Find shopify experts işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  162,001 find shopify experts iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba, benim bir urunum var, bu urun icin youtube-da bir uygun bir youtuber bulmak

  €31 (Avg Bid)
  €31 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] kısa link servisinin Shopify E-ticaret sistemi ile entegrasyonunun yapılması. Proje [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] un Github hesabından paylaşılıp açık kaynkalı olarak geliştirilecektir. Geliştiricinin proje için git bilgileri talep etmesi gerekmektedir. Beklenen, Shopify kullanıc...

  €9 - €27
  €9 - €27
  0 teklifler

  Merhaba Hire Tech Experts, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €90 (Avg Bid)
  €90 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, tarafımızca hazırlanacak özel tasarımın HTML'e dökülere Shopify'a giydirilmesi gerekmektedir. Ayrıca Türkiye'deki kargo firmalarına entegrasyon, stockmount entegrasyonu ve Logo ERP entegrasyonu da istenebilecektir.

  €1080 (Avg Bid)
  €1080 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Bastan sona bir Shopify magazasinin kurulumu yapacak. Hali hazirdaki temayi kullanarak gerekli degisiklikler yapilip, grafikleriyle birlikte tam kurulumu saglanacak.

  €383 (Avg Bid)
  €383 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Yeni acacagimiz shopify sitesinin hazirligi icin freelancer arayisi icindeyiz. A'den Z'ye son haline getirecek, daha once en az 10 shopify sitesi kurmus, tecrubeli ve yaratici arkadaslar benimle iletisime gecsin lutfen.

  €436 (Avg Bid)
  €436 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhabalar shopify alt yapılı site mevcuttur bunda rich snippet schema özellikleri ekli ve çalışmamakta - 1-2 menü aşağı doğruya dropdown list gibidir ve cok uzun olduğu için bu menü düzelecek - product filter eklenecek örnek mevcuttur - bazı tablet modunda site düzgün çıkmamaktadır bu sorun düzeltilecek -js,css optimizasyon yapacak sit...

  €116 (Avg Bid)
  €116 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhaba Top Quality Experts, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €225 (Avg Bid)
  €225 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Shopify benzeri bir e ticaret site oluşturup insanlara bunun alt yapısını para ile aylık kiralama yapmak ve bunu sadece Türkiye'de yapmak

  €159 (Avg Bid)
  €159 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Satın almış olduğumuz bir shopify temasının, taleplerimiz doğrultusunda özelleştirilmesine ihtiyacımız var. CSS/HTML bilgisi gerekiyor.

  €396 (Avg Bid)
  €396 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Merhaba Cem Ali Bey, Biz [URL'yi görüntülemek için giriş yapın]'u kurduk ve işletiyoruz. Altyapısı Shopify üzerinde kurulu. Site Amerika'da çalışıyor. Geçen ay engelli (kör) birisi bize siteniz erişilebilirlik özellikleri taşımıyor diye dava açtı. Site shopify altyapısı kullandığı için taşıyor diye düşünm&...

  €225 (Avg Bid)
  €225 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Çağdaş Bey, Biz [URL'yi görüntülemek için giriş yapın]'u kurduk ve işletiyoruz. Altyapısı Shopify üzerinde kurulu. Site Amerika'da çalışıyor. Geçen ay engelli (kör) birisi bize siteniz erişilebilirlik özellikleri taşımıyor diye dava açtı. Site shopify altyapısı kullandığı için taşıyor diye düş&uum...

  €225 (Avg Bid)
  €225 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Shopify altyapısı kullanarak sıfırdan eticaret sistemi kurulması

  €442 (Avg Bid)
  €442 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Shoipfy mağazamıza ürün yükleme konusunda yardımcı olacak kişi arıyorum. Gerekli olan ürün detayları kendisine verilecektir. Shopify da ürün listeleme konusunda başaralı olan kişiler temasa geçebilirler.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  yeni ürünüm için e-ticaret sitesi istiyorum

  €160 (Avg Bid)
  €160 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhaba Hire SEO/WP Experts, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €45 (Avg Bid)
  €45 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hem bilim ve teknoloji konusunda kaynak eksikliğini gidermek hem de keyifli bir ortamda çalışmak harika olmaz mı? Türkçe bir bilim&teknoloji sitesi için yazarlar arıyoruz. Farklı yabancı kaynaklardan çeviri de yapılabilir ya da yorumlar da eklenebilir. Konular teknolojik gelişmeler (özellikle uzay teknolojisi), astronomi ve sağlık alanlarında yoğunlaşmakta...

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  32 teklifler

  Merhaba, nasilsin ? Shopify uzerinde, taki uzerine bir sitem var. Henuz odeme sistemi vs yok. Genel olarak uzerinde bazi degisiklikler yapmak istiyorum. Ve de sormak istedigim bazi sorular var.

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler
  shopify erp Bitti left

  ERP sistemimizdeki stok kartları, fiyat, miktar vs bilgileri web servisler ile Shopify API leri ile entegre edecek. [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] listelenen ürünleri manuel tanımladık. ERP tarafında seçtiğim ürünleri Web servis ile Shopify'a sekronize edecek.

  €611 (Avg Bid)
  €611 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Shopifyda bir bayrak satış sitesi yaptırmak istiyoruz.

