I need a powerpoint presentation işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  121,439 i need a powerpoint presentation iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Müzik ve eğlence sektöründeki bir uygulamanın yeni yatırımcılarla paylaşılmak üzere içerisinde birkaç animasyonun da olacağı bir 10-12 slayt arası powerpoint sunum.

  €180 (Avg Bid)
  €180 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Powerpointten sunum ve logo hazırlamak sesler ile sunumu desteklemek.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Toplamı 500 sayfa civarında olan birkaç Powerpoint sunumu Corel Draw formatına dönüştürülecek. Sayfaların sol kısmında index için yer açılıp index yapılacak. Bu index'e hyperlinkler verilecek ki PDF yaptığımızda tıklanınca ilgili sayfaya gitsin.

  €304 (Avg Bid)
  €304 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Merhabalar, Uluslararası Stratejiler üzerine Powerpoint Slide Hazırlatılacaktır. Çalışma Türkçe olarak hazırlanacaktır. Yapacak kişinin kaynakça hazırlayabilecek donanıma sahip olması gerekmektedir. En az 35 sayfalık bir slide olmalıdır.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  30 dakıkalık bır presentation, ingilizce olmak koşulu ile. basit ama içerikli bir anlatım olması lazım.

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Hali hazırda elimizde bulunan pdf sunumun tasarımının güzelleştirilerek ve powerpoint animasyonlarla geliştirilerek, içeriği aynen kalacak şekilde ancak değiştirilebilir formatta powerpoint'e aktarılması.

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Beraber karar verebileceğimiz bir konu üzerine finans/ekonomi alanında İngilizce research proposal yazılması. 2000-2500 kelime arası. Ayrıca 10 dakikalık powerpoint sunumunada ihtiyacım var research proposalı anlatan. Ayrıntıları daha sonra atacağım.

  €94 (Avg Bid)
  €94 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Dünya haritası üzerinde ülkeleri renklendirmek ve sunuma uygun hale getirmek.

  €448 (Avg Bid)
  €448 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  En kısa sürede siparişler hazır

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Yeni kurulan dış ticaret şirketimizin ithalat ve ihracat üzerine yapılan faaliyetlerini kurumsal bir şekil de yansıtacak müşteriyi cezbedecek şık bir sayfa tasarımı istiyoruz Our foreign trade company import and export activities of the corporate presentation and design, we need to attract customers

  €168 (Avg Bid)
  €168 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  bir ürünümüz var. ürünün satış/pazarlama amaçlı metinleri ve fotoğrafları ve videoları da hazır. Ancak powerpoint/ keynote sunumunda ve sosyal medya afişlerinde bazı etkileyici metinler hazırlanması gerekiyor. Beyazyakalıları etkileyecek, modern bir sunu olabilmesi, rahat ve güncel bir dil kullanılması. standart pazarlama sloganlarından farklı olmasını arzu ediyoruz. 2 Power Point sunusu metni (görselleri grafikerimiz çözüyor) 4 adet de sosyal medya paylaşımı metni

  €134 (Avg Bid)
  €134 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Konu uzmanlarından gelecek eğitim dokümanlarının (Word, powerpoint yazılar) articulate storyline programıyla öğretim materyali haline getirilmesi işini yaptırmak istiyorum. Elimde 150 ekranlık bir iş var. Uygun fiyat veren arkadaşlarla başka projelerde de çalışmayı planlıyoruz.

  €213 (Avg Bid)
  €213 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Konu uzmanlarından gelecek eğitim dokümanlarının (Word, powerpoint yazılar) articulate storyline programıyla öğretim materyali haline getirilmesi işini yaptırmak istiyorum. Elimde 150 ekranlık bir iş var. Uygun fiyat veren arkadaşlarla başka projelerde de çalışmayı planlıyoruz.

