Free audlt webcam sign ups işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  234,742 free audlt webcam sign ups iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Yayında olan sitemizdeki hata ve düzeltmeler Klarna,Ups,Dhl entegrasyonu ve ürün ve kategori bazında anket paneli oluşturmak için gereken panelin hazırlanması işi.

  €245 (Avg Bid)
  €245 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Belirli nesne/obje takibi yapan araç için rasberry pi ve webcam kullanarak bir takip etme projeni yapı,kompenentler hariç sadece kodlama kısmına ihtiyacım var.

  €87 (Avg Bid)
  €87 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  UPS cargo integration to the site we have done via Wix

  €34 (Avg Bid)
  €34 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Sİstemimize TNT FEDEX,UPS,USPS firmalarının API entegrasyonlarının yapılması gerekmektedir. Gönderi takibi ve gönderi oluşturma apilerinin bağlanmasına ihtiyacımız vardır. Sadecec API çalıştırma sayfalarının hazırlanması entegrasyonlar tarafımızdan yapılacaktır. POSTların çalışmasını sağlamanız dçnüşlerindeki bilgilerin aktarım kayıt ve diğer aşamaları tarafımızdan yapılacaktır. Teşekkürler.

  €240 (Avg Bid)
  €240 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  FREE SERVER Bitti left

  bir sonucu sistemi. oyunlarınıza bir sonucu eklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. bu sonucu oyunlarınızda multiplayer oyun için kullanılır ------------- <-İÇİNDEKİLER-> <-1 adet ücretsiz sonucu dosyası <- 1 adet sonucu programı freeserverM <- 1 adet sonucu belgesi (sunucu kimliği,sonucualanı adı, sonucu şifresi) <- 1 adet sonucu sitesi ( ip adresiniz alınıp yapılandırma yapılacak)

  €9 - €9
  €9 - €9
  0 teklifler

  Odoo ve alternatifi olabilir, tam entegre çalışabilecek, kargo takip(yurtiçi, aras, UPS, TNT vs.), pazaryeri (N11, hepsiburada, aliexpress, amazon vs) takip entegrasyonları ve harici yerel muhasebe entegrasyonu.

  €572 (Avg Bid)
  €572 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhaba Ben omurilik felçliyim Televizyonu eller serbest olarak sesli kumanda edebilecek bir cihaza ihtiyacım var Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Tam olarak buna benzer bir şey istiyorum

  €159 (Avg Bid)
  €159 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhaba websitesinin ön tarafı için ana sayfa, içerik listeleme, içerik oluşturma, içerik yayın...unuttum, İçerik puanlama, 404 hata sayfası, 500 sunucu hatası sayfasi gerekli bunların jQuery, Bootstrap 3++, SASS or CSS olması gereklidir. Sayfaların görsel tasarımı ve renk uyumu önemlidir. Arka taraf yazılmış durumdadır. Teşekkürler Hello to whom it may concern, the website for the frontend; the scope is home page, content listing, content creation, content publishing, static information pages, sign up, my profile, forgot my password, content rating, 404 error page, 500 server error pages required. These are has to be written one of these (jQuery, Bootstrap 3 ++, SASS or CSS). The visual design and color matching of the pages...

  €443 (Avg Bid)
  €443 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Lojistik hizmeti veren platformumuzda sistem api ile DHL, TNT veya UPS üzerinden izleme numarasını alıp bizim sitemiz üzerinden detayları bizim logomuz altında ıca İzlenecek olan gönderinin oluşturulmasını da DHL, TNT veya UPS ten api ile bizim kendi web sitemizden gireceğimiz bilgiler dahilinde oluşturmasını sağlayacağız.

  €298 (Avg Bid)
  €298 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  We want to sign documents using smart cards produced by ACS in iOS operating system. (Example: using bluetooth card reader) For this reason, pkcs#11 middleware is required for signing. The environment in which this middleware will be used can be QT or swift.

  €1023 (Avg Bid)
  €1023 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Merhaba magento için düzenlemeler istiyoruz, Parapuan Modülü Geliştirmeleri ( … Adam / Gün) Akbank Sanal Pos Entegrasyonu (… Adam / Saat) Standart PayU Bridge Entegrasyonu (… Adam / Gün) Ups Kargo Entegrasyonu (… Adam / Gün) Erp'ye geliş tarihine göre kategori ürün sıralaması - (… Adam / Saat) Magento panelinde assorti adet bilgisi - (… Adam / Gün) Basında biz sayfası - (… Adam / Saat) gibi bu konularda saat fiyat bilgisi iletebilir misiniz

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  benzeri, müzisyenlerin ücretli ya da ücretsiz canlı yayın aktivitesi yapabildikleri bir websitesi istiyorum. ilgilenir misin? fiyatı ne olur? cevap verirsen sevinirim. buradan da konuşabiliriz. iyi çalışmalar.

