I need a powerpoint presentation made in brighton işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  148,398 i need a powerpoint presentation made in brighton iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  PowerPoint sunumunun doğru şekilde temizlenmesi ve biçimlendirilmesi gerekiyor

  €26 / hr (Avg Bid)
  €26 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  PowerPoint slaydı oluşturmak için yardıma ihtiyacım var. Çalışmanız için size dosyaları göndereceğim.

  €27 / hr (Avg Bid)
  €27 / hr Ortalama Teklif
  8 teklifler

  İstediğiniz konuyla ilgili dijital tasarım veyahut düzenleme yapılır.

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Our company operates in the field of dibek coffee. To offer our brand gourmet special dibek coffee in Turkey and the world market. For this, we are looking for an entrepreneurial teammate who will be able to sell on e-commerce platforms.

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Müzik ve eğlence sektöründeki bir uygulamanın yeni yatırımcılarla paylaşılmak üzere içerisinde birkaç animasyonun da olacağı bir 10-12 slayt arası powerpoint sunum.

  €180 (Avg Bid)
  €180 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Powerpointten sunum ve logo hazırlamak sesler ile sunumu desteklemek.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Toplamı 500 sayfa civarında olan birkaç Powerpoint sunumu Corel Draw formatına dönüştürülecek. Sayfaların sol kısmında index için yer açılıp index yapılacak. Bu index'e hyperlinkler verilecek ki PDF yaptığımızda tıklanınca ilgili sayfaya gitsin.

  €297 (Avg Bid)
  €297 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Merhabalar, Uluslararası Stratejiler üzerine Powerpoint Slide Hazırlatılacaktır. Çalışma Türkçe olarak hazırlanacaktır. Yapacak kişinin kaynakça hazırlayabilecek donanıma sahip olması gerekmektedir. En az 35 sayfalık bir slide olmalıdır.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  30 dakıkalık bır presentation, ingilizce olmak koşulu ile. basit ama içerikli bir anlatım olması lazım.

  €61 (Avg Bid)
  €61 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Hali hazırda elimizde bulunan pdf sunumun tasarımının güzelleştirilerek ve powerpoint animasyonlarla geliştirilerek, içeriği aynen kalacak şekilde ancak değiştirilebilir formatta powerpoint'e aktarılması.

  €41 (Avg Bid)
  €41 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Beraber karar verebileceğimiz bir konu üzerine finans/ekonomi alanında İngilizce research proposal yazılması. 2000-2500 kelime arası. Ayrıca 10 dakikalık powerpoint sunumunada ihtiyacım var research proposalı anlatan. Ayrıntıları daha sonra atacağım.

  €76 (Avg Bid)
  €76 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Dünya haritası üzerinde ülkeleri renklendirmek ve sunuma uygun hale getirmek.

  €347 (Avg Bid)
  €347 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  En kısa sürede siparişler hazır

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Yeni kurulan dış ticaret şirketimizin ithalat ve ihracat üzerine yapılan faaliyetlerini kurumsal bir şekil de yansıtacak müşteriyi cezbedecek şık bir sayfa tasarımı istiyoruz Our foreign trade company import and export activities of the corporate presentation and design, we need to attract customers

  €164 (Avg Bid)
  €164 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  bir ürünümüz var. ürünün satış/pazarlama amaçlı metinleri ve fotoğrafları ve videoları da hazır. Ancak powerpoint/ keynote sunumunda ve sosyal medya afişlerinde bazı etkileyici metinler hazırlanması gerekiyor. Beyazyakalıları etkileyecek, modern bir sunu olabilmesi, rahat ve güncel bir dil kullanılması. standart pazarlama sloganlarından farklı olmasını arzu ediyoruz. 2 Power Point sunusu metni (görselleri grafikerimiz çözüyor) 4 adet de sosyal medya paylaşımı metni

  €131 (Avg Bid)
  €131 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Konu uzmanlarından gelecek eğitim dokümanlarının (Word, powerpoint yazılar) articulate storyline programıyla öğretim materyali haline getirilmesi işini yaptırmak istiyorum. Elimde 150 ekranlık bir iş var. Uygun fiyat veren arkadaşlarla başka projelerde de çalışmayı planlıyoruz.

