Header tags controller instructions işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  329,211 header tags controller instructions iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR
  Cnc controller Bitti left

  we want cnc controller program and control card . 3 axes and one spindle output are required. should work in windows 8 and 10. ready embedded systems.

  €2139 (Avg Bid)
  €2139 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  ...delay - two screens and 6 leds required ,-The design should be carried on with our case -The design should be carried on with our terminals, black one prototypes devices fully working design and schematics , BOM list, PCB design (Gerber), firmware and hex file, human interface program file(please let me know if I forgot anything) , with technical data, user manual instructions test procedure. manual for us 6.3D design of PCB with component if possible ...

  €333 (Avg Bid)
  €333 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  havaalanı transfer html site tasarımı yaptırılacak Merhaba arkadaşlar, Mevcut web sitemizin ön y...listeleme, paragraf, h1,h2...h6, buton, menü, buton gibi elementler yer alacaktır) Diğer buton, tablo, paragraf metinleri, resim, liste gibi elementlerden de ihtiyacımız olan sayfalar tarafımızdan aktif edilecektir. 6. maddede yer alan elementler ne kadar fazla olursa güzel olur. İşi tasarlayacak arkadaşın tecrübeli olması ve tüm tarayıcılarda testini yaparak teslim etmesini rica ederiz. Header ve footer sabit olacak şekilde, sadece orta içerik kısmı değişecektir. Ekte mobil_app ile ilgili dokümanlar yer almaktadır. Siteyi tasarlayacak arkadaş mobil uygulamamız hakkında ve firmamız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirler. İyi çalışmala...

  €474 (Avg Bid)
  €474 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  İçeriği dinamik olarak doldurulacak. Header ve Footer olan. İçerik sayfalarında div, p, span, bar ,pie chart olan. div ya da p yarım kaldığında diğer sayfaya o bölümü kesmeden otomatik olarak geçiren, tarayıcı bağımsız printable bir html + css sayfası ihtiyacımız var. Javascript, bootstrap vb. kullanılabilir. Header and footer yazdırıldığında her sayfada olacak. Görsel de farketmez.

  €181 (Avg Bid)
  €181 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Burp suite intruder ve turbo intruder den daha hızlı post gönderecek programa ihtiyaç var. Post gönderirken cookie vs header bilgileri de eklenecek. Post gönderdikten sonra sunucudan yanıt beklenmeyecek (no response).Program Java olabilir ya da ssh üzerinden.

  €344 (Avg Bid)
  €344 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  TCP/IP girişli, STM32F407 ile çalışan controller.

  €2853 (Avg Bid)
  €2853 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Merhaba, Tema'da anasayfa, ürün gösterim ve diğer bir kaç alan için ufak tefek değişiklikler yapılması gerekiyor. Komple tema değişikliği şeklinde değildir. Örneğin ana sayfaya isteğimize uygun header-up eklenmesi ya da ürün gösterim sayfasında ürün çerçevelerinin düzenlenmesi vs. gibi. İlgilenen arkadaşların tekliflerini alabiliriz. Css ve html bilgisi gereklidir. İyi günler dilerim.

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Html, css ve javascript kullanarak sayfa yazdım nacak bunu kendi e-ticaret sitemin header kısmına kodlar ile ekleyemedim. Bu konuda yardım istiyorum.

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  web sayfası içerisinde giriş sliderlarına yazılı içerik eklemek istiyorum. Admin paneli içinde bu şekilde düzenleme için imkan var fakat yazılar sitede çıkmıyor. Meta text lerin çalışır hale getirilmesi yada yoksa eklenmesi my web page. At my admin panel there is section for adding meta text but is not working. Fix it or adding meta text to slider

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  1. Detaylı fiyat listeleri ile geri ödeme listelerini karşılaştırma yaparak değişimleri otomatize raporlamaya yarayacak dosya oluşturulması. Burada dosyalarda yer alan ürünlerin barkodları örtüşme sağlıyor. 2. İkinci bir konu olarak geriye dönük excel listelerinde seçili anahtar sözcükleri kullanarak fiyat artışı alan ürünlerin analiz edilmesi.

