Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  99,353 hindi translator iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  I am looking for a translator who can translate Turkish to Russian. I do not require a certified translator for this project. The content that needs to be translated includes chemical raw materials and products. The volume of the content is in texts and online translations. Skills and experience required: - Fluent in Turkish and Russian - Experience in translating technical documents related to chemical industry - Proficient in online translation tools and software.

  €46 / hr (Avg Bid)
  €46 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  An education website is automatically translated in turkish with google translate. I need a turkish translator, his mother tongue is turkish, that correct the translator mistakes. Communicating with me is with german, arabic or english.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  61 teklifler

  Merhaba, Finans ve oyun pazarında yer alan şirketimiz için Türkçe bilen/konuşabilen ve anadili İngilizce olan freelance bir çalışma arkadaşı arıyoruz. Devamlı ve uzun soluklu bir proje olacak. -- We are looking for a native English translator who can speak Turkish for our company in the finance and gaming market. The project will be an ongoing project.

  €359 (Avg Bid)
  €359 Ortalama Teklif
  38 teklifler
  €11 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  polish translator for my website

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz. I am an expert translator, I want to do your job that requires translator and make it easy

  €232 (Avg Bid)
  €232 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  sadece Türkçe bilen yada Türkiyeden arkadaşlar yazsın lütfen front end kısmı % 70 bitmiş siteme backend, işleri yapılacaktır..php, mysql altyapısı, admin panel ödeme sistemleri ve test aşaması olacaktır.. Fiyat 10.000 TL, ödeme buradn ve aşamalı olacaktır..baştan AVANS isteyenler yazmasın ! süre : 30 gün.. şartları kabul edenler detaylar için yazabilirsiniz..

  €2004 (Avg Bid)
  €2004 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I dont know English and want working without any language problems.. Bütçe max 500 $.. bundan fazla teklifleri siliyorum…Fiyata az demeyin, Bu bir deneme işidir, sırada 30 a yakın yapılacak projem var, lütfen iyice okuyup süre ve fiyat tekliflerinizi verin… dating sitesi yapılacak, örnek : Mahnem.ru.. çalışma yapısı olarak buna benzeyecek ama tasarım vereceğim örneğe göre değişecek, standart bir arkadaşlık sitesinde olması gerekenler olacak, bazı şeyleri, çıkarılıp bazı fonksiyonlar eklenecek.. yazılım 0 dan php ve mysql.. ssl olacak, responsive mobile…hazır script veya wordpress kabul etmiyorum...sadece diller için ve bazı standart şeyler için hazır kodlar ve api ler kullanılabilir, isteklerime gö...

  €485 (Avg Bid)
  Özellikli
  €485 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  interested in only freelancers can speak Turkish but without a translator.. arkadaşlık sitesi php mysql web sitesi responsive...script yada wordpress istemiyorum...Bütçe 300-500 $ ... site standart arkadaşlık siteleri gibi olup ilaveten bazı fonksiyonlar var, detaylı bir admin panel yapılacak... SÜRE : İşin süresi 2-3 ay + beta testi 15 gün, ÖDEME : 3 aşamada her aşama tamamlandığında ödeme yapılacak.. baştan AVANS verilmez…açılacak demo hesabından çalışmaları anlık takip etmek en önemli şartım... bu isteklerimizi karşılayacak olanlardan Fiyat ve Süre tekliflerini bekliyoruz…

  €467 (Avg Bid)
  €467 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Rusya, Ukrayna vs pazarlarına hakim, çok iyi Türkçe ve Rusça bilen ( tercihen Türk, Azeri olabilir ) yazılımcı arıyorum….1 ana site ve bağlı birkaç zincir site anahtar teslimi yapılacak, ayrıca Rus ve Ukrayna pazarlarında reklam, ilan ve SEO işlerinide takip edilecek…Bu iş bitiminde APP yapımı işide ayrıca verilecektir… SÜRE : İşin süresi 3-4 ay + beta testi 15 gün, iş 4 aşamada yapılacak.. ÖDEME : 4 aşamada her ay o aşama tamamlandığında ödeme yapılacak.. baştan AVANS verilmez… Lütfen ilanı dikkatlice okuyun, YARIM BİR YAZILIMIN kimsenin işine yaramayacağını düşünerek Yukarıdaki şart ve isteklerimizi karşılayacak olanlardan Fiyat ve Süre tekliflerinizi bekliyoruz…

  €2321 (Avg Bid)
  €2321 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I need a translator who can make a translation from English to Turkish. The article is about chemistry and it's about 30 pages. Deadline: 15th of February. Kimya alanında yaklaşık 30 sayfalık bir makaleyi İngilizceden Türkçeye çevirecek bir tercüman arıyorum. Ayın 15'i çevirinin teslimi için son tarih.

