I need a logo for my wordpress page işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  238,656 i need a logo for my wordpress page iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba mevcut web sayfamı responsive yapmak istiyorum örnek için ulaşın lütfen

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  30 teklifler

  Merhaba First Page SEO, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba First Page SEO, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Web sitemin hızını arttırmak istiyorum. Litecache alt yapısı var cdn kuruldu fakat hala yavaş. Sitenin şeklini bozmadan optimizasyon yapılmasınj istiyoruz.

  €40 (Avg Bid)
  €40 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Tek bir ürünün satışını yapmak amacıyla görsel, içerik ve tasarımda profesyonelce çalışma yapacak, kredi kartı, kapıda nakit ve kapıda kredi kartı ödeme seçenekleri sunacak, kargo takibi yapılacak, hakkımızda sekmesi ayrı v...ödeme seçenekleri sunacak, kargo takibi yapılacak, hakkımızda sekmesi ayrı veya aynı sayfa içerisinde olacak, hızlı çalışan, facebook ve google reklamlarıyla desteklenerek satış odaklı bir web sayfası yaptırmak istiyoruz. İmalatını yaptığımız bir çok ürün içerisinden 1 adet ürünle başlayacak olup, projenin satışa dönüşmesi sonucunda diğer ürünler için de çalışma yapılacaktır. Satış odaklı Landing Page yapmış, referansları ...

  €203 (Avg Bid)
  €203 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  İçeriği dinamik olarak doldurulacak. Header ve Footer olan. İçerik sayfalarında div, p, span, bar ,pie chart olan. div ya da p yarım kaldığında diğer sayfaya o bölümü kesmeden otomatik olarak geçiren, tarayıcı bağımsız printable bir html + css sayfası ihtiyacımız var. Javascript, bootstrap vb. kullanılabilir. Header and footer yazdırıldığında her sayfada olacak. Görsel de farketmez.

  €180 (Avg Bid)
  €180 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  ...2-)Teklifinizle birlikte referanslarınızı ve proje hakkındaki yorumlarınızı da belirtirseniz bizler için karar verme konusunda bir artı oluşturacaktır. 3-)Verilen Dosyanın son sayfasında proje şartları belirtilmektedir. Teklif vermeden önce şartları inceleyiniz ve şartları yerine getirebilecekseniz eğer teklifte bulununuz lütfen. 4-) Worpress vb... bir çalışma istemiyoruz Yapılacak olan Landing Page özel kodlama ile tamamlanmalıdır. 5-) Bütçemiz ilanla birlikte belirtilmiştir. Lütfen eğer belirtilen ücret dahilinde çalışamayacağınızı düşünüyorsanız teklifte bulunmayınız! 6-) Projenin tüm aşamalarını tek bir freelancer ile tamamlamak istiyoruz Frontend - Backend - Seo. Ve projenin tüm aşamalarını e...

  €129 (Avg Bid)
  €129 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  ...2-)Teklifinizle birlikte referanslarınızı ve proje hakkındaki yorumlarınızı da belirtirseniz bizler için karar verme konusunda bir artı oluşturacaktır. 3-)Verilen Dosyanın son sayfasında proje şartları belirtilmektedir. Teklif vermeden önce şartları inceleyiniz ve şartları yerine getirebilecekseniz teklif de bulununuz. 4-) Worpress vb... ile bu çalışmanın yapılmasını istemiyoruz. Yapılacak olan Landing Page; c+, Html5, Css6 veya python kullanılarak yapılmalı. 5-) Bütçemiz ilanla birlikte belirtilmiştir. Lütfen belirtilen bütçe aralığında teklif veriniz! 6-) Projenin tüm aşamalarını tek bir freelancer ile tamamlamak istiyoruz (Frontend - Backend - Seo). Ve projenin tüm aşamalarını yapabilecekseniz teklif de bulununuz....

  €162 (Avg Bid)
  €162 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Türkçeden Rusçaya 1 A4 sayfası kadar çeviri yapılacak, Türkçesinin altına Rusça ( kril ) kırmızı yazılacak, ( Latin ) yeşille yazılacak, word dosyasında teslim edilecek ve ödemesi bu siteden yapılacaktır..

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I want 8 form. 1 User registration, 2 user login, 3 profile editing, 4 messaging between users, 5 send notification to the user, 6 car rental registration form and registration, 7 rental car, search, 8 make comments for the rental car, and the stars.

