Free powerpoint presentations hipaa işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  78,692 free powerpoint presentations hipaa iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Müzik ve eğlence sektöründeki bir uygulamanın yeni yatırımcılarla paylaşılmak üzere içerisinde birkaç animasyonun da olacağı bir 10-12 slayt arası powerpoint sunum.

  €167 (Avg Bid)
  €167 Ortalama Teklif
  11 teklifler
  FREE SERVER Bitti left

  bir sonucu sistemi. oyunlarınıza bir sonucu eklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. bu sonucu oyunlarınızda multiplayer oyun için kullanılır ------------- <-İÇİNDEKİLER-> <-1 adet ücretsiz sonucu dosyası <- 1 adet sonucu programı freeserverM <- 1 adet sonucu belgesi (sunucu kimliği,sonucualanı adı, sonucu şifresi) <- 1 adet sonucu sitesi ( ip adresiniz alınıp yapılandırma yapılacak)

  €9 - €9
  €9 - €9
  0 teklifler

  Merhaba Ben omurilik felçliyim Televizyonu eller serbest olarak sesli kumanda edebilecek bir cihaza ihtiyacım var Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Tam olarak buna benzer bir şey istiyorum

  €145 (Avg Bid)
  €145 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Powerpointten sunum ve logo hazırlamak sesler ile sunumu desteklemek.

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Toplamı 500 sayfa civarında olan birkaç Powerpoint sunumu Corel Draw formatına dönüştürülecek. Sayfaların sol kısmında index için yer açılıp index yapılacak. Bu index'e hyperlinkler verilecek ki PDF yaptığımızda tıklanınca ilgili sayfaya gitsin.

  €282 (Avg Bid)
  €282 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Merhabalar, Uluslararası Stratejiler üzerine Powerpoint Slide Hazırlatılacaktır. Çalışma Türkçe olarak hazırlanacaktır. Yapacak kişinin kaynakça hazırlayabilecek donanıma sahip olması gerekmektedir. En az 35 sayfalık bir slide olmalıdır.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Hali hazırda elimizde bulunan pdf sunumun tasarımının güzelleştirilerek ve powerpoint animasyonlarla geliştirilerek, içeriği aynen kalacak şekilde ancak değiştirilebilir formatta powerpoint'e aktarılması.

  €39 (Avg Bid)
  €39 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Beraber karar verebileceğimiz bir konu üzerine finans/ekonomi alanında İngilizce research proposal yazılması. 2000-2500 kelime arası. Ayrıca 10 dakikalık powerpoint sunumunada ihtiyacım var research proposalı anlatan. Ayrıntıları daha sonra atacağım.

  €88 (Avg Bid)
  €88 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Dünya haritası üzerinde ülkeleri renklendirmek ve sunuma uygun hale getirmek.

  €416 (Avg Bid)
  €416 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  En kısa sürede siparişler hazır

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  bir ürünümüz var. ürünün satış/pazarlama amaçlı metinleri ve fotoğrafları ve videoları da hazır. Ancak powerpoint/ keynote sunumunda ve sosyal medya afişlerinde bazı etkileyici metinler hazırlanması gerekiyor. Beyazyakalıları etkileyecek, modern bir sunu olabilmesi, rahat ve güncel bir dil kullanılması. standart pazarlama sloganlarından farklı olmasını arzu ediyoruz. 2 Power Point sunusu metni (görselleri grafikerimiz çözüyor) 4 adet de sosyal medya paylaşımı metni

  €125 (Avg Bid)
  €125 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Konu uzmanlarından gelecek eğitim dokümanlarının (Word, powerpoint yazılar) articulate storyline programıyla öğretim materyali haline getirilmesi işini yaptırmak istiyorum. Elimde 150 ekranlık bir iş var. Uygun fiyat veren arkadaşlarla başka projelerde de çalışmayı planlıyoruz.

  €197 (Avg Bid)
  €197 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Konu uzmanlarından gelecek eğitim dokümanlarının (Word, powerpoint yazılar) articulate storyline programıyla öğretim materyali haline getirilmesi işini yaptırmak istiyorum. Elimde 150 ekranlık bir iş var. Uygun fiyat veren arkadaşlarla başka projelerde de çalışmayı planlıyoruz.

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Butik bir tam hizmet ajansı olan firmamıza Marka/müşterinin pazarlama ihtiyaçlarını anlayarak, proaktif bir biçimde yürütebilecek sorumluluk sahibi takım arkadaşı arıyoruz. - Vizyon sahibi, çarpıcı ve farklılaşan fikirler geliştirmek konusunda kreatif ekiplerle birlikte çalışabilecek, - Sorumluluk alan, sonuç odaklı ve proaktif çalışan - Sunum yapma yeteneğine sahip, powerpoint ve keynotes gibi programları etkili kullanabilen - Sunum ve ikna kabiliyeti yüksek, çalışma arkadaşları arıyoruz. - Müşteri Portföyü olan ya da bu konuda kendine güvenen

