How to build a website get a coder işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  239,002 how to build a website get a coder iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Temelinde Godfather II'yi örnek alan bir online oyun geliştirmekteyiz. Bu oyunumuz için mümkün mertebe projemize katkıda bulunabilecek coder, animation expert, art creator, scene creator ve scripter arayışımız var. "TÜRKÇE" dilinde iletişim halinde olabilecek ve "TÜRKÇE" bir şekilde destek sağlayabilecek takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Eğer ki bu proje için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başlığın altına portföyünüzü bırakmanız yeterli. > Unity Experts > C# Experts > Photoshop Experts > Modelling Experts > Art Experts > Scene Experts > JavaScript Experts

  €81 / hr (Avg Bid)
  €81 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler
  i need coder Bitti left

  maven git hub intelij...……......…......…...

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Android mobil uygulamanın giriş esnasında Post Get işlemlerini dinlemek, dönen response değerini analiz etmek, bu işlemleri web ortamında yapabilecek şekilde kurgulamak. Amaç: ilgili apk ' yı web panel üzerinden çoklu olarak kullanmak. Giriş işlemi sırasında telefon ve şifreyi post etmek, dönen değere göre telefona gelen sms i post etmek ve başarılı bu işlemler sonucunda mobil için apk nın verdiği tokene ulaşarak bundan sonra bu istekleri mobil uygulamada gibi yapmak.

  €2438 (Avg Bid)
  €2438 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  BÜNYEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE DENİZLİ ÇEVRESİNDEN CODER VE GRAFİK TASARIMCI ARANMAKTADIR

  €1829 - €3657
  €1829 - €3657
  0 teklifler

  merhabalar, python kodlama hakkinda yeterli bilgi ve tecrubeye sahipseniz bana mesaj birakirsaniz sevinirim.

  €288 (Avg Bid)
  €288 Ortalama Teklif
  9 teklifler
  €376 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  benim projem her zaman daha iyisini yapmak ve ilgi alanlarım şunlar:Elektrönik,Yazılım,Hack,vb daha bir çok şey siz bana söyleyin ben size en geç 2 veya 1 gün içnde dönerim

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Süper Makale Yazılır

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I need a coder to do a new platform for me. It will be a system. It will related to plagiarism controlling and grammer checking. Bir yazılımcıya ihtiyaç duymaktayım. Bir plagiarism ve grammer checkin sistemi kurdurmak istiyorum. Detaylar görüşülecektir.

  €259 (Avg Bid)
  €259 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Merhaba, Yeni kurulan bir dernek için web sitesi yapacak arkadaşlar aranmaktadır. Aynı zaman da tasarım, kodlama ve teknik takibini üstlenebilecek olması tercih edilmektedir.

  €1011 (Avg Bid)
  €1011 Ortalama Teklif
  87 teklifler

  suanki sitem oyun,program ve uygulamalar uzerıne

  €448 (Avg Bid)
  €448 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Bilgisayar Destekli Tasarım. Ödev

  €308 (Avg Bid)
  €308 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Yeni Nesil Online Alışveriş Sitesi

  €100 (Avg Bid)
  €100 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Seo Uyumlu Makaleler Yazılır Özgün İçerik Vardır

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Sizin için web makale yazabilir ve içerik üretebilirim.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Finans Makaleleri Yazdırılacaktır. Sadece finans üzerine olup bankacılıkla ilgili basit ve sade makaleler. Türkçe olacak makaleler

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba arkadaslar projem cok basit bir proje.Öncelikle sunu istiyorum Bir sayfasinda 6 tane girilmesi gereken EditText kismi var sonrasinda Send buttonu ve butonu basildiginda, Bu bilgileri bir yere post edicek.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  PHP diline hakim, OOP (Nesne Tabanlı Programlama) tekniğine ve bilgisine son derece hakim, İzmir içi olmak koşulu ile PHP coder aranıyor.

  PHP
  €52 / hr (Avg Bid)
  €52 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  hd film izle kelimesinde nasıl yüşekkürler

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Merhaba, Bir android projem var bu projede Mysql serverimden Veriyi cekip (hepsi text olacak) proje icerisinde Strings xml icerisine bu aradaki köprüyü saglamak.

  €38 (Avg Bid)
  €38 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  İyi günler; adlı site için mobil uygulama yapıyoruz, servis kısmını yazdık mobil app'i de ionic framework ile kabataslak yazdık fakat angular.js kullanarak "JSON" ile servise ulaşmalı ve servis app iletişimini sağlamalıyız. Kısacası angular.js'ten iyi anlayan coder arıyoruz.

