bilim ve teknoloji konusunda kaynak eksikliğini gidermek hem de keyifli bir ortamda çalışmak harika olmaz mı? Türkçe bir bilim&teknoloji sitesi için yazarlar arıyoruz. Farklı yabancı kaynaklardan çeviri de yapılabilir ya da yorumlar da eklenebilir. Konular teknolojik gelişmeler (özellikle uzay teknolojisi), astronomi ve sağlık alanlarında yoğunlaşmaktadır. Sitenin en temel mantığı uzmanlık seviyesindeki bilgileri anlaşılabilir genel düzeye indirmek ve okuyucuya hap şeklinde sunabilmektir. Günde 2 makale yazılacak.

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  32 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Find the best brand'

  €19 - €19 / hr
  €19 - €19 / hr
  0 teklifler

  Newsletter Gönderimi için HTML şablonu oluşturma

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Fenerbahçe taraftar uygulaması için metin ve görsel içerik hazırlanacaktır. Metin içerikler aşağıdaki iki örnekte verilen biçimde olmalıdır. İçerikler, Fenerbahçe ile ilgili önemli kişi ve yerler ile ilgili olabilir. Görsel içerikler metinde yazılan isimler ile uyumlu, jpg biçiminde ve 250x250 piksel boyutlarında teslim edilmelidir. Görseller iyi kalitede ve renkli olmalıdır. Bu proje teslim edilecek 100 farklı içerik metni ve görselini kapsamaktadır. Benzer içerik projeleri ile devam edilecektir. ÖRNEK METİN: { "id" : 1, "label" : "1", "specific" : { "image" : "", "path...

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba kayako 4.67 versiyon windows vps de kurulu. Email ayarlarının yapılmasını istiyoruz.

  PHP
  €33 (Avg Bid)
  €33 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Alışveriş sitem için 3 adet email tasarmı yaptırmak istiyorum bu maillerde değişiklik yapmak istiyorum yani bu üc maili üzerinde değişiklikler yaparak sürekli kullanmak istiyorum

  €47 - €47
  €47 - €47
  0 teklifler

  Bana 20 adet insan karakteri lazim. Bu cizim yapabilecek arkadaslar ariyorum.rnA designer who wants to draw me 20 person charter for me.rnDrawing who can draw send me demo png.

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  mysql veritabanımda 100 tane altalta sıralanmış email adres var. Bu adreslerin google plus ve twitter a üye olup olmadıklarını öğrenmek istiyorum. Yapılacak yazılım her çalıştığında 10 tane adresi alacak googleplus, twitter hesaplarının olup olmadığını araştıracak bulursa profil resimlerini ve profil bilgilerini kayıt edecek. Teşekkürler.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  php de bir sayfa kodlama istiyorum kodların ana temasını ben verecegim buradaki yapinin hesaplamasi mantigini yapacak sadece turkler

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Türkçe Üye olan kişilerin sosyal medya adresleri SQL e kaydedilecek. Bir trigger vasıtası ile o kişinin platformunda paylaşım yapılacak. Bu yapı SQL server tarafında User sosyal medya adresi - paylaşım başlığı - paylaşım linki - paylaşım gövdesi - şeklinde parametre alacak bir SQL fonksiyonuna dönüştürüp. SQL içine fonksiyon olarak aktarılmalıdır. English Addresses of persons who are members of social media will be saved to SQL. By means of a trigger that person to share platform. User SQL server side of this building social media to address - sharing the title - sharing the link - shared BODY - in the form of an SQL function will convert the parameter. As a function transferred into SQL.

  €521 (Avg Bid)
  €521 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  i need to recover files on a hard drive asap was hoping a python scitp could do this and help me

  €38 (Avg Bid)
  €38 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I would do something similar to this for 2 addresses. An editable PSD or AI or SVG file.

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Looking for a mass email/cold email lead generation expert. The project password is: imakeleads You must PM me with the project password to be considered. Bids without the project password will be ignored or removed.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  7 teklifler
  EMAIL SCRAPPER 18 saat left
  ONAYLI

  I just need you to build a scraper system where the system can connect to this sites that i use to connect and search for parts that i need to buy. the system will get me the emails from each company and i will be able to send them emails to get a quote. please advise if you can do it, advise best price and lead time.

