I need a promoter to sell my dinner show tickets in las vegas işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  381,223 i need a promoter to sell my dinner show tickets in las vegas iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Hello. Thanks for reviewing my order, here is my needs; Snipe new listed tokens on Pancakeswap Honeypot contract check anti-sniper check Mempool check Waits for liquidity adding Buy token fast in the first block (if liquidity added) Sell token fast with small orders ( %10 %20 %30 ) Works my parameters ( contract address, gas fee, slippage, buy - sell amount / price ) Tool need to run smoothly Thank you.

  €233 (Avg Bid)
  €233 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Our company operates in the field of dibek coffee. To offer our brand gourmet special dibek coffee in Turkey and the world market. For this, we are looking for an entrepreneurial teammate who will be able to sell on e-commerce platforms.

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Web sitesi istiyorum. Web sitesinde NFT çizimlerimi satacağım. Çizimleri satın almak için kripto para cüzdanın bağlanması gerekiyor. Bunun için "MetaMask" cüzdanına bağlandıkları zaman kişiye özel cüzdan koduyla kendi profilleri oluşacak. Satın aldıkları ürünler "MY TICKETS" kısmında gözükecek. Ürünlerin satın alınması için IMX token kullanı için gerekli bilgileri paylaşıyorum. İstediğim web sitesinin tasarımı basit olacak örnek bir resmi ekte paylaşacağım. Siteyi kontrol edebileceğim kullanımı basit bir yönetici paneli olursa sevinirim.

  €456 (Avg Bid)
  €456 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  tradingview de pine script ile indikatör oluşturmak.

  €198 (Avg Bid)
  €198 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Merhaba arkadaşlar, BTCTURK üzerinden api sistemi yardımıyla %1 kar farkıyla al sat yapmak istiyorum projeyi geliştirebilecek yazılımcı arkadaşa ihtiyacımız var.

  €230 (Avg Bid)
  €230 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Hi We are an e-commerce company. We do Import, Export and Marketing business. Company name: Teleport We will sell various products through the website. What do we want? 1 - A corporate logo work for the Teleport brand. 2 - Package design for a virus-blocking product. (Sample image is attached). Use the Teleport logo on the packaging design as well. We want the packaging design as a mockup. Merhaba Türkiye'de bir e-ticaret firmasıyız. İthalat, ihracat ve pazarlama işleri yapıyoruz., Şirket adı : Teleport Website üzerinden çeşitli ürünlerin satışını yapıyoruz. Ne istiyoruz ? 1 - Teleport markasına özel kurumsal bir logo çalışması. 2 - Virüs kovucu bir ürün için ambalaj tasa...

  €117 (Avg Bid)
  Garantili
  €117
  35 girdi

  *Adobe photoshop programlarına hakimim *da vinci resolve ve vegas pro programlarını kullanabiliyorum sanatta ve tasarımda sınır yoktur. Sınır sizsiniz :)

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  20-25 dakika aralığında video montajlıyorum. Youtuberlar için 4 yıldır videolar hazırlayıp montajlıyorum. Vegas Pro, After Effects ve Premier Pro kullanıyorum. Para son plandadır gelişmek daha önemli.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Hello, I'm doing sales marketing. I give $ 10 share from the products I sell, $ 20 from the product like $ 100, and $ 10 from the products sold like $ 60. The only thing you need to do is share the link of that product and sell it to you, usually America, Canada, India and other European countries. Merhaba ben satış pazarlamacılığı yapıyorum. Sattığım ürünlerden 100 dolar gibi üründen 20 dolar 50 ve 60 dolar gibi satılan ürünlerden 10 dolar pay veriyorum . yapmanız gereken tek şey o ürünün linkini paylaşıp satmanız satacağınız ülkeler genellikle amerika kanada hindistan ve diğer avrupa ülkeleri olacak .

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Kursat bey selamlar, portfolyunuzde bulunan ıkı proje ılgımı cektı stock sell and buy ve stock tradıng hıs. olanlar projeler ne asamada bılmıyorum ama ıkısınıde satın almak ıstıyorum. Nasıl ıletıısme gecebılırım sızınle

  €233 (Avg Bid)
  €233 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  My website which allows you to create your own currency like Bitcoin purchase and sell with wallet system can contact any of the existing admin panel customer panel etc. NOTE: I'm not looking for a freelancer. Bitcoin alım satım benzeri kendi para biriminizi oluşturup cüzdan sistemli alım satım yapmanızı saglayan web sitem mevcut admin paneli müşteri paneli vb hazır durumda isteyen olursa iletişime geçebilir. NOT : Freelancer aramıyorum PROJEMİ SATIYORUM.

  €131 (Avg Bid)
  €131 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I want a software developer to work with me for 30 days to turn my website in from 0...free 2 days in a Week, 7 hours a day in the office environment.. ( in a turistic city ) The site is a dating site, the front-end design will be included in the back-end. Flight tickets, accommodation and meals will also be provided… Bid by typing in expertise fields, age, country/city and language… Web sitemin 0 dan anahtar teslimi yapılması için bir yazılımcının 30 gün boyunca benimle çalışmasını istiyorum…haftada 2 gün izin, günde 7 saat ofis ortamında çalışacak.. Site dating sitesidir, front-end tasarım back-end dahil yapılacaktır. U...

