Header flash wordpress işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  207,166 header flash wordpress iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  ...front end bölümünde istediğimiz yerlere eklenecektir. Sitemizin header bölümüne üst menü yapılarak giriş-kayıt bölümünün taşınması ve arama bölümünün buraya entegre edilmesi gerekiyor. Görüş ve önerileride alabiliriz. Yani hem algolia kurulumu, optimize edilmesi, hem de sitenin header b...

  €437 (Avg Bid)
  €437 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  ...Kendimden bahsedicek olursam İstatistik bölümü mezunuyum 2014'ten beridir oyun yapımı ile hobi olarak ilgilenen biriyim. Unity , 3D Studio Max, C# , C++ , Photosop , Adobe Flash Player AS3 ve FL Studio konusunda az çok bilgi sahibi biriyim... Oyun freelancer olarak geliştirilecek, zaten profesyonel bir ekip olmasını beklemiyorum biraz zamanı olan

  €2239 (Avg Bid)
  €2239 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  ...[login to view URL] bu sitenin tasarımsal olarak benzerini Magento alt yapılı bir e-ticaret sitesine uyarlamamız gerekmektedir. Sanırsam css ile bu iş çözülebilir. Header, Content ve Footer kısımları aynen yapılırsa tamamdır. Bu projeden başka farklı projelerimiz daha mevcut şayet anlaşırsak diğer projelerimizide akabinde yaptıracağız. !

  €376 (Avg Bid)
  €376 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  ...PCB isteniyor 4. Güç katı 12 V DC giriş 5 V ve 3.3 V luk çıkış beslemleri olacak. 5. I2C üzerinden ekran bağlanacak. Bu yüzden I2C için GND,VCC,SDA,SCL uçları olan header konacak. 6. Işlemcinin RX3 ve TX3 çıkışları bir jumper aracılığıyla wifi module veya gsm module gidecek. Jumper hangi tarafta ise karta o dizilecek ve &c...

  €1781 (Avg Bid)
  €1781 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Flash oyun projesi için çizere ihtiyacım var. Gerçekten profesyonel bir çizime gerek yok.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  acil flash tasarımlı animasyon

  €248 (Avg Bid)
  €248 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  RestTemplate den dönen değerin değiştirilmesi header ın

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  1. Anasayfa 2. Hakkımızda 3. Hizmetlerimiz 4. ...6. Dükkan (Online satış sayfası) Bu sayfalar içerisinde Tasarım istediğimiz hususlar 1. Yazı tipleri 2. Resim ajaxları 3. Lightbox 4. Genel Layoutlar 5. Renkler 6. Header ve Footer düzenlemeleri. Aynı tasarımı 2 dilde kaydedeceğimiz için düzenlenen tema buna uygun olmalı.

  €141 (Avg Bid)
  €141 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  ...olacaktır. Uygulama olabildiğince optimize edilmiş ve geliştirilmeye açık olacak. İlerleyene zamanlarda uygulama istekler doğrultusunda geliştirilebilecek. Tema bileşenleri (Header Menü, Temel css ve js dosyaları gibi bileşenler) mümkünse uygulama içine gömülecek. Uygulama tasarımı görüntüleri bu ilan ekinde mevcuttur.

  €1340 (Avg Bid)
  €1340 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Merhaba, Ekteki dosyayı psd formatında ve gif formatında gönderiyoruz, sizden istediğimiz ...altına düşmesi. Çıktı almadan önce 150 sanatçı görseli 200 sanatçı olarak değiştirilmesi gerekiyor. Bildiğimiz kadarıyla 50 KB 'ın altına flash formatında düşüyormuş, bu yüzden sizden gif değil flash dosyası olarak istiyoru...

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Wordpress sitemde kullandığım premium bir soru - cevap temasında bazı düzenlemeler, eklemeler ve ayarlamalar istiyorum. Bu ekleme/düzenlemeden en önemlisi resim/fotoğraf upload sistemidir. Diğer istediklerim buna nazaran basit ayarlamalardır. Sistemin masaüstü versiyonunda soru sorarken resim ekleme olayı var. Burada client taraflı yani kullanıcı

  €287 (Avg Bid)
  €287 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Previously made ​​4 Flash (SWF) file. They will do the same . Only dimensions will change and will run on local computers offline, translated in Turkish language with XML. There SWF and XML files ready.