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Sultanahmet'te hizmet vermekte olan seyahat acentamızın şu an İngilizce olarak yayın yapmakta olan web sitesinin sayfalarından bazılarını resmi dilde Çince'ye çevirebilecek arkadaşlar arıyoruz. We are a travel agency located in Sultanahmet. We are looking for a translator who will be able to translate some pages of our English website into formal Chinese.

  €272 (Avg Bid)
  €272 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  translation of sketch scenarios from turkish to english Sample text (about 15 similar texts are available) • bir hastanenin (otel girişi gibi) giriş kapısında bir bekleme kürsüsü var ve burda bir vale bekliyor. Valenin önünde bir ekran var. bizim vale ekranı görünüyor. Vale kafasını kaldırıp bakınca bir araba yanaşıyor, taglerin dizili olduğu anahtarlık dolabından bir tag alıyor ve anahtarlığını çıkarıyor tagden. • Bu sırada tag e bir zoom yapılıyor tag, anahtarlık ve bir Numara plakası var. plakadaki 143 yazısına bir zoom yapılıyor. Vale bu yapıyı ikiye ayırıyor. Bir tarafta bir kanca ve 143 nolu plaka, diğer tarafta bir halkaya takılı plaka ve bu halka da bizim tag2e takılı. • Bir tane adam arabasıyla hastane önüne...

  €278 (Avg Bid)
  €278 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Partner aranıyor. Güzel elleri, geniş omuzları, seksi boynu ve bebeksi yüze sahip erkek aranıyor. Tercihen masumiyet ve zeka aranmaktadır. İş tanımı: Fransız-Türk karışımı, koca popolu taş hatuna arkadaşlık, ve sevgi göstermek, yatak partneri olmak.

  €186 / hr (Avg Bid)
  €186 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I am looking for some native English and Hindi typing experts. The project involves copy typing and data entry from PDF to Word files. I need only native Hindi speaker who is also fluent English speaker. You have to do typing manually and accurately. I have hundreds of pages. I need high-quality and accurate services.

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Ortalama Teklif
  61 teklifler

  Sales Call Handler for Stock Market Product - Mon-to-Sat...Product - Mon-to-Sat 2 hour work daily Skills and Experience: - Fluent in both English and Hindi - Intermediate level of experience in the stock market industry - Excellent communication skills - Proven track record in closing sales Responsibilities: - Make sales calls to potential customers - Close sales and achieve targets - Provide product information and address customer inquiries - Maintain a high level of customer service and professionalism Additional Information: - Work schedule: Monday to Saturday, 2 hours per day - Must have access to WhatsApp for communication purposes - Additional commission will be provided based on sales performance Note: Only candidates with good English and Hindi speaking skills wi...

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Hindi - Tamil Transcription [Tamil NATIVES only!] I am looking for a freelancer who can transcribe video content from Hindi to Tamil. Skills and Experience Required: - Proficiency in both Tamil and Hindi languages - Experience in transcribing video content - Attention to detail and accuracy in transcribing Project Details: - The content to be transcribed is in video format - The video content is approximately 10 hours long Please provide your previous experience in transcribing video content and your rate per hour.

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  15 teklifler
  translatting 6 gün left
  ONAYLI

  I am looking for a translator who can help me with translating technical manuals from Spanish to English for personal use. The ideal candidate should have the following skills and experience: - Fluent in both Spanish and English - Strong understanding of technical terminology - Previous experience translating technical manuals - Attention to detail and accuracy in translation If you are interested in this project, please provide examples of your previous work and your rate per word or per hour.

  €380 (Avg Bid)
  €380 Ortalama Teklif
  52 teklifler

  Title: English to Arabic Professional Translation I am looking for a skilled translator to assist me with translating content from English to Arabic. Language Requirements: - Content to be translated from English - Translation to be done in Arabic Translation Style: - Professional translation required Ideal Skills and Experience: - Native Arabic speaker - Proficient in English - Proven experience in professional translation - Familiarity with the subject matter of the content to be translated (if applicable) - Attention to detail and accuracy in translation Project Scope: - The content to be translated will be provided in English and needs to be accurately translated into Arabic. - The translator should ensure that the translated content maintains th...

  €25 / hr (Avg Bid)
  Yerel
  €25 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Hello dear Translators, I'm urgently looking for an experienced Gujarati to English translator. Translator should have proven experience in documents, marketing, IT and gaming translations. Should also be willing to take a short 100 word test. This will be a long term collaboration. ONLY FREELANCERS. STRICTLY NO AGENCIES. AGENCY bids will be reported. Look forward to your bids.

