Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  100,921 flash santa iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Flash oyun projesi için çizere ihtiyacım var. Gerçekten profesyonel bir çizime gerek yok.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  acil flash tasarımlı animasyon

  €246 (Avg Bid)
  €246 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Ekteki dosyayı psd formatında ve gif formatında gönderiyoruz, sizden istediğimiz ...altına düşmesi. Çıktı almadan önce 150 sanatçı görseli 200 sanatçı olarak değiştirilmesi gerekiyor. Bildiğimiz kadarıyla 50 KB 'ın altına flash formatında düşüyormuş, bu yüzden sizden gif değil flash dosyası olarak istiyoru...

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Previously made ​​4 Flash (SWF) file. They will do the same . Only dimensions will change and will run on local computers offline, translated in Turkish language with XML. There SWF and XML files ready.

  €153 (Avg Bid)
  €153 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Daha önce yapılmış 5 adet flash (swf) dosyası var. Bunların aynısı yapılacak. Sadece ölçüleri değişecek ve Türkçe diline çevrilip lokal bilgisayarlarda ofline çalıştıracağız.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Reklam ve Kampanya duyuruları için flash veya html5 hareketli banner setler hazırlanacak.

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Web sitesi için banner ve flash banner tasarımları yapılacak

  €69 (Avg Bid)
  €69 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Karakter çizimleri yapılmış bir film sahnesinin 30 sn lik kısmı basit bir flash animasyonla canlandırılacaktır. film sahnesinin sesleri kalacak bu sesler ve konuşmaları basit çizgi animasyonla yeniden tasarlanacaktır. karakterlerin hareketli olmasına gerek yoktur. Sadece yüz göz el kol hareketleri gibi ilgili alanlar hareket edecektir.

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  [login to view URL] örnek flash uygulaması

  €9 - €27
  €9 - €27
  0 teklifler

  Merhaba; Yeni girişimim için max 15 sn. stickman (cin ali) animasyon yaptırmak [login to view URL] hazır [login to view URL] hayata geç[login to view URL] logoda ki stickman kullanılıcak.

  €210 (Avg Bid)
  €210 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  [login to view URL] sitemizi ziyaret ederek oradan kendinize edit'lenmesini istediğiniz flash siteyi seçiniz site için istediğiniz resimler ve yazıları hazırlayınız hosting-domain hariç flash sitenizin sol üstünde yeralan "[login to view URL]" reklamı olsun istiyorsanız 40$ eğer olmasın istiyorsanız 60$ ücretlidir iyi günler.

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Yapılmış olan bir flash çalışma var, çok basit 5 adet resim sırayla [login to view URL] resimlerden bir tanesi değiş[login to view URL] olan bir resim yerine başka bir resim [login to view URL] olan flash dosyayı verebilirim onun üzeinde değişiklik olabilir ya da yeni yapılabilinir.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Flash Oyun Bitti left

  Flash Oyun Yapımında Tecrübeli basit içerikli Çok Fonksiyonel Olmayan Fakat Geliştirmeye Açık Versiyonel Oyun Yaptırılacaktır.

  €279 (Avg Bid)
  €279 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Bir oyun sitesi için Flash menü tasarlanması gerekmektedir. Bir kaç sekme altında farklı logolar ve linkler konulacak basit bir iştir.

  €178 (Avg Bid)
  €178 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Fikir ve senaryo verildiğinde Türkçe oyun tasarlayabilecek ve bunu facebook ile entegre edebilecek bir geliştirici/tasarlayıcı arıyorum. Detaylar anlaşıldıktan sonra konuşulacaktır. İlk çalışma beğenildikten sonra devamlı çalışılacaktır. Bu ilana başvuranlar önceden tasarladıkları oyunları linkleri ile beraber atabilirlerse sevinirim.

  €3844 (Avg Bid)
  €3844 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba Arkadaşlar, Flash Oyun sitemiz mevcut ve kendi internet sitemiz ve reklam vereceğimiz internet sitelerinde kullanmak için görsel açıdan ve animasyon açısından çok iyi profesyonel bir çalışmaya imza atacak bir uzman arıyoruz. Flash Oyun sitesi olduğumuz için Profesyonel anlamda görsel efektler ve animasyonlar olmalı. ...