  €154 (Avg Bid)
  €154 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Daha önce yapılmış 5 adet flash (swf) dosyası var. Bunların aynısı yapılacak. Sadece ölçüleri değişecek ve Türkçe diline çevrilip lokal bilgisayarlarda ofline çalıştıracağız.

  €134 (Avg Bid)
  €134 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Reklam ve Kampanya duyuruları için flash veya html5 hareketli banner setler hazırlanacak.

  €87 (Avg Bid)
  €87 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Web sitesi için banner ve flash banner tasarımları yapılacak

  €70 (Avg Bid)
  €70 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Karakter çizimleri yapılmış bir film sahnesinin 30 sn lik kısmı basit bir flash animasyonla canlandırılacaktır. film sahnesinin sesleri kalacak bu sesler ve konuşmaları basit çizgi animasyonla yeniden tasarlanacaktır. karakterlerin hareketli olmasına gerek yoktur. Sadece yüz göz el kol hareketleri gibi ilgili alanlar hareket edecektir.

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  [login to view URL] örnek flash uygulaması

  €9 - €27
  €9 - €27
  0 teklifler

  Merhaba; Yeni girişimim için max 15 sn. stickman (cin ali) animasyon yaptırmak [login to view URL] hazır [login to view URL] hayata geç[login to view URL] logoda ki stickman kullanılıcak.

  €211 (Avg Bid)
  €211 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  [login to view URL] sitemizi ziyaret ederek oradan kendinize edit'lenmesini istediğiniz flash siteyi seçiniz site için istediğiniz resimler ve yazıları hazırlayınız hosting-domain hariç flash sitenizin sol üstünde yeralan "[login to view URL]" reklamı olsun istiyorsanız 40$ eğer olmasın istiyorsanız 60$ ücretlidir iyi günler.

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Yapılmış olan bir flash çalışma var, çok basit 5 adet resim sırayla [login to view URL] resimlerden bir tanesi değiş[login to view URL] olan bir resim yerine başka bir resim [login to view URL] olan flash dosyayı verebilirim onun üzeinde değişiklik olabilir ya da yeni yapılabilinir.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Flash Oyun Bitti left

  Flash Oyun Yapımında Tecrübeli basit içerikli Çok Fonksiyonel Olmayan Fakat Geliştirmeye Açık Versiyonel Oyun Yaptırılacaktır.

  €281 (Avg Bid)
  €281 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  ...kullanıcı sonuçları. 2. vine sonuçları 5. Boş bir sayfa İçine hakkımızda gibi dökümanları ekleyebileceğim boş bir sayfa modeli. Bunların yanı sıra tasarım üzerinde header kısmında logo alanı, menü ve arama formu bulunacak. Tasarıma reklam yerleşimleri için yerler ayarlanmış olacak. Tasarım mobil uyumlu ( responsive ) şekilde olac...

  €605 (Avg Bid)
  €605 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Bir oyun sitesi için Flash menü tasarlanması gerekmektedir. Bir kaç sekme altında farklı logolar ve linkler konulacak basit bir iştir.

  €179 (Avg Bid)
  €179 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Fikir ve senaryo verildiğinde Türkçe oyun tasarlayabilecek ve bunu facebook ile entegre edebilecek bir geliştirici/tasarlayıcı arıyorum. Detaylar anlaşıldıktan sonra konuşulacaktır. İlk çalışma beğenildikten sonra devamlı çalışılacaktır. Bu ilana başvuranlar önceden tasarladıkları oyunları linkleri ile beraber atabilirlerse sevinirim.

