Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  123,413 flash fla viewer iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Flash oyun projesi için çizere ihtiyacım var. Gerçekten profesyonel bir çizime gerek yok.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  acil flash tasarımlı animasyon

  €246 (Avg Bid)
  €246 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Ekteki dosyayı psd formatında ve gif formatında gönderiyoruz, sizden istediğimiz ...altına düşmesi. Çıktı almadan önce 150 sanatçı görseli 200 sanatçı olarak değiştirilmesi gerekiyor. Bildiğimiz kadarıyla 50 KB 'ın altına flash formatında düşüyormuş, bu yüzden sizden gif değil flash dosyası olarak istiyoru...

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Previously made ​​4 Flash (SWF) file. They will do the same . Only dimensions will change and will run on local computers offline, translated in Turkish language with XML. There SWF and XML files ready.

  €153 (Avg Bid)
  €153 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Daha önce yapılmış 5 adet flash (swf) dosyası var. Bunların aynısı yapılacak. Sadece ölçüleri değişecek ve Türkçe diline çevrilip lokal bilgisayarlarda ofline çalıştıracağız.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Var olan bir projeye bir kac ekleme yapilacak. neler eklenecegi dosyada yazili. 3 dosya duzenlenicek ...There are 3 tasks and all tasks are so basic. Its an easy project and each task require 2 3 line of code. Only limitation is you will have to connect my computer via team viewer and complete in any time. I cannot send the project to you. Thanks.

  €7 - €20
  €7 - €20
  0 teklifler

  Reklam ve Kampanya duyuruları için flash veya html5 hareketli banner setler hazırlanacak.

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Web sitesi için banner ve flash banner tasarımları yapılacak

  €69 (Avg Bid)
  €69 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Karakter çizimleri yapılmış bir film sahnesinin 30 sn lik kısmı basit bir flash animasyonla canlandırılacaktır. film sahnesinin sesleri kalacak bu sesler ve konuşmaları basit çizgi animasyonla yeniden tasarlanacaktır. karakterlerin hareketli olmasına gerek yoktur. Sadece yüz göz el kol hareketleri gibi ilgili alanlar hareket edecektir.

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  [login to view URL] örnek flash uygulaması

  €9 - €27
  €9 - €27
  0 teklifler

  Merhaba; Yeni girişimim için max 15 sn. stickman (cin ali) animasyon yaptırmak [login to view URL] hazır [login to view URL] hayata geç[login to view URL] logoda ki stickman kullanılıcak.

  €210 (Avg Bid)
  €210 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Embedded Linux işletim sistemi gömülü olan falat root olarak erişe bildigimiz DVR kayıt cihazından mevcut web tabanlı izleme editörünün(Activex) yerine html5 video oynatma standartları ile izleme yapabilecegimiz ekbir activex kurulumu gerektirmeyen uygulama geliştirilmesini talep etmekteyim. Not: Uygulama ile ilgilenen arkadaşlara erişim için dvr cihazının...

  €2191 (Avg Bid)
  €2191 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  [login to view URL] sitemizi ziyaret ederek oradan kendinize edit'lenmesini istediğiniz flash siteyi seçiniz site için istediğiniz resimler ve yazıları hazırlayınız hosting-domain hariç flash sitenizin sol üstünde yeralan "[login to view URL]" reklamı olsun istiyorsanız 40$ eğer olmasın istiyorsanız 60$ ücretlidir iyi günler.

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  flaş patlasın resim karşıya yansısın. ekteki resimde anlatmaya...yerdeyim. resimler listelenecek, resimlerden birine tıklandığında projektöre gidecek ve projektör de bir duvar büyük resim olarak yansıtacaktır. bu çalışmayı FLASH dosyası .fla olarak istiyorum. fla olarak aldığım dosya üzerinde isteğim işlemleri yapar olacağım.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Yapılmış olan bir flash çalışma var, çok basit 5 adet resim sırayla [login to view URL] resimlerden bir tanesi değiş[login to view URL] olan bir resim yerine başka bir resim [login to view URL] olan flash dosyayı verebilirim onun üzeinde değişiklik olabilir ya da yeni yapılabilinir.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Flash Oyun Bitti left

  Flash Oyun Yapımında Tecrübeli basit içerikli Çok Fonksiyonel Olmayan Fakat Geliştirmeye Açık Versiyonel Oyun Yaptırılacaktır.

  €279 (Avg Bid)
  €279 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Bir oyun sitesi için Flash menü tasarlanması gerekmektedir. Bir kaç sekme altında farklı logolar ve linkler konulacak basit bir iştir.

  €178 (Avg Bid)
  €178 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Fikir ve senaryo verildiğinde Türkçe oyun tasarlayabilecek ve bunu facebook ile entegre edebilecek bir geliştirici/tasarlayıcı arıyorum. Detaylar anlaşıldıktan sonra konuşulacaktır. İlk çalışma beğenildikten sonra devamlı çalışılacaktır. Bu ilana başvuranlar önceden tasarladıkları oyunları linkleri ile beraber atabilirlerse sevinirim.

