How to start trading with demat account işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  147,352 how to start trading with demat account iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR
  trading bot -- 2 1 gün left

  İndikatör odaklı, belirli kesişimlerle işleme girip stop-take profit emirleri yerleştirebilecek, ma-ema-sma vb. indikatörler için ayarlarını değiştirebileceğim, stop ve take profit yüzdelerini ayarlayabileceğim bir arayüzü olan, farklı borsalarda kullanabileceğim bir bot yazdırmak istiyorum.

  €498 (Avg Bid)
  €498 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  trading bot 3 gün left

  İndikatör odaklı, belirli kesişimlerle işleme girip stop-take profit emirleri yerleştirebilecek, ma-ema-sma vb. indikatörler için ayarlarını değiştirebileceğim, stop ve take profit yüzdelerini ayarlayabileceğim bir arayüzü olan, farklı borsalarda kullanabileceğim bir bot yazdırmak istiyorum.

  €230 (Avg Bid)
  €230 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Mobil start up Bitti left

  Merhabalar Girişimcilik yüksek lisans öğrencisiyim ve bir mobil uygulama fikrim var ufak çaplı birkaç yatırımcım da bulunuyor. Kahve üzerine bir değerlendirme uygulaması yapmak istiyorum bunun için 5 ila 10 sayfa arasında bir mobil uygulama gerekmekte bu start up'ı yazabilecek birine ihtiyacım var detayları kendisi iletişime geçtiğinde anlatacağım

  €1011 (Avg Bid)
  €1011 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  Linkteki videodaki stratejiyi tradingview için al sat sinyali oluşturan strateji kodlama işi. Tradingview Pine Script dili kullanmaktadır.

  €131 (Avg Bid)
  €131 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Göndereceğim linkteki videoda anlatılan stratejiyi tradingview için al sat sinyali oluşturan strateji kodlama işi. Tradingview Pine Script dili kullanmaktadır.

  €126 (Avg Bid)
  €126 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Merhabalar. Tradingviewdeki stratejimin oluşturduğu al ve sat sinyallerini binance hesabıma iletmesi için bot ihtiyacım var. Future işlemlerde kullanmak istiyorum. İlginize teşekkür ederim.

  €205 (Avg Bid)
  €205 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Merhabalar. Tradingview de kullanmış olduğum stratejimin al ve sat sinyallerini binance hesabıma aktarmak istiyorum. İşlemleri future yapacak. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

  €247 (Avg Bid)
  €247 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Trading Bot Bitti left

  Merhaba, Btcturk ve Icrypex uzerinden al-sat yapicak bir bota ihtiyacim var. C# oncelikli tercihim cunku uzerinde gelistirme yapmak istiyorum. Iletisime gecersek daha detayli bilgi verecegim.

  €336 (Avg Bid)
  €336 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba, Binance API ile belirlenmiş bir ikili işlem grubuna (örn; BTCUSDT) aşağıdaki kondisyonlara göre alım satım işlemi yapabilecek bir bot hazırlamak istiyoruz. 1-MACD alım-satım sinyalleri 2-RSI trendi Yukarıda belirtilen indikatörler ve projelerin örnekleri, internet ortamında bol miktarda mevcuttur. Projenin dili önemli değildir. Sadece bir kullanıcı arayüzüne ihtiyaç duyulmaktadır. C# türevi diller önceliklidir.

  €505 (Avg Bid)
  €505 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  merhaba kullandığım indikatore alarm ayarlarına birşerler eklemek istiyor. Trading view de yer almaktadır. pine editor kullanıyorlar

  €341 (Avg Bid)
  €341 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Merhabalar trading üzerinden indikatör oluşturmak için eğitim ya da oluşturulması aşamasında destek olabilecek freelancerlar aranıyor.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  İnstagram üzerinde hesap açıçak bir yazılım. Python c# php vb. dilin bir önemi yok request üzerinden hesap açıçak mail doğrulamasız örnek önceden hazırlanmış bir proje alta koyucağım şuanda bu projeyi geliştirip çalışanlar var. Bende hep chanell attı. Chanell atmadan hesap açabilcek bir yazılım istiyorum. Proxy özelliği olucak. Kendi proxy mi üretiyorum. Boş hesaplar açması yeterli

  €147 (Avg Bid)
  €147 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Arkadaşlar merhaba. Benim kendi geliştirmiş olduğum bir yatırım stratejim var. Bu stratejinin Python dilinde kodlanıp, script haline getirilmesi gerekiyor. Oluşturulacak bu scriptin aynı zamanda isimli sitedeki backtest platformunda da çalışıyor ve uyumlu olması gerekli. Bunun yanısıra, script oluşturulduktan sonra size göndereceğim çeşitli hisse senetlerinin geçmiş dataları üzerinde tarama yapılıp, sonuçlara dair bazı istatiksel bilgilerin rapor haline getirilmesi gerekiyor. Bunun içeriğini ve formatını da size göstereceğim.

