I need a agent for writing işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  424,474 i need a agent for writing iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Ingilizce çeviri gerekiyor. Makale ve araştırma yazılması lazım.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  3D hyper-casual oyun için tecrübeli unity3D geliştirici arıyoruz. Oyunumuz 3 boyutlu ve mobil için olacaktır. Basit AI agent (basit koşullu davranış) ve strateji öğeleri içerecektir. Temel sorumluluklar ve yetenekler: * Oyunlara meraklı, farklı oyun mekanikleri geliştirme ve test etmeye istekli * İyi seviyede c# * 2 yıl unity3d tecrübesi * En az bir Unity'de AI agent tasarlama tecrübesi * Modüler düşünme yeteneğine sahip freelancer iş arkadaşı arıyoruz. İlan tek proje için olsa da, karşılıklı anlaşırsak, yarı-zamanlı veya tam-zamanlı olarak devam edebiliriz.

  €546 (Avg Bid)
  €546 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  İhtiyacım olan botta olması gereken özellikler : Residental proxy sağlayan belirlediğimiz bir siteden proxy alıp ip değiştirme işlemi yapacak. Belirlenen link için random user agent oluşturup tarayıcı açacak ve belirlediğim bölgeye tıklayacak. Tıklanacak yer genellikle link kısaltma sitelerindeki reklamı geç butonu olacak. (tıklanacak butonu kendim düzenleyebilmeliyim) Hangi dili kullanarak yaptığınız önemli değildir. Herhangi bir gui de gerekmemektedir sadece biz kullanacağız.

  €148 (Avg Bid)
  €148 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  ...dillerine hakim, Mysql veritabanı üzerinde deneyimli, Xml, json webservis konularında tecrübeli, Html5, css3, responsive design, wordpress ve amp konularında bilgili olan, Seo odaklı çalışabilecek. We are looking for friends who care about business discipline and getting the job done on time. You can get pretty good earnings in the long term. If you think you are suitable for this job, you can reach us by sending a message showing the works, references or projects with a short motivation letter. we plan to end the process in a short time. We'd love to see your CVs, your motivational writing and what you do. Mastering PHP, javascript, jquery programming languages, Experienced in Mysql database, Experienced in XML, JSON ...

  €525 (Avg Bid)
  €525 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Engilish I want freamwork structure to create modules without writing code Turkish Kod yazmadan modüller oluşturmak için freamwork yapısı istiyorum

  €3849 (Avg Bid)
  €3849 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Hello there I want to create a callcenter api with Fusionpbx I want to do with this api. 1- Create Callcenter. 2- Add and delete agents in Callcenter Queue. 3- Agent creation. 4- Agent delete . 5- Changing the status of the callcenter agent (Logged Out - On Break-Available) 6- Callcenter queue status.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Hello there, On Mongodb, a filtering query will be printed using aggregate. You'll certainly be giving details of mongodb function while not reaching the expert friends on mongodb aggregate queries to be printed without sacrificing performance by using aggregate.

  €151 (Avg Bid)
  €151 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler. Merhabalar, ben Aslıhan Aslan lisans öğrencisiyim iş arıyorum projenizle ilgimi çekti sizinle çalışmak istiyorum. internette cok vakit geçiriyorum , bu yüzen Haftada 40 saat çalışabilirim sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. proje konusunda beni bigilendirmenizi rica ederim. En kısa zaman sizden bigi bekliyorum saygılar...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Araştırma yazarlığı Writing proposal about a researh

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  PHP ve MySQL kullanılarak bir çağrı merkezi uygulaması ve Raporlama yazılımına ihtiyaç var.

  €1013 (Avg Bid)
  €1013 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Size 20-30 tane kategori veriyor olacağım. Bu verdiğim kategorilerin herbiri için 40-50 kelimelik 25'er tane fal yazacaksınız. Örneğin 16-23 yaş arası sevgilisi olmayan kişiye göre, 24-35 yaş arası evli kişiye göre, 24-35 yaş arası özel sektör çalışanına kariyer ile alakalı.. Totalde 600 civarı 50 kelimelik fal yazmanız gerekecek her biri 40-50 kelimelik.

