Happy birthday flash graphics myspace işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  169,292 happy birthday flash graphics myspace iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  browser web tabanlı online bir oyun içerisinde flash player " eklenti durdur" hatasının çözülmesi.

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Merhaba Pixtual Graphics, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €228 (Avg Bid)
  €228 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba Pixtual Graphics, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €219 (Avg Bid)
  €219 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Flash oyun projesi için çizere ihtiyacım var. Gerçekten profesyonel bir çizime gerek yok.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  acil flash tasarımlı animasyon

  €243 (Avg Bid)
  €243 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Ekteki dosyayı psd formatında ve gif formatında gönderiyoruz, sizden istediğimiz gif formatında 700 KB olan BU DOSYANIN 50 KB'ın altına düşmesi. Çıktı almadan önce 150 sanatçı görseli 200 sanatçı olarak değiştirilmesi gerekiyor. Bildiğimiz kadarıyla 50 KB 'ın altına flash formatında düşüyormuş, bu yüzden sizden gif...

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Previously made ​​4 Flash (SWF) file. They will do the same . Only dimensions will change and will run on local computers offline, translated in Turkish language with XML. There SWF and XML files ready.

  €151 (Avg Bid)
  €151 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Daha önce yapılmış 5 adet flash (swf) dosyası var. Bunların aynısı yapılacak. Sadece ölçüleri değişecek ve Türkçe diline çevrilip lokal bilgisayarlarda ofline çalıştıracağız.

  €132 (Avg Bid)
  €132 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Reklam ve Kampanya duyuruları için flash veya html5 hareketli banner setler hazırlanacak.

  €85 (Avg Bid)
  €85 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Web sitesi için banner ve flash banner tasarımları yapılacak

  €68 (Avg Bid)
  €68 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Karakter çizimleri yapılmış bir film sahnesinin 30 sn lik kısmı basit bir flash animasyonla canlandırılacaktır. film sahnesinin sesleri kalacak bu sesler ve konuşmaları basit çizgi animasyonla yeniden tasarlanacaktır. karakterlerin hareketli olmasına gerek yoktur. Sadece yüz göz el kol hareketleri gibi ilgili alanlar hareket edecektir.

  €57 (Avg Bid)
  €57 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  [login to view URL] örnek flash uygulaması

  €9 - €26
  €9 - €26
  0 teklifler

  Merhaba; Yeni girişimim için max 15 sn. stickman (cin ali) animasyon yaptırmak [login to view URL] hazır [login to view URL] hayata geç[login to view URL] logoda ki stickman kullanılıcak.

  €207 (Avg Bid)
  €207 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  [login to view URL] sitemizi ziyaret ederek oradan kendinize edit'lenmesini istediğiniz flash siteyi seçiniz site için istediğiniz resimler ve yazıları hazırlayınız hosting-domain hariç flash sitenizin sol üstünde yeralan "[login to view URL]" reklamı olsun istiyorsanız 40$ eğer olmasın istiyorsanız 60$ ücretlidir iyi günler.

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Yapılmış olan bir flash çalışma var, çok basit 5 adet resim sırayla [login to view URL] resimlerden bir tanesi değiş[login to view URL] olan bir resim yerine başka bir resim [login to view URL] olan flash dosyayı verebilirim onun üzeinde değişiklik olabilir ya da yeni yapılabilinir.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Flash Oyun Bitti left

  Flash Oyun Yapımında Tecrübeli basit içerikli Çok Fonksiyonel Olmayan Fakat Geliştirmeye Açık Versiyonel Oyun Yaptırılacaktır.

  €276 (Avg Bid)
  €276 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Bir oyun sitesi için Flash menü tasarlanması gerekmektedir. Bir kaç sekme altında farklı logolar ve linkler konulacak basit bir iştir.

