I need a designer for my app işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  277,603 i need a designer for my app iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] Bu tarz animasyonlar yapabilen bir tasarımcı araştırıyorum. Sık sık internet siteleri yapmaktayım, devamlı olarak güvenilir birisi varsa, çalışmak isterim.

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  İllustrator Photoshop kullanabilen oyunlarımız için poster calışmaları game character background calısmaları yapılacaktır.

  €104 (Avg Bid)
  €104 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Merhabalar, clo veya m designer kullanarak bazı çalışmalar yapmak istiyordum. Bu konuda tecrübeniz olduğunu görüyorum. Animasyon konusunda bir tecrübeniz var mıdır?

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler
  LOGO DESİGNER Bitti left

  Profesyonel logo yapılı [URL'yi görüntülemek için giriş yapın]ıcılığıma güveniyorum.Öğrenciyim paramı bu şekilde çıkartıyorum.İki tarafında memnun kalacağından [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] BEN YAPIYORUM

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  24 teklifler
  Logo designer Bitti left

  Tablette logo yapılır düşük maliyete logo yapılır

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Modayi hizli takip eden bir markanin logosunun olusturulmasi icin orta dereceli, yaratici bir designer arayisimiz olmaktadir.

  €41 (Avg Bid)
  €41 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Merhaba! Motion Graphic Designer aranıyor After Effect and Adobe Premier kullanmayı bilen ve montaj yapabilen bir kişi lazım, ingilizce bilmeniz çok büyük bir artı olacak ÖNEMLİ NOT: Sadece aşağıdaki ülkelerden freelancerler aranıyor (NATO üyeleri) ALMANYA (1955) AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ (1949) ARNAVUTLUK (2009) BELÇİKA (1949) BİRLEȘİK KRALLIK (1949) BUL...

  €828 (Avg Bid)
  €828 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I need QT UI DESIGNER. Qt ile masaüstü ortamında geliştirdiğimiz projemize tercihen Qt ile daha önce proje yapmış, Qml veya başka şekilde güzel modern arayüz tasarlayabilecek Tasarımcı aranıyor. Projemiz Oyun Menüsü, eke bir tane görsel ekliyorum bunu Qt ye aktarabilecek ve tasarımı değiştiricek modern bir tasarım yapacak kişi aranıyor. Teşekkürler.

  €218 (Avg Bid)
  €218 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Bizimle proje bazlı (İstanbul Moda Konferansı için) çalışacak bir Freelance Motion Graphic Designer aramaktayız. En kısa zamanda bizimle çalışmaya başlaması tercihimiz. Konferans için hareketli görseller ve videolar hazırlayacak, Kreatif, Deadline konusunda titiz ve sadık, Adobe After Effects, Illustrator, Premiere programlarına hakim, Portfolyo sunabilecek, M...

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Telemedicine company for hospitals

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  55 teklifler

  Merhaba , Open Source web yazılımı olan bir içerik yönetim sistemini aşağıda linki paylaşmış olduğum template uyarlanmasını istiyorum. [URL'yi görüntülemek için giriş yapın]

  €480 (Avg Bid)
  €480 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Looking for android memory game designer - Hafiza geliştirici basit grafikli ve basit arayüzlü android oyun tasarlayacak yetenekli bir arkadaş arıyoruz.

  €1254 (Avg Bid)
  €1254 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Original custom web interface designers are required to run our office projects.

  €153 (Avg Bid)
  €153 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba Zach the Designer, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €206 (Avg Bid)
  €206 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Fuarcılık firması adına stant tasarımları yapabilecek designer arkadaşlar ile freelancerolarak çalışmak istiyoruz.

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I need a logo designed. Küçük logo tasarımları için en iyisi

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  24 teklifler
  Logo designer Bitti left

  Bir logo tasarlayın Basit logo tasarımları için en iyisi

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  html5 node js kullanarak yapılan okey oyunun css deyişicek jslerde düzenleme yapılıcak

  €507 (Avg Bid)
  €507 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Merhabalar. diyet ve pilates alanında hizmet veren merkezimize yeni bir logo tasarımı aramaktayız. İlgilenen arkadaşlar tasarımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyoruz. Markamız "İstanbul pilates"

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  We need a graphic designer for our game ; [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] Oyunumuzun geliştirilmesinde görev alıcak bir grafik tasarımcıya ihtiyacımız mevcuttur. Türkçe bilmeniz tercih sebebidir.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Bebek triko örme modellerinin dosyalarının oluşturulması. Dikim, kumaş detaylarının belirtilmesi

  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Kısa bir çocuk hikayesini 3-5 dakikalık animasyon film haline getirecek tasarımcı arıyorum. Karakterleri ve hikayeyi ben sağlayacağım. Ne yazık ki kısıtlı bir bütçem var. Lütfen eklediğim üç karakteri anime ederek bir ön çalışma paylaşın ve teklifinizi sunun. I am looking for a designer to make an animation film around 3-5 minutes. I will provide ...

  €1063 (Avg Bid)
  €1063 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  loga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılırloga yapımı yapılır

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler
  web designer Bitti left

  Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçları kullanarak oluşturulan parçalar web sayfalarını, aynı sistem altındaki bütün web sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan bütün de internet sitesini oluşturur.