  €207 (Avg Bid)
  €207 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Konu uzmanlarından gelecek eğitim dokümanlarının (Word, powerpoint yazılar) articulate storyline programıyla öğretim materyali haline getirilmesi işini yaptırmak istiyorum. Elimde 150 ekranlık bir iş var. Uygun fiyat veren arkadaşlarla başka projelerde de çalışmayı planlıyoruz.

  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Butik bir tam hizmet ajansı olan firmamıza Marka/müşterinin pazarlama ihtiyaçlarını anlayarak, proaktif bir biçimde yürütebilecek sorumluluk sahibi takım arkadaşı arıyoruz. - Vizyon sahibi, çarpıcı ve farklılaşan fikirler geliştirmek konusunda kreatif ekiplerle birlikte çalışabilecek, - Sorumluluk alan, sonuç odaklı ve proaktif çalışan - Sunum yapma yeteneğine sahip, powerpoint ve keynotes gibi programları etkili kullanabilen - Sunum ve ikna kabiliyeti yüksek, çalışma arkadaşları arıyoruz. - Müşteri Portföyü olan ya da bu konuda kendine güvenen

  €516 (Avg Bid)
  €516 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Önbilgi, H.I.S. Türkiye diğer turizm acentalarına turizm ürünleri sunan (B2B) bir turizm şirketidir. 1980 yıllarının başında Tokyo'da kurulmuştur. Şu an için 180 şehirde faliyet göstermektedir. Şu an için beklentile...karşılayamayan bir sitemiz var. Şirketimizin web sitesini yenilemek ve sunumlarımızı şirketizin sitesine uyan bir şekilde hazırlamak istiyoruz. Site için : şirket kültürüne uyan ( renkler ve fontlar sağlanacaktır), özgün ve minimalist bir tasarım bekletimiz var. Hazır taslaklar üstünde çalışanlar lütfen başvurmasın. Sunum için: İnteraktif bir sunum hazırlanması gerekiyor. Bu prezzi veya powerpoint olabilir. Gerekli içerik için grafik, logo...

  €2331 (Avg Bid)
  €2331 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Çağrı merkezi satış yarışması düzenlemek istiyoruz. Powerpoint formantında içeriğimize uygun profesyonel bir destek almak ı aradığınızda paylaşabiliriz.

  €45 (Avg Bid)
  €45 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  NY'da duzenlenecek olan 23 Nisan gosterisi icin Power Point duzenlenmesi 23 Nisan gosterisi..........

  €47 (Avg Bid)
  €47 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Etkinlik alanının çizilmesi, (Hazır kütüphanedeki objelerin yerleştirilmesi) Roadshow araçları içinde değişikliklerin yapılması. Araç ve ekipman 3D çizimlerini biz sağlıyoruz. Yerleşim planınıda iki boyutlu çizip gönderiyoruz. Sadece objeleri istediğimiz yere, renkte yerleştirilmesini istiyoruz. Her teklifimizde bu çalışmayı yapıyoruz. (Sürekli bir iş) powerpoint sunumda kullanmak için istiyoruz.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Iki dakikadan az bir 2D animasyon. Detayli bilgi icin powerpoint dosyasini inceleyiniz.

  €969 (Avg Bid)
  €969 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Iki dakikadan az bir 2D animasyon. Detayli bilgi icin powerpoint dosyasini inceleyiniz.

  €554 (Avg Bid)
  €554 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Bir dakikadan az bir 2D animasyon. Detayli bilgi icin powerpoint dosyasini inceleyiniz.

  €959 (Avg Bid)
  €959 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Html 5 olarak tasarlanmış 360 derece ürün çekimlerini sergileyeceğimiz bir portfolio app istiyoruz. 360 derece ürün çekimleri html 5 koduyla yazılmıştır. Biz bu ürünleri seçtiğimizde her bir ürün için ayrı bir pencerenin açılacağı kısa bir portflio presentation app yaptıracağız. Html 5 ürün modüllerini biz hazır vereceğiz.

