Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  189,062 font image iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba Songül Hocam, bir matlab image process taskı için yardıma ihtiyacım var. 5 aşamadan oluşan giriş seviyesinde. Konuyu taskı anlayarak ilerletmek istiyorum. Eğer ilgilenirseniz detay PDF'ini iletebilirim. Saygılarımla, Muzaffer Can

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Belirli bir formata sahip yazı fontu yaptırılacaktır detay için teklifleri bekliyorum.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Logo tasarım ise, logonun oluşabilmesi adına yapılan tasarıma denir. Logo, kimi zaman kara kalem, kimi zaman dijital ortamda tasarlanabilir. Logo diye genel bir adlandırma yapıyorum çünkü amblemler tek başına tasarlanamaz, her halükarda bir şeyi temsil etmeli yani Logotype entegreli olmalı. D...şekilde müşteri portföyüne ulaşmalısınız değil mi? Bunun için web site tasarımları, Google reklam kampanyaları, kartvizit, katalog, broşür, tabela vb. envanterlere ihtiyaç duyacaksınız. İlk olarak her alanda kullanabileceğiniz önceliğiniz kurumsal kimlik ve logo tasarımı olmalıdır. Yani markalaşmanın ilk adımını bu şekilde atmalısınız. Basit bir reklam kampanyası bile başlatacak olsanız renkleriniz, font tipiniz, logonuz kısaca ku...

  €286 (Avg Bid)
  €286 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Merhaba <font style="vertical-align: inherit;"><font style="vertical-align: inherit;"> Elite Məlumat Tech </font></font>, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €221 (Avg Bid)
  €221 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Şirket tarafından adıma Udacity eğitimi tamamlandı ancak vakit ayıramıyorum olumsuz raporlanmamak için bu işi veriyorum. Projede bize bir klasör verilmiş çiçek fotoğrafları var. Amacımız machine learning teknikleriyle programı eğitmek ve verdiğimiz fotoğrafı doğru tanımlamasını sağlamak. Kabaca bu şekilde yardımcı olabilecek kişilere daha da detay verebilirim. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Hello there, Udacity training has been completed by the company for my name, but I cannot spare the time, so I give this job in order not to report negatively. In the project, there are flower photos that have been given us a folder. Our goal is to train the program with mach...

  €137 (Avg Bid)
  €137 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Fontlab programına hakim, halihazırda tasarımı yapılmış olan bir fontu hayata geçirebilecek, yetenekli ve önerilere açık freelancer bir çalışma arkadaşına ihtiyaç duyuyoruz.

  €367 (Avg Bid)
  €367 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Trophy icon Marka logo tasarımı Bitti left

  Polymer kil ağırlıklı el yapımı takıları markalaştırmak için bir logo ihtiyacımız bulunmaktadır. Logo'da "handmade in Istanbul" , by ZPY ve tabiki marka adı olan "Mad Clayer" olmalı. Basit ve sakin bir logo arayışındayız. Marka "Alice in Worderland" den esinlenilmiştir. Logoda da buradan esinlenmeler olabilir. Örneğin font gibi... Aynı alandaki benzer logolar ve Alice ile ilgili çıktılar ektedir.

  €21 (Avg Bid)
  Garantili
  €21
  17 girdi

  Bir a 4 kagidin uzerinde her Birinin boyutu yaklasik 1 mm lik (pirince benzer ) tanelerden binlercesi karisik renklerden bulunmaktadir program bu a 4 kagiti Kamera ile tarayip her bir kagidin uzerindeki taneleri boyut ve renklerine gore bildirecek

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Tüm platformlar ile uyumlu (mobil-ios-android-unix-ubuntu-centos-redhat-windows-blackberry etc.), güncel teknolojiye sahip ve gelecek teknolojik gelişmelere uyumlu, sosyal medya platformlar ile ve api' leri ile uyumlu ve linkleri çalışan, google seo ve api uyumlu, yönetim paneli olan tüm sayfanın görsel fotoğraf,video eklemeleri rahatlıkla yapılabilir, tüm yazı,font,renk ve arka planları ile menü ve menü tipleri arka fon renkleri değiştirilebilir yönetim panelli web sayfası yapımı.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Dashboards. Bitti left

