Free web based email validation işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  241,689 free web based email validation iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  PHP dilinde yazılmış portalımızı aktif hale getirmek istiyoruz. Tasarlayacak çokça ekran ve yapılacak tonla iş var buranın üzerinde. PHP tecrübesi olan kişilerden destek almak istiyoruz.

  €62 / hr (Avg Bid)
  €62 / hr Ortalama Teklif
  51 teklifler

  Python, siniflandirma yöntemleri ile Emaillerin Spam ya da Phishing girisimi olup olmadigini tespit etme

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba, Yandex üzerinden mail alıyorum ( 3 tane farklı maile ) Bu 3 maile gelen maillerdeki linki anında ( hız çok önemli ) chrome üzerinden açacak bir uygulama ihtiyacım var. gmail üzerine yaptırdığım bir uygulamam var şimdi de yandex gerekli.

  €178 (Avg Bid)
  €178 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba Yılmaz Bey, Web tabanlı bir Okey 101 oyunu yaptırmak istiyorum. 2d template Unity. Web yönetim paneli olacak. Mümkünse olan bir oyunun Reskin'i olacak. Yardımcı olabilir misiniz?

  €3791 (Avg Bid)
  €3791 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Bitlife tarzında içerikleri belirlenmiş ancak bazı noktalarda tecrübeli birinin eklentilerine ihtiyaç olan, IOS için metin tabanlı bir oyun projem var. Bu projeyi yazabilecek birine ihtiyaç duyuyorum. Bitlife'a benzeyen ancak farklılıkları olan bir oyun. Ortaçağ oyunu, ses gerektirmiyor yalnızca arkaplan müziği yeterli. Hayat simulasyonu oyunu, hayat değerleri var, yetenekler meslekler eğitim gibi bir çok kategori var. İlişkiler ve aktiviteler var. Basit life simulator oyunlarından istemiyorum bitlife tarzında gelişmiş bir oyun istiyorum. Rastgele olaylar doğabilecek bir oyun istiyorum. Türkçe ve ingilizce seçenekleri istiyorum. İkisinide ben çeviririm. İçeriklerin çoğu hazır istenen içe...

  €488 (Avg Bid)
  €488 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  FREE SERVER Bitti left

  bir sonucu sistemi. oyunlarınıza bir sonucu eklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. bu sonucu oyunlarınızda multiplayer oyun için kullanılır ------------- <-İÇİNDEKİLER-> <-1 adet ücretsiz sonucu dosyası <- 1 adet sonucu programı freeserverM <- 1 adet sonucu belgesi (sunucu kimliği,sonucualanı adı, sonucu şifresi) <- 1 adet sonucu sitesi ( ip adresiniz alınıp yapılandırma yapılacak)

  €9 - €9
  €9 - €9
  0 teklifler

  Içerisinde train test ve validation için toplamda 62822 tane video frame olan bir dosyayi şimdilik sadece test görüntülerini hazır train ekşimiş modeller ile frame içerisinde bulunan yayaların tespiti yapılıp, tespit edilen yayaların bilgilerini text dosyasına kaydedip precision recall grafiğini de yapabilecek birisi lazım

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Ticimax Platformunu kullandığımız e-ticaret sitemizin; -Blog sayfasının Hazırlanması; Blog Sayfasının Görselleri ve 10 adet Seo Uyumlu Yazı Girilmesi -Web Sitesine Email Entegrasyonu; Üye Olunduğu Zaman, Sipariş Sonrası, Kargolama Sonrası ve Kampanyalarla İlgili Mail Şablonlarının Hazırlanması -Web sitesi Sms Entegrasyonu; Sipariş Sonrası,Kargo Teslim edildiği zaman ve Kampanyalarda v.b. Bildirilmek üzere Sms şablonlarının Hazırlanması

  €237 (Avg Bid)
  €237 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  KENDI SISTEMIMIZE UYGUN WEBABSED ON MUHASABE PROGRAMI YAPTIRMAK ISTIYORUZ

  €981 (Avg Bid)
  €981 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Multiplayer turn-based mobil bi kart oyunu yazabilecek yazılımcı arıyorum. iOS ve android.