  €304 (Avg Bid)
  €304 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Python üzerinde yazmış olduğum algoritmayı bir trading platformuna bağlayıp çalıştırmak için destek arıyorum. Borsa aracı kurum tecrübesi ve daha önce bu tür algoritmik trade yapmış kişi olması aranan özelliktir. Yapılması gerekenler : Kurulması gereken programın kurulumu, yatırım kurum ile bağlantının yapılması, yapılması gereken ek ayarlar ve programın test edilmesi.

  €121 (Avg Bid)
  €121 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Algoritma kodlama konusunda becerikli kişiler ile elimde olan bir algoritmaya kodlamak istiyorum. 24 saat çalışan girdiğimiz parametrelere göre dünya borsalarında trading yapan bir bilgisayar yaratmak istiyorum. Asıl istediğim şey ise algoritmanın benim girdiğim parametreleri simüle etmesi ve kendini geliştirmesi, parametreleri kendi geliştirmesi, üzerine eklemesi. Basit olarak proje böyle

  €20 / hr (Avg Bid)
  €20 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Lütfen detayları görmek için Kaydolun ya da Giriş Yapın.

  Gizlilik Anlaşması

  Merhaba, Python üzerinden bir cyrptoexchange trading bot yapma isteğim( iki farklı exchange için )var. Konsept yukarıdaki gibi, ilgilenirseniz dönüş yapmanızı rica ederim.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Uluslararası Akaryakıt Ticaretinde daha önce tecrübesi olan arkadaşların yardımına ihtiyaç duyuyoruz.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Şirketimizin sosyal medya hesaplarını yönetip, farklı dönemlerde ilgi çekecek sosyal medya kampanyaları organize edebilecek, grafik tasarım yapabilen yaratıcı bir sosyal medya uzmanı arıyoruz.

  €447 (Avg Bid)
  €447 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  facebook ads account gerekli bir hafa için yapabilirse çok iyi olacak hemen olursa daha iyi olur bloke olmazsa süper olur

  €161 (Avg Bid)
  €161 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Projeye konu proses know how içerdiğinden yöntemi anlayacak, anlatacak ve ar-ge projesine katkı sunacak yada know how satacak tercüman arıyorum. Tarım teknikleri konusunda teknik terimleri bilen bir arkadaş bu konuda yardım edebilir. Mail yoluyla, proje teklifleri yapacak, geri bildirimleri cevaplayacaktır. Yöntem kabaca adresinde anlatılmaktadır.

  €138 (Avg Bid)
  €138 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  E-ticaret sitemiz için Facebook kapak resmi tasarlatmak istiyorum.. I would like to have a design for facebook cover page for our online trading website.

  €80 (Avg Bid)
  €80 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  php ıle kodlanmıs ve bırcok kısının oynıya bılecegı rpg mafya tarzı onlıne oyunda bulunmasını ıstedıgım kısaca bolumler ce...hastane vb oyuncular kendı mafya aılelerını kura bılmelı bır sehırde cesıtlı ıs objelerı bulunmalı ornegın araba objesı bu araba objesını alan aıle uyelerıne cesıt araclar gelmelı gunde 1 kereye mahsus oyuncular baska bır oyuncu ıle coklu suc yapa bılmelı 2 kısılık 4 kısılık ve 6 kısılık suclar gıbı oyuncular arasında oyuncular bırbırlerını oldurmek ıcın dedektıf kıralamalı ve olen account en bastalı ılk sevıyeden yenı bır ısım ıle yenıden sevıye kasmaya baslamalı ve scprıt gelıstırılmeye acık olmalı mobıl odeme seceneklerı konulmalı oyuncunun hesabı belırlı bır sure sonra yorulmalı

  €36 / hr (Avg Bid)
  €36 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler

  İM A PİANİST AND MUSİCİAN MY TWİTTER ADRES @EzginOfficial verifiy me ?

  €28 - €230
  €28 - €230
  0 teklifler

  DO YOU MY TWİTTER ACCOUNT VERİFİTY ME ? ACCOUNT VERİFİED? im pianist and musician

  €28 - €230
  €28 - €230
  0 teklifler

  I am looking for crypto and forex traders that they are willing to create trading educational videos

  €1501 - €3002
  Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €1501 - €3002
  1 teklifler

  I have a concept that is ready to start. We need a little support to do the app and marketing. if you know something about crowdfunding please react.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I am looking to make an app in the field of trading. I have a pretty accurate idea of the design. the app will have to display a history of trades that we will have previously configured. you need little trading experience

  €175 (Avg Bid)
  €175 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Hi, I'm Looking To Build Like KuCoin. Project Duretion 2 Months Mainly Focus On P2P Trading Based Web App and Mobile Aap. Kindly Contact Me. Who Can Build Same. Or Past Work Experience

  €8221 (Avg Bid)
  €8221 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  data anysist for my future planning

