Free web based email mass email işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  227,677 free web based email mass email iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  PHP dilinde yazılmış portalımızı aktif hale getirmek istiyoruz. Tasarlayacak çokça ekran ve yapılacak tonla iş var buranın üzerinde. PHP tecrübesi olan kişilerden destek almak istiyoruz.

  €62 / hr (Avg Bid)
  €62 / hr Ortalama Teklif
  51 teklifler

  Python, siniflandirma yöntemleri ile Emaillerin Spam ya da Phishing girisimi olup olmadigini tespit etme

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba, Yandex üzerinden mail alıyorum ( 3 tane farklı maile ) Bu 3 maile gelen maillerdeki linki anında ( hız çok önemli ) chrome üzerinden açacak bir uygulama ihtiyacım var. gmail üzerine yaptırdığım bir uygulamam var şimdi de yandex gerekli.

  €179 (Avg Bid)
  €179 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba Yılmaz Bey, Web tabanlı bir Okey 101 oyunu yaptırmak istiyorum. 2d template Unity. Web yönetim paneli olacak. Mümkünse olan bir oyunun Reskin'i olacak. Yardımcı olabilir misiniz?

  €3799 (Avg Bid)
  €3799 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Bitlife tarzında içerikleri belirlenmiş ancak bazı noktalarda tecrübeli birinin eklentilerine ihtiyaç olan, IOS için metin tabanlı bir oyun projem var. Bu projeyi yazabilecek birine ihtiyaç duyuyorum. Bitlife'a benzeyen ancak farklılıkları olan bir oyun. Ortaçağ oyunu, ses gerektirmiyor yalnızca arkaplan müziği yeterli. Hayat simulasyonu oyunu, hayat değerleri var, yetenekler meslekler eğitim gibi bir çok kategori var. İlişkiler ve aktiviteler var. Basit life simulator oyunlarından istemiyorum bitlife tarzında gelişmiş bir oyun istiyorum. Rastgele olaylar doğabilecek bir oyun istiyorum. Türkçe ve ingilizce seçenekleri istiyorum. İkisinide ben çeviririm. İçeriklerin çoğu hazır istenen içe...

  €489 (Avg Bid)
  €489 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  FREE SERVER Bitti left

  bir sonucu sistemi. oyunlarınıza bir sonucu eklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. bu sonucu oyunlarınızda multiplayer oyun için kullanılır ------------- <-İÇİNDEKİLER-> <-1 adet ücretsiz sonucu dosyası <- 1 adet sonucu programı freeserverM <- 1 adet sonucu belgesi (sunucu kimliği,sonucualanı adı, sonucu şifresi) <- 1 adet sonucu sitesi ( ip adresiniz alınıp yapılandırma yapılacak)

  €9 - €9
  €9 - €9
  0 teklifler

  Ticimax Platformunu kullandığımız e-ticaret sitemizin; -Blog sayfasının Hazırlanması; Blog Sayfasının Görselleri ve 10 adet Seo Uyumlu Yazı Girilmesi -Web Sitesine Email Entegrasyonu; Üye Olunduğu Zaman, Sipariş Sonrası, Kargolama Sonrası ve Kampanyalarla İlgili Mail Şablonlarının Hazırlanması -Web sitesi Sms Entegrasyonu; Sipariş Sonrası,Kargo Teslim edildiği zaman ve Kampanyalarda v.b. Bildirilmek üzere Sms şablonlarının Hazırlanması

  €237 (Avg Bid)
  €237 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  KENDI SISTEMIMIZE UYGUN WEBABSED ON MUHASABE PROGRAMI YAPTIRMAK ISTIYORUZ

  €983 (Avg Bid)
  €983 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Multiplayer turn-based mobil bi kart oyunu yazabilecek yazılımcı arıyorum. iOS ve android.

  €465 (Avg Bid)
  €465 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhaba Ben omurilik felçliyim Televizyonu eller serbest olarak sesli kumanda edebilecek bir cihaza ihtiyacım var Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Tam olarak buna benzer bir şey istiyorum

  €160 (Avg Bid)
  €160 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Arkadaşlar projemiz müşterilerimizin ürünlerimizi seçmesinde yardımcı olacağı bir yazılımdır, müşteri iş yerimize gelir ve dokunmatik monitör ile kendi ürününü tasarlar. Görselde ve video da detaylı anlatım mevcuttur gerçekten yapabilecek arkadaşlar ulaşsınlar. istediğimiz uygulama detaylı video yu izleyebilirsiniz aynısını istiyoruz. Friends are the software to choose our products for our project, the customer comes to our workplace and designs his own product with a touch monitor. There is a detailed explanation in the visual and video.