  €924 (Avg Bid)
  €924 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  benzeri, müzisyenlerin ücretli ya da ücretsiz canlı yayın aktivitesi yapabildikleri bir websitesi istiyorum. ilgilenir misin? fiyatı ne olur? cevap verirsen sevinirim. buradan da konuşabiliriz. iyi çalışmalar.

  €142 (Avg Bid)
  €142 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  programming language: c# 1. Client-Server in addition webcam image on your file transfer to be secured. 2 exe files will be sent to me by testing. 3. After you have tested the exe will be made through PayPal to transfer source codes. programlama dili c# 1. Client-Server arasında ekte bulunan dosya üzerinde web kamerası görüntüsü transferi sağlanacak. 2. exe dosyaları test işlemi için tarafıma gönderilecektir. 3. exe test edildikten sonra, kaynak kodlar için paypal üzerinden transfer yapılacaktır.

  €407 (Avg Bid)
  €407 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  programming language: c# 1. Client-Server in addition webcam image on your file transfer to be secured. 2 exe files will be sent to me by testing. 3. After you have tested the exe will be made through PayPal to transfer source codes. programlama dili c# 1. Client-Server arasında ekte bulunan dosya üzerinde web kamerası görüntüsü transferi sağlanacak. 2. exe dosyaları test işlemi için tarafıma gönderilecektir. 3. exe test edildikten sonra, kaynak kodlar için paypal üzerinden transfer yapılacaktır.

  €338 (Avg Bid)
  €338 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  webcam üzerinden barcode okuma

  €147 (Avg Bid)
  €147 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Karakterimizin 3 boyutlu modellemesi yapılacak ve 10-12 saniye civarında bir animasyon videosu hazırlanacak. Video 2 bölümden oluşmakta: 1- Karakterimiz önce el sallayıp ardından 'içeri buyrun' şeklinde bir hareket yapacak. 2- Karakterimiz başarı işareti yapacak ve gülümseyecek. Karakterimiz ekte mevcuttur. For English; O...Karakterimiz önce el sallayıp ardından 'içeri buyrun' şeklinde bir hareket yapacak. 2- Karakterimiz başarı işareti yapacak ve gülümseyecek. Karakterimiz ekte mevcuttur. For English; Our character must be made 3d character and an animation video for 10-12 seconds. Video has 2 parts: 1- Our character is gonna wave its hand and then welcome us. 2- Our character is gonna show ...

  €564 (Avg Bid)
  €564 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Ajanslarında Art Director, Senior Art Director, Deputy Creative Director olarak çalıştım. Hizmet verdiği markalar arasında Arko, Duru, Nescafe, Coffee Mate , Siemens, Nurol İnşaat, Torunlar GYO, Grupama, Indesit, Hotpoint Ariston, Pizza Hut, UPS, HP, TetraPak, Aktürk İnşaat, ATM Dalaman Havalimanı, Hilton Global-TR, Teknosa, Ülker Grubu (Alpella-Bizim Yağ, Bizim Mutfak) Defne Yayınevi, Gilan, The Marmara Hotel, Vakıfbank, MasterCard, Sırma Grup, Doygun Ekmek, Yamaha, Vaillant ve Prsymian Group gibi yerli ve uluslararası markalar ve kurumlar yer almaktadır. PORTFOLYOM

  €421 (Avg Bid)
  €421 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Iki katli toplam 5000 m2 kapali alan mobilya magazasi icin elektrik projesi ve malzeme listesi. Yapi elektrik ozellik...Serit led ve aplik aydinlatmali kontroller ise sensor ve uzaktan kumandali. - Ofisler standart floresan aydinlatma (yonetici odalari haric. - Ofis bolgelerine ve Emergency aydinlatmalara merkezi UPS beslemesi - Jenerator baglantisi - Mobilya teshir alani bolgesi kablolama acik (tepsi) dagitilacak Istenilen cizim ve hesaplamalar: - Ekte gorulen resimlerdeki ve plandaki sekilde aydinlatma yeterliliginin (mobilya teshir alanlarinda) hesaplanmasi. - Katlara gore kablolama, anahtar, priz ve kutularini gosterir proje - Pano cizimleri (yuklere gore) - Jenerator devresi (pano tasarimi) - UPS hattinin projesi ve uygun unitenin gucunun belirlenmesi ...

