Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  104,140 flash samples iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Flash oyun projesi için çizere ihtiyacım var. Gerçekten profesyonel bir çizime gerek yok.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  acil flash tasarımlı animasyon

  €246 (Avg Bid)
  €246 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Ekteki dosyayı psd formatında ve gif formatında gönderiyoruz, sizden istediğimiz ...altına düşmesi. Çıktı almadan önce 150 sanatçı görseli 200 sanatçı olarak değiştirilmesi gerekiyor. Bildiğimiz kadarıyla 50 KB 'ın altına flash formatında düşüyormuş, bu yüzden sizden gif değil flash dosyası olarak istiyoru...

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Previously made ​​4 Flash (SWF) file. They will do the same . Only dimensions will change and will run on local computers offline, translated in Turkish language with XML. There SWF and XML files ready.

  €153 (Avg Bid)
  €153 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Daha önce yapılmış 5 adet flash (swf) dosyası var. Bunların aynısı yapılacak. Sadece ölçüleri değişecek ve Türkçe diline çevrilip lokal bilgisayarlarda ofline çalıştıracağız.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Reklam ve Kampanya duyuruları için flash veya html5 hareketli banner setler hazırlanacak.

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Web sitesi için banner ve flash banner tasarımları yapılacak

  €69 (Avg Bid)
  €69 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Karakter çizimleri yapılmış bir film sahnesinin 30 sn lik kısmı basit bir flash animasyonla canlandırılacaktır. film sahnesinin sesleri kalacak bu sesler ve konuşmaları basit çizgi animasyonla yeniden tasarlanacaktır. karakterlerin hareketli olmasına gerek yoktur. Sadece yüz göz el kol hareketleri gibi ilgili alanlar hareket edecektir.

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  [login to view URL] örnek flash uygulaması

  €9 - €27
  €9 - €27
  0 teklifler

  Merhaba; Yeni girişimim için max 15 sn. stickman (cin ali) animasyon yaptırmak [login to view URL] hazır [login to view URL] hayata geç[login to view URL] logoda ki stickman kullanılıcak.

  €210 (Avg Bid)
  €210 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  [login to view URL] sitemizi ziyaret ederek oradan kendinize edit'lenmesini istediğiniz flash siteyi seçiniz site için istediğiniz resimler ve yazıları hazırlayınız hosting-domain hariç flash sitenizin sol üstünde yeralan "[login to view URL]" reklamı olsun istiyorsanız 40$ eğer olmasın istiyorsanız 60$ ücretlidir iyi günler.

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Yapılmış olan bir flash çalışma var, çok basit 5 adet resim sırayla [login to view URL] resimlerden bir tanesi değiş[login to view URL] olan bir resim yerine başka bir resim [login to view URL] olan flash dosyayı verebilirim onun üzeinde değişiklik olabilir ya da yeni yapılabilinir.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Flash Oyun Bitti left

  Flash Oyun Yapımında Tecrübeli basit içerikli Çok Fonksiyonel Olmayan Fakat Geliştirmeye Açık Versiyonel Oyun Yaptırılacaktır.

  €279 (Avg Bid)
  €279 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Bir oyun sitesi için Flash menü tasarlanması gerekmektedir. Bir kaç sekme altında farklı logolar ve linkler konulacak basit bir iştir.

  €178 (Avg Bid)
  €178 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Fikir ve senaryo verildiğinde Türkçe oyun tasarlayabilecek ve bunu facebook ile entegre edebilecek bir geliştirici/tasarlayıcı arıyorum. Detaylar anlaşıldıktan sonra konuşulacaktır. İlk çalışma beğenildikten sonra devamlı çalışılacaktır. Bu ilana başvuranlar önceden tasarladıkları oyunları linkleri ile beraber atabilirlerse sevinirim.

  €3849 (Avg Bid)
  €3849 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba Arkadaşlar, Flash Oyun sitemiz mevcut ve kendi internet sitemiz ve reklam vereceğimiz internet sitelerinde kullanmak için görsel açıdan ve animasyon açısından çok iyi profesyonel bir çalışmaya imza atacak bir uzman arıyoruz. Flash Oyun sitesi olduğumuz için Profesyonel anlamda görsel efektler ve animasyonlar olmalı. ...