  €491 (Avg Bid)
  €491 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Önbilgi, H.I.S. Türkiye diğer turizm acentalarına turizm ürünleri sunan (B2B) bir turizm şirketidir. 1980 yıllarının başında Tokyo'da kurulmuştur. Şu an için 180 şehirde faliyet göstermektedir. Şu an için beklentile...karşılayamayan bir sitemiz var. Şirketimizin web sitesini yenilemek ve sunumlarımızı şirketizin sitesine uyan bir şekilde hazırlamak istiyoruz. Site için : şirket kültürüne uyan ( renkler ve fontlar sağlanacaktır), özgün ve minimalist bir tasarım bekletimiz var. Hazır taslaklar üstünde çalışanlar lütfen başvurmasın. Sunum için: İnteraktif bir sunum hazırlanması gerekiyor. Bu prezzi veya powerpoint olabilir. Gerekli içerik için grafik, logo...

  €2216 (Avg Bid)
  €2216 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Çağrı merkezi satış yarışması düzenlemek istiyoruz. Powerpoint formantında içeriğimize uygun profesyonel bir destek almak ı aradığınızda paylaşabiliriz.

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  NY'da duzenlenecek olan 23 Nisan gosterisi icin Power Point duzenlenmesi 23 Nisan gosterisi..........

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Etkinlik alanının çizilmesi, (Hazır kütüphanedeki objelerin yerleştirilmesi) Roadshow araçları içinde değişikliklerin yapılması. Araç ve ekipman 3D çizimlerini biz sağlıyoruz. Yerleşim planınıda iki boyutlu çizip gönderiyoruz. Sadece objeleri istediğimiz yere, renkte yerleştirilmesini istiyoruz. Her teklifimizde bu çalışmayı yapıyoruz. (Sürekli bir iş) powerpoint sunumda kullanmak için istiyoruz.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Iki dakikadan az bir 2D animasyon. Detayli bilgi icin powerpoint dosyasini inceleyiniz.

  €921 (Avg Bid)
  €921 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Iki dakikadan az bir 2D animasyon. Detayli bilgi icin powerpoint dosyasini inceleyiniz.

  €527 (Avg Bid)
  €527 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Bir dakikadan az bir 2D animasyon. Detayli bilgi icin powerpoint dosyasini inceleyiniz.

  €912 (Avg Bid)
  €912 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I would like to request a translation from Arabic to English and provide on going translation services and content proofreading The freelancer should have a experience in MS word and PowerPoint.

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  28 teklifler

  The project is to build a web app using Python and Django Here's a summery of what I need: Every employee depends on their position has to take a number of training modules (videos/powerpoint), every module has a quiz at the end as a form of verification. In order for the employee to advance in their career they have to finish the Prerequisites training modules. P.S I already started the project but I don't have time to keep working on it - so you can continue from where I finished or start from scratch it's up to you.

  €459 (Avg Bid)
  €459 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  A quiz slides needs professional touch

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  38 teklifler

  I need someone to summarize a research and design a ppt presentation.. I uploaded the research and the requirements

  €31 (Avg Bid)
  Garantili
  €31
  2 girdi
  Trophy icon Brand Identity and booklet 6 gün left

  We are looking for a "brand booklet". A brand book should include: An about section (we will add the content for this later) Visual guidelines Communication guidelines (we will add the content for this) Visual guidelines As we live in a digital world, the first thing people notice is visuals. Be it through an image, video, GIF, color scheme, and everything i...Creativity (uniqueness) So it is not just copied but unique for us and still follow our requirements. Deliverables of contest Brand identity - Brand booklet (describes how to use our brand identity) - Logo (our logo is included) - Colors (we are open to new colors if they are successful to convey our brand) - Typography - When to use what in logos/colors/typography for: o Website o Brochure o Powerpoint o Docu...

  €133 (Avg Bid)
  Garantili Mühürlü Önde Gelen Yarışma Gizlilik Anlaşması
  €133
  0 girdi
  powerpoint template 6 gün left
  ONAYLI

  powerpoint template of atronogly and stars template should include main slide subslides ending slides and good visual coloring

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  49 teklifler
  Architecture presentation 6 gün left
  ONAYLI

  design and create PowerPoint Slides for exiting architectural project

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  37 teklifler

  36 slides with few text on it. Each slide should be translated from Italian to spanish. File exceed 25mb for images , i was not able to add on project

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  45 teklifler
  Sale Presentations 6 gün left
  ONAYLI

  I want someone who can help me improve my sales presentations

  €97 (Avg Bid)
  €97 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Hi We're looking for someone who can take an existing PowerPoint presentation and convert into a powerful and well designed deck. Ideally someone from banking/ consulting / startup/ design background who has good experience in research, design and story boarding of investor pitch decks and presentations. The deck is already made, it needs some polishing and formatting. Total 15 slides. Work has to be completed by 8 Dec.