  €130 (Avg Bid)
  €130 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  TCPyle yazılmış turn based oyunumuz için maintanence ve bug çözümleri

  €1136 (Avg Bid)
  €1136 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Halen Zinbra kullaniyoruz ve G Suite' e gecis yapmak istiyoruz. Bu konuda email kurulumu yapacak ve Zimbra daki emailleri Gsuite e aktaracak bir freelancer ile calismak istiyoruz.

  €140 (Avg Bid)
  €140 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Platfrom temelinde online satış mağazası oluşturmak.

  €3600 (Avg Bid)
  €3600 Ortalama Teklif
  58 teklifler

  bu rapor turnitin sistemine yüklenilecektir, alıntı yüzde 10 geçmeyecektir .teslim süresi 1 haftadır

  €76 (Avg Bid)
  €76 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Newsletter Gönderimi için HTML şablonu oluşturma

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Logo for a Real Estate company based in Istanbul'

  €28 / hr (Avg Bid)
  €28 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...Veloxity olarak Silikon Vadisi'nde hızlı yükselen ve telekomünikasyon sektörüne hizmet eden bir yazılım girişimiyiz. Türkiye ve ABD'de operasyonlarımız mevcuttur. We are looking for a Web developer with extensive UI and Reporting savvy and very experienced working with the .Net platform as well as Java. Essential Web development skills such as HTML/CSS/JavaScript should be very polished. Having built web applications that pull data from MS SQL Server is desired. /// İleri düzeyde UI ve Reporting becerileri ve .Net/Java platformlarında çok tecrübesi olan bir Web developer arıyoruz. HTML/CSS/JavaScript gibi esas Web development yeteneklerinin çok gelişmiş olması lazımdır. MS SQL Server'...

  €3668 (Avg Bid)
  €3668 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Bütçeyi projeyi konuşup detaylıca konuşup kararlaştırdıktan sonra belirlemek istiyorum. Hi, First of all i want to describe the system which is going to be installed. Building a web site for my restaurant , in which pizza and such products are made and sold this system will use the WooCommerce infrastructure. Therefore, we need to make some customizations on the WooCommerce, and these are shortly: 1. The integration between WooCommerce and Paytrail () because most of the payments will be via this system this must be in our web site. Paytrail has already mentioned on its website that it supports WooCommerce. If pay cash can be realized apart from that, pay system via credit card and paybyway (this can be discussed in terms of security and cert...

  €1295 (Avg Bid)
  €1295 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Merhaba kayako 4.67 versiyon windows vps de kurulu. Email ayarlarının yapılmasını istiyoruz.

  PHP
  €33 (Avg Bid)
  €33 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Yaklasik 1.5 -2 ay surecek lokasyon bazli bir uygulama icin, Android ve iOS developer aramaktayiz.. İlgilenenlerin adresine daha once gelistirdikleri application ornekleri ile birlikte telefonlarini email atmalarini rica ediyorum.. Developer'in Istanbul'dan olmasi tercih sebebidir.. Basitce anlatacak olursak, Kullanicilar herhangi bir mekanla ilgili 3-4 tane bilgi girecek ve fotograf cekecek. Bunun karsiliginda puan kazanacaklar.. daha sonra bu puanlarla hediye ceki alabilecekler.. Detaylari konusuruz telefonda.. Buraya post etmemdeki amacim, Android ve iOS developer'lara ulasmak.. Tesekkurler..

  €2201 (Avg Bid)
  €2201 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Yaklasik 1.5 -2 ay surecek lokasyon bazli bir uygulama icin, Android ve iOS developer aramaktayiz.. İlgilenenlerin adresine daha once gelistirdikleri application ornekleri ile birlikte telefonlarini email atmalarini rica ediyorum.. Developer'in Istanbul'dan olmasi tercih sebebidir.. Basitce anlatacak olursak, Kullanicilar herhangi bir mekanla ilgili 3-4 tane bilgi girecek ve fotograf cekecek. Bunun karsiliginda puan kazanacaklar.. daha sonra bu puanlarla hediye ceki alabilecekler.. Detaylari konusuruz telefonda.. Buraya post etmemdeki amacim, Android ve iOS developer'lara ulasmak.. Tesekkurler..

