Hello we are looking for company name işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  395,433 hello we are looking for company name iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  TR-Taslak text halindeki projenin tüm aşamalarını yapacak ekip ya da ekip kurabilecek lider ruhlu bir arkadaş arıyoruz. Text görüşmede verilecektir, aradığımız en büyük şart şirket olması ve tecrübe. EN-We are looking for a team leader or someone who can form a team to carry out all the stages of a project in draft form. The text will be given in a text conversation, and the main requirement is that they have experience and are a compan

  €2088 (Avg Bid)
  €2088 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Tesla Aksesuarları ve Parçaları satış şirketi olarak Satış Ortağı arıyoruz. Satış Ortağı kendi yöntemleri (instagram, facebook, discord,) veya google her nerede iyi bir şekilde pazarlama yapabilirse uygun olur. Satış ortağına vereceğimiz kod ile satış ortağı kendi satışını yaparsa karşılığında komisyon ödenecektir.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Finans ve oyun pazarında yer alan şirketimiz için Türkçe bilen/konuşabilen ve anadili İngilizce olan freelance bir çalışma arkadaşı arıyoruz. Devamlı ve uzun soluklu bir proje olacak. -- We are looking for a native English translator who can speak Turkish for our company in the finance and gaming market. The project will be an ongoing project.

  €359 (Avg Bid)
  €359 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  İstediğiniz konuyla ilgili dijital tasarım veyahut düzenleme yapılır.

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  For the international research firm, 300 newly graduated research analysts will be recruited to establish and organize networking and inter-company connections. Works will be Home-Office. Salary is $200 + Bonus... Job Type: Full-time

  €186 (Avg Bid)
  €186 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  In terms of content, there will be content like on the site of , but as a site, it must be something different. people will be able to log in to the site, create an account for themselves, and then share the products on this account, and it will be something that everyone can see. When other people buy products from a place, they will see these reviews and act accordingly. such a site in general

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  We are looking for a designer who can design a logo for our new clothing store that we are about to establish.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  salam jennet men kerim asgabatdan frelanser taze girdim doly owrenip bilmeyan zatlarym bar munkin bolsa komek etseniz size tolap bilerdim. imo +99364534796 habarlasayn.

  €9 - €9
  €9 - €9
  0 teklifler

  logo tasarımı : sizlere eşsiz bi logo tasarlayacağım.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  "3BBtech" isimli şirketimiz için logo tasarımı arıyoruz. Şirketin çalışmaları endüstriyel 3d parça basımı ve makine üretimi üstüne. Logo'nun dinamik, ca...çalışmaları endüstriyel 3d parça basımı ve makine üretimi üstüne. Logo'nun dinamik, canlı ve teknoloji içerikli olmasını istiyoruz. -3D Printer ile ilgili parçalar içerebilir. -Renk konusunda bir tercihimiz yok. -Tasarım bir yönü olsun, düz yazıdan ibaret olmasın We are looking for a logo design for our company named "3BBtech". The company's work is on industrial 3d part printing and machine production. We want the logo to be dynamic, lively a...

  €46 (Avg Bid)
  Garantili
  €46
  74 girdi

  İnşaat şirketimiz için logo tasarımı istiyoruz siyah ve beyaz renk ön planda bulunursa iyi olur.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Merhaba ➹ Jasmin SEO Company, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, şirketinin logosunu güncellemek istiyorum

  €54 (Avg Bid)
  €54 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  Arkadaşlar projemiz müşterilerimizin ürünlerimizi seçmesinde yardımcı olacağı bir yazılımdır, müşteri iş yerimize gelir ve dokunmatik monitör ile kendi ürününü tasarlar. Görselde ve video d...projemiz müşterilerimizin ürünlerimizi seçmesinde yardımcı olacağı bir yazılımdır, müşteri iş yerimize gelir ve dokunmatik monitör ile kendi ürününü tasarlar. Görselde ve video da detaylı anlatım mevcuttur gerçekten yapabilecek arkadaşlar ulaşsınlar. istediğimiz uygulama detaylı video yu izleyebilirsiniz aynısını istiyoruz. Friends are the software to choose our products for our project, the customer comes to our workplace and designs his own product with a touch mo...