  Merhaba, Takip ettiğimiz hedef gerçekleşen verilerimizin daha profesyonel ve bütünleşik görünmesi için ( renk tonu, font, grafik tipleri vb.) şık bir dashboarda ihtiyacımız var. Görsel tasarım yeteneği olan arkadaşların örneklerini bekliyorum. (Not : Veriler önemli olduğundan database kısmı bize ait olmalıdır. )

  €140 (Avg Bid)
  €140 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  masa takvimi Bitti left

  12 adet fotoğraf var bunların içindeki bir yere veya objeye fotoğrafla uyumlu font ve efekt ile bir isim yazılacak ve aynı fotoğraf için 1500 isim var.. Bu 1500 isim 12 ayrı fotoğrafa yerleşecek ve böylece 1500 kişiye 12 aylık masa takvimi hazırlayacağız.. fotoğraf seçimi ve takvim kısmını biz halledeceğiz sadece isimlerin yerleşemesi işini vermek ist,iyorum

  €381 (Avg Bid)
  €381 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  opencart product image loader module and pictures adding web site Merhaba Mohamed Farook R., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  textfield ve yazdığım içerikleri otomatik türkçe karaktere çevirmeli.. sadece font ekleyemiyorum.. türkçe karakterleri pdf içinde kabul etmiyor. verdiğim dosyayı düzeltebilecek bir elemana ihtiyacım var.. sadece font ekleme işleve yapacak..

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler

  4-5 Adet Font'un Türkçeleştirilmesini istiyoruz. İşin yarına teslim edilmesi gerekiyor Türkçeleştirilen Fontların "ttf,eot, woff" formatların teslim edilmesi gerekmektedir.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  bir yazı karakterini (font) istediğimiz ölçülerde düzenleyeceğiz.çalışmanın corel draw yada illustratorde yapılması lazım. tüm çizgilerin kırıksız olduğu bir .plt çıktısına ihtiyacımız var.

  €77 (Avg Bid)
  €77 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Avrupa Pazar'na tekstil ağırlıklı olmak üzere Osmanlı ve Türk motifleri içeren geleneksel ürünler ile Türk tasarımcıların modern ürünlerinin internet üzerinden satışını yapacağım. İnternet sitesinde kullanılmak üzere logo çalışması ile kartvizit çalışmasına ihtiyacım var.. Aşağı... Aşağıdaki desenler kartvizit Tasarımı için kullanılabilir.. Kartvizit arkasında yer alabilir. Ön tarafında da Web ve şirket bilgileri bulunur.. Hangi font olduğunu bilmiyorum. Markanın ise ekteki gibi bir yazı karakteri ile yazılmasını istiyorum

  €61 (Avg Bid)
  €61 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  saniyede 2 adet metal parça üreten bir makineye kamera ve rasberry pi bağlantısı yapacağız. Üretilecek ilk doğru parçanın resmini çekeceğiz. Buna SET işlemi diyelim, bu esnada çekilen fotoğrafa da referans fotoğraf diyelim. Üretim boyunca parçaların fotoğrafları çekilecek ve bu parçalar referans resimle aynı mı değilmi, ufak farklılıkların dahi tespit edilebilmesi gerekiyor. Program true yada false cevabı verecek. Parçalar farklı simetrilerde veya farklı açılarda gelebilir. Program bu farklılıkları da göz önüne alarak doğru bir kontrol yapacak.

  €1867 (Avg Bid)
  €1867 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var '<font color="#FF0000"><b>Deleted</b></font> project #8486804'

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Open Cart panel e-ticaret sitemizde yapılacak font değişimi, giriş sayfası ve tasarımsal bazı değişiklikler için çalışabileceğimiz birini arıyoruz.

  €155 (Avg Bid)
  €155 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Yayında olan mobil bir siteden html+css lerinin kopyalanıp temizlenmesi. Kolayca renk logo font gibi ozellikleri değiştirilebilir hale gelmesi. Login , üye olma, grid içersinde data gösterme gibi birbirine benzeyen 5-6 sayfa kopyalanacak.

  €126 (Avg Bid)
  €126 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhabalar, ogretmenler icin ms word un online halini php sitemde online calisabilecek sekilde istiyorum. boyle bir yazilima ihtiyacim var. aslinda ms wordun degilde ilgili yazı fontunu sistem a4 e yazacak ilgilenen mesaj atarsa daha detayli anlatacagim. 1-sıte adresine girildi , font sececek, buyukluk, sececek ve ıstedgını yazcak a4 gomulu bir kagitta olablir ms wordle ugrasmak zorunda kalmayiz. resme bakarsaniz sevinirim.