  €280 (Avg Bid)
  €280 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Flash oyun sitesi tasarlatmak ve kodlatmak.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game encode all .. site demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

  €493 (Avg Bid)
  €493 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Flash oyun sitesi tasarlatmak istiyorum.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game site. demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

  €307 (Avg Bid)
  €307 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  [login to view URL] ve [login to view URL] markaları için Google Adwords'de kullanılmak üzere 16 farklı ölçü için birer setten 32 adet flash banner tasarımına ihtiyacımız var. Banner özellikleri detaylı olarak aşağıdaki gibidir: 320 × 50 Mobile banner 468 × 60 Banner 728 × 90 Leaderboard 250 × 250 Square 200 ×...

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Trophy icon flash designer 6 gün left

  I am looking for someone who can do a 3D flash desing for my logo similar to this website: [login to view URL] I need this to upload on the first page of my website. The platform is WIX and it alows me to upload SWF format.

  €6 (Avg Bid)
  €6
  2 girdi

  I need you to write some content for a website. My name is Madelyn Martir. I'm twenty going to twenty-one year old. I do go to Santa Monica College.I love to write for fun, but I want to become an author. So I do have a novel in making.

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  1. Need an experienced ESP32 programmer Part A 2. Retrieve values from the first group of GPIO pins. The first group of GPIO pins are connected to thermometer 3. Send the values to a web server using HTTPS and WiFi 4. If there is no WiFi or Internet connection, store the value and will send when WiFi and Internet connection are available Part B 5. Retrieve instructions from the web server ...

  €139 (Avg Bid)
  €139 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I want bulk order from flash sales from various e-com. Sites

  €99 (Avg Bid)
  €99 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...[login to view URL] .[login to view URL] .[login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] I can also send

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need a sport drill drawing web application like this: [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL]

  €530 (Avg Bid)
  €530 Ortalama Teklif
  30 teklifler
  flash banner 3 gün left
  ONAYLI

  i have a flyer i want to make use it as a advertising banner on a website , the banner size has to be 120x400 ..flash banner.. with html

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  37 teklifler

  ...video green screen special effects for years. I use [login to view URL] for my green screen. I would like to have a green screen Santa Sleigh, a roller coaster scene with the people face camera with coaster green screen scene behind them, a rodeo bull that I can set some on while it bucks, things like this

  €134 (Avg Bid)
  €134 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Hi! We are looking for a long term engagement with Flash animators. We plan to produce 4 videos each month, each will be around 2 minutes long.

  €723 (Avg Bid)
  €723 Ortalama Teklif
  21 teklifler
  Nand flash rom refreshing 20 saat left
  ONAYLI

  Need some ONFI experts to help in accessing rom via Xilinx ISE design Suite or Vivado. I have my own rom, wanting to change the default rom.

  €4375 (Avg Bid)
  €4375 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I need someone to modify the attached code to start the camera torch when reading a QR. When you start it, click on button "Cerrar Tarea" and the camera screen will come up the camera screen has a button on it. I want that the light turns on when clicking on the button, in order to scan the QR with the light on. You can get the code from [login to view URL]

  €177 (Avg Bid)
  €177 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  need fully kind of [login to view URL] like website and development from 0-100% with highly ui and responsive with ar indicators with all the features like trade santa

  €128 (Avg Bid)
  €128 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  2d animation flash developers Bulk work we have

  €97 (Avg Bid)
  €97 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  [login to view URL] You have to make this game into Unity. Take resources from a flash game. Create it with Playmaker. You need to create a map editor, create a stage, save it in Json format, and load it.

  €547 (Avg Bid)
  €547 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  As final result I want to have a working easy to use method to scrape data on great buildings from forge of empires online game. Information needed, in excel: player name, Great building name, points contributed, total points, list of contributors, list of rewards.

  €155 (Avg Bid)
  €155 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  ...possivem criar imagens no editor de imagens Flash com uma caixa de diálogo dentro da imagem com a possibilidade de alguém inserir o seu e-mail na caixa de texto dentro da imagem e então clicando a pessoa em alguma parte da imagem ter a condição de coletar o e-mail da mesma. Ouvi dizer que o editor de imagens Flash tem a condição de...