  €127 (Avg Bid)
  €127 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Çevrimiçi başvurumuzu (php, laravel, açısal1) ve REACT'e yönlendiren bir refactor alabilen bir ön uç ya da tam yığın adamı arıyoruz. Aradığımız adam eski web sitemizi YALNIZCA geliştiren, sadece makbuzlarımızla veya önerilerimizle, mükemmel kalitede kodlama ve grafiklere sahip mükemmel bir algıya sahip olmalıdır. İyi yazı tipleri, iyi renkler, harika kontrast uygulanmalıdır.

  €474 (Avg Bid)
  €474 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  I'm looking for a seo expert on my website I have 10 words, they need me to upgrade my budget is between 200-500 €

  €293 (Avg Bid)
  €293 Ortalama Teklif
  79 teklifler

  Looking for android memory game designer - Hafiza geliştirici basit grafikli ve basit arayüzlü android oyun tasarlayacak yetenekli bir arkadaş arıyoruz.

  €1186 (Avg Bid)
  €1186 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba ➹ Jasmin SEO Company, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €232 (Avg Bid)
  €232 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Şirketim için yeni oluşturulacak yeni bir web sitesine ihtiyacım var. Kurum kültürünü anlayabilecek, bu konuda ayrıntılı ve profesyonel çalışacak arkadaşlara ihtiyacım var. Başvuran adaylar önceki çalışmalarından örnekler göndersinler lütfen I need a new website to be created for my company. I need friends who can understand corporate culture and work in detail and professionally. Applicants must submit samples from their previous work.

  €1746 (Avg Bid)
  €1746 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Güzel görünümlü ve basit görünümlü bir kartvizit yapıyorum

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  unity bilen sureci devam eden projemizin kucuk bir kismini biterecek ve yeni projelerde de bize destek olabilecek birisini ariyoruz.

  €370 (Avg Bid)
  €370 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  €841 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I will accept proposals only from native or native-like speakers of Turkish. Asagıdaki linkte Turkiye Buyuk Millet Meclisi'nin tum yasama donemleri ve Cumhuriyet Senatolarindaki temsilcilerin isim listeleri bulunuyor. Sizden istenen her linke tiklayip her meclis yasama donemi icin bir excel dosyasi olusturmaniz ve vekillerin isimlerini burada listelemeniz. :TBMM_milletvekili_listeleri Toplamda 26 tane TBMM, 3 Cumhuriyet Senatosu, ve 2 Danisma ve Temsilciler meclisi olmak uzere 31 adet Excel dosyasi olusturacaksiniz. Her dosya ayni formatta olup su sutunlara sahip olmali: YASAMA YILI BASLANGIC | YASAMA YILI BITIS | ISIM | SIYASI PARTI | SECIM BOLGESI Eger siyasi parti ve secim bolgesi yoksa bos birakilabilir. Yasama yili baslangic ve bitis ayni d...

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Asagıdaki linkte Turkiye Buyuk Millet Meclisi'nin tum yasama donemleri ve Cumhuriyet Senatolarindaki temsilcilerin isim listeleri bulunuyor. Sizden istenen her linke tiklayip her meclis yasama donemi icin bir excel dosyasi olusturmaniz ve vekillerin isimlerini burada listelemeniz. :TBMM_milletvekili_listeleri Toplamda 26 tane TBMM, 3 Cumhuriyet Senatosu, ve 2 Danisma ve Temsilciler meclisi olmak uzere 31 adet Excel dosyasi olusturacaksiniz. Her dosya ayni formatta olup su sutunlara sahip olmali: YASAMA YILI BASLANGIC | YASAMA YILI BITIS | ISIM | SIYASI PARTI | SECIM BOLGESI Eger siyasi parti ve secim bolgesi yoksa bos birakilabilir. Onemli not: Turkce karakterlerin dogru kopyalandigina emin olun.

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  3 slides Printable brochure size A4

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Design a Logo for Mind Stone, Software Company'

  €28 / hr (Avg Bid)
  €28 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Logo for a Real Estate company based in Istanbul'

  €28 / hr (Avg Bid)
  €28 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  gayrimenkul şirketimiz için bir logoya ihtiyacımız var.

