How to create a website for free işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  397,717 how to create a website for free iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  I want an excel file to be created with the same font that previously created in Excel. There are 2 photos. Photograps of the article is available. There is also an example excel file, but it needs to be the same as in the photo by making changes on the font. Each character of an excel file that you will create must be exactly the same as photos. This is an urgent job needs to be completed immediately.

  €92 (Avg Bid)
  Özellikli Acil
  €92 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  In terms of content, there will be content like on the site of , but as a site, it must be something different. people will be able to log in to the site, create an account for themselves, and then share the products on this account, and it will be something that everyone can see. When other people buy products from a place, they will see these reviews and act accordingly. such a site in general

  €78 (Avg Bid)
  €78 Ortalama Teklif
  9 teklifler
  FREE SERVER Bitti left

  bir sonucu sistemi. oyunlarınıza bir sonucu eklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. bu sonucu oyunlarınızda multiplayer oyun için kullanılır ------------- <-İÇİNDEKİLER-> <-1 adet ücretsiz sonucu dosyası <- 1 adet sonucu programı freeserverM <- 1 adet sonucu belgesi (sunucu kimliği,sonucualanı adı, sonucu şifresi) <- 1 adet sonucu sitesi ( ip adresiniz alınıp yapılandırma yapılacak)

  €10 - €10
  €10 - €10
  0 teklifler

  Merhaba Ben omurilik felçliyim Televizyonu eller serbest olarak sesli kumanda edebilecek bir cihaza ihtiyacım var Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Tam olarak buna benzer bir şey istiyorum

  €171 (Avg Bid)
  €171 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhaba, örnek sitedeki gibi kalem simgesine basılınca açılan bir iletişim formu istiyorum. Daha sonrasında müşterilerden gönderilen mailler benim mail adresime yönlendirilecek. Örnek site: .Sağ alt köşede ki kalem butonuna basıp iletişim formunu incelemeniz gerek.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  40 teklifler
  €459 Ortalama Teklif
  69 teklifler

  Türkçe kunuşabilerim

  €336 (Avg Bid)
  €336 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  moda dünyasının en yeni haberlerinin yer aldığı özgün bir blog sitesidir. Tesettür giyim sektörünün başarılı isimlerinden haberleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  €464 (Avg Bid)
  €464 Ortalama Teklif
  72 teklifler

  Merhaba, mobile platform üzerinden oynanabilen eğlenceli bir tahmin oyunu yapma amacındayız. Detaylar ekte mevcuttur Selamlar

  €555 (Avg Bid)
  €555 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  haberefendi,haber efendi haber haberciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  €5662 (Avg Bid)
  €5662 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Sporla hayatı sevin

  €527 (Avg Bid)
  €527 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Belirlenen bir tarzsa fotoğraf manipülasyonları, Afiş ve kapak konseptini uygulama

  €82 (Avg Bid)
  €82 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  wordpress kurulumları, moduller, temalar ve düzenlemeler.

  €154 (Avg Bid)
  €154 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  Create a Video Bitti left

  İstediğim şey tam olarak şu, Ben bir leyla ile mecnun dizisinin geçtiği kireçburnu sahilinden bir video ile kendimin yürüdüğü bir videoyu göndereceğim. Yapılacak iş beni o sahilde suyun üzerinde yürür şekilde iki videoyu birleştirmek. Suyun üzerinde yürüyeceğim yani. Ne kadar profesyonel olursa iyi olur tabi ama çok çok amatör de olmamak kaydıyla amatör de olabilir. Belki yürüyen başka bir kişi bulup sadece benim kafamı montajlamak da olabilir, her türlü geliştirmenize açığım. İstediğim şey sadece suyun üstünde yürüyen bir video.

  €38 (Avg Bid)
  €38 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Yeni kurulan dış ticaret şirketimizin ithalat ve ihracat üzerine yapılan faaliyetlerini kurumsal bir şekil de yansıtacak müşteriyi cezbedecek şık bir sayfa tasarımı istiyoruz Our foreign trade company import and export activities of the corporate presentation and design, we need to attract customers

  €179 (Avg Bid)
  €179 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Mevcutta faaliyette olan wordpress tabanlı sitemde bulunan bir forma arama butonu eklemek istiyorum. İlgili form adres datalarını barındıran ''from/to'' mantığıyla çalışıyor. Yoğun bir adres datası olduğu için ''select'' yerine ''search box'' seçeneği eklemek istiyorum. İlgilenen arkadaşlarla detayları paylaşacağım, kolaylıklar.