  €68 (Avg Bid)
  €68 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Our Wordpress website requires a new theme and layout. So please choose a new free theme and transfer content to new theme. Website address is Contact me in chat for login

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  73 teklifler
  Trophy icon build a website 2 gün left

  We need a website built, we have made it very easy for who ever wins this project as we have uploaded all the information, pictures and map of what is needed, we want to see who can show us the best design for the website on a competition basis before we award and then is built by the winner. the website build must be mobile compatible also. If needed the powepoint information can be sent in powerpoint rather than a PDF. PLEASE SUPPLY YOUR DESIGN/LAYOUT FOR THE WEBSITE TO ENTER THE COMPETITION.

  €292 (Avg Bid)
  Garantili
  €292
  6 girdi

  hi, Require a person with powerpoint skills to recreate a PowerPoint deck with best creativity and innovative skills urgently

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  ...Excel and a powerpoint with a name field. 1.0 For each for in the excel, column A has an x, you need to generate a powerpoint 1.1 Copy the powerpoint slide and replace the name field with the column F for first name or (if column M is "x", concatenate E and G for salutation and last name (first name or salutation and last name depending on a field in that excel) 2.0 Generate an e-mail that is addresses to the address in column L in the Excel 2.1. Save the powerpoint as high resolution JPG picture 2.2 Embed the high resolution picture generated in 2.1 to the generated mail in 2.0 2.3 Add a static address "test at " as BCC address to the mail 2.3 Save the mail as draft (don't send!) 3.0 Variation: Based on Column C, you use a differen...

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  A PowerPoint presentation with backgrounds and an interesting and distinctive presentation in terms of forms similar to an infographic for a seminar

  €38 / hr (Avg Bid)
  €38 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  I need a PowerPoint presenter to do a presentation about business monetization

  €265 (Avg Bid)
  €265 Ortalama Teklif
  70 teklifler

  I have a Report that needs to be plagiarised to less than 15%. as of now it is in 38%.

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  You have purchased products on Amazon and have written reviews. You must have some friends who have also purchased products on Amazon's US site.

  €27 - €221
  €27 - €221
  0 teklifler

  Need a Bar chart prepared from entered data. I need a split Y axis b/c some numbers are very large by comparison to others. Also need to change the orientation of data labels changed above the smaller bars.

  €27 - €221
  Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €27 - €221
  17 teklifler

  Hi Simaab A., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat. It involves some research and then producing about 5 pages of PowerPoint on the research findings plus references.

  €94 (Avg Bid)
  €94 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello, I want somebody to scour the Internet, and download free presets for the Vital synth. There should be thousands, including Vital and KVR forums. Simple task, download and possibly rename some zip files.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Powerpoint Expert in Creating Content for Sales - Must be Excellent in Speaking and Writing English Content - Must have Proficiency in Powerpoint Skills such as Creating Content about Sales and Marketing - One-Time Project Only -5 USD per slide Kindly send me sample of your work together with cover letter .

  €41 (Avg Bid)
  €41 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Edit Powerpoint to improve design, layout, front cover and some design elements from insp board. Complete today 2 hrs. 7 Slides. Elements are dotted curved lines

  €31 / hr (Avg Bid)
  €31 / hr Ortalama Teklif
  36 teklifler

  Hello I am looking for someone who can help me set up development environment for free RTOS code base for ARM based microcontroller. You should know CMake, Visual Studio Code, GCC, on linux and windows operating system. I need some one who can start working on it immediately.

  €186 (Avg Bid)
  €186 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I'm creating several Powerpoint slides with company logos and I need some help collecting approximately 70 logos. Please follow the specs below. Logo File Specs: • JPEG or PNG files only • At least 800 pixels wide • Transparent or white backgrounds only • Filename updated with company name (for example: ) • Collect all logos and provide a ZIP file.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  68 teklifler
  Trophy icon PowerPoint Project 2 gün left

  Need to create a Powerpoint for a school project on a local government's budget. I have attached the document that PowerPoint graphic are needed for, DeKalb County, Georgia 2020 'Comprehensive' and some pictures that need to be included. I need about 5-7 different slides. *I did this to be completed within a few hours. 2-3 hours at most

  €9 (Avg Bid)
  Garantili
  €9
  3 girdi

  I am making an investor deck. I have a design template and need someone to recreate my simple slides in the new template and then iterate with me to improve it aesthetically (colors, fonts, layout, etc)

  €293 (Avg Bid)
  €293 Ortalama Teklif
  79 teklifler

  We are using the Seccomap Free Gift App and have discovered a problem that is either coming from another app or is a loophole. We have a special that allows customers to get 2 free fish when they purchase 10. However, in the past couple of weeks, we have had a few customers buy one or two fish and then continue to load a couple of hundred free fish into their cart. We have worked with the Seccomap Support Team but this is what they have come up with: We have checked these orders and seen that they have strange things as the previous order issue: 1. They do not have cart_token: -> which means they did not come from Add to cart button: 2. The landing site is not page (collection page, product page, ...) but it is an API address: 3. The appID

  €508 (Avg Bid)
  €508 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  Requirement Create networks topology including small-world networks and scale-free networks. Then, separate system models for small-world networks and scale-free that can be easily implemented and applied to AODV routing protocol. More detail on the attachment

  €126 (Avg Bid)
  €126 Ortalama Teklif
  4 teklifler