How to create a app for free işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  333,031 how to create a app for free iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR
  FREE SERVER Bitti left

  bir sonucu sistemi. oyunlarınıza bir sonucu eklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. bu sonucu oyunlarınızda multiplayer oyun için kullanılır ------------- <-İÇİNDEKİLER-> <-1 adet ücretsiz sonucu dosyası <- 1 adet sonucu programı freeserverM <- 1 adet sonucu belgesi (sunucu kimliği,sonucualanı adı, sonucu şifresi) <- 1 adet sonucu sitesi ( ip adresiniz alınıp yapılandırma yapılacak)

  €9 - €9
  €9 - €9
  0 teklifler

  Merhaba Ben omurilik felçliyim Televizyonu eller serbest olarak sesli kumanda edebilecek bir cihaza ihtiyacım var Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Tam olarak buna benzer bir şey istiyorum

  €145 (Avg Bid)
  €145 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba, örnek sitedeki gibi kalem simgesine basılınca açılan bir iletişim formu istiyorum. Daha sonrasında müşterilerden gönderilen mailler benim mail adresime yönlendirilecek. Örnek site: .Sağ alt köşede ki kalem butonuna basıp iletişim formunu incelemeniz gerek.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  40 teklifler
  €399 Ortalama Teklif
  69 teklifler

  Türkçe kunuşabilerim

  €292 (Avg Bid)
  €292 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  moda dünyasının en yeni haberlerinin yer aldığı özgün bir blog sitesidir. Tesettür giyim sektörünün başarılı isimlerinden haberleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  €403 (Avg Bid)
  €403 Ortalama Teklif
  72 teklifler

  Merhaba, mobile platform üzerinden oynanabilen eğlenceli bir tahmin oyunu yapma amacındayız. Detaylar ekte mevcuttur Selamlar

  €482 (Avg Bid)
  €482 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  haberefendi,haber efendi haber haberciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  €4921 (Avg Bid)
  €4921 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Sporla hayatı sevin

  €458 (Avg Bid)
  €458 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Belirlenen bir tarzsa fotoğraf manipülasyonları, Afiş ve kapak konseptini uygulama

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  wordpress kurulumları, moduller, temalar ve düzenlemeler.

  €134 (Avg Bid)
  €134 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  Create a Video Bitti left

  İstediğim şey tam olarak şu, Ben bir leyla ile mecnun dizisinin geçtiği kireçburnu sahilinden bir video ile kendimin yürüdüğü bir videoyu göndereceğim. Yapılacak iş beni o sahilde suyun üzerinde yürür şekilde iki videoyu birleştirmek. Suyun üzerinde yürüyeceğim yani. Ne kadar profesyonel olursa iyi olur tabi ama çok çok amatör de olmamak kaydıyla amatör de olabilir. Belki yürüyen başka bir kişi bulup sadece benim kafamı montajlamak da olabilir, her türlü geliştirmenize açığım. İstediğim şey sadece suyun üstünde yürüyen bir video.

  €33 (Avg Bid)
  €33 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Yeni kurulan dış ticaret şirketimizin ithalat ve ihracat üzerine yapılan faaliyetlerini kurumsal bir şekil de yansıtacak müşteriyi cezbedecek şık bir sayfa tasarımı istiyoruz Our foreign trade company import and export activities of the corporate presentation and design, we need to attract customers

  €156 (Avg Bid)
  €156 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Mevcutta faaliyette olan wordpress tabanlı sitemde bulunan bir forma arama butonu eklemek istiyorum. İlgili form adres datalarını barındıran ''from/to'' mantığıyla çalışıyor. Yoğun bir adres datası olduğu için ''select'' yerine ''search box'' seçeneği eklemek istiyorum. İlgilenen arkadaşlarla detayları paylaşacağım, kolaylıklar.

