Ghostwriter magazine articles işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  244,764 ghostwriter magazine articles iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Bloğum için metin yazarları arıyorum. Sağlık, Ev ve Yaşam ile ilgili yaklaşık 2000 kelimelik gönderilere ihtiyacım var. İşte yapmak istediğim çalışmalardan bir örnek daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin. Lütfen teklifinizi bana bildirin.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Merhaba; facebook'ta hızlı makale sistemi satın almak istiyorum.Şuanda Türkiye Desteği yok.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  news magazine Bitti left

  O dan kodlama olsun. 2020 dizayn

  €160 (Avg Bid)
  €160 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  web Sitem in içeriğiyle ilgili makale almak istiyorum. web site:

  €93 (Avg Bid)
  €93 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  ekte videoau bulunan tasarımı yapabileceğimiz bir arayüz tasarlatmak istiyoruz. bu arayüz ekte bulunan şekilde 200 sayfa ortalama dergi olacaktır. bu tasarım yan yana farklı konulardan oluşacaktır. bu sayfaların içine video, jpeg, vr video, yazı, koymak istiyoruz. çıktıyı html olarak verecek bu html interaktif tasatımı biz ios ve android library de okuyucularımıza ulaştırmak istiyoruz

  €353 (Avg Bid)
  €353 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Windows Diğer ya da belirsiz El yazısı yazıları wordde yazmaq her seyfesine 10$

  €104 (Avg Bid)
  €104 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  benim projem her zaman daha iyisini yapmak ve ilgi alanlarım şunlar:Elektrönik,Yazılım,Hack,vb daha bir çok şey siz bana söyleyin ben size en geç 2 veya 1 gün içnde dönerim

  €72 (Avg Bid)
  €72 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  MAGAZINE websitesi için 20 adet özgün makale

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Bazı makaleler yazın MAGAZINE websitesi için özgün makale

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Süper Makale Yazılır

  €34 (Avg Bid)
  €34 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  HER TÜRLÜ OYUN MAKALLERİ TEKNOLOJİ MAKALE HABERLERİN YAZILARI YAZILIR

  €290 - €871
  €290 - €871
  0 teklifler

  Finans Makaleleri Yazdırılacaktır. Sadece finans üzerine olup bankacılıkla ilgili basit ve sade makaleler. Türkçe olacak makaleler

  €34 (Avg Bid)
  €34 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Gittigidiyora 50-100 adet urun girişi yapılacaktır. İlgilenen arkadaşlardan cevap bekliyorum

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  websitemizde satışını yaptığımız AMAZON GIFT CARDS, FACEBOOK GIFT CARDS,GOOGLE PLAY GIFT CARDS,ITUNES GIFT CARDS,KARMA KOIN GIFT CARDS,LEAGUE OF LEGENDS GAME CARDS,MINECRAFT GIFT CARDS,NINTENDO WII POINTS GIFT CARDS,PLAYSTATION NETWORK GIFT CARDS ürünleri hakkında nasıl kullanılır nasıl üyelik açılır ayrı ayrı resimli ve açıklamalı makaleler yazılmalıdır. Her bir ürün makalesinde en ucuza 'dan alınabileceği mutlaka eklenmelidir.

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Merhaba, Son kullanıcılar için bilgi işlem desteği veren firmamızın web sitesi için yazı ve içerik yazabilecek tecrübeli yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımızla, We are looking for a writer who can write articles and web content. Our business area is IT support for end-users. All works must be done in Turkish. Thank you.

  €116 (Avg Bid)
  €116 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  ...Android ve IOS mobil uygulamaları tasarlamak ve kodlamak (statik ve/veya interaktif) - AppStore ve Playstore platformlarına yazılım yüklemek (developer hesabımızdan) - SEO Tasarım Projeleri : (Nitelikler: Photoshop, Illustrator, After effects) - Duyuru, afiş, davetiye, katalog tasarımı - Web site grafik tasarımı - 2d ve 3d video tasarım ve uygulama - Ios ve Android için kullanılabilecek e-magazine Projelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan tüm donanım ve yazılımlar tarafımızdan sağlanabilecektir. Herhangi bir mesai saati veya yeri yoktur ve dilediği yerden çalışabilecektir. Firmalar ile yapılacak olan şehir içi, şehir dışı bazı proje görüşmelerinde Sabit bir gelire ilave olarak büyük çap...