  €546 (Avg Bid)
  €546 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  SEO yönetimi, site ziyaretçi sayısını ve hitlerini arttırmak

  €115 (Avg Bid)
  €115 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  My Website: Keywords: -parke sistre cila -parke cila fiyatları -parke cila -en iyi parke cilası -parke sistre cila fiyatları Phone number: [The administrator removed this message for encouraging communication outside Freelancer.com, which breaches our Terms and Conditions - Section 13:Communication With Other Users.]

  €136 (Avg Bid)
  €136 Ortalama Teklif
  29 teklifler
  phpfox için Bitti left

  phpfox için jobboard iş ilanları modülünü kısmen editleyebilecek bir php coder ihtiyacım var [Contact details removed by Freelancer.com Administrators for breaching the site Terms and Conditions]

  €218 (Avg Bid)
  €218 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Merhabalar; adlı bir site hayata geçirmeye çalışıyorum. tasarımı ve projelendirmesini kendim yaptığım çalışma için, işin başlangıcında freelance bir php yazılımcı ile çalışmaya başladım. Ancak iş freelance çalışan kişinin sabit bir işte başlaması ile zamansızlıktan dolayı eksik kaldı.. site şu an yayında değil.. mevcut siteyi adresinden inceleyebilirsiniz.. siteyi inceledikten sonra üzerinde konuşmak daha doğru olur.. Admin sayfası ve içeriğinde eksik olan yapılar var, ilan görüntüleme, profil sayfasında ki bazı eksiklikler, ana sayfada ki düzenlemeler vb. inceleme yapınca sizde eksiklikleri göreceksinizdir diye düşünüyorum.. Genel olarak eksiklikleri dosya eki olarak ekledim, inceleyebili...

  €701 (Avg Bid)
  €701 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Projeye konu proses know how içerdiğinden yöntemi anlayacak, anlatacak ve ar-ge projesine katkı sunacak yada know how satacak tercüman arıyorum. Tarım teknikleri konusunda teknik terimleri bilen bir arkadaş bu konuda yardım edebilir. Mail yoluyla, proje teklifleri yapacak, geri bildirimleri cevaplayacaktır. Yöntem kabaca adresinde anlatılmaktadır.

  €149 (Avg Bid)
  €149 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  my web site must be in the first page in google. keywords " iş elbiseleri, iş elbisesi, işçi elbiseleri, iş kıyafetleri, tekstil promosyon"

  €191 (Avg Bid)
  €191 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Mevcut web sitemiz ve yeni yapılacak web sitemizde görevlendilmek üzere İyi derecede php ve opencart bilgisi olan freelancer olarak çalışacak, dürüst, güvenilir ve işine sadık coder aranıyor. Proje başına ücret ödenecek olup, tüm detaylar ve ayrıntılar skype v.b. konuşulacaktır. Başvuracakların milliyeti önemli değil ancak iyi derecede Türkçe okuma, yazma bilmesi gerekir.

  €7 / hr (Avg Bid)
  Özellikli
  €7 / hr Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Mevcut web sitemiz ve yeni yapılacak web sitemizde görevlendilmek üzere İyi derecede php ve opencart bilgisi olan freelancer olarak çalışacak, dürüst, güvenilir ve işine sadık coder aranıyor. Proje başına ücret ödenecek olup, tüm detaylar ve ayrıntılar skype v.b. konuşulacaktır. Başvuracakların milliyeti önemli değil ancak iyi derecede Türkçe okuma, yazma bilmesi gerekir.

  €2 - €248 / hr
  Mühürlü
  €2 - €248 / hr
  15 teklifler
  python coder Bitti left

  Selam python coder ariyorum, bir kac proje var. ilgilenir misiniz?

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Çok iyi derecede iş bilen coder aranmakta olup bahis scripti yaptırılıcaktır, elimizde bulunan botun entegresine yapılması gerekmektedir. İş acildir.

  €711 (Avg Bid)
  €711 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Mevcut web sitesi ve yeni yapılacak web sitesi üzerinde istediğim düzenlemeleri yapabilecek, opencart bilen, css, php, javascript, jquery iyi bilen, iletişim ve zaman problemi olmayan, güvenilir ve hızlı kod yazabilen freelancer coder arıyorum. İş başına fiyat konuşulacak olup tüm ödemeler paypal üzerinden yapılacaktır. Not: Türkçe bilen kodcular müracaat etsin lütfen.

  €30 - €248
  Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €30 - €248
  2 teklifler

  LONG-TERM position! Bonuses and raises will be included for excellent work. You will be responsible for writing 1500-word scripts 4-5 times a week for a 'How To' channel using Google Docs so we can review and make edits if needed. (5 Scripts For $75) Requirements: 1. Fluent in English 2. Research on the topic given 3. Quick turnaround time 4. Willing to work long term and grow with us When applying, please show us samples of your previous work or you will not be considered for the position. Look forward to hearing all your proposals and working together!