  €3875 (Avg Bid)
  €3875 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba Arkadaşlar, Flash Oyun sitemiz mevcut ve kendi internet sitemiz ve reklam vereceğimiz internet sitelerinde kullanmak için görsel açıdan ve animasyon açısından çok iyi profesyonel bir çalışmaya imza atacak bir uzman arıyoruz. Flash Oyun sitesi olduğumuz için Profesyonel anlamda görsel efektler ve animasyonlar olmalı. ...

  €282 (Avg Bid)
  €282 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Flash oyun sitesi tasarlatmak ve kodlatmak.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game encode all .. site demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

  €497 (Avg Bid)
  €497 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Flash oyun sitesi tasarlatmak istiyorum.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game site. demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

  €310 (Avg Bid)
  €310 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  [login to view URL] ve [login to view URL] markaları için Google Adwords'de kullanılmak üzere 16 farklı ölçü için birer setten 32 adet flash banner tasarımına ihtiyacımız var. Banner özellikleri detaylı olarak aşağıdaki gibidir: 320 × 50 Mobile banner 468 × 60 Banner 728 × 90 Leaderboard 250 × 250 Square 200 ×...

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I'm software consultant and i need to create a logo for my consulting company I also need a 5-10 seconds animation for my logo so i can include as header for my youtube videos the name of the company is: << Jimmy Kal The Coder>>

  €9 (Avg Bid)
  €9
  1 girdi

  ...and detailed view Recent client list and detailed view Recently activated customers and detailed view Search by status, date, name, mobile no, email id Sort list by coloumn header Notes: Will provide reference template DB is designed and follow the same Should follow PSR-2 coding standards Should use Codeingniter latest version, php 7.0 or above Queries

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Ho un sito ecommerce ben funzionante ma ho bisogno di sistemare alcuni dettagli sul child-theme (ad esempio colore pulsanti; posizione scritte, dimensioni header, ecc.).

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Help en MVC PHP Project 6 gün left
  ONAYLI

  How to reach diferents languages. How to use same db (mysql) for different customers. How to call a function in the model inside a view. Help ...diferents languages. How to use same db (mysql) for different customers. How to call a function in the model inside a view. Help me in the development on a CRUD master tables (header and lines for a invoice).

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  ...that is starting out. The brand is: Peña Bennett Studio Legal. Domain: [login to view URL] The idea is to have a mockup for the home page with the following: Header with Logo and navigation menu This is the navigation menu: - INICIO - EXPERIENCIA - SERVICIOS - ACADEMIA - PUBLICACIONES - MEDIOS - CONTACTO The home page will have a section

  €141 (Avg Bid)
  €141 Ortalama Teklif
  56 teklifler

  I have a...prices of the add-on products don't show on the page. - Fix the bug that is letting people add too many addons on Mobile. - Make the header on the site much thinner. It currently takes up to much of the page. The header shows up when scrolling down and when on a page other than the homepage. - Make the design option show up on the homepage.

  €439 (Avg Bid)
  €439 Ortalama Teklif
  34 teklifler
  Need Quick HTML 6 gün left

  We have a...complicated and basic css and wireframe has a template. MUST USE PROVIDED Template because we plan to use the functions available. CSS Must use from template, extra CSS that is not Header, P, or columns can be added by web developer. We don't need image to be uploaded accurately, just put sample will do. We will add it in later ourselves.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  I need a Google doc Template for some corporate documents. I would like to have something professionnal and clean that include front page, content pages (header + footer) and a conclusion page. I want to have all the icon/buttons to fit with our brand guidelines. I also need a Power Point template following the same style than the Word document.

  €26 (Avg Bid)
  €26
  5 girdi

  ...steps- [login to view URL] of Title Tags [login to view URL] of Meta Description Tags "According to the Page content"(Main Pages) [login to view URL] of Meta Keywords Tags(Main Pages) 4.Header Tags Optimization for all important pages [login to view URL] Optimization [login to view URL] of italics and bold tags [login to view URL] HTML Code(Main pages) [login to view URL] of...

  €90 (Avg Bid)
  €90 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...453-4590 8. change copyright year in footer to 2019 9. Insert Embedded code for web form on CONTACT US page. (I will provide embed code) 10. Create ORANGE Buttons on home page & header labeled "GET AN INSTANT QUOTE" with link to CONTACT US page 11. Create a 3-step box like in [login to view URL] 12. Create a section called "Why customers choose Big Sky Auto Transport&q...

