Free powerpoint presentation carpal tunnel syndrome işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  141,786 free powerpoint presentation carpal tunnel syndrome iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Our company operates in the field of dibek coffee. To offer our brand gourmet special dibek coffee in Turkey and the world market. For this, we are looking for an entrepreneurial teammate who will be able to sell on e-commerce platforms.

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Müzik ve eğlence sektöründeki bir uygulamanın yeni yatırımcılarla paylaşılmak üzere içerisinde birkaç animasyonun da olacağı bir 10-12 slayt arası powerpoint sunum.

  €182 (Avg Bid)
  €182 Ortalama Teklif
  10 teklifler
  FREE SERVER Bitti left

  bir sonucu sistemi. oyunlarınıza bir sonucu eklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. bu sonucu oyunlarınızda multiplayer oyun için kullanılır ------------- <-İÇİNDEKİLER-> <-1 adet ücretsiz sonucu dosyası <- 1 adet sonucu programı freeserverM <- 1 adet sonucu belgesi (sunucu kimliği,sonucualanı adı, sonucu şifresi) <- 1 adet sonucu sitesi ( ip adresiniz alınıp yapılandırma yapılacak)

  €9 - €9
  €9 - €9
  0 teklifler

  Merhaba Ben omurilik felçliyim Televizyonu eller serbest olarak sesli kumanda edebilecek bir cihaza ihtiyacım var Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Tam olarak buna benzer bir şey istiyorum

  €159 (Avg Bid)
  €159 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Powerpointten sunum ve logo hazırlamak sesler ile sunumu desteklemek.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Toplamı 500 sayfa civarında olan birkaç Powerpoint sunumu Corel Draw formatına dönüştürülecek. Sayfaların sol kısmında index için yer açılıp index yapılacak. Bu index'e hyperlinkler verilecek ki PDF yaptığımızda tıklanınca ilgili sayfaya gitsin.

  €302 (Avg Bid)
  €302 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Merhabalar, Uluslararası Stratejiler üzerine Powerpoint Slide Hazırlatılacaktır. Çalışma Türkçe olarak hazırlanacaktır. Yapacak kişinin kaynakça hazırlayabilecek donanıma sahip olması gerekmektedir. En az 35 sayfalık bir slide olmalıdır.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  30 dakıkalık bır presentation, ingilizce olmak koşulu ile. basit ama içerikli bir anlatım olması lazım.

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Hali hazırda elimizde bulunan pdf sunumun tasarımının güzelleştirilerek ve powerpoint animasyonlarla geliştirilerek, içeriği aynen kalacak şekilde ancak değiştirilebilir formatta powerpoint'e aktarılması.

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Beraber karar verebileceğimiz bir konu üzerine finans/ekonomi alanında İngilizce research proposal yazılması. 2000-2500 kelime arası. Ayrıca 10 dakikalık powerpoint sunumunada ihtiyacım var research proposalı anlatan. Ayrıntıları daha sonra atacağım.

  €94 (Avg Bid)
  €94 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Dünya haritası üzerinde ülkeleri renklendirmek ve sunuma uygun hale getirmek.

  €444 (Avg Bid)
  €444 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  En kısa sürede siparişler hazır

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Yeni kurulan dış ticaret şirketimizin ithalat ve ihracat üzerine yapılan faaliyetlerini kurumsal bir şekil de yansıtacak müşteriyi cezbedecek şık bir sayfa tasarımı istiyoruz Our foreign trade company import and export activities of the corporate presentation and design, we need to attract customers

  €166 (Avg Bid)
  €166 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  bir ürünümüz var. ürünün satış/pazarlama amaçlı metinleri ve fotoğrafları ve videoları da hazır. Ancak powerpoint/ keynote sunumunda ve sosyal medya afişlerinde bazı etkileyici metinler hazırlanması gerekiyor. Beyazyakalıları etkileyecek, modern bir sunu olabilmesi, rahat ve güncel bir dil kullanılması. standart pazarlama sloganlarından farklı olmasını arzu ediyoruz. 2 Power Point sunusu metni (görselleri grafikerimiz çözüyor) 4 adet de sosyal medya paylaşımı metni