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler

  İngilizce öğrenimi ile ilgili 3 adet orjinal makale yazılacaktır. Makaleler gramer hataları içermemeli. Her bir makale 700 kelime ve başlıktan oluşmaktadır. Makale konusu makale içerisinde sıklıkla tekrar edilmeli ve bold yazılmalı. Makale konularını size vereceğim. Acildir aynı gün teslim edebilecekler teklif versin.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'original articles'

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Online strateji oyunum var ve Google'da aramalarda bulunmak istiyorum. Iyi calismalar. Hi I have an online strategy game. Need to get some ranks on Google Turkey. The freelancer should know Turkish very well and should be able to write articles or edit them.

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler

  I have a story to be illustrated for a weekly comic magazine. One full page, illustrated story, approximately in A3 size.

  €29 / hr (Avg Bid)
  €29 / hr Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Pdf formatında her ay yeni sayısı çıkacak bir derginin ios ve android markette uygulama halinde yayınlanması. Uygulama; içerisinde aylık dergi kapaklarından dergiyi indirilme ve okuyabilme imkanı sağlayabilmelidir. Örnek olarak 46 magazine uygulamasının klonu olarak tabir edilebilir.

  €1417 (Avg Bid)
  €1417 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Proje İos ve Android olarak iki kısımdan oluşuyor. Her iki kısım içinde tablet ve mobil telefonlar için uyumlu olacak. Standart bir mobil e-dergi uygulaması istiyoruz. Dergide interaktivite olmayacak. Sadece hazırladığımız 4 dil seçeneğinde ki pdf dergileri bir web paneli üzerinden yayınlayacağız. Uygulamanın 4 dil seöeneği olacak türkçe, ingilizce, arapça ve rusça. Örnek Uygulama olarak Holiday Magazine ve Aİle Kitaplık uygulamalarına bakılabilir. Kendi developer accountlarımız üzerinden uygulamayı yayınlayacağız. Uygulamaların geliştirilme süresi test dahil 15 gündür.

  €1306 (Avg Bid)
  €1306 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Teknolojiyi yakından takip eden, sektördeki firmaları ve trendleri yakından takip eden ve bu konuları herkesin anlayacağı açıklık ve netlikte yazabilecek teknoloji meraklıları arıyorum.

  €2 - €8 / hr
  €2 - €8 / hr
  0 teklifler

  Looking for hiring newbie writer from freelancer who will write 30 articles(1500 words each) within next 3-4 weeks. I will provide list of titles. Budget will be $100. I need very well researched, well written and 100% unique article. No time waster please. Only place bid if you are okay to work with this rate. It's a longterm task. every month I need 30 articles.

  €24 / hr (Avg Bid)
  €24 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I want 10 features about people in the meetings industry each quarter. A one minute animated video to tell story of each person.

  €1986 (Avg Bid)
  €1986 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  I want 10 features about people in the meetings industry each quarter. A one minute animated video to tell story of each person.

  €1966 (Avg Bid)
  €1966 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  I am looking for a good creative writer who draft and write well researched, plagiarism free and UpTo date articles for our company.

  €312 (Avg Bid)
  €312 Ortalama Teklif
  62 teklifler

  ...a variety of ammunition to the game that will directly work with a economy mod I have already worked on. The process itself is rather straightforward and most of the work is going to be copy pasting template code and editing values to differentiate the items. (This includes accurate gun recoil and reload animations where applicable.) I will attach below an image with an example of a gun, a magazine and the specific ammunition used in it. I am currently working with an artist and have some photoshop skills myself, so you wouldn’t have to worry about sprites or visuals, just the coding and integrating of sprites. The ultimate aim is to create a excellent mod and so I am not just looking for a coder but someone who can also work with me on a conceptual level. That means h...

  €418 (Avg Bid)
  Acil
  €418 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I need 100 dofollow articles backlinks, All Unique domains, DA should be 30+, Contextual backlinks only (no profile) my budget Rs. 1000 rupees

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Hello, We are looking Kamailio and Opensips Expert to integrate the below Kamailio and opensips module We need a return Invite as per the below URL configuration Can you please help us Thank You

  €708 (Avg Bid)
  €708 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Here is the payment for proof read 100 articles and insert links and images as we agreed in chat. thank you

  €99 (Avg Bid)
  €99 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I will need assistant that can proofread my English articles, insert my own links along with links to high authority domains such as Wikipedia, CNN, BBC, pages in order to make the articles look natural in the eyes of Google. Also, inside each article should be added at least 3-4 new images related to the article topics. The articles are ready already and need only the proofread, insert links and images job, easy. The articles will be updated on my own Google drive where you will get access. You should know well the English language otherwise will not worth losing your time bidding. Thank you

  €53 (Avg Bid)
  €53 Ortalama Teklif
  37 teklifler

  As a Ghostwriter what do you need from me to create a Paperback Novel and Ebook to put on Kindle Self Publishing and at what cost?