  €233 - €698
  €233 - €698
  0 teklifler

  Make Google Presentation, including analyze data , also input data using Google Spreadsheet

  €2 - €7 / hr
  €2 - €7 / hr
  0 teklifler

  ...are on the hunt for qualified leads from CEOs/Founders, HR, and Talent Acquisition professionals within the tech sector. In particular, we are looking to source contacts that meet the criteria associated with this specific industry. We hope to establish an extensive network of quality leads so that we can connect clients to the right professionals. To ensure the leads are able to meet the needs of our clients, we will verify information, credentials, and contacts before presenting them with the opportunity. Ultimately, our goal is to use our resources for successful placements. We are looking out for extremely dedicated person/agency with advance knowledge and experience in the HR and Recruitment area. He/She/Agency needs to works with us to generate leads from the busin...

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  PowerPoint Design 6 gün left
  ONAYLI

  Need to create PowerPoint related to handcrafts Deadline 24 hours Apply only if u can finish through the deadline.

  €103 (Avg Bid)
  €103 Ortalama Teklif
  66 teklifler
  Investor Deck Preparation 6 gün left
  ONAYLI

  Hi , We need to prepare iImpressive Investor Deck . Please apply only if you have prior experience and preparing these kind of presentation.

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  Presentation design 6 gün left
  ONAYLI

  I am looking for someone to deliver a great presentation design which I have in power point format. Content is also there. There are around 6/7 pages that they need to work on. Need a professional and good work. With source code. Budget $7

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  48 teklifler
  €57 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I am looking for a full analyses on a product on marketplaces. It is just 1 product for now with +/- 1.000 reviews. I would like to receive a document in which I can have a clear presentation of the reviews in like a pie chart, with a sum up of all the good reviews and the bad reviews.

  €114 (Avg Bid)
  €114 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  ...at the end. The objective of the contest is to build and demonstrate a working flutter app that: 1. Allows a user to browse and navigate media (images and video) stored in folders in Microsoft OneDrive and Google drive 2. While navigating, gets file-names of the media, and a thumbnail (400x400) based on the media. For video source files it can be from any frame in the video. 3. Lists the file names and thumbnails in a flutter grid/table/list display (in the following called the 'list display') 4. The list display should have buttons for ascending and descending sort. 5. The list display should have filter options for 'video only', 'images only', and 'all media' 6. The user then clic...

  €930 (Avg Bid)
  Özellikli Garantili Mühürlü Önde Gelen Yarışma
  €930
  1 girdi

  Need to create ppt presentation for 3 business accounts

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I need Name idea and Logo for Indian restaurant. So the best man for the work is a Graphic designer and Interior designer - Restaurant Name (Please not typical indian restaurant names) think modern and cool - Logotype, fonts, colour, tiles on wall, - Brandbook - Inspiration of restaurant for designing in Powerpoint -

  €85 (Avg Bid)
  €85 Ortalama Teklif
  97 teklifler

  Need a PPT presentation of 4-5 slides for our company.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  59 teklifler

  Want to create presentation were; 3 app icon to be prepared highlight and showing the benefit; 1- showing the Pre Trading suppot app called 'Ha-G' App 2-showing the during the time trading facility called 'G-Sky' 3- showing the Post trading support called 'G-Bot' These three icon will change the trading and support experience of the stock broker

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I require a dynamic content system website for my new platform that is search engine visible and offers interactive content catered to my audience. This website will have simple navigation, clear visuals, and interesting content and should offer a seamless, interactive user experience. In order for my website to look great, load quickly, and be optimized for mobile devices, I realize how important it is to use the most recent technology and design trends. Additional services are also required, such as search engine optimization and social media integration, as these are crucial tactics to guarantee that my website receives the most visibility possible. I'm willing to provide all content and materials, but I also expect the website developer t...

  €50475 (Avg Bid)
  €50475 Ortalama Teklif
  92 teklifler

  I want someone who can make a good powerpoint presentation for a real estate project. Someone who is expert in making PPTs and also good with words, relevant images and aesthetic sense.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  I need someone to help me work on our brand guidelines and design a company presentation using templates.