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Konu uzmanlarından gelecek eğitim dokümanlarının (Word, powerpoint yazılar) articulate storyline programıyla öğretim materyali haline getirilmesi işini yaptırmak istiyorum. Elimde 150 ekranlık bir iş var. Uygun fiyat veren arkadaşlarla başka projelerde de çalışmayı planlıyoruz.

  €211 (Avg Bid)
  €211 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Konu uzmanlarından gelecek eğitim dokümanlarının (Word, powerpoint yazılar) articulate storyline programıyla öğretim materyali haline getirilmesi işini yaptırmak istiyorum. Elimde 150 ekranlık bir iş var. Uygun fiyat veren arkadaşlarla başka projelerde de çalışmayı planlıyoruz.

  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Butik bir tam hizmet ajansı olan firmamıza Marka/müşterinin pazarlama ihtiyaçlarını anlayarak, proaktif bir biçimde yürütebilecek sorumluluk sahibi takım arkadaşı arıyoruz. - Vizyon sahibi, çarpıcı ve farklılaşan fikirler geliştirmek konusunda kreatif ekiplerle birlikte çalışabilecek, - Sorumluluk alan, sonuç odaklı ve proaktif çalışan - Sunum yapma yeteneğine sahip, powerpoint ve keynotes gibi programları etkili kullanabilen - Sunum ve ikna kabiliyeti yüksek, çalışma arkadaşları arıyoruz. - Müşteri Portföyü olan ya da bu konuda kendine güvenen

  €525 (Avg Bid)
  €525 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Önbilgi, H.I.S. Türkiye diğer turizm acentalarına turizm ürünleri sunan (B2B) bir turizm şirketidir. 1980 yıllarının başında Tokyo'da kurulmuştur. Şu an için 180 şehirde faliyet göstermektedir. Şu an için beklentile...karşılayamayan bir sitemiz var. Şirketimizin web sitesini yenilemek ve sunumlarımızı şirketizin sitesine uyan bir şekilde hazırlamak istiyoruz. Site için : şirket kültürüne uyan ( renkler ve fontlar sağlanacaktır), özgün ve minimalist bir tasarım bekletimiz var. Hazır taslaklar üstünde çalışanlar lütfen başvurmasın. Sunum için: İnteraktif bir sunum hazırlanması gerekiyor. Bu prezzi veya powerpoint olabilir. Gerekli içerik için grafik, logo...

  €2369 (Avg Bid)
  €2369 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Çağrı merkezi satış yarışması düzenlemek istiyoruz. Powerpoint formantında içeriğimize uygun profesyonel bir destek almak ı aradığınızda paylaşabiliriz.

  €45 (Avg Bid)
  €45 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  NY'da duzenlenecek olan 23 Nisan gosterisi icin Power Point duzenlenmesi 23 Nisan gosterisi..........

  €47 (Avg Bid)
  €47 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Etkinlik alanının çizilmesi, (Hazır kütüphanedeki objelerin yerleştirilmesi) Roadshow araçları içinde değişikliklerin yapılması. Araç ve ekipman 3D çizimlerini biz sağlıyoruz. Yerleşim planınıda iki boyutlu çizip gönderiyoruz. Sadece objeleri istediğimiz yere, renkte yerleştirilmesini istiyoruz. Her teklifimizde bu çalışmayı yapıyoruz. (Sürekli bir iş) powerpoint sunumda kullanmak için istiyoruz.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Iki dakikadan az bir 2D animasyon. Detayli bilgi icin powerpoint dosyasini inceleyiniz.

  €984 (Avg Bid)
  €984 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Iki dakikadan az bir 2D animasyon. Detayli bilgi icin powerpoint dosyasini inceleyiniz.