  €43 (Avg Bid)
  €43 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  sağlık turizmi (saç ekimi,dental,estetik) ile ilgili websitesi medyada reklam verip etkili verim almak,türkçe,ingilizce,almanca,rusça dillerde

  €157 (Avg Bid)
  €157 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Vue JS ile gelistiriyor oldugumuz projemizin Turkiye ekibine destek olarak yazilim gelistiricilerimizle uyum icerisinde calisabilecek freelance yazilimci aramaktayiz.

  €528 (Avg Bid)
  €528 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  villa kiralama sitesi

  €188 (Avg Bid)
  €188 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Bir web sayfasındaki datanın parse edilip lokal bilgisayardaki mongodbye yazılması işi.

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  HELLO WHO DO ? MY FACEBOOK PAGE VERİFİED ?

  €28 - €236
  €28 - €236
  0 teklifler

  PHP Dynamic Web page Creation.....

  €315 (Avg Bid)
  €315 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  için skin page tasarımı. Magento alt yapısı kullandığımız site için yarım sayfa ana sayfa arka plan tasarımı. Örn. Sloganın tasarlanan görselin uygun yerine eklenmesi Kullanılacak alan Detaylar için iletişime geçebilirsiniz

  €417 (Avg Bid)
  €417 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  YOU CAN USE A SIMILAR WEBSITE THAT YOU MADE IN THE PAST TO SAVE TIME! EXAMPLE

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  YOU CAN USE A SIMILAR WEBSITE THAT YOU MADE IN THE PAST TO SAVE TIME! EXAMPLE

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  28 teklifler

  Facebook Sayfa Kasma,Facebook Sayfa Beğendirme,Oto Sayfa Beğendirme,Admin Panelli ve Kullanıcılarına Duvarına ve Kullanıcıların Arkadaşlarının Duvarına İstediğim Zaman İstediğim Link resim reklam vs.... Atabileyim..Ayrıca Sayfanın Günlük 1000-5000 Beğeni Almasını İstiyorum...Bu Yazılım Bana Özel Olmalı..Bunun İçin Sizden Teklif Bekliyorum...Ayrıca Bu Yazılımı Ticarete Dökeceğimi Belirtmek İstiyorum...Örneğin Müşteri Gelip Bpana Diyecekki,Sayfamı Büyüt,Yada Şu Reklamımı Paylaş vs...

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Önceki projemizle ilgili devam eden işlerim var 'LANDING PAGE-PSD TO HTML'

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  meraba ferhat bey sizin mesajını gordüm yardım için konuşalım hemen mesaj gonderin hemde baslıyalım

  €974 (Avg Bid)
  €974 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  We need a person who can create account for our company in Linkedin and manage page by creating 2 post every week

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I need a responsive HTML / CSS /JS page built that has features such as carousels, parallax effects, custom font, text animations and transition animations. It is a one-page build. I will require all the folders and the files to upload the HTML into an existing website. Once I have the path where the css/folders will be hosted, I will supply the link to be updated in the HTML. Turnaround needed: Tuesday July 5.

  €91 (Avg Bid)
  €91 Ortalama Teklif
  47 teklifler
  Redesign a One Page Form 6 gün left
  ONAYLI

  Looking to redesign this form using the one attached. Basically, the same data needs to be retrieved and potentially will be done with DocuSign. Message me privately for another example. Letterhead template included.

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  Buenas, necesito hacer una landing page eficiente para optimizar el proceso de venta de un servicio de asesorias online. Estoy buscando un diseñador web que le interese hacerla a cambio de publicidad en mi cuenta de instagram. Tengo una pagina de instagram con 673mil seguidores y las historias las ven aproximadamente hasta 150mil personas. Ademas de eso, segurmaente consiga trabajo con mas colegas del sector fitness.

  €160 (Avg Bid)
  €160 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Hi First Page SEO, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need frontend developer for my page. But i don't have design, only idea. So you have to understand me with little words and make one i want. It is related blockchain, so blockchain knowledge is plus. Please share live url you have done.

  €429 (Avg Bid)
  €429 Ortalama Teklif
  69 teklifler

  Hi I have ruby API which has a list of jobs and I want to display the list on my WordPress page and also want to create a search for that job listing.

  €161 (Avg Bid)
  €161 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  I have a bunch of work I need help with but the most urgent is my admin page wont load on one of my sites. looking for a long term partner.

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  Here are the details of the project. Existing React + Flask application - Make call to a rest api in async/await style - Make application to be startable on a Linux OS via bash script ( I can help, but I don't know how to do the "webpack" stuff) - You will work with code from an existing Flask + React Single Page Application so you won't be working from scratch. There is a backend API that intelligently indexes a pdf. The backend API returns an index that is consumed by the frontend to provide an enhanced user experience reading the pdf. The api call to create the index takes minutes to perform. Therefore we need async/await style api call. Please see the attached to get an idea of what the user experience ...