  €28 - €237
  Acil Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €28 - €237
  8 teklifler

  Note: Only for Indian Freelancers I am looking for someone who can find the duplicate property papers of my ancestor's property. I will be sharing khata & khesra numbers. In case you need more details you can share your requirements.

  €144 (Avg Bid)
  €144 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I am looking for a great Email Marketer that is an expert with SendGrid. Must have math skills and analytics skills.

  €404 (Avg Bid)
  €404 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  You need to find some Indian YouTubers for product promotion, with a minimum of 2-3 lakh subscribers. Different categories depend on the product we are promoting. You need to do all the negotiations, talks, and everything with influencers. Each successful calibration - we will offer you a fixed price

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I need someone to set up an email marketing campaign and automations using mail chimp.

  €125 (Avg Bid)
  €125 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  I need graphics made for email marketing for a pool company. See

  €28 (Avg Bid)
  Garantili
  €28
  5 girdi

  I need an email marketing template design for an IT company. See

  €28 (Avg Bid)
  Garantili
  €28
  6 girdi

  We’re looking for someone to build an email list of emails from agencies in this list. There are some duplicate agencies so in that case just add their email address once. If they don’t have an email on their website or social media page, just add the contact form link to the spreadsheet. In the spreadsheet add the email/contact form link and the name of the agency. Must be completed by 8am New York time tomorrow.

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  67 teklifler

  Hello, We are looking for a growth hacker/marketing expert to help us grow our newsletter. We need someone with expertise in the space, someone who knows how to disseminate content and build an email list using various social channels. Would love to hear about your experience and your strategy. Reach out to us for more info. Thank you!

  €454 (Avg Bid)
  €454 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  1. Sign up Verification email takes too long before entering mail box of new registrant. It takes too long to deliver inside mail box of new registrant. 2. When it enters mail box, sometime it enters spam box of some new user. We want all emails to enter normal box and not spam box

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  We are an international shipping company that imports from several countries such as China, Turkey and others to our country. The application is an integrated system that allows the customer to obtain the addresses of our stores in each country and each customer has his own address or code to enable us to identify his shipment and also the customer can track his shipments through a special control panel Each customer can see the number of shipments, are they in the warehouse, on the way, or have already arrived at the importing country, the weight and size of each shipment and the amount to be paid as shipping fees, providing an electronic payment method and also a shipping price calculator that provides approximate prices for the customer, where he puts the country, size and weight...

  €1366 (Avg Bid)
  €1366 Ortalama Teklif
  47 teklifler
  Oxidation of aquariums 6 gün left
  ONAYLI

  An electrical engineer familiar with the market for low-cost solar panels and air pumps (oxidation of aquariums). The task is to propose at least two inexpensive, easy-to-use and long-lasting total solutions. The task also includes information on the availability of parts, prices and information on the addresses of online stores for purchase. The air pump should operate outdoors with a protective current electricity (3…24 V) and have a pumping capacity sufficient to oxidize an aquarium of 40 to 80 liters (10 to 20 gallons) from a depth of 1.5 meters. A suitable air bubble stone is placed at the end of the air tube. The pump must be able to be connected to an indoor 230V power supply or an outdoor solar panel to which a small battery can be attached. The panel and battery ...

  €137 (Avg Bid)
  €137 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  We have a manual method we are currently using to check if yahoo email addresses exist or not. We go to and enter the email address to the input and click continue. Then look for the message to appear that says "Sorry, we don't recognize that email address" or not. Please try it yourself using a random @ email address. We would like to automate this aspect as we have too many to get through manually. You would be required to create a script that does the same thing. We would like to call the script such as @ Your script will then perform the required task and echo in plain-text TRUE if the "Sorry, we don't recognize that email address" message is returned from yahoo. Or FALSE if the message was not found in the...

  €90 (Avg Bid)
  €90 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  We need a lot of influencer who take the ad for vapes products. If you interested. Please message me

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I am looking for a python program that will extract and save embedded photos from outlook emails.