  €59 (Avg Bid)
  €59 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  Kamusal alanda yayın yapacağımız ekranlar için kanal ismi arı ekranlar hareketli alanlarda olacaktır. Bu ekranlarda reklam, güncel haberler ve eğlenceli videolar yayınlanacaktır. Kanal ismi için ipuçlarımız."Digital media, Mobil, Moving Media" We are looking for a channel name that will broadcast in puclic space. Some of the screens will be in the moving spaces. There will be advertisings, news and funny videos in those screens. Key words are for this channel: Digital Media, Mobility, Moving Media etc. For more information you can contact with us.

  €29 (Avg Bid)
  Acil
  €29 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I want to need only RFID reader PCB module with antena. I sent you an some pdf file for my pcb. you have to use MFRC522 NXP IC. You will give to us these pin on the board such as MFRC522 PINS (6 Sleep, 23 IRQ, 24 CS, 29 CLK, 30 MOSI, 31 MISO, VCC, GND ) I sent to Altium pcb file. you can see board dimensions. You can use only this area for pcb designing. You will calculate antena and other components like 0402 or 0603. You know. Best Regards.

  €309 (Avg Bid)
  €309 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  €204 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Önceki projemizle ilgili devam eden işlerim var 'wordpress theme we have sample site - teklif vermeye açık'

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Türkiye'de yaşıysanız ve bugün için müsaitseniz tanışmak isterim. Online olduğunuzu görüyorum. Zaman olarak müsaitseniz irtibata geçmenizi rica edeceğim.

  €7 - €14 / hr
  €7 - €14 / hr
  0 teklifler
  Merhaba Hello Bitti left

  Türkiye'de yaşıysanız ve bugün için müsaitseniz tanışmak isterim. Online olduğunuzu görüyorum. Zaman olarak müsaitseniz irtibata geçmenizi rica edeceğim.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I am looking for a freelancer to help me find a reliable laser-cut and folded sheet metal supplier for delivery in Spain. I have made some inquiries online, but the options are significantly more expensive than sourcing locally. The goal is to identify an online supplier that can offer more competitive prices than the current ones.

  €96 (Avg Bid)
  €96 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I am seeking a talented graphic designer to create a bold and eye-catching logo for my renewable energy consulting company, Mutina Group. The ideal logo will be modern and minimalistic in style, with a black and white color scheme. I would like both the company name and a symbolic element to be represented in the logo. But I'm open for suggestions. Attached the current logo. Skills and Experience: - Strong graphic design skills - Experience in creating modern and minimalistic logos - Ability to create eye-catching designs that effectively represent a company's brand - Understanding of renewable energy industry and ability to incorporate relevant elements into the logo

  €59 (Avg Bid)
  Garantili
  €59
  43 girdi
  Trophy icon Logo for upscale events company 3 gün left

  Logo for Upscale Events Company Company name : Elegance Executive Events EEE - Project is for starting a new enterprise - Looking for an elegant and bold logo design - Preferred color scheme includes gold, silver, and platinum - The logo should reflect sophistication and luxury - Ideal skills and experience for the job include: - Graphic design -Simple - Logo design - Experience designing for luxury brands - Creativity in creating visually appealing and unique logos - Attention to detail in creating a refined and upscale logo design.

  €70 (Avg Bid)
  Özellikli
  €70
  62 girdi

  Hi Crea8ive Technologies, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Trophy icon market research for my company 2 gün left

  we are a start up called io elight solutions. We are going to expand our business it technology business, so that we want someone to do market research

  €155 (Avg Bid)
  Garantili
  €155
  4 girdi

  I am urgently looking for a CS (Customer Support) professional who is familiar with Airbnb and Expedia. Task: - The specific task that I need assistance with is managing bookings and reservations. Software: - While I do not have any specific software or tools in mind for managing the bookings, I would appreciate a software recommendation. Booking Volume: - On average, I typically manage between 10-30 bookings per month. Ideal Skills and Experience: - Familiarity with Airbnb and Expedia platforms - Experience in managing bookings and reservations - Strong customer support skills - Knowledge of software or tools for managing bookings is a plus

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Project Description: Custom Virtual Office Development with CRM, Text-Chat, and Video-Chat We are looking for a skilled freelancer to develop a custom virtual office solution for our company. The virtual office should have the following features: - CRM: An integrated customer relationship management system to manage client data and interactions. - Text-Chat: A real-time messaging system for seamless communication between team members. - Video-Chat: A video conferencing feature to facilitate virtual meetings and collaboration. - File Library & Storage: A Library to access company’s important reference files such as procedure & protocols and a file Storage room to store files in. Design Preference: We are open ...