  €335 (Avg Bid)
  €335 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I am looking to make an app in the field of trading. I have a pretty accurate idea of the design. the app will have to display a history of trades that we will have previously configured. you need little trading experience

  €350 (Avg Bid)
  €350 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  We are trying to advertise a product and accumulate as many followers as possible

  €102 (Avg Bid)
  €102 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  I need someone to create for me an EA for MT-5 , that can provide following 1- Arrows for entry and exit on chart 2- Alerts both as popup and as email ( with ability to enable an disable) 3- Full control on indicators settings 4- Ability to add the EA in multiple charts at same time 5- Ability to make EA do automatic trading and selecting the lot size 6- Support all time frames

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  Trading software 6 gün left
  ONAYLI

  Market data analysis for further decision making on my statargies

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I need a guy who makes all the settings on the what'saap business for my company so the customer can easily avail our service from whatsaap and also make payment from there.

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  43 teklifler

  Just starting to use QuickBooks and need someone to tweak a few of the accounts and entries I have made to get balanced books. Less than 30 transactions, and most around owner equity and inventory chart of accounts.

  €97 (Avg Bid)
  €97 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  Hello, can you tell me how many crypto groups you have on Facebook, LinkedIn, and Telegram? How many crypto groups will you post for my upcoming blockchain event?

  €4256 (Avg Bid)
  €4256 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Hello, can you tell me how many crypto groups you have on Facebook, LinkedIn, and Telegram? how many crypto groups where you will post for my up-coming blockchain event.

  €497 (Avg Bid)
  €497 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  I need somebody to log on to my instagram account each day and perform a set of 'likes' and only likes. You will logon in the morning, afternoon, evening. Each session will perform up to 50 accounts. Each session is 30 minutes liking accounts. I have a list of my competitors - you will engage only on these accounts FOLLOWERS - 2-3 likes per account in hope they will see my account and follow me. Really really easy. 1.5 hours a day. No follow/unfollow No commenting I would like 40-60 new followers each day. Weekly pay - please quote me the cost per week.

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  61 teklifler

  I own a start up outsourcing Company which deals with clients on calls, chats, emails and our team is expert in data entry, article, blog and essay writing as well. I can pay you a good amount if you are able to find a genuine and a long term client who can work with me and tie up with my company to sign a deal for outsourcing their work.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Need a company brand logo for a new wireless telecommunications business with the initials "GTS" Services include RAN design of 4G/5G sites, integration/commissioning and troubleshooting services.

  €65 (Avg Bid)
  Garantili
  €65
  332 girdi

  Hello All. I would want someone to build a highly profitable trading strategy for me in Pinescript version 5 specifically for Bank Nifty and Nifty for 15 minutes. I will not be advising on what particular setup I have in mind. I would ideally want the developer to take the lead and also be someone who is already trading the Financial Markets

  €101 (Avg Bid)
  €101 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I am looking for a specialist who has high experience in this field in the electronic exchange industry and allows the exchange of cryptocurrencies, buying and selling, and a special license for me only without commissions Exchange Features Wallets Security Cryptocurrencies Liquidity Provider Admin Panel Performance License must be 20 additional trading pairs with/without market maker Additional ERC20 token Credit cards or Payment gateway integration KYC/AML provider integration Liquidity provider/exchange integration Additional blockchain from list of supported blockchains Includes storage and compute fees Additional blockchain or custody integration Includes storage and compute fees iOS and Android Mobile Apps Bitgo cold storage

  €2193 (Avg Bid)
  €2193 Ortalama Teklif
  37 teklifler

  I am looking to make an app in the field of trading. I have a pretty accurate idea of the design. the app will have to display a history of trades that we will have previously configured. you need little trading experience

  €131 (Avg Bid)
  €131 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Looking link multiple broking accounts , create , optimize , and link an intraday trading algo with broking platform

  €274 (Avg Bid)
  €274 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  We are looking for Ecommerce Account Management provider for Amazon, Flipkart, Jiomart, Myntra.

  €73 (Avg Bid)
  €73 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Your job will be to bring traders onto the platform 'AvaTrade' through provided affiliate links, you will receive a 60% bonus for all commission earned. You must have experience in marketing and driving leads, traffic as well as connections to people who are currently trading and willing to switch platforms.

  €8549 (Avg Bid)
  €8549 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Pine Script 6 gün left

  I want to backtest the chandelier exit indicator (by everget) in tradingview backtester, but have no idea how to code it into a strategy. I would love to be able to be able to adjust the atr parameters, run a optimizer, test different pairs on different time frames. I would love for the strategy to use the heiken ashi candles for the indicator, but have the backtesting result use the japanese candles to get the real backtesting numbers. I need the strategy to place a long on the buy signal and close the previous short (if one exists). I need the strategy to place a short when the sell signal comes up on the indicator. I would be great to backtest leverage as well. In addition include the take profit and stop loss ...

  €179 (Avg Bid)
  €179 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  We have a Trading Company in Dubai for which we require assistance

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  9 teklifler