  €393 (Avg Bid)
  €393 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  webcam chat Bitti left

  iyi gunler, kullanicinin direk olarak on kameradan goruntusunu alip locationa gore random birisiyle kendi gibi goruntulu chat yapabilecek bir uygulama yapmayi dusunuyoruz. Bu konuda bize yardimci olabilirseniz sevinirim. Saygilar, Onat

  €851 (Avg Bid)
  €851 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Trophy icon Printable Shop Sign 2 gün left

  We want a sign that we can get printed for shops of our bike rack. This needs to be 1200mm wide by 900mm high. I have attached pictures that can be used. I have also attached a flyer that has some product features noted of the bike rack that can be added to the sign.

  €29 (Avg Bid)
  Özellikli
  €29
  0 girdi

  We are a Civil Engineering firm dealing with building structural design and drawing in India, we are in need of a Freelance Architect who can collaborate with us and can be with us in the long run, he or she should do the job independently and should be able to stamp and sign the drawings. Freelance Architect from India should only apply.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Hi Stephanie R., Nice day to you! If you live in the United States, I would like offer you a project in product online promotion. We can discuss any details over chat.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Diseños de camisetas/tshirts exclusivas. Mock-ups para venderlas por redes sociales

  €53 (Avg Bid)
  €53 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  ...registration. It is required to perform a test before we have the interview: Google Sheet = the task is find on column DEFECT or OBSERVATION the machines that has defects and find the parts on ALIBABA / ALIEXPRESS find me 5 different laptops models with 1 keyboard, 1 speaker, 1 trackpad, 1 webcam, 1 TouchBar, then find the part selling on Alibaba / Aliexpress _NO in defect column means it is defective then pass me on propose or on chat the S/N of the laptop and the link which you find. ====== Most have installed on Mobile & Computer, Signal, Anydesk, Email Client 1st / 2nd week at 20 hours per week at 2 EUR per hour, then we can increase This job required laptop i3-i5-i7 at least

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I want a marketing landing page for our game to showcase video, screenshots and art and also drive sign ups on the landing page.

  €1015 (Avg Bid)
  €1015 Ortalama Teklif
  72 teklifler

  We a... Need someone who has excellent UX Design Skills as well a Fully Stack Developer to then build their design. Your UX Design skills need to highlight the latest trends, bright, colourful. Visualized data 3D design and animation Micro-interactions Minimalism with a twist Creative scrolling experiences Emotive interaction design The website sells Phone Plans, Hardware, allows for sign up. The website Passes these details via API to our suppliers White Label Portal for the system to automatically provision services, send the appropriate emails out and process payment. The website is required to have an administration portal to control all aspects of the website to allow for easy editing of any page. It is preferred you previously built websites for the IT...

  €709 (Avg Bid)
  €709 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  A: 6 x online stores to build. 1- Fashion store with signature clothing and auction for vintage clothing / watches, gadgets, etc... (drop shipping/ direct) 2- Commercial coupons and discount portal + APP. 3- Delivery online store and + APP. 4- Automotive + APP. 5- Travel, Business, investment & Education Portal. 6- Business men services. B: 21 x Web based projects + ALL SOCIAL MEDIA BUILD UPs 1- Cafe 2- Arabic & Turkish restaurant 3- Healthy diet food restaurant concept 4- Japanese restaurant 5- Mediterranean restaurant 6- Classy VIP Laundry and sewing / repairing. 7- Men's Taylor. 8- Men's Barbour + spa. 9- Consultancy company. 11- Events, Flowery & chocolates. 12- Maintenance and hospitality, Catering Cleaning etc. 13- Technology company. 14- Live stock com...

  €3745 (Avg Bid)
  €3745 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  Hi there, We need a logo finished which is there as an idea + draft. CI typical package required. The logo will be used for a online and physical shop. Equipment for surfing will be sold out of a garage, the store is called "Surf Garage" The Logo idea is an american ...will be used for a online and physical shop. Equipment for surfing will be sold out of a garage, the store is called "Surf Garage" The Logo idea is an american style garage and the words "Surf Garage" The font of the webpage will be Open Sans, the words Surf Garage should looks similar. Minimalistic design in general is welcome. I want to have several formats for print media, print logo on shop sign, favicon, webpage header, webpage menu section, sticker. Corporate identity colors w...