  €175 (Avg Bid)
  €175 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Fikir ve senaryo verildiğinde Türkçe oyun tasarlayabilecek ve bunu facebook ile entegre edebilecek bir geliştirici/tasarlayıcı arıyorum. Detaylar anlaşıldıktan sonra konuşulacaktır. İlk çalışma beğenildikten sonra devamlı çalışılacaktır. Bu ilana başvuranlar önceden tasarladıkları oyunları linkleri ile beraber atabilirlerse sevinirim.

  €3798 (Avg Bid)
  €3798 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba Arkadaşlar, Flash Oyun sitemiz mevcut ve kendi internet sitemiz ve reklam vereceğimiz internet sitelerinde kullanmak için görsel açıdan ve animasyon açısından çok iyi profesyonel bir çalışmaya imza atacak bir uzman arıyoruz. Flash Oyun sitesi olduğumuz için Profesyonel anlamda görsel efektler ve animasyonlar olmalı. Boyutlar 16...

  €276 (Avg Bid)
  €276 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Flash oyun sitesi tasarlatmak ve kodlatmak.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game encode all .. site demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

  €487 (Avg Bid)
  €487 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Flash oyun sitesi tasarlatmak istiyorum.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game site. demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

  €304 (Avg Bid)
  €304 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  [login to view URL] ve [login to view URL] markaları için Google Adwords'de kullanılmak üzere 16 farklı ölçü için birer setten 32 adet flash banner tasarımına ihtiyacımız var. Banner özellikleri detaylı olarak aşağıdaki gibidir: 320 × 50 Mobile banner 468 × 60 Banner 728 × 90 Leaderboard 250 × 250 Square 200 × 200 S...

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Must have exposure of Traffic Network Able to generate good number of Traffic Regular Job E-Commerce Product Sales U.S. Market

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Hi I'm looking to build a chatbot with the below functionality 1. To provide a 24/7 company presence,engaging with customers, answering questions and expanding the company’s presence across social media Letting the bot handle introductions and the basic level of information before basic redirection share company history and promotion 2. API to Travelport Galileo but supports Whatsapp...

  €2991 (Avg Bid)
  €2991 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  Dear Sirs, I need to develop an Agency Presentation Website. Entry biding requests: - Fast - Qualitative - Responsive - Interactive - Portfolio Only I look forward to your bids. Kind regards, S.G

  €154 (Avg Bid)
  €154 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  I need the freelancer to have good graphic hand to design regular service marketing material on paper, digital and video media for ongoing and regular basis. This project work is in thane which is a city in mumbai. i prefer locals.

  €617 (Avg Bid)
  €617 Ortalama Teklif
  14 teklifler
  Trophy icon new logo design 9 gün left

  logo change, "garfstudio" architecture studio is the personal logo of architect. it is required to modify the graphics but not the colors, they can have simulated shades but they must remain those. The company name is GARFSTUDIO. You need a black and white (negative and positive) color logotype. The following formats are required: .psd, .ai. jpc. png (no background). Attach old logo

  €49 (Avg Bid)
  Garantili
  €49
  72 girdi

  need a pubg gaming graphics , using two image sectioning corner to corner

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  I am looking for some ANIMATED graphics for my online stream (OBS studio friendly). Looking for custom cartoon animated graphics. One for donations,following,subscribe,stream ending, stream starting,screen transition. Looking for an animated cartoon grim reaper to walk out on to stream and use scyth /reaper axe or powers to display names and so on. I am open to ideas.

  €254 (Avg Bid)
  €254 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Real Estate branding, cleaning service, and basketball clinic promotions

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  We are currently looking to hire a Graphics UI designer to work part-time to help us on our current project. The selected candidate will be working for 3 hours each day and for 3 days a week. These days will be Monday, Wednesday, and Friday. More will be discussed upon request. Thank you for your interest.

  €25 / hr (Avg Bid)
  €25 / hr Ortalama Teklif
  35 teklifler

  Hi, I'm wondering what we can put together for my boyfriend's birthday (13th July, his 30th). He loves Disney land and theme parks in general. I'd love to put together a cartoon scene of a custom theme park map, that's inspired with some sketches from our memories at theme parks in the past (the more humour the better). Size wise, I was thinking of printing around A3 size, but...