  €563 (Avg Bid)
  €563 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Bir dakikadan az bir 2D animasyon. Detayli bilgi icin powerpoint dosyasini inceleyiniz.

  €975 (Avg Bid)
  €975 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Html 5 olarak tasarlanmış 360 derece ürün çekimlerini sergileyeceğimiz bir portfolio app istiyoruz. 360 derece ürün çekimleri html 5 koduyla yazılmıştır. Biz bu ürünleri seçtiğimizde her bir ürün için ayrı bir pencerenin açılacağı kısa bir portflio presentation app yaptıracağız. Html 5 ürün modüllerini biz hazır vereceğiz.

  €236 - €709
  €236 - €709
  0 teklifler

  Going to shoot a webinar to be 50 to 60 minutes in length. I have images for the powerpoint and an outline of what I intend to say during the shoot. Once reason I want to shoot it and edit is is the intended idea of introducing "questions:" to be answered on the webinar - then of course possibly adding some media in post

  €273 (Avg Bid)
  €273 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  create a simple shopify private app to add free shipping

  €107 (Avg Bid)
  €107 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Trophy icon Plural Politics 2 gün left

  This is a political personality test. I want to get a UI concept for the wireframes here (the logo is also attached there): https://docs.google.com/presentation/d/17qQyLqsE7wjx8Aw09Okip41s4pd8IsxxpxzVd9BRXoA/edit#slide= We want to match the style of this artist: (Example attached) Also attached is another website that has a similar style to what we are looking for. The site is a political test that classifies you and tells you your type of political personality. Thank you!

  €95 (Avg Bid)
  €95
  0 girdi

  Hello my name is Eden CEO and Owner of Biniaurishvili Group In September I am going to Dubai to search investors for my new projects. For this I need a full professional presentation. I need to look like a big company. A company with know how and more. Like a big family office.

  €2181 (Avg Bid)
  €2181 Ortalama Teklif
  69 teklifler

  Hello freelancers I want a presentation to created about medical practices, facts theory and vaccines

  €315 (Avg Bid)
  €315 Ortalama Teklif
  85 teklifler
  MySQL project 6 gün left
  ONAYLI

  ...main concepts taught throughout the SQL lessons. Though these questions will not be "graded" by a reviewer, they will help you self-assess. The second part is a presentation. Similar to the first project, there isn't a 'right answer' for the second portion of the project. You have the ability to be creative in the questions you ask. You will then write a SQL query to pull the data needed to answer your question successfully. Use the pulled data to build a visual (bar chart, histogram, or another plot) that answers your question. The essentials of your project submission are discussed in the next sections. To review your presentation, you will need to save your slides as a **PDF**. Project Walkthrough This video shows one of our instructors giving s...

  €125 (Avg Bid)
  €125 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Four online training videos - need all slides copied into PowerPoint.

  €335 (Avg Bid)
  €335 Ortalama Teklif
  37 teklifler

  Toy Office was a Rails app using obsolete front-end tool Hobo. I had dropped the project because rendering many DOM object with many input fields was taking forever. I also wonder if could speed up the rendering. Here is a youtube demo of the most basic features. And another about the philosophy behind the app, originally targeted at investors.

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Hi Nivaasha S., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need someone to copy/paste slides from the internet and create a new PowerPoint presentation. There will be 200 slides to make. If the job is well done, I have two similar jobs to be done.

  €136 (Avg Bid)
  €136 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  Editable Powerpoint Automation through vba .

  €82 (Avg Bid)
  €82 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I need someone to align pictures and texts on 32 ppt slides

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  84 teklifler

  Create 8-10 PowerPoint slides slides for a presentation today! Still working on the content. This is a sample of what I am going for and the actual content of the presentation so far.