  €280 (Avg Bid)
  €280 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Flash oyun sitesi tasarlatmak ve kodlatmak.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game encode all .. site demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

  €494 (Avg Bid)
  €494 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Flash oyun sitesi tasarlatmak istiyorum.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game site. demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

  €308 (Avg Bid)
  €308 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  [login to view URL] ve [login to view URL] markaları için Google Adwords'de kullanılmak üzere 16 farklı ölçü için birer setten 32 adet flash banner tasarımına ihtiyacımız var. Banner özellikleri detaylı olarak aşağıdaki gibidir: 320 × 50 Mobile banner 468 × 60 Banner 728 × 90 Leaderboard 250 × 250 Square 200 ×...

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler
  €14 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Looking for an illustrator vector logo for "The Yellow Bag Brigade" This should include a yellow pelican style safety case. It is a podcast that is based on it computer training talk. Attached were some concepts, so you can get an idea. If we could incorporate an on-air symbol, or maybe glasses or a computer or something or even cartoon heads like attached that would be ideal. It m...

  €49 (Avg Bid)
  €49 Ortalama Teklif
  70 teklifler

  I need a sport drill drawing web application like this: [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL]

  €540 (Avg Bid)
  €540 Ortalama Teklif
  29 teklifler
  flash banner 4 gün left
  ONAYLI

  i have a flyer i want to make use it as a advertising banner on a website , the banner size has to be 120x400 ..flash banner.. with html

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  36 teklifler
  Create an animated video 4 gün left
  ONAYLI

  I need an animated video like this: [login to view URL] Please send samples of your works. A knowledge of Adobe Animate / Flash is a plus. Thanks!

  €829 (Avg Bid)
  €829 Ortalama Teklif
  66 teklifler

  Hi! We are looking for a long term engagement with Flash animators. We plan to produce 4 videos each month, each will be around 2 minutes long.

  €724 (Avg Bid)
  €724 Ortalama Teklif
  21 teklifler
  Nand flash rom refreshing 2 gün left
  ONAYLI

  Need some ONFI experts to help in accessing rom via Xilinx ISE design Suite or Vivado. I have my own rom, wanting to change the default rom.

  €4380 (Avg Bid)
  €4380 Ortalama Teklif
  7 teklifler
  Marketing Campaign 2 gün left
  ONAYLI

  ...social media, "Flash Sales"', email blasts and even direct mail. We are looking for someone who can handle all aspects of this project for CONCEPT, DESIGN and implication. We are open to changing our social media accounts updating our website and taking all your input to make this happen. We will require a marketing outline and samples of your previous

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I need someone to modify the attached code to start the camera torch when reading a QR. When you start it, click on button "Cerrar Tarea" and the camera screen will come up the camera screen has a button on it. I want that the light turns on when clicking on the button, in order to scan the QR with the light on. You can get the code from [login to view URL]

  €177 (Avg Bid)
  €177 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  2d animation flash developers Bulk work we have

  €96 (Avg Bid)
  €96 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  [login to view URL] You have to make this game into Unity. Take resources from a flash game. Create it with Playmaker. You need to create a map editor, create a stage, save it in Json format, and load it.

  €548 (Avg Bid)
  €548 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  As final result I want to have a working easy to use method to scrape data on great buildings from forge of empires online game. Information needed, in excel: player name, Great building name, points contributed, total points, list of contributors, list of rewards.

  €155 (Avg Bid)
  €155 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  ...possivem criar imagens no editor de imagens Flash com uma caixa de diálogo dentro da imagem com a possibilidade de alguém inserir o seu e-mail na caixa de texto dentro da imagem e então clicando a pessoa em alguma parte da imagem ter a condição de coletar o e-mail da mesma. Ouvi dizer que o editor de imagens Flash tem a condição de...