  €111 (Avg Bid)
  €111 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  angular js controller and html pages

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Laravel ile oluşturulmuş web sitemize algolia kurulacak ve front end bölümünde istediğimiz yerlere eklenecektir. Sitemizin header bölümüne üst menü yapılarak giriş-kayıt bölümünün taşınması ve arama bölümünün buraya entegre edilmesi gerekiyor. Görüş ve önerileride alabiliriz. Yani hem algolia kurulumu, optimize edilmesi, hem de sitenin header bölümünün tasarım ve düzenlenmesini içeriyor. Uzaktan bağlantı yoluyla ya da Maltepedeki ofisimizde çalışabilecek olanlar tercih sebebidir.

  €464 (Avg Bid)
  €464 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Iyı günler Matlab/simulink de çalışacak s-function a ihtiyacım var. Aslında genel olarak C kodlarım var . Bunun üzerinde çalışılması gerek. Özellikle yapmak istediğim şey şu 1. Algebraic ricatti equation online çözülmesi (SDRE controller için) için method Schur decomposition of Hamiltonian Matrix method. Özet olarak C kodunun matlab/simulink s function için çalışacak olması

  €57 (Avg Bid)
  €57 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Arama motoru Bitti left

  Python dilinde web crawler sistemi içerisinde, link, tags, image, site içerisindeki title, desc, keywords gibi kelimeleri sitelerden çekip, mysql ile birleştirilip ve depolanıp, hızlı bir şekilde stringleri belirlenen html css formatına çıktısını vermek. Asıl önemli olan sistem python dilinde web crawler entegrasyonudur. Php sistem ile entegreli çalışması gerekmektedir. Arama motorunda kullanılacaktır.

  €87 (Avg Bid)
  €87 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Halihazırda yürütmüş olduğum php (codeigniter) tabanlı crm yazılımında bir düzenleme yapılacaktır. faturalar bölümü oluşturulup müşteri ve ürünler kısmı ile entegre edilecek. faturaya ürün ekleme kısmı ise ajax olacak ve girilen her ürün ayrı ayrı hesaplanacak yapılacak düzenleme göndereceğim veritabanına göre sadece ilgili controller model ile yapılacaktır.

  €153 (Avg Bid)
  €153 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Halihazırda yürütmüş olduğum php (codeigniter) tabanlı crm yazılımında bir düzenleme yapılacaktır. faturalar bölümü oluşturulup müşteri ve ürünler kısmı ile entegre edilecek. faturaya ürün ekleme kısmı ise ajax olacak ve girilen her ürün ayrı ayrı hesaplanacak yapılacak düzenleme göndereceğim veritabanına göre sadece ilgili controller model ile yapılacaktır.

  €131 (Avg Bid)
  €131 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar. bu sitenin tasarımsal olarak benzerini Magento alt yapılı bir e-ticaret sitesine uyarlamamız gerekmektedir. Sanırsam css ile bu iş çözülebilir. Header, Content ve Footer kısımları aynen yapılırsa tamamdır. Bu projeden başka farklı projelerimiz daha mevcut şayet anlaşırsak diğer projelerimizide akabinde yaptıracağız. !!!Şuan bu proje için bütçemiz kısıtlıdır. Lütfen belirlediğimiz bütçeye göre fiyat veriniz. Teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

  €437 (Avg Bid)
  €437 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  . PCB Boyutu 19 cm genişlik, 13cm yükseklik 2. ATMEGA 2560 Micro İşlemci Kullanılacak 3. Çift Katlı PCB isteniyor 4. Güç katı 12 V DC giriş 5 V ve 3.3 V luk çıkış beslemleri olacak. 5. I2C üzerinden ekran bağlanacak. Bu yüzden I2C için GND,VCC,SDA,SCL uçları olan header konacak. 6. Işlemcinin RX3 ve TX3 çıkışları bir jumper aracılığıyla wifi module veya gsm module gidecek. Jumper hangi tarafta ise karta o dizilecek ve çalıştırılacaktır. 7. Wifi için "ESP8266F" modülün kart üzerine konması yeterlidir. 8. GSM için QUECTEL M95 Module kullanılacaktır. Bu modul, sim connectorleri, anten konnektörleri ve gerekli componentler dizilecektir...