  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Butik bir tam hizmet ajansı olan firmamıza Marka/müşterinin pazarlama ihtiyaçlarını anlayarak, proaktif bir biçimde yürütebilecek sorumluluk sahibi takım arkadaşı arıyoruz. - Vizyon sahibi, çarpıcı ve farklılaşan fikirler geliştirmek konusunda kreatif ekiplerle birlikte çalışabilecek, - Sorumluluk alan, sonuç odaklı ve proaktif çalışan - Sunum yapma yeteneğine sahip, powerpoint ve keynotes gibi programları etkili kullanabilen - Sunum ve ikna kabiliyeti yüksek, çalışma arkadaşları arıyoruz. - Müşteri Portföyü olan ya da bu konuda kendine güvenen

  €529 (Avg Bid)
  €529 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Önbilgi, H.I.S. Türkiye diğer turizm acentalarına turizm ürünleri sunan (B2B) bir turizm şirketidir. 1980 yıllarının başında Tokyo'da kurulmuştur. Şu an için 180 şehirde faliyet göstermektedir. Şu an için beklentile...karşılayamayan bir sitemiz var. Şirketimizin web sitesini yenilemek ve sunumlarımızı şirketizin sitesine uyan bir şekilde hazırlamak istiyoruz. Site için : şirket kültürüne uyan ( renkler ve fontlar sağlanacaktır), özgün ve minimalist bir tasarım bekletimiz var. Hazır taslaklar üstünde çalışanlar lütfen başvurmasın. Sunum için: İnteraktif bir sunum hazırlanması gerekiyor. Bu prezzi veya powerpoint olabilir. Gerekli içerik için grafik, logo...

  €2389 (Avg Bid)
  €2389 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Çağrı merkezi satış yarışması düzenlemek istiyoruz. Powerpoint formantında içeriğimize uygun profesyonel bir destek almak ı aradığınızda paylaşabiliriz.

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  NY'da duzenlenecek olan 23 Nisan gosterisi icin Power Point duzenlenmesi 23 Nisan gosterisi..........

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Etkinlik alanının çizilmesi, (Hazır kütüphanedeki objelerin yerleştirilmesi) Roadshow araçları içinde değişikliklerin yapılması. Araç ve ekipman 3D çizimlerini biz sağlıyoruz. Yerleşim planınıda iki boyutlu çizip gönderiyoruz. Sadece objeleri istediğimiz yere, renkte yerleştirilmesini istiyoruz. Her teklifimizde bu çalışmayı yapıyoruz. (Sürekli bir iş) powerpoint sunumda kullanmak için istiyoruz.

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Iki dakikadan az bir 2D animasyon. Detayli bilgi icin powerpoint dosyasini inceleyiniz.

  €992 (Avg Bid)
  €992 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Iki dakikadan az bir 2D animasyon. Detayli bilgi icin powerpoint dosyasini inceleyiniz.

  €568 (Avg Bid)
  €568 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Bir dakikadan az bir 2D animasyon. Detayli bilgi icin powerpoint dosyasini inceleyiniz.

  €983 (Avg Bid)
  €983 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Html 5 olarak tasarlanmış 360 derece ürün çekimlerini sergileyeceğimiz bir portfolio app istiyoruz. 360 derece ürün çekimleri html 5 koduyla yazılmıştır. Biz bu ürünleri seçtiğimizde her bir ürün için ayrı bir pencerenin açılacağı kısa bir portflio presentation app yaptıracağız. Html 5 ürün modüllerini biz hazır vereceğiz.

  €238 - €715
  €238 - €715
  0 teklifler
  Build Website 6 gün left

  ...client requirements This section will need to include an introduction to the project and the chosen scenario. You will also be expected to consider the possible requirements the client will have for your system – together with a discussion of how you would (in an ideal environment) gather the requirements. You must not engage in any requirements gathering activities. You will need to include: · The requirements listed above (applied to your specific case study) – do not just copy and paste the requirements · Additional requirements which may not have been covered by the assignment brief (applied to your specific case study) Your module leader will act as the client if you want to discuss possible requirements. 2. User interface diagra...

  €237 (Avg Bid)
  €237 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  We are looking for a graphic designer who can turn basic content into visually pleasing designer must be in touch with us and translate our ideas into a final presentation based on our requirements.

  €77 (Avg Bid)
  €77 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Salve Kartik R., ho notato il tuo profilo e mi piacerebbe assegnarti il mio progetto. Possiamo discutere i dettagli tramite chat.