  €154 (Avg Bid)
  Özellikli
  €154 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  email not working , menu bar not working properly This is a nopcommerce site, Must know ASP.NET MVC

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  email not working , menu bar not working properly This is a nopcommerce site, Must know ASP.NET MVC

  €153 (Avg Bid)
  €153 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  We work for new product development as per design drawing or ready sample for all type of material. Our machining facility consists of CNC turning machines and CNC vertical milling machines and etc. We believe in providing best quality work with our highly precise machines. Recently, we are working for valves, agriculture machinery parts, automobile industry and other engineering parts. We also work with investment casting and forging industries. We can provide one stop solution for your product from its design development to complete production. We assure to provide best quality work with market competitive rates.

  €288 (Avg Bid)
  €288 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  We would like to obtain a database/spreadsheet of various motorcycle dealers, to be obtained from the dealer list on the websites of various motorcycle and power sport manufacturers. We are interested in dealers that sell motorcycles under 600 lbs, dirt bikes, ATV's, stand-up jet skis and go karts. We have a list of 3 motorcycle manufacturers that should total 2837 unique addresses. We require Company Name, Mailing Address, telephone, e-mail, parts department contact name when available. I have an excel template with one scooter manufacture list completed as an example.

  €366 (Avg Bid)
  €366 Ortalama Teklif
  40 teklifler

  I want to hire a developer to install the coding to integrate groove mail within my xerochat software. and then there will also be several other jobs within a short space of time

  €203 (Avg Bid)
  €203 Ortalama Teklif
  15 teklifler
  The Tree People 6 gün left

  I hope you are well? My first enquiry is your current workload, are you free enough to take on another full Android app development project? I am a back-office (database) developer and 'The Tree People' are clients of mine. I am working through various Kotlin training courses but this project would be beyond my capability for my first Android app, hence putting out here to gather thoughts, quotes etc. I have attached a very high level overview document that explains the purpose of the app. The main components of the project are this; 1. Build in Android Studio 2. Code on Kotlin wherever possible 3. App will be run primarily on dedicated Samsung tablets (Active Pro 3), but should be built mobile-first so it can run on alternative hardware in the future. 4. App will dow...

  €2524 (Avg Bid)
  €2524 Ortalama Teklif
  73 teklifler

  I need to Find 1 letter words 2 letter words.... in a word document

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  85 teklifler

  Hi I would like to find the whitelable provider for a PHP webapp, I will provide you the URL. You just need to find the vendor website.

  €208 (Avg Bid)
  €208 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  I'm urgently looking for a fully customizable cryptocurrency wallet and funds manager written in python 3, that can safely and efficiently move funds between addresses and to and from all large CEX's and DEX's. I need this application to be customizable so that I can implement it as part of cryptocurrency trading bots that I am developing. The funds manager application should be compatible with BTC, USDT and XMR, and also allow for payments to and from legacy, bech32 and segwit btc addresses. I need to be able to send instructions to the funds manager through a command prompt as well by calling it in python applications. This project is fairly time-sensitive and I would like to have a working result within a few days if possible.

  €507 (Avg Bid)
  €507 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Hi, i'm looking for a mens stylist to help me upgrade ny casual look. I really enjoy nerdier looks like wearing my shirt tucked in or buttoned up, and have even gotten positive results experimenting with stuff like suspenders and bow ties. Im looking to have a stylist help choose some outfits for me for different scenarios that go for a cute fun nerdy vibe without looking unbalanced or forced but maybe more conservative and nerdy. I'm looking for a number of purchasable items within my size and budget (looking to start off with a $500 budget as im in the middle of a weight loss and workout journey but i'll need continued consultation each month for at least several months.

  €113 (Avg Bid)
  €113 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I am looking for someone who can help us strategies in email marketing. Having SFMC & Klaviyo expertise is a add-on. Ready to work with us for strategy on a white label basis. Should have good experience in strategy. Person should be from US.

  €47 / hr (Avg Bid)
  €47 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Create a website that finds missing people based on face recognition i.e the website contains an option to enter the photo and if the user enters the photo. During the real-time video, the person is scanned if found the details of a person are reflected on the website and the location.

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I am a university student and currently working on a project. We are building the AI Government id card verification system. Now I need your help with collecting data from across the internet. NO worries, You don't need any skills because I will teach you how to do it. All you need is the dedication to work hard. This job takes 3-4 months to finish. NOTE: This job is only for United States citizens only. Requirement: 1. You Must United States citizen 2. Excel and Google froms knowledge.

  €107 / hr (Avg Bid)
  €107 / hr Ortalama Teklif
  26 teklifler