  €963 (Avg Bid)
  €963 Ortalama Teklif
  43 teklifler

  I am looking for a skilled Hindi poet to create traditional and formal poetry for our family wedding function. Skills and Experience: - Fluent in Hindi and knowledgeable about traditional poetic forms - Proficient in writing in the free verse style - Ability to create emotionally engaging and romantic poetry - Experience in writing poetry for wedding functions or similar events

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Are you a talented freelancer with a knack for engaging content and a passion for growing YouTube channels? Look no further! We're on the hunt for a skilled individual to help us increase our subscriber count and enhance our online presence. As a machinemine medicos Channel link @machineminemedicos?si=NNX65SXwQgbgMdJ- , focusing on medical content in Hindi. Your task will be to connect with people ask to subscribe the channel who belongs to medical field. If you're ready to take our channel to new heights and drive subscriber growth, we want to hear from you! Please submit your portfolio and a brief proposal outlining your approach to increasing subscribers. Let's collaborate and make machinemine medicos the go-to destination for captivating content. Subscribe to suc...

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Marketing YouTube Channel Goal: - Increase engagement and subscribers. Target Audience: - Adults Content Focus: - Crypto and finance Ideal Skills and Experience: - Experience in marketing YouTube channels - Knowledge of the crypto and finance industry - Ability to create engaging and informative content in HINDI - Understanding of adult audience preferences and trends Kindly go through the contents and give reasonable estimates. NO BOT VIEW, NO BOT SUBCRIBERS. IF RESULTS ARE GOOD WILL HIRE FOR FULL TIME MARKETING. [ channel link] NEED SOMEONE WHO WILL MANAGE PAID AD RUNNING WITH PROPER TARGETING ,, SEO OF THE CHANNEL AND COMPLETE END TO END of CHANNEL PROMOTION. Will pay weekly basis but i need proper progress of the channel

  €62 (Avg Bid)
  €62 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I need a credit score (CIBIL expert) to work us to prepare a course in hindi & english Also help us in developing a Fintech software. You must be a CA or equivalent degree holder have in hand experience in Indian Banking and Finance You must have Deep knowledge in Indian Credit Score system and credit act and all have good understanding in terms used in credit report

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Mohh 4 all 5 gün left

  Looking for a passionate Video editor who thinks and add clips according to the script and dialogues from the source available on YouTube and other platforms Person should bhe Good in Hindi as all content is related to Hindi language only The payable amount is only 150rs

  €6 (Avg Bid)
  €6 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Can read, review, and edit stories (Hindi) Can do follow up with the team members and provide updates Must be efficient with Google Drive. Good knowledge of social media Graphics designing is an add-on. Location चाहे चाँद से करो या पाताल से, बस काम होना चाहिए! Talents from Mass Comm/Mass Media/or from writing background are preferred. अगर नहीं भी हो तो कोई बात नहीं, बस काम आना चाहिए. Kindly share your profile.

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  ...am looking for a novice and influential translator who can assist me with a general translation project from English to Chinese. The project involves translating approximately 1000-5000 words of content. Requirements: - Fluency in both English and Chinese - Strong translation skills with attention to detail - Ability to accurately convey the meaning and tone of the original text - Familiarity with cultural nuances and idiomatic expressions in both languages Ideal Skills and Experience: - Previous experience in translation projects - Proficiency in using translation software or tools - Excellent grammar and writing skills in both English and Chinses - Ability to meet deadlines and deliver high-quality translations If you are a passionate translator with a strong command ...

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  I am looking for a native Turkish to English translator who can convert an audio file into text. The audio file is approximately 1 hour in duration. I am happy to pay $0.5 for every minute of audio. Skills and Experience: - Native fluency in both Turkish and English - Strong listening and comprehension skills - Excellent command of grammar and syntax in both languages - Previous experience in audio transcription - Ability to accurately translate technical terms and jargon, if present - Attention to detail and ability to meet deadlines The translated text needs to be delivered within 24-36 hours.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  59 teklifler

  I am in need of a Spanish translator in Oaxaca City to assist me with a single transaction. I require verbal translation services for less than an hour. Skills and Experience: - Fluent in both Spanish and English - Excellent communication skills - Knowledge of local businesses and stores in Oaxaca City - Ability to quickly and accurately translate conversations in real-time - Familiarity with purchasing appliances in Mexico - Reliable and punctual