  €50 (Avg Bid)
  €50 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  in project there is windbond 25q64fvbv flash memory i am trying to play music from that flash memory by arduino uno. i have a wav file to play.

  €116 (Avg Bid)
  €116 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  We need to create logo for product that will be fully natural tea. Amazing and fantastic... u know how it goes.... So please take a look at file IDEA0 that file represents general idea. Logo is a tree and from trees roots Logo is grown. I`ve added 3 more files just as an examples of styles I liked, but the main file is IDEA0. If you think that this is for you.. please don`t be shy and participat...

  €33 (Avg Bid)
  €33 Ortalama Teklif
  49 teklifler

  looking for a platform for videos and flash related for school students class subject and topic and play the content from the server

  €277 (Avg Bid)
  €277 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Engagement Style: Weekly Deliverables...creations of small videos for social media promotions. Desired Skills and Experience Popular Video Editing Software, Adobe Flash, graphics, color theory, typography, creative mind, storytelling skills How to apply? Share your Work Samples. Cost is negotiable. Quality and creativity is what we are aiming for.

  €113 (Avg Bid)
  €113 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Hi, I need an expert adobe flash animator for making an animation urgently, I have all the content and scenes ready, just need to animate them, approx 2.5-3 minutes duration. Please send your best animation in flash. Regards

  €114 (Avg Bid)
  €114 Ortalama Teklif
  16 teklifler
  Trophy icon Alexa Flash Briefing Logo Design Bitti left

  My wife is creating an Alexa Flash Briefing called "Go-Getter Moms". And she needs a logo for her flash briefing. Go-Getter Moms is about inspiring moms around the world that you can create wealth, and the life you want while managing being healthy and still being there for your family. You can be creative as possible.

  €98 (Avg Bid)
  Garantili
  €98
  273 girdi

  Currently working on samples for an online clothes store. I have designs drafted of what i would like them to look like. I would like someone who can make patterns, samples as well as recommend fabric. Will be working with Italian Manufacturers hence would prefer for the pattern maker to be from there too 2 weeks to a month (flexible timeframe)

  €596 (Avg Bid)
  Yerel
  €596 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  [login to view URL] i want app like these.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  ...items: a. Editing a short 45 second to 1 minute video which will serve as the header on our Facebook Page and also be used on our company website b. Creating a short animated/flash intro to be used for branding before and after company videos c. Editing weekly or bi-weekly company vlog segments, typically 3-5 minutes in length d. Editing the video portion

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  29 teklifler

  i have a stream embed in flash i want to convert it to html5 so it will play in browser and mobile

  €50 (Avg Bid)
  €50 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I need a Flash animator who can make quick cheap and quality animations

  €172 (Avg Bid)
  €172 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Dear Team, i'm looking to do flash animation on my website to make it more attractive for customers visiting the website. my company is developing mobile apps and websites and digital marketing agency hence the design should be fancy [login to view URL]

  €147 (Avg Bid)
  €147 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  I am creating a female clothing line .I need someone who can create patterns and samples

  €323 (Avg Bid)
  €323 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I am looking for a Adobe Animate CC Pro to assist in the conversion of a Action Script 3 project to html5 and JS. We will need to load in external resource files and fill in fields dynamically upon request . A strong understanding of Adobe Animate and Actionscript 3 + Javascript and various other javascript libraries and frameworks are strongl recomended.

  €138 (Avg Bid)
  €138 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  I am creating a clothing line with petite sizing. I need someone who can create patterns and samples

  €354 (Avg Bid)
  €354 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Design 3 samples of logo within 2 hours from now and one will be choosing.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  As title says, I need a 3D Model of The Flash in Cinema 4D. Textures preferably for Octane Renderer (PBR)

  €143 (Avg Bid)
  €143 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Hi, I am looking for motion graphics (animation) to be done in Flash. I shall share the voice files and script. We have a set of files to be worked on in the next two weeks with a cumulative run-time of about 60 minutes. The work needs to be done in Flash/animate and .Fla files need to be sent to us. Let me know if you are interested.

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  14 teklifler