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  27 teklifler

  With my extensive dog training and behavior experience, I will bring you articles and blog posts you can trust. You can trust that I will create content for you using the most up to date information on dog training and behavior, so your readers will have professional and trustworthy information.

  €284 (Avg Bid)
  €284 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Hello! I have the content for a book, I need someone to lay the content out into chapters, supplement the writing as needed, and make sure the content flows properly. Things I have: - Chapter names / Prewriting document - Content - Book template Budget: $30 USD Timeline: No rush

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  46 teklifler

  Hello, I am Vivek Singh. We are looking to hire content/article writers for news/media website. This project is in starting phase, we're hiring both freshers and experienced writers. If you're freshers we will offer you to join and improve your skills with us. Best, Vivek Singh Content Manager ZoopNews

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  80 teklifler
  Travel Blog Articles 5 gün left
  ONAYLI

  Bid on one or all.. I am looking for well-researched articles on the following topics. A minimum of 500 words that I will end up being a co-writer on and have the authority to update and change on my blog when I see fit. I am looking for articles that have substance, humor, photos, SEO, and photos. If you are interested in providing a solid article on one of these topics, please contact me and send me a previous article you’ve written that displays your work. 1. Getting around Europe affordably Trains- how and where to get tickets • Affiliate marketing if it exists • Cars-car services in various countries. The Ubers/Cabify’s etc. What you need to set up the accounts, local # etc • Major and smaller airlines that fly between major hubs in Eur...

  €77 (Avg Bid)
  €77 Ortalama Teklif
  79 teklifler
  Ghostwriter 5 gün left

  Ghostwrite 3 articles per week

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  59 teklifler

  Hello, I need someone to follow the directions here ( ) to build out a new order form (I will provide you with example). Attention, Only bid after consulting the link above and understanding completely my request. Thanks

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  To join our global marketing team, we are looking to recruit a new team member with creative writing experience to start as soon as possible. As a senior content writer, you will create German content for various departments. They create customized German content in various formats You will write targeted articles that are part of our global communication campaigns You create industry-specific content on our core topics (strategy, marketing, pricing, sales and digitization) that is distributed externally (website, newsletter, brochures, social media). You must be from Germany or German must be your language.

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Create an article once a month to entice UK and Aust Locum Vets to work in different parts of Australia based on the clinic location, advantages of the seasons and local attractions.

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  33 teklifler

  Play book magazine in need of a graphic designer to minimalist hard cover illustration, project should be executed within 3 days , I'm looking for someone who's conformable with working under pressure as the project is needed urgently.. regards.

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  86 teklifler

  Hello, I am Vivi Singh. We are looking to hire content/article writers for news/media website. This project is in starting phase, we're hiring both freshers and experienced writers. If you're freshers we will offer you to join and improve your skills with us. Best, Vivek Singh Content Manager ZoopNews

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  61 teklifler

  A publisher is required for certified Q1 Scoops " computing and education " journals to review and publish research paper after review the document to be matching with journal format as well. Must be: Member of q1 journal or can publish as much as can in terms of time prospective .

  €90 (Avg Bid)
  €90 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  MAGAZINE ADVT. PAGE 5 gün left
  ONAYLI

  WANT A GRAPHIC DESIGN OF MY MAGAZINE PAGE ADVT.

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Looking for hiring newbie writer from freelancer who will write 30 articles(1500 words each) within next 3-4 weeks. I will provide list of titles. Budget will be $100. I need very well researched, well written and 100% unique article. No time waster please. Only place bid if you are okay to work with this rate. It's a longterm task. every month I need 30 articles.

  €20 / hr (Avg Bid)
  €20 / hr Ortalama Teklif
  35 teklifler
  Build me an app 4 gün left

  Hey So I have started a digital magazine and I want an app where people pay subscriptions so to have access to the magazine. I’ve inserted an a example of the first issue

  €146 (Avg Bid)
  €146 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  I have content available in digital form that I would like to convert into a print magazine. This includes photos and text. I need someone to design the layout of the text inlayed with the photos, and organise the photos and text into the magazine format. No content generation needed, just design work.

  €249 (Avg Bid)
  €249 Ortalama Teklif
  64 teklifler

  I'm looking for a content writer from US and INDIA who writes blog articles like this

  €29 / hr (Avg Bid)
  €29 / hr Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Looking for hiring newbie writer from freelancer who will write 30 articles(1500 words each) within next 3-4 weeks. I will provide list of titles. Budget will be $100. I need very well researched, well written and 100% unique article. No time waster please. Only place bid if you are okay to work with this rate. It's a longterm task. every month I need 30 articles.

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  46 teklifler