  €52 (Avg Bid)
  Yerel Acil
  €52 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Experienced ebay lister to list items on ebay and shopify and do translations from Chinese to English 1688 Must have own ebay account to list items on my ebay account Must have at least 5 years relevant experience in ebay Shopify, and translations Please message me the ebay and shopify work you have experience in Please message also the price for 1000 listings work target is $200 for 1000 listings

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  33 teklifler

  ...looking for a novice and influential translator who can assist me with a general translation project from English to French. The project involves translating approximately 1000-5000 words of content. Requirements: - Fluency in both English and French - Strong translation skills with attention to detail - Ability to accurately convey the meaning and tone of the original text - Familiarity with cultural nuances and idiomatic expressions in both languages Ideal Skills and Experience: - Previous experience in translation projects - Proficiency in using translation software or tools - Excellent grammar and writing skills in both English and French - Ability to meet deadlines and deliver high-quality translations If you are a passionate translator with a strong...

  €291 - €874
  Yerel
  €291 - €874
  0 teklifler
  translator -- 2 5 gün left
  ONAYLI

  I am looking for a freelance translator to help me with a project. Specifically, I need someone to translate a document in English to Spanish and output it into a Google Doc. I am eager to work with someone who has a high level of proficiency and accuracy in both languages. If you think you have the skills for this job, and if the English-to-Spanish translation project matches your credentials, please get in touch with me. I look forward to hearing from you!

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  85 teklifler
  translator 5 gün left

  I am looking for a freelance translator to help me with a project. Specifically, I need someone to translate a document in English to Spanish and output it into a Google Doc. I am eager to work with someone who has a high level of proficiency and accuracy in both languages. If you think you have the skills for this job, and if the English-to-Spanish translation project matches your credentials, please get in touch with me. I look forward to hearing from you!

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I am looking for a translator who can help me translate a Safety Data Sheet (SDS) from English to Italian. The document is more than 10 pages long. Requirements: - Fluent in both English and Italian - Experience in translating technical documents, particularly SDS - Attention to detail and accuracy in translation Specifics: - The translated document should have the same formatting and layout as the original document - There is no rush for this project, as we have a flexible timeline If you meet the above requirements and have experience in translating SDS documents, please provide your quote and estimated turnaround time. Thank you.

  €90 (Avg Bid)
  €90 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  I am in need of an English to Spanish translator who can complete a translation of 500-1000 words within 3 hours. The text that needs to be translated is technical in nature, specifically manuals and guides. The translation is required for a general Spanish audience and does not need to be specific to any region or audience. Ideal Skills and Experience: - Fluent in both English and Spanish - Proven experience in technical translation - Ability to work quickly and meet tight deadlines

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  75 teklifler
  Translation 4 gün left

  Translation Project Skills required: - Fluent in English and the target language (Chinese, German, or Arabic) - Strong understanding of grammar and sentence structure in both languages - Attention to detail and ability to accurately convey the meaning of the original text - Previous experience in translation projects Description: I am looking for a translator who is proficient in English and one of the following languages: Chinese, German, or Arabic. The project involves translating more than 3 pages of content from English to the chosen language. The ideal candidate should have a strong command of both languages and be able to accurately convey the meaning and tone of the original text. Attention to detail is crucial to ensure the translated content is grammatically correct and ...

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  58 teklifler

  I am looking for a ChatGPT & CANVA Assistant to help with my astrology ebook in Hindi. The ideal candidate should have experience in astrology and be fluent in Hindi. Tasks for the assistant include: - Generating astrology predictions based on specific requirements - Creating custom astrology charts - Designing ebook covers in a traditional and classic style Requirements: - Specific requirements for astrology predictions - Knowledge of astrology and the ability to generate accurate predictions - Proficiency in using CANVA for creating custom astrology charts - Experience in designing ebook covers in a traditional and classic style Preference: - The client prefers a traditional and classic style for the design of the ebook cover.

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I am looking for a ChatGPT and CANVA Assistant who can help me with my astrology ebook in Hindi. The ideal candidate should have a strong understanding of astrology concepts and Hindi language skills. Tasks: - Generate content for chapters: The assistant should be able to provide informative and engaging content for each chapter of the ebook. - Design graphics for the ebook: The assistant should have experience in creating visually appealing graphics that align with the astrology theme. Content and themes: - The ebook should cover specific themes and topics that I will provide. The assistant should be able to incorporate these themes into the content of each chapter. Length of ebook: - The desired length of the ebook is 50-100 pages. The assistant should be able to generat...

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  8 teklifler

  We need transcribers to review 10 AI-generated transcripts for the language pair Hindi to English. The budget for the review of each transcript is Rs. 600x10 transcripts. The transcript is generated from 60-minute audio or video. You need to check & correct grammatical mistakes, sentence composition, and missing words/ sentences, proper speaker identification. In the case of any missing translation, the same needs to be incorporated. Delivery is needed within 24 hours when the file is assigned. Interested native Indian transcribers with fluency in English and experience in translation & transcription may respond immediately..