  €145 (Avg Bid)
  €145 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  I am skilled in putting thoughts into videos for a memory that can stay with you forever... starting from scratch, I am able to put all the songs together into one mix, get the pics or videos that fit into the lyrics with lots of animations and transitions and convert them into a movie which is the best memory for your loved ones in any special occasion you can think of.

  €329 (Avg Bid)
  €329 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Birthday video 6 gün left
  ONAYLI

  I want a birthday video which is amazing and beutiful design

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  We need a content editor who is well versed with 2D software like Photoshop and also familiar with video editing software. The core job will be to design 2D elements like thumbnails, overlays for stream and watermarking Clips and videos. The content editor is expected to edit videos of game play given by our esports player and edit them according to the instructions given by the manager. Please...

  €92 (Avg Bid)
  €92 Ortalama Teklif
  13 teklifler
  Mition Graphics 6 gün left

  saya mau membuat Motion Grapichs Light Percussion [login to view URL]

  €159 (Avg Bid)
  €159 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Need video grapher for kids birthday for 2 hours, Inc editing with music.

  min €30 / hr
  Yerel
  min €30 / hr
  0 teklifler

  I have a draft of the installation instructions. I need the following tasks completed: 1. Review the text and make it more professional. 2. Layout the document as an installation instruction manual 3. Guide me regarding graphics required OR generate appropriate graphics from engineering 4. Provide the final product in it's original/editable format

  €70 (Avg Bid)
  €70 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Hi, I need help making 4 basic images that I can crop as the covers for my instagram story highlights. an example from another account attached. Will discuss specifics further via message. Thank you

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  Looking for graphics designer who can work on monthly bases. work description 2 posters/day

  €76 (Avg Bid)
  €76 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  HTML Email Signature (hosted fonts and graphics)

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Its my boyfriends birthday & his favourite childhood movie is Toy story- I wanted to have someone draw him as Woody. I'd want it that same positioning as the attached image as well as the white clouds in the background. I need to be able to have it printed/framed :)

  €50 (Avg Bid)
  €50 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  Looking for graphics designer for NGO graphics works.

  €102 (Avg Bid)
  €102 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  required flash chat with multi users

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  This is for a single Label. We need one product label created with (4) 3d renderings, (6) icons and (2) info type graphics that go along with the product. The budget for this project is $40 The 3d renderings are basically different views of the label a container. To help the design process go more smoothly We will provide you with: --A template of the label to be created. ---examples of ...

  €884 (Avg Bid)
  Özellikli Gizlilik Anlaşması
  €884 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  The Short I need to create a website that incorporates a php script like [login to view URL] concept also similar to Eventbrite want this site to create its own "Seating Layout" and display them and if you click to select the "seat" the picture of the cabin needs to appear and then book the cabin according to room-type and number of persons *$20 reward for the first freelan...

  €204 (Avg Bid)
  €204 Ortalama Teklif
  21 teklifler
  Trophy icon Graphic Invitations 2 gün left

  Hello, We'd like TWO graphics to be printed front and back: All files are here [login to view URL] 1- Sunday service invitation Please see attached photos to be used for this graphic. i'm also attaching a template , just for ideas but feel free to propose something better. Title (1)* : you are invited Main Title: Experience God When: Every Sunday 9:00 am : French service 11:00 am : En...

  €44 (Avg Bid)
  Garantili
  €44
  8 girdi

  My friends birthday is coming up and I would like to be able to put her and her husband into a well known cartoon scene and have them drawn as characters. More information will be given to the selected freelancer.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  I need some graphic design work.

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Im looking for someone to work up concept designs for 2D and 3D wall artworks / graphics for a Restaurant chain. We need about 10 individual pieces that can both work together and alongside the existing themed restaurant graphics. They should be a mix of 2D and prop styled 3D. They should tell be telling a wine, beer, general drink story.

  €1052 (Avg Bid)
  €1052 Ortalama Teklif
  38 teklifler