  €198 (Avg Bid)
  €198 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Windows Diğer ya da belirsiz El yazısı yazıları wordde yazmaq her seyfesine 10$

  €104 (Avg Bid)
  €104 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Bazı web sitelerinden bilgiler kopyalayın Word writing

  €73 (Avg Bid)
  €73 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  sitelerle alakalı yazılar içerikler hazırlamak

  €463 (Avg Bid)
  €463 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  websitemizde satışını yaptığımız AMAZON GIFT CARDS, FACEBOOK GIFT CARDS,GOOGLE PLAY GIFT CARDS,ITUNES GIFT CARDS,KARMA KOIN GIFT CARDS,LEAGUE OF LEGENDS GAME CARDS,MINECRAFT GIFT CARDS,NINTENDO WII POINTS GIFT CARDS,PLAYSTATION NETWORK GIFT CARDS ürünleri hakkında nasıl kullanılır nasıl üyelik açılır ayrı ayrı resimli ve açıklamalı makaleler yazılmalıdır. Her bir ürün makalesinde en ucuza 'dan alınabileceği mutlaka eklenmelidir.

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Ulusal bir peynir markası için peynirli yemek tarifleri yazacak bir arkadaş arıyoruz. Her bir yazı ortalama 300 kelime ve SEO uyumlu olmalı. Makale başına 10 $ ödeme yapılacaktır ve haftada 3-5 makale yazılmasını bekliyoruz.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Metin yazari ariyorum, deneyimli , yaratici. Cv sini bana Mail ile gonderebilecek ve referans saglayabilecekler basvursun lutfen. Ciddi anlamda Metin yazarina ihtiyacimiz var. 230 kelimelik kisa yazi. Iki tarafta memnun kalirsa, daha yapilacak baska dosyalarda var. Yeni kurulmakta olan bir kurum icin.. Eğer, kendinizi kanitladiginiz projelere imza attıysanız , sizinle çalışmak isteriz..

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  konuşarak ve yazarak İngilizce'mi geliştirmek istiyorum

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Uygulamamızda kullandığımız webView'deki tüm sorguları değiştirebilmek veya istediğimizi devre dışı bırakabilmek istiyoruz. User-agent i değiştirebildik, ancak mesela x-requested-with konusunda sıkıntımız var. Standart Android webView yerine AdvancedWebView de denememize rağmen istediğimizi yapamadık. Şimdilik sadece tüm GET sogrularında shouldInterceptRequest sayesinde değiştirebiliyoruz, Ancak POST sorgularında bunu yapamadık. Yani diğer değişle, sorgudaki veriyi öğrenmek ve değiştirebilmek istiyoruz. Daha farklı bir anlatımla şöyle, webView kullanan bir uygulamamız var. Bu uygulamadan açılan web sitesindeki kayıt linkine, uygulamamıza ait x-requested-with gibi bazı bilgileri göndermememiz gerekiyor. Bu konuda yardımcı olabilec...

  €151 (Avg Bid)
  €151 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Gittigidiyor sitesindeki mağazam için bir api yazdırmak istiyorum, 1. Gelen siparişin adres bilgilerini mail olarak gönderecek. 2. Gelen siparişin adres bilgilerini otomatik olarak yazıcıdan çıktı alacak. 3. Gelen siparişin kullanıcısına gg üzerinden önceden belirlenmiş mesaj gönderecek. 4. Kullanıcı şifre değişikliğinde api de manuel olarak şifre değiştirilebilecek. Detaylar :

  €178 (Avg Bid)
  €178 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Amerikadaki leadlerimi arayacak bir home agent bulmak istiyorum.

  €209 (Avg Bid)
  €209 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I want to improve an existing website theme by adding some features. The theme link is this: I want to add a review system to this theme. The review system should be connected with agent profiles and it should be filterable like those in the following websites : It may be a plugin which may be added to existing theme. It is preferable if the rating system can be also used for the properties too.

  €428 (Avg Bid)
  €428 Ortalama Teklif
  13 teklifler
  WRITING TASK 1 Bitti left

  I NEED THIS WRITING IN AN HOUR TIME AROUND 1000 WORDS, CELEBRATY SHOULD BE sir alan SUGAR

  €43 (Avg Bid)
  €43 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Turkish is my native language. I also worked at my own local radio station for years. I lived in US, NY for 11 years. I have been a blogger for 8 years. Active blogger, writer, reviewer. Also completed a certificate program about medical billing in Colorado, US. Turkish article writing, editing, translations Turkish to English and English to Turkish. I'd love to work on these projects or similiar ones. Türkçe benim ana dilim. Yillarca kendim baslattigim lokal radyo istasyonunda da profesyonel konuşmacı olarak görev aldım. Amerika, New York'da 11 yıl kaldım. 8 yıldır blogumda yazıyor ve ürün tanıtımları da yapıyorum Colorado'da medikal faturalandırma üzerine bir sertifika prog...