  €3849 (Avg Bid)
  €3849 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba Arkadaşlar, Flash Oyun sitemiz mevcut ve kendi internet sitemiz ve reklam vereceğimiz internet sitelerinde kullanmak için görsel açıdan ve animasyon açısından çok iyi profesyonel bir çalışmaya imza atacak bir uzman arıyoruz. Flash Oyun sitesi olduğumuz için Profesyonel anlamda görsel efektler ve animasyonlar olmalı. ...

  €280 (Avg Bid)
  €280 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Flash oyun sitesi tasarlatmak ve kodlatmak.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game encode all .. site demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

  €494 (Avg Bid)
  €494 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Flash oyun sitesi tasarlatmak istiyorum.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game site. demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

  €308 (Avg Bid)
  €308 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  [login to view URL] ve [login to view URL] markaları için Google Adwords'de kullanılmak üzere 16 farklı ölçü için birer setten 32 adet flash banner tasarımına ihtiyacımız var. Banner özellikleri detaylı olarak aşağıdaki gibidir: 320 × 50 Mobile banner 468 × 60 Banner 728 × 90 Leaderboard 250 × 250 Square 200 ×...

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler
  C# Hidden VNC Server 6 gün left
  ONAYLI

  ...don't bid here. hVNC must generate random password at start and show this in console. "New client, password = {password} opened port = {opened port}" when i put in my VNC Viewer (UltraVNC as example) ip:port and press 'Connect' hVNC must request password, if password incorrect hVNC will close connection. VNC Viewers use RFB protocol, you can read

  €551 (Avg Bid)
  €551 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  ...4. User launches Virtual Reality "viewer" and loads the file to see it in VR From my understanding, the requirement can be broken down into: 1. customise the Godot/Xenko editor to simplify the UI and remove game development related components 2. remove all scripting interfaces 3. create a Virtual Reality "viewer" that can display the saved file in

  €20 / hr (Avg Bid)
  €20 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  we have developed an backend admin panel in php but when we try to setup admin panel that is not working for us api working fine and db as well , you will work on TV thanks

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Need Microsoft Office installed in my PC including office outlook I need full licence and latest edition 2019! You must install via Team Viewer

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  The website will be used for online RADIOLOGY REPORTING. Essentially, it will need DICOM FILE VIEWER. There will be multiple Doctors to report the Xray, CT scan, MRI and other formats. They will view the files and write reports according to specific formats and send them. There will be lots of subscriber to use the Doctors for their hospitals. There

  €295 (Avg Bid)
  €295 Ortalama Teklif
  50 teklifler

  I have a 3d model viewer written in java using lwjgl opengl. I need someone who is able to render textures and particles on the model viewer I have.

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler
  Editar un video .fla 5 gün left
  ONAYLI

  Necesito editar un video. Yo proveeré el archivo fuente .fla y una nueva pista de audio. El video tiene una duración de 3 minutos. Puede requerir la creación de material complementario como imágenes, iconos u otros. El freelancer debe manejar idioma español.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  20 teklifler
  AWS Wordpress Migration 5 gün left
  ONAYLI

  Hello Freelancers, I am looking for someone who can migrate my existing wordpress website into amazon AWS. ...website into amazon AWS. Website should be fully functional before i change A records. My website is about 2-5 GB in data. Freelancers should be able to do this via team viewer or any desk. Lowest bidder will be choose but qualified one.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I've few little projects and I need screen share advice on some critical steps. Having at least 5 years of experience is helpful. Prior...experience is helpful. Prior experience in completing projects in freelancer with good ratings is a plus. We can accommodate hourly pay. Shall be available on Skype or Team Viewer or similar tools for screen Share.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  ...on Team viewer? After done; can we test on Anydesk? Is $10 ok? (If not how much?) (Please note I am out of work and have a small budget) (Did I miss something?) (Sorry I am broke, but that is about my budget) Is this something you can work on now? If not now, please share how soon? We can work on Google Hangouts/Skype/Team viewer/Anydesk or

  €40 (Avg Bid)
  €40 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  Simple website 5 gün left

  ...Us At the bottom will have 1. Privacy Policy 2. Terms and conditions The Lightboard Glass Models and Studio Packages will have sub-menus that will be revealed when a viewer hovers his pointer on the menus. The contact us page will have a contact form where the user can email me by supplying just name, email and a brief message in the message box

  €181 (Avg Bid)
  €181 Ortalama Teklif
  40 teklifler

  ...on Team viewer? After done; can we test on Anydesk? Is $10 ok? (If not how much?) (Please note I am out of work and have a small budget) (Did I miss something?) (Sorry I am broke, but that is about my budget) Is this something you can work on now? If not now, please share how soon? We can work on Google Hangouts/Skype/Team viewer/Anydesk or

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I have a react native project and I want to build apk using android studio and the file can be run on real device and submit to google play, FIX ON TEAM VIEWER PLEASE

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  I need a sport drill drawing web application like this: [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL]

  €540 (Avg Bid)
  €540 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  I have been moving applications from 2008 to 2016 server and cannot fix a 500 error or get the web applications to work correctly in IIS. There is no erro...500 error or get the web applications to work correctly in IIS. There is no error message. DO NOT BID IF you cannot work on this RIGHT NOW. You will have to work through team viewer on my desktop.