  €99 (Avg Bid)
  €99 Ortalama Teklif
  108 teklifler

  ı want someone to make presentation papers about my architectural thesis project. He or she should have a good knowledge on 3d modelling, photoshop and should be an architectural student or sth. Im going to explain the details after the offer

  €137 (Avg Bid)
  €137 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  Actively looking to grow our sales force. We are an international air and sea freight forwarder that specializes in providing local and international logistics solutions. Seeking a remote and competitive commission-based sales opportunity, highly motivated and dedicated to excellence, but a valuable partner to our business. Duties and Responsibilities: Sell international ocean, air, import, export services Meet agreed-upon budget targets for revenue/profit, volume, market share, etc Develop, maintain and up-sell accounts throughout the territory Leverage relationships in order to bring opportunities to the table Track and organize all activities, meetings and correspondence with accounts Coordinate, respond to, and follow up on RFIs and RFQs Strategize based o...

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I need variations on illustrations of four different trees for presentation in an app. The trees are: 1) A coast live oak 2) A eucalyptus 3) A lemon tree 4) A Japanese maple Each tree should have 5 moods. Artists choice on how mood is represented, but it should be obvious. The moods are: 1) Healthy and happy 2) Overwatered (wet) 3) Underwatered (dry) 4) Sick 5) Leaning over and about to fall Images should have transparent backgrounds. They should be 512x512 pixels. I need icon versions of each that are 32x32 pixels. They should not clash with our color pallette, but they do not need to conform to that pallette. PANTONE 627 C, 3308 C, 3248 C, 123 C # 10312B, # 004438, # 6BCBB8, # FFC629 I need...

  €816 (Avg Bid)
  Acil
  €816 Ortalama Teklif
  50 teklifler

  3D animation of a bowling ball rolling down a bowling ball Technical presentation

  €359 (Avg Bid)
  €359 Ortalama Teklif
  41 teklifler
  powerpoint roadmap design 6 gün left
  ONAYLI

  create this but in portarit view in ppt format (editable)

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  82 teklifler

  I am looking for a talented freelancer to create a dynamic presentation graphic for my business. I already have a specific design in mind and will provide details after selection. The final product needs to be in power point and PDF format. I look forward to seeing your responses and awarded this project soon.

  €93 (Avg Bid)
  €93 Ortalama Teklif
  139 teklifler

  We are looking for a captivating image to illustrate our LinkedIn post promoting our backup and data recovery solutions. The design should be both professional and appealing while effectively communicating the concept of data protection. Requirements: • Provide all these formats: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, PNG • Texts: embedded or converted into vector graphics and/or provide font files • Preferred main colors: white, gray, light blue, blue General presentation: You can draw inspiration from image ideas, such as: A shield with a cloud icon and a hard drive. Illustration of data being transferred between a local server and a cloud server. A digital safe with file icons inside. Pictograms repre...

  €79 (Avg Bid)
  Özellikli Garantili Önde Gelen Yarışma
  €79
  20 girdi

  I am looking for a talented freelancer to provide UI design for a website for my Marketing Agency. The website we need is a Business Website, so it should have the standard features you would expect to offer a professional presentation. Further, it should be mobile friendly, as much of the world now goes online through their phones. At present, I don't have a style guide to follow, so I'm looking for someone to create something visually appealing and complete with the necessary features. Thank you !!!

  €414 (Avg Bid)
  €414 Ortalama Teklif
  52 teklifler
  SPORTS BETTING Dashboard 6 gün left
  ONAYLI

  I am looking for a talented freelancer to develop a Sports Betting Dashboard. This dashboard will be used to provide management and reporting capabilities and will mainly focus on the display of game results. The dashboard should be built with the user experience in mind with emphasis on quickly and accurately displaying complex data. The scope of this project includes the design, development and testing of a dashboard that will be compatible with laptop or desktop devices. Ideally the dashboard should look great across multiple screen sizes and resolutions, however mobile compatibility is not a requirement. This dashboard needs to support the presentation of game results in an accurate, concise, and well-structured format. I...

  €185 (Avg Bid)
  €185 Ortalama Teklif
  46 teklifler