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  25 teklifler

  ile aynı mantıkta çalışan bir web sitesi yaptırmak istiyorum. I want to create a website like

  €582 (Avg Bid)
  €582 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  bu bir denemedir ve ne oldugunu anlamak amacli bir sey

  €330 (Avg Bid)
  €330 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Create a Mobile Website Create a Mobile Website

  €66 (Avg Bid)
  €66 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  premire pro,sony vegas.... video editing after effects

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  şirket sitesine yeni bir wordpress teması oluşturulması

  €873 (Avg Bid)
  €873 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  piknik kömür torbası dizaynına ihtiyacımız var. Güzel bir dizayn ve torbanın dik durması, dolayısıyla güzel görünmesi gerekiyor. Üzerindeki yazılara ilk etapta çok önem vermeyin, yazılmasını istediklerimizi sonradan göndereceğiz. Torbanın dik durması için basit seviyede malzeme bilgisi de gerekli. 1.5 kg kömür koymamız gerekiyor.

  €151 (Avg Bid)
  €151 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Projeye konu proses know how içerdiğinden yöntemi anlayacak, anlatacak ve ar-ge projesine katkı sunacak yada know how satacak tercüman arıyorum. Tarım teknikleri konusunda teknik terimleri bilen bir arkadaş bu konuda yardım edebilir. Mail yoluyla, proje teklifleri yapacak, geri bildirimleri cevaplayacaktır. Yöntem kabaca adresinde anlatılmaktadır.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Wordpress projemiz içine entegre etmeye çalıştığımız php tabanlı sitenin css lerinin düzenlenmesi gerekmektedir.

  €157 (Avg Bid)
  Acil
  €157 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Hi,we are developing IOS this app, we are looking for someone who can make web service,create database and setup linux server. Merhaba,bir iphone uygulaması geliş uygulama için web servis yapabilecek,databaseleri oluşturacak ve sunucuyu kuracak birini arıyoruz.

  €73 (Avg Bid)
  €73 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  We need to create a set of pages in English language 042

  €102 (Avg Bid)
  €102 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Problem statement: We don't have access to open source resource we are using. But data mapping is happening through it. Requirement: To create a database wrapper where all data stored in there database shall be storing in our local database too and map from local database. Filtering out the options to show.

  €70 (Avg Bid)
  €70 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Need a new crypto currencies mining site fully response and complete setup . Requirements : Need a slider for maintain mining power At least 10 coins mining . Deposit coins almost All coins . Powerful and admin dashboard. Welcome bonus 100 GH/s - $2 . Site need and link is posted below . Calculator is necessary . Note : site must be same with all features .

  €177 (Avg Bid)
  €177 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Looking for someone who can create ads, banners and help increase visitors to my website

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  65 teklifler
  Create Panther Statue 6 gün left
  ONAYLI

  We are trying to create a 3D model of 2 panther designs which will be cast and used as statues. The images attached show 2 designs , the panther seated and roaring and a panther seated and looking down. The 3D models will be 3D printed to create a mould then cast in concrete.

  €92 (Avg Bid)
  €92 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  ... appaddonsshipping_availabilitycontrollersbackend elseif ($mode == 'm_update') { $selected_fields = Tygh::$app['session']['selected_fields']; if (!empty($selected_fields['extra']['sa_messages'])) { $field_groups = Tygh::$app['view']->getTemplateVars('field_groups'); $filled_groups = Tygh::$app['view']->getTemplateVars('filled_groups'); $field_groups['S']['shipping_availability'] = array( 'name' => 'message_data', ------------------------------------------ ); $field_groups['A']['sa_messages'] = 'products_data&#...

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Design UI pages/layout for a software

  €110 (Avg Bid)
  €110 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  Hello coders, Looking for a developer to create a custom module to interact with Cart for magento 2. I`m using multi-store and purpletree multi-vendor marketplace with Luma theme and sample data. Just contact me if you have experience with this type of module. Urgency to start it, dont bid if you are currently busy.