  €1891 (Avg Bid)
  €1891 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  RestTemplate den dönen değerin değiştirilmesi header ın

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  1. Anasayfa 2. Hakkımızda 3. Hizmetlerimiz 4. Referanslarımız 5. İletişim 6. Dükkan (Online satış sayfası) Bu sayfalar içerisinde Tasarım istediğimiz hususlar 1. Yazı tipleri 2. Resim ajaxları 3. Lightbox 4. Genel Layoutlar 5. Renkler 6. Header ve Footer düzenlemeleri. Aynı tasarımı 2 dilde kaydedeceğimiz için düzenlenen tema buna uygun olmalı.

  €150 (Avg Bid)
  €150 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  i installed to my wordpress xyzscript social media plugin's premium version. i want to arrange my social media settings for xyxscripts plugin to share posts on social accounts automatically. 1-All posts will be with large pictures 2-Tags will be as hastag on top of pictures. web site: Social media accounts: Facebook, Twitter and Google+ you can finish this project in 3 days. Price: 20$

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ///////////////// Login Bilgileri ///////////////// Mail aracılığı ile bildirildi. ///////////////// Uygulama Bölümleri ///////////////// - Kayıt, Giriş, Şifremi Unuttum, Facebook Login - Ana Menü, P...Etkinlikler Kısmı - Açılış Splash Ekran Uygulama iOS ve Android platformları için, cordova/phonegap ile hazırlanacaktır. Webservisler php/mysql ile hazırlanacaktır. Tasarım adresindeki tasarım olacaktır. Uygulama olabildiğince optimize edilmiş ve geliştirilmeye açık olacak. İlerleyene zamanlarda uygulama istekler doğrultusunda geliştirilebilecek. Tema bileşenleri (Header Menü, Temel css ve js dosyaları gibi bileşenler) mümkünse uygulama içine gömülecek. Uygulama tasarımı görünt&uu...

  €1423 (Avg Bid)
  €1423 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Ben bir magento web alış veriş sitesi düzenlettirmek istiyorum. Düzenlettirmek istediğim tema pek önemli deyil. Mesela Bu ücretsiz tema olabilir. ( ) bu temada compare product, altındaki ipod touch, popular tags, top saller, kaldır yani gösterme, sol tarafta iki kırımlı yani ana kategori ve alt kategori olacak Sol taraftaki kategori kutusunun hemen altında seçilen kategorilere göre özellikler açılacak. kategoriye ve alt kategoriye göre 2, 3 veya 4 özelik açılacak. Pay pal kredi kartı yahut payu adapte edilecek ve sipariş de alınabilecek,kapıda ödeme vb. takibleri yapılabilecek. Siteye girildiğinde. ürünler liste halinde görünecek,listelenecek ürün kutusunun içe...

  €298 (Avg Bid)
  €298 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Ben bir magento web alış veriş sitesi düzenlettirmek istiyorum. Düzenlettirmek istediğim tema pek önemli deyil. Mesela Bu ücretsiz tema olabilir. ( ) bu temada compare product, altındaki ipod touch, popular tags, top saller, kaldır yani gösterme, sol tarafta iki kırımlı yani ana kategori ve alt kategori olacak Sol taraftaki kategori kutusunun hemen altında seçilen kategorilere göre özellikler açılacak. kategoriye ve alt kategoriye göre 2, 3 veya 4 özelik açılacak. Pay pal kredi kartı yahut payu adapte edilecek ve sipariş de alınabilecek,kapıda ödeme vb. takibleri yapılabilecek. Siteye girildiğinde. ürünler liste halinde görünecek,listelenecek ürün kutusunun içe...