  €4153 (Avg Bid)
  €4153 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Yaklasik 1.5 -2 ay surecek lokasyon bazli bir uygulama icin, Android ve iOS developer aramaktayiz.. İlgilenenlerin daha once gelistirdikleri application ornekleri ile birlikte telefonlarini ve email'lerini yazmalarini rica ediyorum.. Developer'in Istanbul'dan olmasi tercih sebebidir.. Basitce anlatacak olursak, Kullanicilar herhangi bir mekanla ilgili 3-4 tane bilgi girecek ve fotograf cekecek. Bunun karsiliginda puan kazanacaklar.. daha sonra bu puanlarla hediye ceki alabilecekler.. Detaylari konusuruz telefonda.. Buraya post etmemdeki amacim, Android ve iOS developer'lara ulasmak.. Tesekkurler..

  €1899 (Avg Bid)
  €1899 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Alışveriş sitem için 3 adet email tasarmı yaptırmak istiyorum bu maillerde değişiklik yapmak istiyorum yani bu üc maili üzerinde değişiklikler yaparak sürekli kullanmak istiyorum

  €47 - €47
  €47 - €47
  0 teklifler

  mysql veritabanımda 100 tane altalta sıralanmış email adres var. Bu adreslerin google plus ve twitter a üye olup olmadıklarını öğrenmek istiyorum. Yapılacak yazılım her çalıştığında 10 tane adresi alacak googleplus, twitter hesaplarının olup olmadığını araştıracak bulursa profil resimlerini ve profil bilgilerini kayıt edecek. Teşekkürler.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  I need a cuda program to generate valid mnemonics for crypto based on my wordlists and my rules

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I need to freshen up my work email signature, please help

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  7 teklifler
  Email Marketer 6 gün left
  ONAYLI

  We're looking for an experienced email marketer to handle our brand's emails. Preferably someone that's working on % revenue share without monthly retainer Requirements: - Must have at least 2 years of experience with email marketing, klaviyo and copywriting - Must have experience with segmenting profiles - Have your own templates - Have time to work at least 1-2h per day Please include mike tysons birthdate in your application.

  €27 / hr (Avg Bid)
  €27 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I need a system for a printing business that can be used in calculation of cost of production, tracking sales, credits, generating monthly reports automatically, tracking deposits and withdrawals from the bank, tracking assets, cashflow projections, Sending payment reminders automatically, used as a mode of communication to clients but does not expose emails to workers. Able to track when an email came in and how long it has not been attended to. Able to use it as a notice board for communication across the organisation. Automatically assigning roles according to job description

  €139 (Avg Bid)
  €139 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  My Virtual Assistant firm also owns a call center in partnership with another company. We’re looking for people located in the US who are interested in working for a Fortune 500 company, willing to complete training (non-paid), and appreciate flexibility in their schedules. Pay fluctuates depending on the client you choose and qualify for. You must have the equipment needed to fulfill the job responsibilities. The system provides a test for you to check your equipment.

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  My aim is to have a list of all the USA pilot schools' owner's phone numbers and email. Their title is usually President, General Manager, Operations Manager, Owner, Founder, CEO, etc. The work is about 50% complete already. I have already compiled all of the flight schools from a flight school database and have the business information contact information. About half of the schools in the sheet already have the business owner's name and email while the other half is missing who the business owner is, which I hope you can assist with. Typically, you can find out who the owner is by visiting their website or checking LinkedIn. Unfortunately, most of the schools listed do not have the direct phone line/email of the business owner which is what I r...

  €90 (Avg Bid)
  €90 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I need a cuda program to generate valid mnemonics for crypto based on my wordlists and my rules

  €28 - €237
  €28 - €237
  0 teklifler

  Membuat tampilan dashboard utk menyajikan data2 sensor2 dengan grafik2 yg interaktif

  €2131 (Avg Bid)
  €2131 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  I'd like you to create an image I can use as my business Xmas e-card. I would like it to look modern, perhaps using a pencil drawing type effect. It doesn't have to be true to the attached image, that can be used to make a cartoon style or some other image. I just want it to look modern art or street art ish rather than cookie cutter Xmas card. Happy for you to use any colours you like. 600 pixels wide by 450 pixels tall Headshot attached. Please don't include the wine glass but you're welcome to put a Santa hat on me or some other effect. Wording to include is below... Title - Oh What Fun! Text - It's been a joy dashing through the snow with you this year. Laughing most of the way. Take care and see you in 2023. Feature text - Season's Greetings from ...