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  ** APPLY ONLY IF YOU KNOW WHAT YOU ARE DOING AND READ THE REQUEST FULLY ** I will report if yo...look how it supposed. - The latest posts published on 15/5. You CAN NOT delete any file on that date and before it. - There are 4 social media icons I need to change on both header and footer. You should finish this step once everything completely fixed.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Work: Hi! Our goal is to build a new portal that connect peop...and error messages coming from the backend must be displayed If possible, the page layout should be set up so that it can be used for all pages and only the content changes (header and footer should look the same on each page, if available, except for the menu items that can be changed).

  €639 (Avg Bid)
  €639 Ortalama Teklif
  56 teklifler

  ...expert for customizing ecommerce web. Here're the tasks to do: 1: download & install opensource ecommerce from [login to view URL] on your local 2: Now customize header and footer design of front-end like [login to view URL] , same fonts and colors. 3: Now customize the home page like [login to view URL] 4: now customize

  €60 (Avg Bid)
  €60 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  ...and make it out saying work [login to view URL] 4-Great logo for Solve Hub 5-My mobile no and email id should not be search-able in google on header of website 6-Header should be editable with change of support no and email id 7-Create link for whatsapp chat 8-Email and crm notification will be work when user will be visit our

  €79 (Avg Bid)
  €79 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Hi there, I need someone who can fix website error. The only thing that happend, before the error wa...someone who can fix website error. The only thing that happend, before the error was posting an article. The website is still functional, but there is some code showing up in the header. You can see the problem on [login to view URL] Thank you very much!

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  61 teklifler

  ...the selected header,footer buttons etc from the provided template files (that is what I mean by simple customization) and by optimization I mean to remove all unneeded files and if possible unused JS/CSS code so the website is a light and fast as possible. Thank you in advance NOTES: - This is for a simple website without using WordPress - Knowing the

  €55 (Avg Bid)
  €55 Ortalama Teklif
  40 teklifler

  I need someone to develope an website with an 3d Room animation header acting as a navigation throught the pages. As an reference i can give you this project [login to view URL] THe maine page will be nothing that an 3d room and on each wall will be 2 doors. After clicking on door the visitor will be transited to another 3d room

  €1275 (Avg Bid)
  €1275 Ortalama Teklif
  46 teklifler
  Build a puzzle 6 gün left

  ...change the given file names or class names, or modify the signatures of existing methods. Clarity guidelines (/10) Ensure you fill in the @author and @version fields in the header comments with your details for each submitted class. All code should be neatly laid out and indented, with lines no longer than 80 characters. Variables should be given appropriate

  €76 (Avg Bid)
  €76 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  We have a listing classifieds website [login to view URL] Almost 95% of website development has been done. Only 1-2 days work left. We want the following three tasks: 1. Header Change (Put only 3 Categories with hover buttons) 2. Listing page upgrade 3. Cities & Pin codes upgrade (list will be provided)

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  ...new Ghana Rent a Car logo attached. Photos of the Cars can be used for illustration purposes from: [login to view URL] Regarding the Header a flash banner can be used (like now on [login to view URL] CMS system used: latest Joomla version. Search Engine Friendly + Search Engine Optimized Site structure and

  €217 (Avg Bid)
  €217 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  I need to add a script which gets a visitor’s header information when accessing a webpage I also need to that the script can copy the value of the header and other attributes and paste it into another file, , Budget is flexible timescale is ASAP

  €164 (Avg Bid)
  €164 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I'm needing your help to work on an Excel project that is a lit...[login to view URL] _ Key:=Range("B1:B" & lastsourcerow), SortOn:=xlSortOnValues, Order:=xlAscending, _ DataOption:=xlSortNormal With [login to view URL] .Header = xlYes .MatchCase = False .Orientation = xlTopToBottom .SortMethod = xlPinYin .Apply End With

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  8 teklifler