  €226 (Avg Bid)
  €226 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Ben bir magento web alış veriş sitesi düzenlettirmek istiyorum. Düzenlettirmek istediğim tema pek önemli deyil. Mesela Bu ücretsiz tema olabilir. ( ) bu temada compare product, altındaki ipod touch, popular tags, top saller, kaldır yani gösterme, sol tarafta iki kırımlı yani ana kategori ve alt kategori olacak Sol taraftaki kategori kutusunun hemen altında seçilen kategorilere göre özellikler açılacak. kategoriye ve alt kategoriye göre 2 3 veya 4 özelik açılacak. Şimdilik online satış olmayacak sadece sipariş alınacak ve sipariş takibi yapılabilecek. Siteye girildiğinde. ürünler liste halinde görünüp adet kutusu yani liste halindeki görünümünden direk olarak...

  €289 (Avg Bid)
  €289 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhaba, Ismimi Bilgehan, home automation controller projesi icin birini ariyorum. nasil iletisime gecebilirim sizinnle? skyoe kullaniyor musunuz? benjamin,comodo

  €143 - €143
  €143 - €143
  0 teklifler

  ...bazıları, sosyal paylaşım butonları, yorum alanı, vine sahibinin kısa bir bilgi alanı. 4. Arama ve Listeleme Arama yapıldığında çıkacak sonuçlar için listeleme sayfası, Çıkan sonuçlar için 2 farklı görüntü olacak; 1. kullanıcı sonuçları. 2. vine sonuçları 5. Boş bir sayfa İçine hakkımızda gibi dökümanları ekleyebileceğim boş bir sayfa modeli. Bunların yanı sıra tasarım üzerinde header kısmında logo alanı, menü ve arama formu bulunacak. Tasarıma reklam yerleşimleri için yerler ayarlanmış olacak. Tasarım mobil uyumlu ( responsive ) şekilde olacak. Tasarımın renk tonlaması ağırlıklı olarak Vine yeşili olacak. İstediğim şey tam anlamıyla, siteye giren kişini...

  €643 (Avg Bid)
  €643 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  The goal is: -create a transcript from cca 30 videos each lasting 1 hour in the field of fluid control and pneumatics -important is to understand the wording and meaning so you need to be from this field (automatic transcripting doesn't work for the same reason) -highlight the info that we are looking for (will give you instructions later)

  €77 (Avg Bid)
  €77 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  We are currently looking for a new e-commerce promotion assistant. You will be working for an e-commerce company and these are remote positions, which means you can work online from anywhere in the w...work online from anywhere in the world. You can read the following job (and application) details: Your job: You work as a promotion assistant, mainly promoting products for merchants Pay: $25- $55 per session Required Skills/background: Must have a device (phone/tablet/laptop) with access to social media and web chat. Ability to work independently. Ability to follow closely provided steps and instructions. More than 5 hours of free time per week. Reliable Internet connection. Weekly hours: Free time schedule Location: Work remotely from home (free training for newcomers without work e...

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  57 teklifler

  you are provided with a dataset containing mobility traces of ~500 taxi cabs in San Francisco collected over ~30 days. The format of each mobility trace file is the following - each line contains [latitude, longitude, occup...of 15% per month (from combustion engine-powered vehicles to electric vehicles). Assume also that the average passenger vehicle emits about 404 grams of CO2 per mile. 2. To build a predictor for taxi drivers, predicting the next place a passenger will hail a cab. 3. (Bonus question) Identify clusters of taxi cabs that you find being relevant from the taxi cab company point of view. === Instructions: Please prepare the presentation with your results. In the final presentation, you'll have to justify and explain: 1. Explanatory data analysis that...

  €474 (Avg Bid)
  €474 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  New theme, header and footer and contact forms styling

  €390 (Avg Bid)
  €390 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  hi, we are looking for a frontend developer to improvise our project frontend with FIGMA, svgs and some custom things! There will be about 10 pages which is already done in React which is also responsive, You should work with these existing pages and add FIGMA and svgs as per our instructions.