  €64 (Avg Bid)
  €64 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  I'm looking for someone to translate slides from a sales video into American language and adapt the text if necessary so that the meaning of my sales script is respected. If you live in Usa it's good.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  56 teklifler

  I am looking for a freelancer who can assist me with Hindi computer typing. Here are the details of my project: Typing Speed: - My typing speed in Hindi is less than 30 words per minute. Formatting: - I require the typed content to be in a specific format. Editing and Proofreading: - I do not need any editing or proofreading for the typed content, just typing is fine. Ideal Skills and Experience: - Proficiency in Hindi typing - Attention to detail to ensure accurate typing - Familiarity with specific formatting requirements If you have the necessary skills and experience, please bid on my project. Thank you.

  €227 (Avg Bid)
  €227 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  I am looking for a freelancer who can assist me with Hindi computer typing. Here are the details of my project: Typing Speed: - My typing speed in Hindi is less than 30 words per minute. Formatting: - I require the typed content to be in a specific format. Editing and Proofreading: - I do not need any editing or proofreading for the typed content, just typing is fine. Ideal Skills and Experience: - Proficiency in Hindi typing - Attention to detail to ensure accurate typing - Familiarity with specific formatting requirements If you have the necessary skills and experience, please bid on my project. Thank you.

  €27 / hr (Avg Bid)
  €27 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I am in need of an English to Malay translator for a project. The content to be translated is general text. There is no rush for the translation to be done, so the ideal candidate can work at their own pace. Familiarity with specific cultural references or dialects is not required, as standard Malay is sufficient. Ideal skills and experience: - Fluency in both English and Malay - Strong translation skills - Attention to detail - Ability to work independently - Proficient in using translation tools and software

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  96 teklifler
  Benz.Projects_ 4 gün left

  Saya bisa menjadi content creator dan bisa menganalisis data bisa juga sebagai translator

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I am looking for a talented writer with a deep understanding of Vedic Astrology to create a comprehensive ebook in Hindi. The ideal candidate will have experience in writing educational content and a strong grasp of the Hindi language. Desired Length: - The ebook should be more than 100 pages in length, providing in-depth information on Vedic Astrology. Coverage: - The ebook should cover all aspects of Vedic Astrology, providing a thorough understanding of the subject. Illustrations and Diagrams: - No illustrations or diagrams are required for this project. Skills and Experience: - Strong writing skills in Hindi, with the ability to convey complex concepts in a clear and concise manner. - A deep understanding of Vedic Astrology, including its principles and techniq...

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I'm looking for someone to translate slides from a sales video into American language and adapt the text if necessary so that the meaning of my sales script is respected. If you live in Usa it's good.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Urdu to Spanish Translation Purpose: Educational Word Count: 500-1000 words Deadline: Within a week We are in need of a professional translator who can accurately translate a document from Urdu to Spanish. The purpose of the translation is educational, and the document contains approximately 500-1000 words. We require the translation to be completed within a week. Ideal Skills and Experience: - Fluent in both Urdu and Spanish - Proven experience in translating educational documents - Attention to detail and accuracy in translations - Ability to meet deadlines and work efficiently If you possess the necessary skills and experience, please submit your proposal along with examples of your previous work in translating educational content.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  64 teklifler

  Translation of my WooCommerce website to English, French and German. - I am looking for a skilled translator who can accurately translate my entire WooCommerce website to English, French and German. - The ideal candidate should have experience in translating websites and be fluent English, French and German. - The project requires translating all the content on the website, including product descriptions, menus, categories, and any other text. - The translation should be accurate, natural-sounding, and culturally appropriate for the German-speaking audience. - No additional localization services are needed. - The candidate should have a good understanding of WooCommerce and be able to ensure that the translation is properly integrated into the website. - Attention to detail and the...

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  I'm looking for someone to translate slides from a sales video into American language and adapt the text if necessary so that the meaning of my sales script is respected. If you live in Usa it's good.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  18 teklifler
  Korean Translator 4 gün left
  ONAYLI

  I need a English to Korean Translator who can assist me with a general translation project. The document(s) that need to be translated contain less than 300 words. Ideal skills and experience: - Fluent in Korean and English - Strong understanding of both Korean and English grammar and vocabulary - Previous experience with general translation projects - Attention to detail and accuracy in translation

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  30 teklifler

  Önde Gelen hindi translator Topluluk Makaleleri