  €118 (Avg Bid)
  €118 Ortalama Teklif
  46 teklifler

  ...ohif connerstone DICOM viewer of the existing website. [Requirement lists] 1. Create a JAVASCRIPT module that takes in an input and output orientation (e.g. axial to sagittal) and reslices the 3D DICOM data in the input format in order to display it in the output format. 2. Integrate the MPR module with the OHIF DICOM viewer deployed on our website

  €1575 (Avg Bid)
  €1575 Ortalama Teklif
  9 teklifler
  flash banner 4 gün left
  ONAYLI

  i have a flyer i want to make use it as a advertising banner on a website , the banner size has to be 120x400 ..flash banner.. with html

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  I currently have only recurring payments with Stripe I would like to add recur...payments with Stripe I would like to add recurring payments with PayPal. Remove the current chat and add Facebook messenger chat all the work can be made can be made though Team Viewer. this is the link: [login to view URL] please have a look before placing a bit thank you

  €148 (Avg Bid)
  €148 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  I currently have only recurring payments with Stripe I would like to add recur...payments with Stripe I would like to add recurring payments with PayPal. Remove the current chat and add Facebook messenger chat all the work can be made can be made though Team Viewer. this is the link: [login to view URL] please have a look before placing a bit thank you

  €55 (Avg Bid)
  €55 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I FOUND A SOLUTION ALREADY! THANKS I WILL AWARD IMMEDIATELY SOMEONE GIVES ME A SOLUTION I want to add plugin filter in my theme's [login to view URL], this is the code below For some reasons when i use the code below after adding the filter the code doesnt filter my gdocs record. [gdoc key="[login to view URL]<removed>" query="select A, B, C where A = '__...

  €9 (Avg Bid)
  €9
  1 girdi

  I have a google sheet embedded in a wp site using "Inline Google Spreadsheet Viewer" I want the query to filter the COLUMNS to show old the entries that match the "current_user()" current code is [gdoc key="[login to view URL]<REMOVED>"] the filter needs to be added the column header is "username" the username field in wp

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Hi i need help with setup my Facebook advert for my Facebook page Coffee beans! You should be Professional with Facebook advert settings. I need you to Guide me with Team-viewer for settings. Should not take longer than 30min

  €104 (Avg Bid)
  €104 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  ...stickers around the entire machine to add control point areas for the camera to pick up. Using PT GUI or software of your choice. The goal is to create an embeddable HTML5 viewer with KR Pano. The deliverable must be a KR Pano HTML5 embeddable or standalone link that would allow us to view the 360 interiors. Please let me know if you think you can

  €1707 (Avg Bid)
  €1707 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Hola, necesito un softwa...sitio web programado en php. La APP final (el archivo *.ipa) no tiene que tener botones, ni navegación. Solo "embedear" un web site a partir de un link. Algo así como un "site viewer". En sí, lo que busco, es un generador de *.ipa (App para iPhone) al que yo pueda asignarle un link de un sitio web por cada APP que genere.

  €87 (Avg Bid)
  €87 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  want develop website with CMS. sample site as this: https://lucasja...site must be add/update/edit/delete from CMS 2. must be able to use right-to-left languages (Dhivehi) + Arabic 3. must be able to archive old content and view if needed by viewer from site 4. CMS must have credentials to login i will provide all the content + domain name + hosting

  €143 (Avg Bid)
  €143 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  ...The tool can be 2d or 3d and the flip effect should be there. * The code must support all browser and devices in web view in responsive design. * The background of the pdf viewer will be different base on Paper Size and the Paper height and width will show on the background. Example (A3, A4, A5) the background will look like table and there is pin or

  €1092 (Avg Bid)
  €1092 Ortalama Teklif
  37 teklifler

  I have a CentOS VPS with httpd and tomcat. httpd hosts static pages & can be accessed via domain name. But tomcat is only acce...domain name. But tomcat is only accessible via IP:PORT. I need someone to configure it so that I can access the tomcat via domain name:PORT. PS- You'll need to work via Team Viewer or AnyDesk, etc. Budget: ~ Rs. 600/- INR

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Hi! We are looking for a long term engagement with Flash animators. We plan to produce 4 videos each month, each will be around 2 minutes long.

  €724 (Avg Bid)
  €724 Ortalama Teklif
  21 teklifler