  €78 (Avg Bid)
  €78 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  I have a hardware product using Raspberry Pi 4 as its controller (it runs a python program using Qt as the graphycal interface), and despite having a soft power down button on screen, some users simply suddenly remove power from the system, causing one of three things: microSD corruption, python files to corrupt or USB stick corruption (I save some data to a USB stick). I already put the microSD in read-only mode. I need someone to solve such file/media corruptions.

  €150 (Avg Bid)
  €150 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I would like to engage someone to document our existing processes. This could be done over the phone with the farm manager. Deliverable would be a simple set of instructions completed in a word document for anyone picking up the role to follow. This could then lead to mobile app development to automate compliance processes

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler
  Trophy icon Update Logo 20 gün left

  Update our logo to look more modern and professional following the instructions below. Example images and our current logo have been provided. We would like a design to be simple that looks similar to the attached "Pangea" logo but using the bird of paradise instead of the red semi-circle. We would like the "bird of paradise" to be cartoonised so it fits into our logo and the logo should use the colours red, black and gold. The logo will be used for our company branding purposes including printing, business cards, website/apps and the final design will need to be created in suitable sizing dimensions. If you have any questions, please feel free to ask...

  €36 (Avg Bid)
  Garantili
  €36
  108 girdi

  Hello! I have a simple shape in psd file format that I need edited. I need the sides and top of the shape shortened without changing the scale of the shape. I need 2 separate psd files. In the first file, the sides and top of the shape need to be shortened by 0.45 inches without changing the scale of the drawing. In the second file, the sides and top of ...without changing the scale of the shape. I need 2 separate psd files. In the first file, the sides and top of the shape need to be shortened by 0.45 inches without changing the scale of the drawing. In the second file, the sides and top of the shape need to be shortened by 0.35 inches without changing the scale of the shape. I have attached the file to be edited and another file with sample instructions to illustrate what I need. ...

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  33 teklifler

  Hello.. We are working on web application for booking per hour technical training lessons. Users will be either Tutors or students. Can you check the attached pdf which has 4 screens. We want total 5 screens to be designed i.e. 4 screens from pdf and one home page (home page will be shown after login. This page will have header, hero section, carousel (each slider block will show tutor's photo, name and their ratings). Please let me know if you can take up this work, timeline needed for designing and your quote for the same?

  €244 (Avg Bid)
  €244 Ortalama Teklif
  86 teklifler

  ...AUTOMATICALLY IGNORED AND DELETED*** Role is perfect for motivated and learning individuals who are eager for feedback and want to grow skills. Sample tasks and responsibilities include, and are NOT limited to: 1. Researching key topics or areas of interest and presenting options for the next steps. (i.e. how to open an LLC in Colorado, USA and regular reporting/tax requirements with detailed filing instructions) 2. Executing next steps and promptly executing action items from discussions. 3. Research and identify best way to approach legal steps 4. Be able to advise proactively on details including step by step documents to be filled out, how to file, where to file and more 5. Maintain and update the status of various tasks with regular updates Expectations: 1. Self-driven and...

  €164 (Avg Bid)
  €164 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  We are an online tutoring subscription company. We are looking for someone who is: - Fluent in Spanish and is also able to teach it to one of our students - Female as requested by the parent - Ha...teach it to one of our students - Female as requested by the parent - Has experience working with 1st & 2nd grade students - Has experience teaching the Spanish and English language - Is patient with kids - Great communicator & replies to our messages in a timely manner - Can also speak English fluently - Message us with the word "teamwork" to show us you pay attention to detail - Can follow instructions - Has a good internet connection Please write down your work experience and why you are a good fit in our team. If this is you, please let us know right away by res...

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  12 teklifler

  In this we require a project to detect 20-30 different landmarks/labels/tags from image and video of mouth (intra oral picture and video) , and use it to train a model which is able to detect those in images and video. The program is to be linked with mobile application so will require an api for that. The accuracy required will be good (enough sample data will be available). In attached images please see what kind of objects are needed to be detected from images/video.

  €240 (Avg Bid)
  €240 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  This project must be completed in 2 days. Must follow the instructions in the document and must be written only in R programming language.