  €99 (Avg Bid)
  Garantili
  €99
  128 girdi

  I need someone who can set up google analytics to 10 different businesses and their social media acounts. Ability to track 10 different websites, 10 different Facebook pages, 10 different Instagram accounts. all vissable from one dashboard for 10 different businesses

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Hello, I have a Picture that I need to be edited before I post it on my socials. Very simple Job. The payments is 20 CAD, no negotiation. Time allocated is 5 hours.

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  69 teklifler

  1. Sign up Verification email takes too long before entering mail box of new registrant. It takes too long to deliver inside mail box of new registrant. 2. When it enters mail box, sometime it enters spam box of some new user. We want all emails to enter normal box and not spam box

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  ...settings, my account, an email integration system with messages and notices, edited pages, banner and advertise boxes and the possibility for the admin to manage, edit and operate the informations. It will includes functions as share, refer, review, views and rate, send messages, settings, integrate blog, lists, search about user, order, offers, advandage serach area, membership. I I will send moqu ups to you. I need consultation and putting down own ideas for the webdesign and the information architecture. The technologies that i need are for example Linux Installation, Framework: Drupal WebDesign: UI/UX, Individual-Design, responsive Databank: mySQL,Technology:Open Source Framework, HTML 5, Javascript, Ajax. Or Django (Python), framework for better connection rest api the langu...

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  37 teklifler

  ...are an education agency sending students abroad (Australia, New Zealand, Canada, Ireland). We are looking for 2 people to be part of our sales conversion team. See job details below: Education Counselor (Sales and Marketing) • Entertain all inquiries, calls, and questions immediately • Generate leads, inquiries, and referrals • Present products, services, and rates • Facilitate client sign ups • Assist in application and walk through the entire process of enrollment • Submit weekly reports and attend weekly meetings • Achieve assigned monthly KPIs • Attend trainings, workshops, and facilitate webinars and other activities • Work with marketing team for required inputs and deliverables • Use all tools and sof...

  €417 (Avg Bid)
  Yerel
  €417 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  Trophy icon Create a logo for our Farm 8 gün left

  We require a logo to be designed for our farm. Kentwood Farm Hidden Valley The farm is a cattle farm, 166 acres of beautiful countryside. The property also offers short term holiday stay/accomodation. I have attached photos to give you a feel for the property. The logo will need to be suitable for use as our entry sign at the front of the property and also be suitable for stationary and web use. We thank you in advance for your time and effort.

  €166 (Avg Bid)
  Garantili
  €166
  180 girdi

  I am looking for someone who can develop andave HR segment for my current CRM based website as an add-on (PERFEX CRM) based website, where you need to add google meet using iframe and create a python script to create & save events on my website. And it should also allow users to sign contracts online and upload documents. Few features are missing in Figma, I will update you using freelance's chat or document CRM: Perfex Framework: CodeIgniter Scripting Language: PHP Development Type: add-on Design Ref: Figma

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  15 teklifler
  HR Strategy -- 2 6 gün left
  ONAYLI

  ...policies. Also, we try to make the compensation as per market levels. (you will see my old strategy plane under the attachments however it is too general . i want to specific the bellow file in the 2 area above Resource development strategy and Employee retention strategy only ) example for resource search method internal and external then send to customer then how to choose them then how to sign them to project then benefit and how to keep them and develop them by many ways ...

  €116 (Avg Bid)
  €116 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Members can refer any number of refer an organizations to WebPicID to become Merchants. Most people can connect to several decision makers in many organizations. The referring Member named by the organization receives 10% of the net IDTFLR revenue as long as the organization is a WebPicID Merchant. Consider the concept of Six Degrees of Separation. Six degrees of separation is the idea that all people are six or fewer social connections away from each other. As a result, a chain of "friend of a friend" statements can be made to connect any two people in a maximum of six steps. It is also known as the six handshakes rule.[1] This can be done in person, by email, Secure Message, over the phone, or on social media. The benefits of becoming a WebPicID Merchant are myriad. Reduced ...

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  ...so it'll require some creativity on your part tp make everything in this room fit and make sense :) . We are open to using room dividers. - A computer wall (with 2 computers, printer, 2 chairs) very modern - A science corner with 1 science lab table. (on the wall have a shelving area that will hold flasks, tubes etc. You can add any science items. This area should have a nice sign that says Hey Dr. Tae's STEM Corner - I provided a picture of the bathroom, when you enter it's towards the back on the right. I want a pink interior bathroom with gold fixings. I want the bathroom's toilet and sink to be modern. - I want a content wall. The content call would have a ring light and a faux grass wall with a neon light that ...