  €90 (Avg Bid)
  Acil
  €90 Ortalama Teklif
  121 teklifler

  Need help to build 4 virtual fitting models with 4 different suit as show in the ppt I will build the game logic but need help from artists to build 4 models (model 2/3/4/5). I only have two weeks to finish all four models. No animation is needed as avatar will follow player motion. Player motion is captured by kinect in unity.

  €1096 (Avg Bid)
  €1096 Ortalama Teklif
  40 teklifler

  A ten slide traditional presentation needs to be modernised and upgraded

  €121 (Avg Bid)
  €121 Ortalama Teklif
  90 teklifler

  I need to create videos , using DeepFace , like presentation , review or interview Need specialist who work with DeepFace technology , who professional use this

  €317 (Avg Bid)
  €317 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  I need a promo video for our multi platform app Fehris. Can be found at fehris.qcri.org. Which is a powerful content manager. The requirement is a 1 minute promo video of the platform introducing what it is and what it can do. For more info. Please click the link below, it is presentation that will explain the product and what we expect, there are some sample video in there and would like something that can match that quality. This will be the first video in a series of videos that we need to do. We also need some how-to videos. If we like your work. We will go forward with the rest videos. Please send me your previous work and we can decide based on that. The quote here will be for one promo video only.

  €101 (Avg Bid)
  €101 Ortalama Teklif
  45 teklifler
  make a video presentation 6 gün left
  ONAYLI

  I am looking for someone who can make a video presentation for my website.

  €115 (Avg Bid)
  €115 Ortalama Teklif
  72 teklifler

  complete editable and customizable, vector

  €81 (Avg Bid)
  €81 Ortalama Teklif
  79 teklifler
  Trophy icon Shop layout and 3d rendering 2 gün left

  At this stage, I need to attach my pet shop concept to the presentation. Need to show how the layout will look like and make 3d rendering. It will not be used in any construction works, so need something that will look nice and close to reality. Its a pet shop with pet grooming salon. Will provide details of the required zones.

  €19 (Avg Bid)
  Garantili
  €19
  5 girdi

  I need to carry out a 10 to 15 minutes presentation on - What is the purpose of a PMO (programme management office) and how will it improve outcome. Only slides are required.

  €135 (Avg Bid)
  €135 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  I am looking for top-quality React Native developer for big development project. The candidate will be required to create a flexibl...components for JavaScript-based online and mobile apps. - Troubleshoot issues and improve front-end performance - Write reusable, effective, as well as scalable JavaScript code and create interchangeable front-end modules - Make use of additional JavaScript libraries such as Redux to make asynchronous API calls as well as improve the performance of the websites/mobile apps - Plan the data and presentation layer of the applications’ front-end - Strong knowledge of HTML and CSS - In-depth knowledge of React.js and its fundamentals - Knowledge of UI/UX designs and wireframes - Hands-on experience with React tools like Webpack, Enzyme, React.js, Flu...

  €904 - €1808
  Mühürlü
  €904 - €1808
  57 teklifler

  This is very straight forward. Simply recreate a presentation exactly as it is into Microsoft PPT format.

  €78 (Avg Bid)
  €78 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  ...category areas we supply include luggage, travel accessories, footwear & fashion accessories. We require a skilled creative person with design flare and an awareness of seasonal fashion trends to assist in preparing our merchandise proposals that we present to our retail buyers regularly. Specific tasks will include: • Taking our project brief to design seasonal product range proposals for presentation to our buyer clients • Implementation of seasonal colour pallettes into range design themes • Identifying and building ranges around key seasonal trends Our first project requirement is preparation of a winter product range that includes, scarves, beanies, gloves, winter bags etc. All projects are to be completed and submitted to our busine...

  €1330 (Avg Bid)
  €1330 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  I require someone to put together an impressive professional meeting presentation possibly on powerpoint (or happy for you to suggest another platform). I already have presentations that we use, however need to smarten them up with some design creativity.

  €61 (Avg Bid)
  €61 Ortalama Teklif
  95 teklifler