  €143 (Avg Bid)
  €143 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  These are the slides from the deck - it's total 21 slides Slides 20 & 21 Slides 24, 26 & 27 Slides 29 Slides 32 33, 34 Slides 35, 36 & 37 Slides 41, 42, 43 & 44 Slides 47, 48, 49, 50 & 51 Attached are my logos and you can take any style guides from our website - forwarddigital.com.au. Please can you also use Poppins as the text for the deck / slides. Please remove any reference to Traffic in the re-brand. We're whitelabelling their solution for this project.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  50 teklifler

  we require an illustrator to help putting together a presentation for mostly non-technical audience (council). It is a concept precinct scale renewable energy infrastructure presentation for which we require up to eight (8) illustrations similar to those attached. The delivery deadline is by 28/05, or earlier if possible. The extended scope would include helping with graphical coordination of a ppt presentation. Please advise your availability and budget?

  €232 (Avg Bid)
  Acil
  €232 Ortalama Teklif
  71 teklifler

  I have a starting slide pack that I like, including lots of icons, bugs and pre-set elements. I want to build off this existing slide pack to create a new, custom powerpoint template. This work would include: - take my existing slide pack, and add to it lots of new, interesting slide formats, layouts and elements - creating a new base colour scheme for the whole pack ( something simple like tones of white, black, platinum etc - but we can discuss this) - allow me to change the colour scheme to new colour schemes for different presentations (but still using the same base slide template) - change the font to something cool and simple - This would then be converted into a ee4p that I can load into efficient elements. ...

  €55 (Avg Bid)
  €55 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  Roles and Responsibilities We are looking for energetic trainer who are passionate about learning new technologies and provide training, coaching and grooming the next generation IT professionals. If you have experie...knowledge of Client-side programming using HTML5, CSS3, JavaScript, Typescript and jQuery -Good hands-on experience with C# programming language, Entity Framework and SQL. -Should be able to guide students in an easy way -Should be able to explain complex subjects in a clear and interesting way -Excellent Communication skills and English Language comprehension -Should be able to guide our internal team to make their program more efficient and to solve their queries/doubts Key Skills: -Excellent Communication skills and presentation skills -Coaching and l...

  €813 (Avg Bid)
  €813 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  I am a neuroscientist and hoping to make some graphics for a scientific presentation. The graphics are mostly of rats doing behavioral tasks. I have photographs of images that I would like to cartoonize, or draw over. I have tried myself, but I am not getting the quality that I am looking for!

  €74 (Avg Bid)
  €74 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I am looking for someone to design our company a fresh powerpoint template that we can use for presentations and meetings etc. This template would need to follow our colours (#00b600 & #323232) using Calibri fonts. Outside of that, I am open to design concepts. We are a provider of Wi-Fi technology, you can see more here;

  €59 (Avg Bid)
  €59 Ortalama Teklif
  47 teklifler
  Trophy icon Logo and branding 6 gün left

  I need a simple brand design for a local landscaping company Logo I'm not so worried about a logo per se. I'm mostly interested in getting help with the presentation of the name; Surrey Heath Landscaping If anything SHL could be logo'd ??‍♂️ I'll be slapping it all on; Website Socials Clothing Advertising signage Side of van Colour No preference I do see this being big and bold. Think 90s Moshino lol I want it literally covering the entire backs of the t-shirts I'd like people to see it from a Hundred yards. I do hard landscaping so building walls and sleeper beds, decking etc. I look forward to your quote

  €176 (Avg Bid)
  Garantili
  €176
  138 girdi

  I need someone to put together a very brief company presentation as well as 3 separate product presentations. Fairly flexible on platform to use and will take your guidance on this

  €96 (Avg Bid)
  €96 Ortalama Teklif
  91 teklifler

  Lütfen detayları görmek için Kaydolun ya da Giriş Yapın.

  Mühürlü Gizlilik Anlaşması

  I have two Google Slides presentations that I have already completed the content for. I would like them to be converted into PDF's with an added workbook sheet I have completed in canva that a student can write in electronically. I would also like the PDF's to be optimized and look more professional. I have an example of a workbook template attached below. My budget for both of these powerpoints with the added workbook template that the student can type directly into is $60. I expect this project to take 3 hours.