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Hali hazırda ön taslağı yapılmış biri tamamen yazı, bir diğer ise yazı + yarım yaydan ibaret basit logolarımız var. Ön taslakları yapıldığı için çizimler çok düzgün değil. Bu çizimleri düzgün olarak yapıp bazı değerleriy...ve büyüklüklerde resimler oluşturulmasını isteyeceğiz: - Yüksek çözünürlüklü TIFF - Yüksek ve düşük toplam 4 farklı çözünürlükte ve renkli-gri formatlarda JPEG, PNG, GIF - CGM, SVG, AI ve CDR vektörel formatlarda - ve ham çalışma dosyası formatında bize dosyaların teslim edilmesi lazım. Farklı önerileriniz olursa onları da memnuniyetle dinleyebilirim. Not: oyas logo için değerler: # ...

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Font Change Bitti left

  Change font style in menu

  CSS
  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Video Chat platform 6 gün left
  ONAYLI

  Need to create on flutter video chat (chat msg, video call, voice call) platform and integrate in with our system (via RESTAPI). Font side: flutter for iOs and Anroid. Web side - can be flutter web or reactjs. Backside: Nodejs, PHP doesn't matter. All backside should be based and integrated with You should have projects in portfolio with video chat and integration with in other case please don't waste my time.

  €1087 (Avg Bid)
  €1087 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Hello, I need someone to modify a black & white image to color using a reference image I provide. Please submit similar work experience. I need it on urgent basis and my budget is fixed. Rgds, Statwick

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  We’re Looking for a CREATIVE UI UX Designer (Freelancer) Recovery was established to provide solutions and tools to help our clients achieve their objectives. The applicant will be responsible for the following tasks: 1. 1x Branding A. Logos: Full logos, secondary logos, and icons. (Fixed and Animated “.GIF” Main logo). B. Color scheme: Primary and secondary colors (all used colors). C. Typography: Font styles (English and Arabic), sizes, and spacing. D. Other imagery: vectors, photos, illustrations, PSDs, and artwork. E. Voice and tone: how the brand uses language and emotion (Optional). 2. 4x Applications (UI Design), the 4 UI designs will use the same designed content (re-use). A. Icons, Vectors, and Other imagery. B. Screens design: splash, login, dashboard, ...

  €352 (Avg Bid)
  €352 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  I want to make my office image more futuristic style.

  €130 (Avg Bid)
  €130 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  From the two scans i would like the note changed to a £2 note that will involve all words "One" and digits "1" changing to "Two" and "2" in the same font and colours. This needs to be done so you cant tell it was ever a one pound note so lots of detail to fill in

  €95 (Avg Bid)
  €95 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  I need a logo designed based on the following specifications: - the logo is for consulting company that deals in various forms of funding - the main partner and founders of the company are two men - the logo has to be inspiring

  €359 (Avg Bid)
  €359 Ortalama Teklif
  52 teklifler
  LOGO DESIGN REQUIRED -- 2 6 gün left
  ONAYLI

  PLEASE READ THIS DESCRIPTION FULLY We require a logo for an upcoming restaurant project. BELFAST BURGER The restaurant will be based in Belfast, Northern Ireland The logo should be simple and clean in style also it should incorporate Belfasts iconic Harland & Wolf cranes The font to be used is :Belfast Font Anyone interested should send an initial concept idea as a sample before we will respond DO NOT CONTACT US WITHOUT A CONCEPT SAMPLE

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  53 teklifler

  Logo has to be designed for Para Tenpin bowling federation of India. The logo would be used in all collaterals. Background of logo to be in White. In The reference vector shared the bowling pins to be in black. The rings in the middle which is orange in colour to be on disability flag colour combi...in the middle which is orange in colour to be on disability flag colour combination. Please check the Wikipedia for color reference. The bowling ball to be in light shade of purple which is the disability colour The sash below the pin and ball with three stars to be replaced with a sash of Indian national flag. Below this in bold and strong font the name of the federation to be written which is “Para Tenpin bowling federation of India”

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  17 teklifler
  Trophy icon Add Spice To Existing Logo Idea 2 gün left

  I'm looking for someone to make a creative and original logo from existing one. The logo is for a software/web development agency that does graphic designing as well as animation. Logo should contain a letter G of the Macula font and some other creatives the designer's choice. Please see attached file for guidance. Most of the details are defined, just need someone to add a little spice. Preferred output (both .eps and .svg )

  €9 (Avg Bid)
  Garantili
  €9
  78 girdi

  I would like to create an Anki note type that provides a magnifying glass zoom effect on any images included inside the note. The desired effect would be like this example: I understand JavaScript is not officially sup...would be like this example: I understand JavaScript is not officially supported by Anki 2.1 but believe it might be possible to create JS functionality storing the script files in the Media collection folder that syncs across my devices. I would like this feature to work offline and occur on any image inserted in the note (without having to manually specify image file details in the html), and I’d like this to work on iPhone and desktop.