  €52 (Avg Bid)
  Garantili
  €52
  19 girdi

  We are looking for an Administrative / Data Entry to type information into our database from paper documents. The ideal candidate will be computer savvy and a fast typist with a keen eye for detail. You will report to a data manager or another senior data team member. Understanding of data confidentiality principles is compulsory. The company will rely on you for having accurate and updated data that are easily accessible through a digital database. Responsibilities for Data Entry • Enter personal customer information into databases as collected upon forms or spreadsheets • Review all data for errors and report and unusually findings to management • Collect and determine completed of all information before entering data into software programs • Scan and print required ...

  €31 / hr (Avg Bid)
  €31 / hr Ortalama Teklif
  22 teklifler

  we are looking for an animated advertorial based on our existing video. the voice over has to be changed and the entire video needs to be made in a professional animated video to be shared with clients.

  €34 (Avg Bid)
  Garantili
  €34
  1 girdi

  Freelancer, I have this regular job of designing and coding in HTML every month, I am looking for a great design and who understand to convert same into html, i am open to new freelancer as well if they can share the CV as well old must have good profile

  €79 (Avg Bid)
  €79 Ortalama Teklif
  61 teklifler

  Hi, we need someone to set up 3 DMARC records on our domains.

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  ...using web3 extension (can be seen at and ) I require an email registration and login including Google Identity integration (). For email (non google) there needs to be a forgot password option. A new LOGIN menu item is available that when clicked should open a popup with a login screen similar to attached image. After login the user stays on same page and LOGIN menu item changes to ACCOUNT and forwards to page if clicked. So to repeat, the following are login requirements on popup: 1) Google Sign in 2) Email/Password (+Forgot Password function) 3) Single Sign On (SSO) with code sent to their email 4) Web3 Metamask login (functionality already exists on ) When successfully

  €192 (Avg Bid)
  €192 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Hi Matias Gaston P., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €38 (Avg Bid)
  €38 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  We are looking for a few professional news worthy blogs writer. Our website is google news and google adsense approved and we are looking for commission-based writer. We will share commission on adsense earning from the articles you write. New but experienced news writer proffered.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Hi, Can anyone help me with this project regarding the circuit value problem conversion to the Context Free Grammer membership problem? Do let me know if anyone is willing to do this.

  €49 (Avg Bid)
  €49 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I have an existing marketing email template that advertises a webinar, designed in Send In Blue, that needs a makeover. Some elements that can't be changed is the text, the company logo, and the main photo, but anything else can be changed in the email to make a better design. Contest winner must help to import the finished template into my 'Send In Blue' account so that it is ready to go. See the existing marketing email template in the file below.

  €95 (Avg Bid)
  Garantili
  €95
  12 girdi

  At the moment Shopify sends the same confirmation email to all customers, but I'd like to have these customized based on the product they've ordered. Ie. If they purchase a consult through Shopify I'd like the email confirmation to include a link to my calendar booking program (Acuity). I don't want to add another paid 3rd party app to do this, hoping there's a way to manage within Shopify. I've read that you can use webhooks, but I'm not sure what that is. Please only apply if you definitely know how to solve this. Thanks

  €190 (Avg Bid)
  €190 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Output is "Sent Successfully" but not sent. This use phpmailer library. if you have experience with this, only bid here.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  Our hosting is with siteground and doesn't have cpanel. So don't ask for it. I need a person who can work in laravel and in site ground to install a paid script.

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Hi, we've a health, fitness blog - google news approved and google adsense approved. We are looking for a partner (45% commission on adsense earnings). We've hundreds of fitness, nutrition, exercise articles ready to post - so if you can get traffic from social media, quora, or any other websites sharing our blogs, then we have long term, successful partnership. If you are interested, let me know?

  €28 / hr (Avg Bid)
  €28 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Wireless Communication - Friis Formula for Free Space Links

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Keeping the order of the gallery database exactly, I want you to create a Google Drive spreadsheet with the names of the gallery, their phone numbers and their emails. Of course include the state and city as the organizing tools. This job is about 60% done. Easy to follow in terms of the job for what has already been completed.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  39 teklifler