  €21 / hr (Avg Bid)
  €21 / hr Ortalama Teklif
  54 teklifler

  We are an aviation company with an in-house team of two people that handle all internal (employee) communications, e.g. CEO communications, HR initiatives, weekly newsletters, weekly/monthly team calls, our intranet, etc. We have a special project that will require additional comms support beyond what our in-house team can accommodate. Support may be specific to this special project and may also include assistance with our regular cadence of communications. Solid writing and PowerPoint skills required, sense of humor/creative wordplay a definite bonus!

  €24 - €48 / hr
  Mühürlü
  €24 - €48 / hr
  30 teklifler

  Lütfen detayları görmek için Kaydolun ya da Giriş Yapın.

  Acil Mühürlü Gizlilik Anlaşması

  ...Efficiently plan approaches and pitches • Use a variety of styles to persuade or negotiate appropriately • Providing quotes and responding to RFPs and RFQs Sales Agent Requirements and Qualifications • Minimum 2+ years of previous experience in a sales • USA and Canada geography knowledge preferred • Must have high speed internet connection • Must have telephone headset or desktop phone (service is provided) • Excellent communication and presentation skills • Must be an energetic, flexible, highly organized individual with a self-starter personality • Ability to excel in a fast-paced and dynamic environment • Working efficiently and multitasking as required in a sometimes stressful environment ...

  €998 (Avg Bid)
  €998 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Should be full of photos, statistics, facts ams all other relevant points.

  €264 (Avg Bid)
  €264 Ortalama Teklif
  84 teklifler

  I need wordy slides transitioned to either pictures / icons with the words in the notes. And, I need one slide with a graphic of a bathtub overflowing (if possible it would show a tub filling with water and overflowing). My notes are in all t he slides.

  €319 (Avg Bid)
  €319 Ortalama Teklif
  60 teklifler

  Hi Olga, we are looking for PowerPoint presentation designers and you profile caught my eye. Will you be willing to share a pptx file with us? you can see our correct project details here: https://www.freelancer.com/projects/powerpoint/Design-Professional-PowerPoint-33698173/details Looking forward to hear from you.

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Crear un power point con la formación PDF de Office 365, didáctico y funcional. También un archivo Word bien estructurado. Haciendo énfasis en Teams, Sharepoint, Word, excel y PowerPoint online. El resto de herramientas/aplicaciones sólo lo básico. El material debe ser creado en español.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Hi Oleksandr, we are looking for PowerPoint presentation designers and you profile caught my eye. Will you be willing to share a pptx file with us? you can see our correct project details here: https://www.freelancer.com/projects/powerpoint/Design-Professional-PowerPoint-33698173/details Looking forward to hear from you.

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Group Profile 6 gün left

  We are looking a Presentation Specialist who can design our company profile presentation. Triumph Auto is a group of 8 companies. We are purely into in Automobile Business

  €73 (Avg Bid)
  €73 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  We need a video presentation for our company. We have a story board and we need someone to help review that and design the video presentation. We can help with some of the content and with the MESSAGE

  €149 (Avg Bid)
  €149 Ortalama Teklif
  84 teklifler
  Preparing Course Materials 6 gün left
  ONAYLI

  I am looking for someone to prepare course materials for Project Management and Business Analysis courses. The materials should be in PowerPoint. The freelancer must at least have a Project Management Professional certification from the Project Management institute. The first course is for the PgMP Program Management Professional Exam preparation course. The Materials should cover all the topics as outlined in the Exam content and according the PMI Standard for Program Management. If you are interested, please provide a total quote, not hourly rate. If i am satesified with the materials you create and with the pricing, i have other courses that i need materials for ( PMI-ACP, CPAB) Thanks

  €149 (Avg Bid)
  €149 Ortalama Teklif
  53 teklifler
  Webflow website builder 6 gün left
  ONAYLI

  Role: Graphic designer for Webflow website and documents Job Description: As part of rebranding activities, we need someone to: 1) Rebuild our website via webflow: - rebuild an entire decoupled website -- no wordpress/PHP please - The website is static (except for contact form) 2) create aesthetically beautiful documents templates (such as powerpoints, and doc files) - provide graphics for powerpoint & doc templates that would match the website

  €471 (Avg Bid)
  €471 Ortalama Teklif
  50 teklifler