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  25 teklifler

  ile aynı mantıkta çalışan bir web sitesi yaptırmak istiyorum. I want to create a website like

  €670 (Avg Bid)
  €670 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  bu bir denemedir ve ne oldugunu anlamak amacli bir sey

  €380 (Avg Bid)
  €380 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Create a Mobile Website Create a Mobile Website

  €76 (Avg Bid)
  €76 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  premire pro,sony vegas.... video editing after effects

  €135 (Avg Bid)
  €135 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  + Elektronik ticarette iç SEO mantığına sahip, Google toollarını kullanabilen, + Hazır Responsive OPENCART template sitelerin kodlama yapısını değiştirebilecek, kod ve modül yazacak ve sorunsuz olarak database e ve Msql e aktarabilen, + Farklı web browserlarda ve platformlarda (ie, chrome, firefox, i...uygulayabilen, bulabilen, sayfaların ve kullanıcıların yamulmasına izin vermeyecek, + CRM, CMS, e-mail ve sms kurumsal çözümleri konularında deneyimli, + XML, CSS, XHTML, HTML, XML, Javascript, AJAX, JQuery konularına hakim. +Analitik düşünme becerisine sahip, araştırmacı, problem çözebilen, sorumluluk sahibi, başladığı işi zamanında bitirecek, + E-ticaret sitesi projelerimizde görevlendirilmek üzere FREE LANCE ol...

  €357 (Avg Bid)
  €357 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  şirket sitesine yeni bir wordpress teması oluşturulması

  €1004 (Avg Bid)
  €1004 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  piknik kömür torbası dizaynına ihtiyacımız var. Güzel bir dizayn ve torbanın dik durması, dolayısıyla güzel görünmesi gerekiyor. Üzerindeki yazılara ilk etapta çok önem vermeyin, yazılmasını istediklerimizi sonradan göndereceğiz. Torbanın dik durması için basit seviyede malzeme bilgisi de gerekli. 1.5 kg kömür koymamız gerekiyor.

  €174 (Avg Bid)
  €174 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Projeye konu proses know how içerdiğinden yöntemi anlayacak, anlatacak ve ar-ge projesine katkı sunacak yada know how satacak tercüman arıyorum. Tarım teknikleri konusunda teknik terimleri bilen bir arkadaş bu konuda yardım edebilir. Mail yoluyla, proje teklifleri yapacak, geri bildirimleri cevaplayacaktır. Yöntem kabaca adresinde anlatılmaktadır.

  €153 (Avg Bid)
  €153 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Wordpress projemiz içine entegre etmeye çalıştığımız php tabanlı sitenin css lerinin düzenlenmesi gerekmektedir.

  €180 (Avg Bid)
  Acil
  €180 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Aşağıda örnek bir programın ekran görüntülerini verdim.İstediğim 2-3 satranç motorunu içeren ve yeni motor eklenebilecek tasarımda( bu motorlar free olarak internette var. ) bir satranç programı hazırlanması. Analiz yapabilecek,kombinezon çözebilecek ve taktik çalıştırabilecek bir tasarım olmalı.Bunun yanı sıra örnektekine ek olarak aylık canlı turnuvaları ilan edebileceğim bir sayfanında olmasını istiyorum.

  €644 (Avg Bid)
  €644 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Hi,we are developing IOS this app, we are looking for someone who can make web service,create database and setup linux server. Merhaba,bir iphone uygulaması geliş uygulama için web servis yapabilecek,databaseleri oluşturacak ve sunucuyu kuracak birini arıyoruz.

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Hi Emdyarts, I'm just putting a placeholder project here for the time being.

  €32 / hr (Avg Bid)
  €32 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Create a logo 6 gün left

  Trailer rental business I’m calling Del Toro Trailer Rentals

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  Looking for the creation of a band character (heavy metal style mosquito) and band name (“MALARIA” - all caps in Metallica style lettering but maybe a bit more gothic or menacing. Dark Orange 3-D lettering with black background). Looking for the character to be playing guitar in 3-D and look more heavy metal than cartoon funny, also black background. Pic of first attempt at name included… just for beginning reference.

  €51 (Avg Bid)
  €51
  13 girdi

  Looking for a web3 programmer, to re-create proof of concept code for a known vulnerability in Profanity, a vanity ethereum address generation tool: :// You may use any programming language of your choice as long as it is fast and efficient. The program will be used for educational purposes only. A detailed explanation of the vulnerability and the exact steps for exploiting it can be found here: Additional information can be found here:

  €178 (Avg Bid)
  €178 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I have a book written with Microsoft word. It's approximately 450 pages. I need the chapters and timeline separated via thumb tabs. I've attempted to do so without great success. I need a professional with experience. As such. The thumb tabs should separate the major chapters and a historic timeline which is encompassed in the text. This is an advanced Microsoft office project.

  €142 (Avg Bid)
  €142 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  Trophy icon Create a Logo 6 gün left

  I need a logo for my travel summer program. The logo needs to be cool, modern and have the word elevate in the logo. I would also like a plain logo without the word elevate but conveys the message of elevate. DO NOT USE AN ELEVATOR OR STAIRS IN THE LOGO. Please originals only

  €46 (Avg Bid)
  Garantili
  €46
  67 girdi

  I am creating a story but need some heavy editing in it when I’m done. The book doesn’t need to be super long but it does need to be lengthy. It’s an action book (spy genre). You will be recognized for the book as well and more.