  €204 (Avg Bid)
  €204 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  Can discuss any details over chat.

  €24 / hr (Avg Bid)
  €24 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I am looking for someone who can create one landing page in HTML for me, Design is simple, and I have design structure ready with me as well all I need someone who can modify the same and make it better and more attractive by using their own creativity. Landing page work will be in my sublink which i will provide. I will page 700 Rs for the Landing page. bid only if u can make in this price else don't bid. start your bid with "Agree 700 and I can build landing page in HTML in one day" without this I won't consider your bid

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  20 teklifler

  I’m looking for someone to write an enticing synopsis of my business and territory for potential buyers.

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  63 teklifler

  Debug woocommerce page issue + change link

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  We are a medical supplies company and need a landing page where patients can go and place a requests for a handful of products we are shipping direct to them. We need this page to be HIPAA compliant with the appropriate encryption that adheres to the HIPAA laws in the United States.

  €558 (Avg Bid)
  Acil Gizlilik Anlaşması
  €558 Ortalama Teklif
  85 teklifler

  I have a front-end project using angular and I only need to format the print page so that the document is printed on one A4 page, The page contains charts and some writing, and every time you press the print button, the size varies according to the screen size, and also the content is not visible on one page. Attached image to illustrate the problem

  €72 (Avg Bid)
  €72 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Simple project convert current website in work into bootstrap. visit for page to be converted - no modification into - all mods will be in a separate css to overrides the bootstrap file. this project is not complete. if we find good candidate might e chosen to finish the rest of the website

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  Javascript treegrid library adding to current web page replacingi the current table

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  ONE PAGER WORDPRESS WEBSITE IT SHOULD BE TOTALLY EDITABLE USING THE BLOCKS IN DIVI ONLY ON DIVI

  €43 (Avg Bid)
  €43 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Planning and developing social media campaigns-LinkedIn /Facebook Crafting compelling content or getting it developed Posting content across social media accounts Engaging with customers on different channels Analyzing running campaigns Being on top of the latest social media trends

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  15 teklifler
  Trophy icon REMOVE CHECK LOGIN ADMIN PAGE 2 gün left

  I urgently need to remove the login check from a coupon script.

  €142 (Avg Bid)
  Garantili
  €142
  4 girdi

  Greetings Am lookgin for someone who can use photoshop and can make creative designs for may website and instagram account Share me ur portfolio so I can look @ ur previous work and designs

  €102 (Avg Bid)
  €102 Ortalama Teklif
  47 teklifler

  I want to hit some keywords in Spanish. Links must be live and from good websites

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  56 teklifler

  We require 2 proposed designs for 4 pages only from a larger website plan, for the re-design of the website of a funding organization focused on science and technology. We have a wireframe available for the pages but require a high fidelity design for the pages. A visual identity guide is available and must be followed. The two designs should include one proposal for a modern and elaborate design, while the other should remain attractive but more simplistic and minimalist. Each design should also include a desktop and mobile version. Source files should be delivered at the end of the project, we have no preference regarding tools used to create the designs. Designs should also be made in a way that ...

  €447 (Avg Bid)
  €447 Ortalama Teklif
  79 teklifler

  Build a single web page on wordpress (landing page for a campaign) - Header Bar (logo, about us etc.) - Hero image & Text - Plans with Features (Basic, Premium) + Buy Now Buttons | Link to payment gateway link - Detailed Features Section - Testimonials - FAQ Section - BUY NOW/Call to Action Section - Footer with Copyright and Privacy Policy, Terms of Use UX/UI guideline with colors and reference website will be provided. We have an existing Wordpress account. Note: this includes Graphic design and no PSD files will be provided from our end.

  €112 (Avg Bid)
  €112 Ortalama Teklif
  93 teklifler

  Hi, looking for some talented graphic designer who can provide me 1 banner for FB post daily. This project will be 30 days and i am not looking someone who can design in few hours 30 banners. I will pay 1.00$ for 1 FB banner (post). I am not looking someone in hurry and complete the task in one or two days. It is full 30 days or one month project. Telling you again --- 1 banner for FB post per day l provide you daily

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  43 teklifler

  I would like to hire someone to optimise my websites GT Metrix & Google Page speed score for both mobile & desktop. The website is www.weblu.co.uk.

  €132 (Avg Bid)
  €132 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Good day , Need a few pages redesigned however we will begin with 1 to test skills. Its for the landing page for the seller of a marketplace. I have attcahed the document.

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  66 teklifler