  €1033 (Avg Bid)
  €1033 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  We're on the lookout for an experienced and proactive Support Department General Manager to join our team at Ultahost. As the key leader of our support department, you will be responsible for overseeing all support employees, optimizing support systems, and building a high-performance support team that delivers exceptional service to our clients. Responsibilities: Team Leadership: Lead and manage the support department, ensuring smooth day-to-day operations. Hire, train, and mentor support team members to create a knowledgeable and efficient workforce. Foster a positive and collaborative team culture focused on delivering outstanding customer support. Support Systems Optimization: Oversee and manage the support ticket system, ensuring efficient handling of customer ...

  €898 (Avg Bid)
  €898 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Hi Crea8ive Technologies, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Experienced CFO Needed for Web Hosting Company We are in search of a highly skilled and experienced Chief Financial Officer (CFO) to join our team at Ultahost. The ideal candidate will not only have a strong financial background but also possess knowledge in IT and web hosting's basic structure. This role involves managing budgets, overseeing expenses, and handling financial communications with other companies. Responsibilities: Develop and execute financial strategies aligned with IT and web hosting industry dynamics. Lead budgeting and forecasting processes with a focus on the unique financial requirements of our sector. Oversee financial reporting, analysis, and presentation, ensuring transparency and accuracy. Manage communication with other companie...

  €813 (Avg Bid)
  €813 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  We are looking for freelance real estate sales executives to join our team. Type of Real Estate Sales: - We are primarily focused on residential real estate sales. Location: - We require sales executives who are able to work in a specific location; Thane Region of Greater Mumbai Time Frame: - We are looking for a long term association with the freelance sales executives. The Freelance Sales Executives will be given monthly sales targets. Leads for the sales will be provided by our company DHC New Homes Pvt. Ltd. The freelance sales executive will be expected to contact the leads provided by DHC, invite the prospect for a sales presentation and close the sales. Fo every site visit o...

  €1112 (Avg Bid)
  €1112 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I am looking for an experienced Electromechanical Engineer who can help me with troubleshooting mechanical systems. The ideal candidate should have expertise in integrating electrical and mechanical components. Specific Tasks: - Troubleshooting mechanical systems - Integrating electrical and mechanical components Preference: - Electromechanical systems Timeline: - ASAP Skills and Experience: - Strong knowledge of electrical circuits and troubleshooting mechanical systems - Experience in integrating electrical and mechanical components - Familiarity with Electromechanical systems and their components - Ability to work efficiently and deliver the project within a tight deadline.

  €93 (Avg Bid)
  €93 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Company logo 6 gün left

  We are a technology company looking for a designer to create our company logo. Requirements: - Experience in logo design - Proficiency in graphic design software - Knowledge of current design trends in the technology industry Specific Elements: - The logo should incorporate specific elements that we have in mind, which will be shared during the project briefing. Ideal Skills and Experience: - Proven experience in creating logos for technology companies - Ability to translate our vision and specific elements into a visually appealing logo - Strong portfolio showcasing previous logo designs - Attention to detail and ability to deliver high-quality work within the given timeframe

  €188 (Avg Bid)
  €188 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  I am looking for a skilled developer who can start working immediately on a project that involves making changes to a web page. The page contains PHP, HTML, JavaScript, and CSS code. need to remove most of js, and replace with php, i need when i press on gift button to use post / get . need to use same functions as it have now. simplu I want the top one to work just like the one that shows link2 https://realmu.net/career/get-reward/c2RhZHNhZGF8MjR8MA== Specific Changes: - Content Update: The client needs to update the content on the page. Design or Layout: - The client has a rough idea of the design or layout for the updated content but requires assistance in refining it. Expertise Level: - The required expertise level for this project

  €125 (Avg Bid)
  €125 Ortalama Teklif
  35 teklifler