  €66 (Avg Bid)
  €66 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, şirketimiz elastix programı kullanıyor. Bunun için özel bir modül hazırlatmak istiyoruz. Gelen, giden çağrıları kontrol edebileceğimiz, dinleme ve konferans yapabileceğimiz gelen, giden çağrıları kaçan çağrıları görebileceğimiz ayrıca çağrı, agent raporlamasını basit bir arayüz ile alabileceğim bir modül arıyorum. Konu hakkında görüşmek isterim. Tel :[The administrator removed this message for containing contact details which breaches our Terms and Conditions - Section 13:Communication With Other Users.]

  €524 (Avg Bid)
  €524 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Anadilim Türkçe olup İngilizcem oldukça iyi derecede. Kısa/uzun vadeli çalışmalarda İngilizce / Türkçe makale yazımı, editörlüğü ve bu iki dil arasında İngi...Kısa/uzun vadeli çalışmalarda İngilizce / Türkçe makale yazımı, editörlüğü ve bu iki dil arasında İngilizce-Türkçe / Türkçe-İngilizce çeviri yapabilirim. Bu ve buna benzer projelerde temiz çalışma-temiz ödeme şartlarıyla güvenilir iş yapmak istiyorum. My English is pretty good while My native language is Turkish. For Short/long options I can do English / Turkish article writing, editing and translation of one of these languages into another Turkish-English / English-Turkish. ...

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  DOKTORA TEZİ: Gürcistan'da Yabancılara Türkçe Öğretiminde Program Geliştirme - İhtiyaç Aşaması

  €356 (Avg Bid)
  €356 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  writing/creating/researching five articles for my blog on house party ideas? 400-500 words each. Each article describes and give information/guide on one idea. It has to be informal and fun, and encouraging with some author's opinion(light fun opinion) so people would want to respond/leave comments. You will need to perform some research for fun/unusual/extiting ideas. Please do not use very first borring google page for your researches, no rewriting. Could you use your life experience or something similar? I think you'll like it :) I will have more orders in the future, around 50-100 articles. Best regards.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  coppy writting 6 gün left

  I am looking for a freelance copywriter who can create professional website copy for my project. The ideal candidate should have experience in writing formal and professional content. Requirements: - Ability to create engaging and informative website copy - Strong command of written English - Experience in writing for various industries and target audiences The project will require creating 1-3 pages or sections of copy. The copy should be tailored to the specific tone and style I have in mind, which is formal and professional. Skills and Experience: - Proven experience in writing website copy - Understanding of SEO best practices - Ability to research and understand the target audience - Excellent attention to detail and ...

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  My company is looking for a talented writer experienced in creating persuasive and informative content for a B2B SAAS website. Our target audience consists of US enterprise e-commerce companies, so we need someone who can write professionally and formally. We have some existing content that needs to be rewritten, as well as projects that require starting from scratch. We need a copywriter with the ability to master all aspects of website content writing - from creative, persuasive web copy to technical product descriptions and beyond. If you are an experienced copywriter with an impressive portfolio of work, I invite you to join our project. We are looking for someone who understands the target audience's needs ...

  €170 (Avg Bid)
  €170 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  copy writing 6 gün left

  I am looking for a talented copywriter to assist me with my project. The ideal candidate should have experience in website copy, advertisement copy, and email copy. Additionally, attention to detail and the ability to write compelling and persuasive copy is crucial. Specific information or details that should be included in the copy will be provided upon hiring. However, I am open to suggestions and recommendations from the copywriter. Since there is no time limit for the project, the copywriter can work at their own pace. However, I would appreciate regular updates on the progress. Overall, I am seeking a copywriter who can deliver high-quality and engaging copy that effectively communicates my message to the target audience.