  €341 (Avg Bid)
  €341 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Find the best brand'

  €18 - €18 / hr
  €18 - €18 / hr
  0 teklifler

  Fenerbahçe taraftar uygulaması için metin ve görsel içerik hazırlanacaktır. Metin içerikler aşağıdaki iki örnekte verilen biçimde olmalıdır. İçerikler, Fenerbahçe ile ilgili önemli kişi ve yerler ile ilgili olabilir. Görsel içerikler metinde yazılan isimler ile uyumlu, jpg biçiminde ve 250x250 piksel boyutlarınd...

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Add in custom text box to collect customization information for products using line item properties in shopify

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Mi nombre es Natividad, estoy confeccionando en mi casa bolsas re-utilizables de 100 % algodón. Todo el trabajo de confección es manual. Por el momento mis ventas las realizo a través de amigos, WhatsApp. Tengo el dominio de mis bolsas (NatiNee) y una página web en Shopify. Necesito para la página web redactar las casillas: Quienes somos, mis historias, descrip...

  €124 (Avg Bid)
  €124 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  social media marketing Shopify overload setup

  €336 (Avg Bid)
  €336 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Our website ( [URL'yi görüntülemek için giriş yapın]) wants more traffic from real customers in Brazil. So we need some high-quality effective online shopping links from other online shopping websites in Brazil. We would like to cooperate with SEO experts or teams who have relevant backlink resources in Brazil. My contact email: (Removed by Freelancer.com Admin)

  €229 (Avg Bid)
  €229 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I'm looking for manager full time to manage dropshipping store (Woocommerce or shopify), i need someone to manage the entire store, find trendy products, add products, describe products and promote on facebook and instagram. The only objective is to generate a profit The salary will be per month with commissions according to the profitability of promotions. please write "full task" ...

  €290 (Avg Bid)
  €290 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Hi Top Quality Experts, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €37 (Avg Bid)
  €37 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need someone to find me consistent leads and clients for my digital marketing agency as I no longer have time to find clients myself. My agency covers many areas such as; Branding / web design/development, graphic design, SEO, etc The higher paying the client the better and the more I will pay for the lead. I will pay you for each customer you bring to me successfully. *NOTE* I do not need a...

  €1876 (Avg Bid)
  €1876 Ortalama Teklif
  10 teklifler
  Shopify app development 6 gün left
  ONAYLI

  Trying to get an app done for the shopify app store.

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Hey! It’s just some really small changes on the website, so you won’t take a long time fixing it! Before we start working together I would like to know if it’s possible for you to do the following things: 1. We have a button on our menu called rewards. I want that if a customer presses on it, the reward page of an app we have will open. 2. I want logged in customers to see Hi, ...

  €37 (Avg Bid)
  €37 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Dear freelancers. I need someone who can customize shopify theme. The website is [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] I need product and cart page to be customized. Please bid only if you are expert in shopify. Best Regards.

  €146 (Avg Bid)
  €146 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  We have an online store using shopify. I am looking to change the theme a little bit . the menu heading needs to be like as shown in the picture attached.

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  I am looking for an expert to link our shopify store with Google Merchant Center to be ready and able to list and sell products on Google.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  enter two point x1 y1 and x2 y2 and find intersection on signal array

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Research and PowerPoint presentation on Used Motor oil. Also creating an online platform to bring used motor oil collectors, sellers, and re refineries together to sell to each other.

  €108 (Avg Bid)
  €108 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi Top Quality Experts, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €72 (Avg Bid)
  €72 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi topacademictutor, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €180 / hr (Avg Bid)
  €180 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I have a business plan, but no name. This job on freelancers is about coming up with a new name for my business. The plan is to promote, organize and manage live music concerts, mainly in the UK, for emerging artists. I will offer venues and work in close collaboration with the musicians/bands in order to get them in front of larger audiences. Requirements: - short and catchy name, suitable for ...

  €59 (Avg Bid)
  €59
  1 girdi
  clothing store 6 gün left

  I need my shopify website to be looked out and certain information to be filled out.

  €193 (Avg Bid)
  €193 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  Hi Top Quality Experts, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €7 (Avg Bid)
  €7 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I want someone to - Update shopify store configuration with payment providers linking - Test order - Manage Facebook Page - able to find Instagram Influencer Plus point if person knows a marketing and facebook ads.

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Hello, I have some updates needed in shopify cart.. New css and code modifications for product description and slider. Thanks,

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  i have a 5 pages static website, I need you to code it in bootstrap, should be optimized for all screen sizes, and load fast, very fast. These points are a must: [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] get a score of +90 here - [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] design sho...

  €354 (Avg Bid)
  €354 Ortalama Teklif
  40 teklifler

  i have a 5 pages static Wix website, I need you to code it in bootstrap, should be optimized for all screen sizes, and load fast, very fast. These points are a must: [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] get a score of +90 here - [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] design...

  €140 (Avg Bid)
  €140 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  HI Experts, See this URL [URL'yi görüntülemek için giriş yapın],Hostel&cityName=Bangalore I have nearly 100 such urls, all with same structure. Need to extract everything you see on the card regarding the property. Quick turn around needed. Thank You

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  28 teklifler
  SHOPIFY THEME 6 gün left
  ONAYLI

  modify our shopify store theme

  €116 (Avg Bid)
  €116 Ortalama Teklif
  33 teklifler

  Essentially i need a website for a perfume product. Would like customers to sign up to receive a free perfume test kit with a login and address. Also the rest of the function to select and purchase products

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  25 teklifler