  €204 (Avg Bid)
  €204 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  hello , please check that link i need devlopper who can create script for changing img to txt by using ocr please if you are avaiable i can explain on anydesk.

  €151 (Avg Bid)
  €151 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Need to have the following React Component built: 1) A comparative and interactive image that can cycle between two images. Must be "slidable" ( user must be able to slide with mouse or touch between the two images. 2) @media screen option to automatically change render from Desktop to mobile user Experience

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Need to have the following React Component built: 1) A comparative and interactive image that can cycle between two images. Must be "slidable" ( user must be able to slide with mouse or touch between the two images. 2) @media screen option to automatically change render from Desktop to mobile user Experience

  €144 (Avg Bid)
  €144 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Hi I need a small script for Google Vision where a person can upload a photo or take a photo with smartphone and the google vision api give back the most relevant tags The script must be use in the web on shared hosting Thanks

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Trophy icon Creative logo design 6 gün left

  I need a creative logo design of the letter J - something minimalistic and modern. It's important that an original font is used, or as close to one as possible. Please do not use standard fonts and paste as an entry, which would lead to automatic rejection. Sample as attached.

  €177 (Avg Bid)
  Garantili Mühürlü
  €177
  622 girdi
  Trophy icon Cover Image 3 gün left

  I need a cover image for my upcoming D&D adventure book. The adventure takes place in a vast jungle with savage amazons and an ancient temple (the map of the temple's exterior is uploaded for reference). The cover image must be a digital art, in letter proportions and related to the previously mentioned things. For example a jungle scenery with part of the temple's entrance, or an amazon hunting in the forest. It's up to you how to image your art as long as it is relevant. I include some pieces of art that I'd like, BUT DON'T let those restrict your imagination and creativity in any way! Feel free to do your stuff.

  €10 (Avg Bid)
  Garantili
  €10
  22 girdi

  I will provide the story and skeleton, you can use your creativity to write the Novel. PLEASE NOTE THIS IS CREATIVE WRITING WORK NOT TYPING. The finished product has to be in word file in hindi font.

  €120 (Avg Bid)
  €120 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I have this sample image that I would like to recreate with a background color of #181727 The laptop and screen position and size have to remain the same. The image size has to remain the same. The pictures inside the monitor and the laptop will be changed later on, so that position have to be a layer that I can replace.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I need to format the table of contents in my document to reflect the sections and annexes. Additionally, to format the whole document to be consistent with font, pagination and spacing

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  I want a piece of art work I created to be altered digitally, I need the corner images to be cut out separately so I can paste them on to a different sized image As per attached photo I need all 4 corner flowers cut out separately

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Image editing required for rugby calendar. Need an image photoshopped (1st photo) to imitate another picture that (2nd shot of David pocock). Specific details include: - Photoshop rugby ball into frame - Add definition around abdominal muscles - Enhance image quality

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  We need a Facebook Cover Image updated (we have psd file and need adjustments made to it). We just need you to change the dates in the image. If you can do this in the next 10 mins please put the words "RIGHT NOW" in your bid and we can start now.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Using a minimum of nine of images – can be stock images that you will create a composite image of your own design through Photoshop. Make sure to give proper attribution for any stock images you use. The concept is totally open. Composite images are made up of two or more photographs, which are combined to create one image.

  €94 (Avg Bid)
  €94 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  i have some questions about images, videos , animation and need a specialis as a graphic designer

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Image Processing Task 6 gün left
  ONAYLI

  I have a few questions that I need someone to answer within a few hours. Will share details with the best freelancer.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Python - Image compression using SVD

  €128 (Avg Bid)
  €128 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  Image Processing Task -- 2 6 gün left
  ONAYLI

  I have a few questions that I need someone to answer within a few hours. Will share details with the best freelancer.

  €76 (Avg Bid)
  €76 Ortalama Teklif
  10 teklifler