  €141 (Avg Bid)
  €141 Ortalama Teklif
  15 teklifler
  Trophy icon Edit Image ------ 141 29 gün left

  Instructions: 1. Download: 2. Download instructions: 3. Dice Download: 4. Create a completed playing card 5. Upload as .png

  €8 (Avg Bid)
  Garantili
  €8
  4 girdi

  View attachment for instructions

  €19 (Avg Bid)
  Garantili
  €19
  74 girdi

  ssc_aircraft_ecs(run in matlab) and lineraize the simulink model by finding the input and output and i need to replace the pi controller with model predictive controller(mpc)MIMO,and compare the plot and justify the mpc is better than pi in handlling the system. State space ,transfer function of the input/output model,Weighting matrix,cost function all mpc characteristics should me mentioned,we should not do by trail and error.

  €31 (Avg Bid)
  €31 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  got a microsrevice with springboot controller, need validation for incoming parameter. got a general exception handler and need to perform JUnit for that class.

  €150 (Avg Bid)
  €150 Ortalama Teklif
  12 teklifler
  READ PROPERLY 6 gün left

  I would like to commission APA referenced, 2000 word desk research pieces with a focus on Philanthropy and Development. Data sources must not be older than 4 years, referenced in footnotes and provide critical analysis. I need one research project (2000 words) done within 3 days, willing to explore after reviewing the quality of submission. IMPORTANT: To show th...referenced in footnotes and provide critical analysis. I need one research project (2000 words) done within 3 days, willing to explore after reviewing the quality of submission. IMPORTANT: To show that you can work on this topic. 1) Please describe where you will source your data and 2) propose a topic you think would be most relevant to start with. YOU WILL NOT GET A RESPONSE IF YOU DO NOT FOLLOW INSTRUCTIONS. Do not wast...

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Implantação do sistema WP Residence em hospedagem especializada. • Diagramação responsiva. Seu site é otimizado para computadores, smartphones e tablets. • Instalação e tradução de temas e plugins. Escolha o tema ou plugin que você quiser para customizar o seu site. • Customização de scripts e CSS. Customização completa do seu site a partir do layout escolhido. • Configuração de SEO. Tags de SEO otimizadas, seu site indexado no Google. • Integração com o Google Suporte para cadastro no Google Meu Negócio. Localização da sua empresa com o Google Maps. Configuração no Analytics. • Integra&cce...

  €152 (Avg Bid)
  €152 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...please only submit ONE submission per LOGO concept. 3. Please do not submit generic logos, please use this reference to confirm you design is not GENERIC 3. Please do not submit logos that are a bunch of recycled designs that you find all over the web. 4. Please do not submit "Placeholder" designs, they will be rejected as an indication the instructions were not read. 5. Open to all colors, the only real key design element is the word Raw Tropic, a beach and ocean themed clothing and jewelry company. 6. The contest will be for 27 days with the potential of it ending early if we find a design that we just love. 7. Have fun and know that winning this contest will also put you on our list to do many other graphic design projects for us. 8

  €48 (Avg Bid)
  Garantili
  €48
  116 girdi
  Trophy icon New Logo Design 2 gün left

  Name: Purpose Over Pleasure Please describe what your company does and who it's targeting? A mentoring business, guiding youth in challenging areas of life- relationships, money, self-improvement, mindset, etc, with the principles coming from the Christian faith. The target age of mentees is 12+ years o...in your logo? integrity, perseverance, responsibility, helping others, giving, strengthening minds, Do you have a slogan you want incorporated in your logo? Nurturing Minds To Reach Their Full Potential Looks: Modern, professional but not too serious, soft looking logo Logo Transparency High Resolutions 3D Mockup Vector File Source File Social Media Kit (Fb, Twitter, Instagram header/cover and profile size logo) Stationery kit (biz card, letterhead and e...

  €95 (Avg Bid)
  Garantili
  €95
  221 girdi

  We had someone create our website for us, and now we have been given instructions to get it active but we need support with that.

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  59 teklifler