  €63 (Avg Bid)
  €63 Ortalama Teklif
  13 teklifler
  i need a coder 6 gün left

  i have a game that supports touch input and mouse click from a computer input. i am trying to now also implement an AR mode and the only thing i am stuck on is making this function also execute the same way for my AR mode. I want the function to execute if a gameObject called "Sphere" collides with it (there is a wand for the AR mode and a sphere object with a collider appears on the board to represent the tip of the wand and you can move it around and it shows it correctly and it also recognizes when it collides with the objects that i need it to just fine with OnTriggerEnter) so this should be super hard i just dont know how to make this same function to happen when the game object call...

  €37 (Avg Bid)
  €37 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I need the python coder for multiple jobs. Details will be discussed.

  €7 - €69
  Mühürlü
  €7 - €69
  13 teklifler

  i need the php coder needed for multiple jobs. Details will be discussed

  €7 - €48
  Mühürlü
  €7 - €48
  17 teklifler

  The project to post a spreadsheet and chart on web page. and apply Powershell GUI for search tool from MS SQL Database

  €141 (Avg Bid)
  €141 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  looking for someone to build a simple 2d game for racing ducks, then design custom ducks, including costumes and track graphics. i have a skilled coder who will work with this base.

  €174 (Avg Bid)
  €174 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Canva. Need a guide on how to use Canva for content planer and collaboration with my employees s. [Removed by Freelancer.com Admin for offsiting - please see Section 13 of our Terms and Conditions] . Good English 2 hours +

  €38 / hr (Avg Bid)
  Acil
  €38 / hr Ortalama Teklif
  22 teklifler

  Coder and writer, looking to get someone to develop/design a nice professional-looking website, rather than my own hobbyist attempts, to showcase my personal projects (games, apps, short stories, etc.) as an online portfolio while I job hunt. No specific preference on overall layout as I'm not very artistically/UX-inclined, but I can come up with something basic if needed. I'm not using a template-design webhost like Wix, so it'd need to be in HTML/PHP/etc. I will probably also include a blog-like section, so WordPress/plugins are fine for that. Not looking for anything rush, and definitely would prefer to not have to code it myself -- especially autoformatting for different sized scr...

  €542 (Avg Bid)
  €542 Ortalama Teklif
  70 teklifler

  Look at: is leading crypto Currency site for european customers We need 2 or 3 developers to finish our site. Before you bid pls look at the site from a smartphone, tablet and desktop so we know allready know the job and how you can improve our site. One designer One clever coder in html, CSS etc. One allround coder

  €1089 (Avg Bid)
  €1089 Ortalama Teklif
  56 teklifler

  You are a tech blogger/writer, with a passion for what you do. You already write for leading blogs/magazines. I want to get some honest articles published about a tech product in leading tech blogs/magazines If you don't fit the description. please do not apply. Many thanks.

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  40 teklifler

  Hi David Dundas, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €99 (Avg Bid)
  €99 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I am looking for committed people with a positive and welcoming personality who can find suitable brands via Instagram – blancpage_lifestyle – and give them advice about the marketing services of our fashion & lifestyle PR agency. YOUR TASK: 1. get us listed on various platforms 2. discover suitable brands and artists via Instagram and add their details as a new lead contact in our CRM. 3. arrange video chat or face-to-face meetings, so we can advise them on how to run campaigns through our agency. REQUIREMENTS: 1. sharp instinct for suitable brands (examples attached) 2. clear communication and listing skills to close deals 3. energetic and inspiring personality BENEFITS • an exciting young sta...

  €1649 (Avg Bid)
  €1649 Ortalama Teklif
  19 teklifler
  €15 / hr Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Looking to hire a marketing personnel to increase company visibility, post engagement, and online sales revenue. The ideal candidate has experience with SEO and and building client engagement through social media marketing. Background: Laser hair removal business

  €31 / hr (Avg Bid)
  €31 / hr Ortalama Teklif
  38 teklifler

  HTML, CSS and JavaScript coder for multiple jobs. Details will be discussed.

  €7 - €69
  Mühürlü
  €7 - €69
  46 teklifler

  Asp.net coder.. and Desktop application expert multiple jobs. Details will be discussed.

  €7 - €69
  Mühürlü
  €7 - €69
  11 teklifler

  Looking for someone who can code an Amazon Product Monitor. The product monitor will check monitor for product restocks -> when the product comes...someone who can code an Amazon Product Monitor. The product monitor will check monitor for product restocks -> when the product comes back in stock, and must be able to monitor for discounts on items, (in the code I must be able to change the <% level of discount it checks for) - code must be able to run 24/7. The programme must be able to process 800-2000 ASINS / URL’s in a short amount of time, Be able to post to a discord server, Have proxy support, with proxy rotation etc, Coder must be willing to update the programme when changes to the sit...

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  I currently make homemade candles and need someone to call Australian numbers to build business

  €31 (Avg Bid)
  €31 Ortalama Teklif
  9 teklifler