  €325 (Avg Bid)
  €325 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  I have already a website (With Godaddy Site Builder), and I have products I want to add from the latest products list, the product is Audio Visual (Speakers, Headphones, etc), what I want is: - Add all products and create a new category based on their series model or usage - Update an excel sheet with all the product that is added (each sheet presents a category) - Find specifications and pictures of the product to add from manufacturer's website (Front, rear and side pictures) in order. - Be thoughtful to read what is the product to add to the correct category and ask me questions for any inquiries I will pay extra for whom can create me quotation EXCEL template when I insert the SKU ...

  €250 (Avg Bid)
  €250 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  I am looking for someone to develop me a website that has a front end where people can create an account and then access a dashboard asking people for a payment using Stripe. Once a payment is made they get access to the website where people are asked for their username and password for an external service; the username and password is verified via an API and then stored on the local database. Once they login the website should send API POSTs every once in a while using CRON to add shifts to the clients account. The website should also have a backend for admin accounts to see logs, payments, API results, etc. Further information (AP...

  €541 (Avg Bid)
  €541 Ortalama Teklif
  47 teklifler

  I am building a new company website and need UI/UX designs creating for the following pages: - Homepage - About Us - Product Page - Contact Us (Form) I would like the theme to be black and white with a third colour used. For example: gold, dark red or blue. The header should be black as the logo is black. The company is a supplement company and sells sports supplements online. Pictures or illustrations of supplements, gyms, people working out would be great. Please use dummy text for now. The product page should have a picture of the product and a description with links to buy the products on Amazon and eBay, rather than the user being able to purchase it on the site. Company logo is attached.

  €244 (Avg Bid)
  Özellikli Garantili Mühürlü
  €244
  107 girdi

  English word Correct French word Wrong French word Wrong French word Wrong French word I will provide English word and correct French word You provide the three wrong answers. I have 200 English French sets that need three wrong answers each.

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  10 teklifler
  Create A Social Media Site 6 gün left
  ONAYLI

  i need a social media site to enable members to share information; text, photo and video, sign up access to post

  €469 (Avg Bid)
  €469 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Need expert UI/UX designer to create Landing page design in Figma. I have the copy ready for the webpage. Edit: The page is already developed. I need it to be fixed UI wise.

  €121 (Avg Bid)
  €121 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Hello, I need a tool that can send bulk in many wallets in BEP20 (BSC) network. I think the tool will be like this: I have to put in a txt file all wallets in bsc that I need to send. I have to put somewhere the private key of the wallet that I want to send. Set somewhere the contract address of the token. Set somewhere the amount that want to send with 2 options 1) Random set From and To amounts ( from 1000 to 10000 ) 2) Fixed set the exact amount ( 5000 ) If there is no enough amount in the wallet that send then show the according error. If there is no enough gas fee show the according error. This must be with interface ( GUI ). Also when you finish you have to send me the source code.

  €128 (Avg Bid)
  €128 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I will attach my song. It is about girls doing what they want with their money. and dressing up in heels and jewelry. No faces in the album cover just be creative with props. This is for a black young girl and add the color pink in it. Genre: Hip-hop and POP style

  €11 (Avg Bid)
  Garantili
  €11
  20 girdi

  I am looking for a developer able to do a PC version of this We have artwork resources available, main issue is code and game logic.

  €525 (Avg Bid)
  €525 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  I have a website already created for a coaching business. I do not have any photos at the moment, however they will come in time. It needs to look like a real website, with functionality to book appointments online and make payments online. I need it to have a few more pages, change the blog posts section. I want something unique and user friendly. I don't have time to make the changes myself.

  €108 (Avg Bid)
  €108 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  1. See the quick draw 2. Use the hammer and feather as symbols. 3. Use CJV and BYGG as text between symbols Color: gold lines and black background Important: that the hammer is of wood. The hammer head can be all gold

  €25 (Avg Bid)
  Garantili
  €25
  171 girdi

  I need a project about how to an enterprise transition to use ERP system This project should be contained 10 pages at least and include a case study

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  If you have an experience in writing t&c and privacy policy for m-commerce application please contact

  €90 (Avg Bid)
  €90 Ortalama Teklif
  34 teklifler
  Create Content Images 6 gün left
  ONAYLI

  Hello im looking for designer to work monthly for 30 posts/ image per month. The images should be creative and related to social media website. Arabic and english posts required !

  €43 (Avg Bid)
  €43 Ortalama Teklif
  47 teklifler

  Need to create a collection of NFT of 50 art, based on the game "Grit". You will need to integrate the arts into the game itself through a smart contract. As a basis, you can take collections of Crypto-Punk and BoredApe. Please read carefully and add "I am a NFT creater" to your bid. Regards

  €1081 (Avg Bid)
  €1081 Ortalama Teklif
  20 teklifler
  Create the NFT collection 6 gün left
  ONAYLI

  Need to create a collection of NFT of 50 art, based on the game "Grit". You will need to integrate the arts into the game itself through a smart contract. As a basis, you can take collections of Crypto-Punk and BoredApe. Please read carefully and add "I am a NFT creater" to your bid. Regards

  €1247 (Avg Bid)
  €1247 Ortalama Teklif
  18 teklifler