  €124 (Avg Bid)
  €124 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Flaşsız tasarım aracı   Hiçbir aylık ücret, tam entegre   Magento'nun sürümü uyumlu   Yönetici her ürün özel seçeneği için fiyat ayarlayabilirsiniz   Yönetici kütüphanenin sanat oluşturabilirsiniz   Müşteri metin eklemek ve dönüştürebilir   Ajax / HTML5 / CSS3 Bo...

  €25 - €206
  €25 - €206
  0 teklifler

  Yeni bir konsept için yaratıclığına güvenen freelance designer arıyoruz. tam bir kolleksiyon oluşturabilecek, kumaşı iyi bilen ve gerekirse üretimi de takip edebilecek.

  €2733 (Avg Bid)
  €2733 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  İstanbul merkezli VC desteğiyle kurulacak mobil aplikasyon projesi için İstanbul'da ikamet eden, designer ekibiyle ortak ve sorunsuz çalışabilecek iOS developer aranıyor.

  €1043 (Avg Bid)
  €1043 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  web designer 6 gün left

  I need a website designer and highly trained and fast web builders.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I’m looking for a talented designer, illustrator that can recreate a few justice league characters in the same style as the characters in these pics attached. Both characters and background.

  €78 (Avg Bid)
  €78 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Need experienced graphics designer for this project.

  €423 (Avg Bid)
  €423 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  I need a web designer - need to be responsible | deliver their best with respect to users perspective | communication skills | pro active | great experience with small tasks I will provide. For the long term. no agencies please only independent freelancers who are passionate.

  €90 (Avg Bid)
  €90 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Photo Grapher Designer "This is a feature rich theme with an impressive design. There are homepage variations to choose from, video support and an interesting portfolio section with horizontal scrolling. The theme will definitely accommodate most of the requirements a photographer might have for their site and what's more does not look like a cookie cutter theme In any way.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  looking for a designer who can draw a minimalist faceless cartoon from an image of one person. I want it to resemble the person as closely as possible like hairstyle, beard, mustache, etc but without eyes, nose and mouth, and eyebrows. I have attached reference images to follow from. keep the colors of the uniform same only showing the number. don't show the name, logo, sponsorship names on t...

  €25 (Avg Bid)
  €25
  5 girdi

  Looking for experienced Neomorphism web designer for elearning startup. Only experienced Neomorphism web designer connect with me on whatsapp on +918108000821.

  €17 - €140
  €17 - €140
  0 teklifler

  hi i need a designer who make overlays for live streaming i need psds and hot copies

  €49 (Avg Bid)
  €49 Ortalama Teklif
  40 teklifler

  We are looking for an interior designer to create a design project. It is necessary to create and render a design according to customer requirements

  €366 (Avg Bid)
  €366 Ortalama Teklif
  54 teklifler

  I really need a good website designer who can finish the work before the deadline

  €489 (Avg Bid)
  €489 Ortalama Teklif
  58 teklifler

  We are an all star football game and I need an email announcement created for our sponsors that announces we are back after being shut down for Covid. Something with We're Back!! Use the event logo, pictures, date, time, location and quotes from current players that were selected. Scrollable email newsletter. Simple one.

  €47 (Avg Bid)
  €47 Ortalama Teklif
  15 teklifler
  I need a logo designer 6 gün left
  ONAYLI

  Need a creative logo and brochure designer.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  32 teklifler
  Graphic Designer 6 gün left

  Ich brauche einen Rabattcode/Flyer als Beilage im Postkarten oder Visitenkartenformat für ein Trainingsunternehmen im Onlinesektor. German language is a MUST

  €47 (Avg Bid)
  €47 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I looking for UI/UX Designer /illustrator to build Startup Corporate Website design for MVP launching

  €125 (Avg Bid)
  €125 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  I need an Android app. I already have a design for it, I just need it to be built.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Hello all How are you? I need graphic designer for my project. You should have a good experience on it. I will tell you the idea. Regards.

  €249 (Avg Bid)
  €249 Ortalama Teklif
  60 teklifler

  Hi, I am looking for top class modeler to work with me on an ongoing basis. I will provide images of furniture with dimensions. I will need you to model them, UVW map them and texture them. I have uploaded an example of a sofa with dimensions

  €147 (Avg Bid)
  €147 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  I'm looking for a web or graphic designer and developer for website products development and maintenance. I prefer new freelancers. Thank you. Zhang

  €104 (Avg Bid)
  €104 Ortalama Teklif
  26 teklifler
  €16 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Our business is launching adult incontinence products. The first one will be a diaper. Leading brands include Tena, Always, etc. I am looking to get packaging designed for the diaper. I want to have a generic theme that I can then tweak a little as our product range grows. I'd like to differentiate products using colours e.g. light incontinence would be blue, heavy would be dark blue or black...

  €90 (Avg Bid)
  €90 Ortalama Teklif
  54 teklifler
  Logo Designer 6 gün left
  ONAYLI

  Design a royal yet modern logo. 10$

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  52 teklifler

  Se solicita Ingeniero eléctrico o electrónico, matricula profesional vigente, minimo 2 certificaciones de proyectos de datacenter y certificacion Acreditación ATD (Accredited Tier Designer) del Uptime Institute y diploma DCDA (Data Center Design Awareness). Inicialmente solicitamos ayuda con hoja de vida y autorización de presentar su perfil al cliente final. Una vez a...

  €25 - €206
  Yerel
  €25 - €206
  0 teklifler
  Graphic Designer 6 gün left

  Needed Graphic Designers to create posters, logos, pamphlets, e-brochures, etc. Further information will be shared after the selection process.

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  20 teklifler