  €464 (Avg Bid)
  €464 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhaba Ben omurilik felçliyim Televizyonu eller serbest olarak sesli kumanda edebilecek bir cihaza ihtiyacım var Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Tam olarak buna benzer bir şey istiyorum

  €159 (Avg Bid)
  €159 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Arkadaşlar projemiz müşterilerimizin ürünlerimizi seçmesinde yardımcı olacağı bir yazılımdır, müşteri iş yerimize gelir ve dokunmatik monitör ile kendi ürününü tasarlar. Görselde ve video da detaylı anlatım mevcuttur gerçekten yapabilecek arkadaşlar ulaşsınlar. istediğimiz uygulama detaylı video yu izleyebilirsiniz aynısını istiyoruz. Friends are the software to choose our products for our project, the customer comes to our workplace and designs his own product with a touch monitor. There is a detailed explanation in the visual and video.

  €130 (Avg Bid)
  €130 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  TCPyle yazılmış turn based oyunumuz için maintanence ve bug çözümleri

  €1133 (Avg Bid)
  €1133 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Halen Zinbra kullaniyoruz ve G Suite' e gecis yapmak istiyoruz. Bu konuda email kurulumu yapacak ve Zimbra daki emailleri Gsuite e aktaracak bir freelancer ile calismak istiyoruz.

  €139 (Avg Bid)
  €139 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Platfrom temelinde online satış mağazası oluşturmak.

  €3593 (Avg Bid)
  €3593 Ortalama Teklif
  58 teklifler

  bu rapor turnitin sistemine yüklenilecektir, alıntı yüzde 10 geçmeyecektir .teslim süresi 1 haftadır

  €76 (Avg Bid)
  €76 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Newsletter Gönderimi için HTML şablonu oluşturma

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Logo for a Real Estate company based in Istanbul'

  €28 / hr (Avg Bid)
  €28 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...Veloxity olarak Silikon Vadisi'nde hızlı yükselen ve telekomünikasyon sektörüne hizmet eden bir yazılım girişimiyiz. Türkiye ve ABD'de operasyonlarımız mevcuttur. We are looking for a Web developer with extensive UI and Reporting savvy and very experienced working with the .Net platform as well as Java. Essential Web development skills such as HTML/CSS/JavaScript should be very polished. Having built web applications that pull data from MS SQL Server is desired. /// İleri düzeyde UI ve Reporting becerileri ve .Net/Java platformlarında çok tecrübesi olan bir Web developer arıyoruz. HTML/CSS/JavaScript gibi esas Web development yeteneklerinin çok gelişmiş olması lazımdır. MS SQL Server'...

  €3660 (Avg Bid)
  €3660 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Bütçeyi projeyi konuşup detaylıca konuşup kararlaştırdıktan sonra belirlemek istiyorum. Hi, First of all i want to describe the system which is going to be installed. Building a web site for my restaurant , in which pizza and such products are made and sold this system will use the WooCommerce infrastructure. Therefore, we need to make some customizations on the WooCommerce, and these are shortly: 1. The integration between WooCommerce and Paytrail () because most of the payments will be via this system this must be in our web site. Paytrail has already mentioned on its website that it supports WooCommerce. If pay cash can be realized apart from that, pay system via credit card and paybyway (this can be discussed in terms of security and cert...

  €1293 (Avg Bid)
  €1293 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Merhaba kayako 4.67 versiyon windows vps de kurulu. Email ayarlarının yapılmasını istiyoruz.

  PHP
  €33 (Avg Bid)
  €33 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Yaklasik 1.5 -2 ay surecek lokasyon bazli bir uygulama icin, Android ve iOS developer aramaktayiz.. İlgilenenlerin adresine daha once gelistirdikleri application ornekleri ile birlikte telefonlarini email atmalarini rica ediyorum.. Developer'in Istanbul'dan olmasi tercih sebebidir.. Basitce anlatacak olursak, Kullanicilar herhangi bir mekanla ilgili 3-4 tane bilgi girecek ve fotograf cekecek. Bunun karsiliginda puan kazanacaklar.. daha sonra bu puanlarla hediye ceki alabilecekler.. Detaylari konusuruz telefonda.. Buraya post etmemdeki amacim, Android ve iOS developer'lara ulasmak.. Tesekkurler..

  €2197 (Avg Bid)
  €2197 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Yaklasik 1.5 -2 ay surecek lokasyon bazli bir uygulama icin, Android ve iOS developer aramaktayiz.. İlgilenenlerin adresine daha once gelistirdikleri application ornekleri ile birlikte telefonlarini email atmalarini rica ediyorum.. Developer'in Istanbul'dan olmasi tercih sebebidir.. Basitce anlatacak olursak, Kullanicilar herhangi bir mekanla ilgili 3-4 tane bilgi girecek ve fotograf cekecek. Bunun karsiliginda puan kazanacaklar.. daha sonra bu puanlarla hediye ceki alabilecekler.. Detaylari konusuruz telefonda.. Buraya post etmemdeki amacim, Android ve iOS developer'lara ulasmak.. Tesekkurler..