  €95 (Avg Bid)
  Garantili
  €95
  0 girdi
  HR Recruiter 6 gün left
  ONAYLI

  Scope Of Work : - The HR Recruiter is involved in managing all the basic functions of the recruitment. Task involved sourcing, scheduling interviews, follow ups, and closure of the candidate. Key Responsibility Area: - To schedule and execute recruitment and selection of employees by updating job specifications and job information for all positions. Involved in the end-to-end recruitment process.

  €107 (Avg Bid)
  €107 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  ...tie like this) 2. A cable tie that is beeing opened with a small screwdriver or something similar that pushes the "nose" in the opening to the side (with a check sign or thumb up sign") (the picture should say please reuse it while opening the cable tie with a screwdriver.) Above or below should be a handcrafter stamp that is saying "save environment" or "save the environment - reuse" or "we care about our planet" it should be very unique. The logo has to be a vector graphic. Please keep in mind, that we want unique logos, logos that are generated will be automatically will be rated with one star! For any questions feel free to contact me. svg / .pdf / .eps / .jpg /.psd files should be delivered Were looking forw...

  €29 (Avg Bid)
  €29
  5 girdi

  Your job description will be simple: - Make phone calls - Write emails - Do follow-ups You must have SUPERB English skills over the phone. Basic job, will pay $2-$3/hr.... Only people with 4.9 rating or higher need to apply. Thank you!

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  35 teklifler

  Hello, I am looking for someone to build an event website. We have event space and would like to create a website that will allow people to rent the space and also If you have a theme that would be perfect for my...things like birthday parties and other events. I'm looking for website that can allow me to advertise my space for what we offer for the people who are interested in sharing space and also to show off what we can offer in the nights and weekend for event space rental. The features that allows people to book their events and reserve the date and pay the caution for the date directly 2. Sign up for events and book tickets 3. Showing of upcoming events 4. email for events that are coming up. If you have read this please type I am ready now at the top of your me...

  €504 (Avg Bid)
  €504 Ortalama Teklif
  162 teklifler
  Client Portal -- 2 6 gün left
  ONAYLI

  ...want to build a crm/ client portal for us to communicate with clients (proposals, invoices, show the client their pictures) and for clients to have everything in one place. We are looking for a full stack developer. We would like a client portal with that communicates with our website, build in WordPress. 1. portal where we can communicate with clients (send documents to be signed through adobe sign) 2. portal where we can send proposals and invoices (connection with PayPal, Mollie or others) 3. portal where we can keep track of upcoming events 4. portal where we can put the pictures of weddings in different phases (the entire batch of pictures where the bride and groom can select their maximum based on their package and where they select their pictures for their album) 5. Po...

  €2571 (Avg Bid)
  €2571 Ortalama Teklif
  105 teklifler

  I have some issues with my website running Codeigniter and I have my website getting error 524 error quite a lot on daily basis. I need someone who can help me find and fix this problem. Only bid if you are good in performance. Please bid only if you are a company and ready to sign an NDA agreement. More details will be provided by PM Happy bidding.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  59 teklifler
  Edite Form 5 gün left

  I have a Sign in Form Need to edite text style and need to send info to email. I will award the job right now.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  22 teklifler

  Need chartered accountant and company secretory to register company in mca web site . We will fill all the documents and you need to verify and digital sign the document . Also if query raises you need to advice on resubmission

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  10 teklifler
  €24 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Note: This is a commission based job We are looking for International Marketing Partners anywhere in the world! -Sell properties by SMDC, the Philippine's largest real estate developer in the Philippines -Refer and earn commissions for every successful sale -This can be an additional source of income aside from your full time work -NO QUOTA -Free and easy sign up! We mostly sell to Filipinos working anywhere in the world as our properties are all located in the Philippines.

  €128 (Avg Bid)
  €128 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  We offer Adobe Classes. We need a programmer/developer to create a Registration FORM so students can register and pay for our classes. We need help creating a REGISTRATION FORM like this: & Also need a backend admin panel where we can send confirmations to students and instructors, follow ups, certificates, change dates. We also need a Schedule of our classes via a database to add new classes, update dates, all will be listed on our schedule. Our. schedule would be on the front end.... like this: We are paying Hourly for this project $2-$4/hour for Registration, Admin Panel and Class Schedule We also need

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  62 teklifler