  €50 (Avg Bid)
  €50 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  in project there is windbond 25q64fvbv flash memory i am trying to play music from that flash memory by arduino uno. i have a wav file to play.

  €115 (Avg Bid)
  €115 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  looking for a platform for videos and flash related for school students class subject and topic and play the content from the server

  €276 (Avg Bid)
  €276 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  ...person should be familiar with event planning and the corporate world. Specifically, I need an event venue page for the Marine Park in Santa Monica, CA. Research and write 400-500 words on the event venue's location in Santa Monica (i.e. great destination location, tourist stuff, location near airports/hotels for traveling guests) and the venue's amenities

  €64 (Avg Bid)
  €64 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  ...person should be familiar with event planning and the corporate world. Specifically, I need an event venue page for the Santa Monica Civic Auditorium in Santa Monica, CA. Research and write 400-500 words on the event venue's location in Santa Monica (i.e. great destination location, tourist stuff, location near airports/hotels for traveling guests) and the

  €50 (Avg Bid)
  €50 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  ...event planning and the corporate world. Specifically, I need an event venue page for The Olympic Banquet & Conference Center in Santa Monica, CA. Research and write 400-500 words on the event venue's location in Santa Monica (i.e. great destination location, tourist stuff, location near airports/hotels for traveling guests) and the venue's amenities

  €49 (Avg Bid)
  €49 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  We need new headshots for our executive team in Santa Clara, CA. You need to come to our site and be prepared to spend 2 hours on site, then provide digital photos suitable for print, web, and email. We will have 10 - 15 people to photograph. We need this done on April 17 or April 18.

  €28 / hr (Avg Bid)
  Yerel
  €28 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  We are a customs law specialized law firm... we want a new website. We have a video about our office in Santa Cruz Bolivia and we want to have WordPress to update the page, and we also want to be able to upload educational videos about Bolivian customs law. current website [login to view URL] Engish Spanish is a must. Siplicity is the key.

  €402 (Avg Bid)
  €402 Ortalama Teklif
  128 teklifler

  I have a website using wordpress with the traveler theme that need to clean up a day on booking calend... and now the beds keep unavailable at the calendar in the front-end, and the booking order does not appear on wp-admin. Website: [login to view URL] Day to clean and make available for future bookings: 18-08-2019

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Hi, I need an expert adobe flash animator for making an animation urgently, I have all the content and scenes ready, just need to animate them, approx 2.5-3 minutes duration. Please send your best animation in flash. Regards

  €114 (Avg Bid)
  €114 Ortalama Teklif
  16 teklifler
  Trophy icon Alexa Flash Briefing Logo Design Bitti left

  My wife is creating an Alexa Flash Briefing called "Go-Getter Moms". And she needs a logo for her flash briefing. Go-Getter Moms is about inspiring moms around the world that you can create wealth, and the life you want while managing being healthy and still being there for your family. You can be creative as possible.

  €98 (Avg Bid)
  Garantili
  €98
  273 girdi

  [login to view URL] i want app like these.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Hi there. I am proposing to my girl at Santa Monica Beach next to the pier. I need someone to capture the moment. A sunset picnic will be set up and a guitarist playing a song. I need half hour to an hour of your time max. Let me know if you can help must be available Tuesday 16th April at 6pm for 6.30pm surprise . Thank you

  €315 (Avg Bid)
  Yerel
  €315 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Trophy icon I need a graphic designer 1 saat left

  I am opening the Santa Fe Museum of Light and need a sign design. Ideally I can use part of the design for other things such as the header on information handouts or other materials. I am a Photoshop expert and so can take any design and work with it to print banners or handouts.

  €98 (Avg Bid)
  Garantili
  €98
  28 girdi

  ...items: a. Editing a short 45 second to 1 minute video which will serve as the header on our Facebook Page and also be used on our company website b. Creating a short animated/flash intro to be used for branding before and after company videos c. Editing weekly or bi-weekly company vlog segments, typically 3-5 minutes in length d. Editing the video portion

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  29 teklifler

  i have a stream embed in flash i want to convert it to html5 so it will play in browser and mobile

  €50 (Avg Bid)
  €50 Ortalama Teklif
  19 teklifler