  €4144 (Avg Bid)
  €4144 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Yaklasik 1.5 -2 ay surecek lokasyon bazli bir uygulama icin, Android ve iOS developer aramaktayiz.. İlgilenenlerin daha once gelistirdikleri application ornekleri ile birlikte telefonlarini ve email'lerini yazmalarini rica ediyorum.. Developer'in Istanbul'dan olmasi tercih sebebidir.. Basitce anlatacak olursak, Kullanicilar herhangi bir mekanla ilgili 3-4 tane bilgi girecek ve fotograf cekecek. Bunun karsiliginda puan kazanacaklar.. daha sonra bu puanlarla hediye ceki alabilecekler.. Detaylari konusuruz telefonda.. Buraya post etmemdeki amacim, Android ve iOS developer'lara ulasmak.. Tesekkurler..

  €1895 (Avg Bid)
  €1895 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Alışveriş sitem için 3 adet email tasarmı yaptırmak istiyorum bu maillerde değişiklik yapmak istiyorum yani bu üc maili üzerinde değişiklikler yaparak sürekli kullanmak istiyorum

  €47 - €47
  €47 - €47
  0 teklifler

  mysql veritabanımda 100 tane altalta sıralanmış email adres var. Bu adreslerin google plus ve twitter a üye olup olmadıklarını öğrenmek istiyorum. Yapılacak yazılım her çalıştığında 10 tane adresi alacak googleplus, twitter hesaplarının olup olmadığını araştıracak bulursa profil resimlerini ve profil bilgilerini kayıt edecek. Teşekkürler.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Hi, we have an excel with 3.800 postal addresses from Germany. I need from every company min. 1 contact person of Marketing plus further suitable and proofed business email address. You have to find out First Name, Last Name and the business email proofed! Attached you find the excel with you have to edit.

  €9 - €28
  Mühürlü
  €9 - €28
  9 teklifler

  Email services of a CWP Panel server needs to be checked properly. As per 3rd party email service provider logs, a large number of emails are being sent through the server either by using or through the registered domain emails accounts. You are required to find out how it is being misused and plug that loophole. Note: Bid only if you can 1. Start immediately 2. Do the work within specified budget 3. Do the work remotely over Anydesk. Root password won't be provided.

  €7 - €17
  €7 - €17
  0 teklifler

  Hello new freelancer…, I require a jitsi based online communication tool for a project that will later be managed over a vue.js frontend.

  €673 (Avg Bid)
  €673 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  We are looking for an automation for our property management brand. When a guest checks in on our in house device an email is sent to the team. We are hoping that this email sent can be triggered to scan information in a google sheet of reservation data and email the guest with a check in survey. Looking forward to hearing the options.

  €290 - €870
  Acil Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €290 - €870
  19 teklifler
  Email Marketing 6 gün left
  ONAYLI

  We are a Digital Marketing Consultancy. We are looking for an Expert Email Marketing person to do the same for our company. The person should be have complete knowledge of Email automation, knowledge and access to the tools/ platforms used in the process. Though we will provide the content, but he/ she should also have good command over English. This assignment is on monthly retainer basis. So quote your best rates accordinly.

  €93 (Avg Bid)
  €93 Ortalama Teklif
  14 teklifler
  email contacts 6 gün left

  I want to build an email list of 500 business and contacts with the uk

  €109 (Avg Bid)
  €109 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  I require a jitsi based online communication tool for a project that will later be managed over a vue.js frontend.

  €170 (Avg Bid)
  €170 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  We have created a mail server. But we , need help with user registration or account creation for our mail server. Where new email accounts can be created from our admin panel. [for example: in GMAIL people can create many accounts] If the developer has previous experience building mail service using DJANGO or similar fields can bid on this project. All he/she needs to do is, give a script that can create email accounts in CPANEL using apanel api Budget 30USD, time 10 hours Thank YOU

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I need only a web applicatiion you can use a library Joblib (sklearn) to save the model. You can use a WEB API of Flask framework Apllication > Web API > MODEL

  €153 (Avg Bid)
  Acil
  €153 Ortalama Teklif
  20 teklifler
  Need UK valid email lists 6 gün left
  ONAYLI

  Please read before applying: I need FRESH & VALID Not sold before NOT SCRAPED Must be private email lists not easily accessible to all the random sellers on here all selling the same lists. I will need a good sample of at least 5,000 emails to test the quality before paying anything to anyone, or you must show sufficient enough proof that you have the means to get good lists, show me how you are getting the emails (so I know source) and proof they are valid.