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Long Term Copywriter for Daily Advertising Copy - I am seeking a skilled copywriter to produce daily advertising copy for my various projects. - The copywriting work will not be focused on a specific industry or product, allowing for creative freedom and versatility. - Ideal candidate will have experience in writing persuasive and engaging advertising copy. - Must be able to consistently produce high-quality copy on a daily basis. - Attention to detail and ability to meet deadlines are essential skills for this job. - This is a long-term position with the potential for ongoing work.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  We need 20 articles for our travel blog. The content of the article must be of a high quality, the average lengths can be between 1400 and 1500 words. At least three picture in the article, or 2 picture and 1 YouTube video. We will select 20 holiday locations in Europe and write the article on it. The purpose of the writing article is organic positioning on search engine, so the writing needs also to be SEO oriented. The articles will be written in English.

  €118 (Avg Bid)
  €118 Ortalama Teklif
  68 teklifler
  vinuth hesara 6 gün left

  Welcome to my project! My name is Vinuth Hesara and I'm looking for someone to create content for my project on a weekly basis. I need somebody who can write articles, website content, and social media posts that will engage and interest my readers. All pieces should be between 500 and 1,000 words. I'm looking for someone who can provide me with content on a regular basis so the articles will be a consistent quality of work. The content should meet the needs of my target audience and reflect my own ideals as well. Ideally, you should have experience in writing in various formats and styles, as well as expertise in digital marketing and social media. You'll also need to have excellent grammar and proofre...

  €361 (Avg Bid)
  €361 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  I am looking for a freelancer to help me with setting up and customizing VICIdial for my sales team. Here are the details of the project: Size of Sales Team: 10-20 members VICIdial Setup: I need the freelancer to set up VICIdial from scratch as it is not currently installed. Customization Requirements: The specific customization required for the VICIdial system is CRM Integration. Ideal Skills and Experience: - Experience in setting up VICIdial from scratch - Familiarity with CRM Integration and configuring VICIdial to integrate with a CRM system - Knowledge of call center operations and sales processes If you have the necessary skills and experience in VICIdial setup and customization, especially in CRM Integration, please su...

  €827 (Avg Bid)
  €827 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  We require a Youtube expert editor to edit our content & channel. We are a UK based estate agent and have regular property & advice videos., we need these to be edited in Canva, have great thumbnails, video entrances, video exits, watermarks. For the video, we need to arrange relevant playlists, and end screens and call cards in the videos and potentially also add soft music. We also need somebody who can edit this into multi-format, suitable for Linked In. Facebook Reels, Tik Tok with ease. We also need somebody to create Banners and Thumbnails for all relevant social media pages, social media groups, the channels etc

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  29 teklifler

  I am looking for a writer who can provide a technical article on investment strategies in the Indian share market. The article should be more than 2000 words in length. Skills and Experience: - Strong knowledge and understanding of the Indian share market and investment strategies - Excellent writing skills with the ability to explain complex concepts in a technical manner - Experience in writing articles on finance, specifically on investment strategies in the stock market - Attention to detail and ability to conduct thorough research to provide accurate and up-to-date information Deliverables: - A well-researched and informative article on investment strategies in the Indian share market - The article should be written in a...

  €197 (Avg Bid)
  €197 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  I am looking for a freelancer who can write a literature review with policy recommendations in the field of social psychology. The specific focus of the literature review will be on social psychology theories and their policy implications on social behavior. Ideal Skills and Experience: - Strong background in social psychology and familiarity with relevant theories and research methods - Excellent research and writing skills - Ability to synthesize and analyze academic literature - Experience in policy analysis and development - Familiarity with the target audience of academic scholars The target audience for this literature review is academic scholars, so the writing style should be academic and scholarly. The literature review should be...

  €59 (Avg Bid)
  €59 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  I Need Someone Who is An Amazing Lyricist to Take a Couple Weeks out of Their time To Teach Me How to Write an Amazing Lyrical Rap song. Someone Who Can Help me get to The Levels with Eminem and Jay-Z and Nas. Someone Who is Willing to Take the Time and Effort to Help Me Juristically Improve My Lyricism. If You Are a Great Lyricist, send me a Proposal and I'll Get Back with You ASAP

  €102 (Avg Bid)
  €102 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Writing the master thesis by following the provided guidelines, questions and specifications.