  €183 (Avg Bid)
  €183 Ortalama Teklif
  22 teklifler
  Create psd website mockup 6 gün left
  ONAYLI

  We are a small group of web developers, marketing people, intermediate graphic designers, and tech guys, we would like to create a website for us, so basically the website will be a DIGITAL MARKETING AGENCY, we need someone with artistic background to create the design layout in PSD so it can later be giving to our web developers to create the website. The design must convey professionalism, good colour combination and creativity. The mock-up design must match the colour of the logo. Bidders with high experience of website design layouts should apply for this project, a portfolio of previous jobs is a must. The importance of the website looking professional is also a must, potential cus...

  €137 (Avg Bid)
  Özellikli
  €137 Ortalama Teklif
  61 teklifler

  We have created a C# desktop application with MS SQL backend. We are currently installing the application and database separately. We need to create an one click installation of this application.

  €85 / hr (Avg Bid)
  €85 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I need help to create a node.js based game of Hangman that multiple people can play. I will provide more details in chat.

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  i need a django cms project created. backend only, i have designed the frontend and database.

  €501 (Avg Bid)
  €501 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  I need someone who had knowledge on how to create a business web page for my new business and can also help me get it put on google

  €1892 (Avg Bid)
  €1892 Ortalama Teklif
  90 teklifler

  Looking for new style design for 6 seat golf cart

  €66 (Avg Bid)
  €66 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Create a 3d printable model from Bitmoji image. Must be printable in colour

  €88 (Avg Bid)
  €88 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  create crypto wallet android from github sorce code and admin panel

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Create a Design 6 gün left

  I already have a design, I just need the coloring changed.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  Create a ERC-721 smart contract

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Hi, I would like to request the development of a Haraka plugin. This plugin needs to check if the messages failed to be sent and try to send via another IP available on the server. I saw some documentation that this is possible and very simple: Please do a review and talk to me about prices. I'm on a tight budget, but I think it's enough to develop this plugin. This link has an example plugin: Remembering that within the budget the plugin implementation guidelines must also be passed. If you want to implement a test environment, you can use He uses the same Haraka as a base.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  The idea of this project is to create a semi-automatic web based bot to a) collect the emails found on the website’s contact-us pages, b) send messages via the contact us pages. I want the site created using codeigniter.

  €184 (Avg Bid)
  €184 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Hi Yurii S., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Trophy icon Create a designed section 6 gün left

  Hello, We need a section of our website redesigned. Take a look at the attached image. Please DO NOT make any changes to the content of this section Thank you

  €12 (Avg Bid)
  Garantili
  €12
  9 girdi

  I need a responsive website with this features: - login users (if necessary to save bookmarks) - Bookmarks and favorites - Dark mode - Read the Quran (in Arabic and another read mode Arabic + translate down, ayah by ayah) - Listen quran (2 or 3 reciters) - 2 translates (i have spanish translations, i need easy updates in the future) - Index by topics in Spanish (I have tags) - General Spanish words search - Footnotes (i have notes) - Web development should be easily uploaded to my domine host About design, you can check this images

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Choose one of the original ten amendments in the Bill of Rights, and write a critique of the current legal interpretation of the amendment, based on recent Supreme Court cases. Paragraph 1 Describe the issue, and identify the amendment to which it pertains. Paragraph 2 Describe the Supreme Court's most recent relevant ruling on the issue. Paragraphs 3–4 Summarize the arguments on both sides of the issue. Paragraph 5 Explain your own position on the issue and on the Supreme Court's ruling. Some examples of interpretations established by recent Court decisions include: The First Amendment protects the speech of hate groups like Neo-Nazis and the Ku Klux Klan. The Second Amendment protects civilian ownership of automatic, assault-style weapons.

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler

  We hiring designer to creat the logomark of our business. The name is GL Kitchen and we work with kitchen utensils.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  48 teklifler

  I have a document with 85 sheets, I want to change few data without moving and removind texts by mistake, onyl change this data with excel info.

  €29 / hr (Avg Bid)
  €29 / hr Ortalama Teklif
  62 teklifler