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  Whenever a client purchases a gift card, he/she receives an email with the amount he purchased (attachment 1) After clicking "view gift card", you get the attachment where people find the serial number and the QR code that are supposedly automated for each gift card purchased. What we need to do is the following: 1- can we create a separate email template for each giftcard purchased? example if I purchase 20$ i get a template, 30$ gift card i get another template. 2- Change the pdf as well when they click on view gift card it should also be customized based on the client's purchase (attachment 2)

  €174 (Avg Bid)
  €174 Ortalama Teklif
  46 teklifler
  Tourism Managment 6 gün left
  ONAYLI

  This project you have to make in PHP using PDO and classes. In this project you have to make two users. Admin and user. A login page for admin and user. A register page for user. User can see tour packages added by admin. Selected packages go into cart. same It can see hotels and book it. In the cart user can see how many packages he has selected. A checkout button which takes them to a che...go into cart. same It can see hotels and book it. In the cart user can see how many packages he has selected. A checkout button which takes them to a checkout page. A feedback page. Admin can see user details. can add package edit/delete, can see which user buy which package, can add hotels and edit/delete it. Can see reviews added by user. Designing in html, css and javascript. Do the basic valid...

  €125 (Avg Bid)
  €125 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  need angular developer for form validation task

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Hey I am looking for sr full stack developer or an agency to build a video email platform like that can help sales and marketing team to run LinkedIn/email automation sequences within platform. We need a front end website to list down features and actual platform where user can signup and use features of platform for their LinkedIn or email sequence automation . This platform need to be delivered with testing and launch. My budget is maximum $500 for first version like you can use any frameworks to develop it but it must be fast

  €557 (Avg Bid)
  €557 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  make and publish a web site based on project

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Hi! We are Whip Mix (), a manufacturer of dental products and a reseller of other digital dental materials. We are looking for continuous social media and email graphic support from a graphic specialist. We intend to post frequently on Facebook (4 times a week), Instagram (3 times a week), Twitter (3 times a week) and LinkedIn (3 times a week). 
We will supply the copy, creative direction and specific product and logo materials for you to create awesome graphics! You will be working with our marketing team that reports to Whip Mix’s Director of Marketing. If you are interested in helping us on a long term basis, please take a look at our website and our social channels for reference and provide links to active social media campaigns that are using your social graphics. W...

  €206 (Avg Bid)
  €206 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  We have created a mail server. But we , need help with user registration or account creation for our mail server. Where new email accounts can be created from our admin panel. [for example: in GMAIL people can create many accounts] If the developer has previous experience building mail service using DJANGO or similar fields can bid on this project. All he/she needs to do is, give a script that can create email accounts in CPANEL using apanel api Budget 30USD, time 10 hours Thank YOU

  €157 (Avg Bid)
  €157 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  ...developer who can create a plugin for Gmail to automate the email follow-ups, as well as sending mass marketing emails. Basically, I will need the plugin to be fully usable within the Gmail interface. No external dashboard or side items needed. It shall be possible to install the plugin into Gmail and everything shall be set/manage directly within Gmail itself. Looking at the list of features, this is what is required: - Automatic Follow-up Emails - Customisable messages - Customisable intervals (send first follow up after X days, send second follow up after Y days) - Specific days and times (send this specific email and/or follow-up on this specific date at this specific time) - Works on Gmail - Up to 14 follow-ups per email (if it is easier to ke...

  €7634 (Avg Bid)
  €7634 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  I need someone who build shopify shops and who is an email marketing expert that can send out emails for me. Please contact me for more information :)

  €473 (Avg Bid)
  €473 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  We are looking for a talented Email marketing manager to take the lead with our email marketing strategies. Your main duties include running email marketing campaigns end-to-end, managing email databases and creating newsletters. We will always provide you with the content but need you to be creative in building a newsletter that converts. Ultimately, you should be able to create and manage email funnels that engage with our audience. We measure all campaigns and will be analyzing our results on a quarterly basis (think subject lines that make people click!) On average we send 1 email newsletter and 2-4 engagement/outreach emails monthly. Most already have templates but others may need a design update.

  €443 (Avg Bid)
  €443 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Need support in dynamics 365 Support for Form Design and get attachments from Email.

  €129 (Avg Bid)
  €129 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I just want to connect what i wrote to two sources and divide them into two parts, The paper should have two sections: a. Reflective b. Conceptual

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  20 teklifler