  €112 (Avg Bid)
  €112 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  My family and I are in desperate need of help. We've found ourselves in a real tough spot and don't know where to turn. We are in a situation that requires us to seek out financial assistance or face bankruptcy. Unfortunately, I can't work, as I have had to endure medical problems that all stem from medical negligence. To make matters worse, we have already sold whatever we could to try and stay afloat. That's why I'm turning to a GoFundMe story: to try and raise the funds we need to prevent bankruptcy. I have specific details and events that I would like to include when writing my GoFundMe story. It is important to me that the tone of the story be emotional and heart-wrenching. After all...

  €175 - €526
  Acil Mühürlü
  €175 - €526
  17 teklifler

  Project Title: Academic Content Writing I am seeking a skilled freelancer to assist me in creating academic content for my project. The ideal candidate will have experience in writing academic articles and essays with a word count of more than 100 words. Subject Matter: - The content will focus on academic topics and subjects. Skills and Experience: - Strong academic writing skills - Ability to conduct thorough research and gather relevant information - Familiarity with different citation styles (APA, MLA, etc.) - Excellent command of the English language and grammar - Attention to detail and ability to meet deadlines Specific Requirements: - There are no specific formatting or style requirements for the content. I trust t...

  €302 (Avg Bid)
  €302 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  ...- Focus on Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, and TikTok Existing Social Media Accounts: - Yes, we have existing social media accounts for our business Primary Goal of the Campaign: - The primary goal of the social media marketing campaign is to create brand awareness Ideal Skills and Experience: - Experience in managing social media accounts on Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, and TikTok - Proven track record in creating brand awareness through social media marketing - Ability to develop and implement effective social media strategies - Strong knowledge of social media analytics and insights - Excellent communication and writing skills for creating engaging social media content - Familiarity with the target audience and the ability to tailor content to...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler
  Thesis help 6 gün left

  I am looking for assistance with my master's thesis in the field of clinical psychology. Skills and experience required: - Strong background in scientific research and writing - Proficiency in conducting thorough research and analysis - Ability to write clear, concise, and well-structured thesis - Familiarity with scientific terminology and methodology The project involves: - Conducting research on the topic of illness related intrusive thoughts and images in health anxiety - Reviewing the thesis, including introduction, literature review, methodology, results, and conclusion - Writing an extra 1000 words to complete the thesis. Expecting high quality work. If you have experience in scientific research and writing, and can help with both the ...

  €118 (Avg Bid)
  €118 Ortalama Teklif
  48 teklifler

  Android Studio application, language needed is Kotlin 1. Requirements You are requested to design and implement LingoSnacks to aid language learning for both the teachers and learners. Each team should select to work either on the Learning Package Editor App to be used by the teachers to create learning packages or the LingoSnacks App to be used by the students for game- like learning activities. • Learning Package Editor App should allow teacher to provide a list of words and associated word definitions and sentence examples. Words and/or sentences in the package can have associated photos, videos, or web links. • LingoSnacks App should allow the learner to list / search the available learning packages and get the desired one from an online repository. Then ...

  €342 (Avg Bid)
  €342 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I'm looking for a talented freelancer to develop a Multi Agent System for Flood Prediction using MESA Python. The system should be capable of providing high accuracy (above 90%) prediction results. I will provide the specific design requirements to create a reliable and efficient Flood Prediction system. The project must be completed in more than two weeks. If you have the necessary skills and can deliver quality results within the required timeframe, please apply for this job.

  €470 (Avg Bid)
  €470 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  I am looking for an expert developer who can assist me with the configuration of Five9 and the agent scripting. Specifically, I need help with the agent scripting aspect of Five9. Skills and experience required: - Expertise in Five9 configuration - Proficiency in agent scripting - Familiarity with IVR setup and call routing is a plus Project requirements: In Predictive Dialing Mode and All in one campaign Once a client pickups up.. We will provide a ranked list of agents per client, in other words each client has a different priority list of agents. This needs to be stored and accessible. If there are 1 M clients there will be 1 M ranked agents. When a client pickup up, Five9 needs to select the be...

  €36 / hr (Avg Bid)
  €36 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler
  Anshika chouhan 6 gün left

  I am looking for a content writer who can help me with my project. The ideal candidate should have experience in writing blog posts, product descriptions, and press releases. For the press releases, I have a general idea but I need assistance in finalizing the topic or event. I am open to recommendations from the writer. I will need more than 5 press releases for this project. Overall, I am looking for a skilled content writer who can deliver high-quality and engaging content for my project.

  €69 (Avg Bid)
  €69 Ortalama Teklif
  31 teklifler