  €972 (Avg Bid)
  €972 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Paribu, screen scraping icin istenilenler: Ilgili CCYler: BTC, ETH, XRP, LTC, BCH, XLM, USDT, EOS 1) Siteye () giris (2 factor authentication) 2) “Market” sekmesinden, ilgili CCYler icin “Bekleyen Satis Emirleri”ni, bizim belirtecegimiz siklikta okuma ve gonderme (Sell Order Book) 3) “Market” sekmesinden, ilgili CCYler icin “Bekleyen Alis Emirleri”ni, bizim belirtecegimiz siklikta okuma ve gonderme (Buy Order Book) 4) “Market” sekmesinden, bizim gonderecegimiz komuta istinaden, ilgili CCY icin miktar ve fiyat bilgisiyle birlikte Alis Emri girme 5) “Market” sekmesinden, bizim gonderecegimiz komuta istinaden, ilgili CCY icin miktar ve fiyat bilgisiyle birl...

  €164 (Avg Bid)
  €164 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  First of all to everyone, I have an e-commerce system running through woocommerce. And I sell the products at the stores. Market places such as Amazon, ebay, gittigidiyor. I want to attract products from sites like Amazon and make automatic transfers to other markets. ............. ........... Öncelikle herkese merhabalar, Bir e-ticaret sitem var woocommerce üzerinden çalışıyor. Ve marketyerlerinde ürün satışı gerçekleştiriyorum. Amazon,ebay, gittigidiyor gibi market yerlerinde. Amazon gibi sitelerden ürün çekmek ve diğer marketyerlerine otomatik aktarım yapmak istiyorum.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  i need a website like , multiuser, multi language, lots of filters to be selected or search. Oferring tickets, reservations and charging commission.... EK1 – ÜRÜN DETAYI (site haritası) A. ANA SAYFA 1. Üst Menü a. Menü : Gezgin Fotomagazin, Etkinlik ekle: Giriş yapılmamışsa YA DA bireysel giriş yapılmışsa, Kurumsal Kayıta gidecek. Blog ve Dil seçeneği b. Üye girişleri : Kurumsal ve Bireysel iki ayrı kullanıcı kayıt ve girişleri Kurumsal (Mekân ve Organizatör) Kayıt/Giriş Bireysel Kayıt/Giriş:Facebook ile giriş koyulacak. 2. Ana Banner: Etkinlik ismi :Melisa Savrada Ucret tipi / gg ozel indirim orani % Tarih 25 mayıs, Mekan Savra, Konum Bitez 3. Etkinlik ...

  €7221 (Avg Bid)
  €7221 Ortalama Teklif
  55 teklifler

  İzmir'de ki Çocuk Tiyatromuz için wordpress tabanlı internet sitesi yapı kurduğum oyun takvimi,koltuk seçme ve ödeme alma eklentisini Bize uyarlayabilecek birini arıyorum. Örneğin,Bilet Al butonuna tıkladıktan sonra koltuk seçme eklentisi pop-up olarak açılıyor. Ben sayfaya gömülü olsun istiyorum. Ödeme yöntemi o...etkinlik oluşturmak gerekiyor .Onu tek etkinlik içinde seans seçme özelliğini ekleyebilmek olarak bilet al tıklayınca hemen siteye kayıt olma istiyor. İnsanların siteye kayıt olmalarını ı bilgileri Bilet alırken bize yazsın yeter. Umarım anlatabilmişimdir. İşi yaparım diyen arkadaşımızla daha detaylı konuşuruz. Özelleştirilecek eklentinin linki.

  €23 (Avg Bid)
  Yerel
  €23 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Show Player Bitti left

  Özel player hazırlanacak. Birçok siteden çalıştırılabilir özelliğe sahip olmalı

  €212 (Avg Bid)
  €212 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  We have a wordpress website. We want 2 pages with product add function and product sell functions. We have turkish languaged pages and our mobile payment provider gave us turkish php code library to add theese functions. We are waiting your bids. Thanks... ___________________________________________________________________________________________ Selamlar, Wordpress altyapılı sitemizde bir sayfamıza "mobil ödeme entegrasyonu" yapılmasını istiyoruz. İlgili Library dosyası ekte. Çok kapsamlı ve detaylı bir tasarım istemiyoruz. Özetlersek; Bir sayfadan ürün ve fiyatı eklenmeli, diğer bir sayfadan ödeme alınabilmeli. Tekliflerinizi bekliyoruz. Teşekkürler.

  PHP
  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhabalar. Benim projem MySQL ve jQuery ile alakalı. Benim yaptırmak istediğim bir MySQL döngüsünde gelen veriler ile iki ader gizili div olacak ve tıkladığında açılıp kapancak.örnek resimde var dır.

  €66 (Avg Bid)
  €66 Ortalama Teklif
  10 teklifler
  Moda Tasarlama Bitti left

  moda tasarım meslek lisesi mezunuyum. yakın zamanda ise yurt dışına moda okulu yüksek lisans için'de gideceğim. moda tasarım çizimleri yapıp satıyorum. Bu yüzden satmak için buradayım :) I graduated from vocational school of fashion design. I go on to graduate school fashion recently, abroad. I sell them fashion design drawings. That's why I'm here to sell. :)

  €141 (Avg Bid)
  €141 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  ı need ticket system customization --- TICKET CREATE PAGE --- - - - THIS IS DEFALT FIELS - - - Subject, Department, Ticket Content, File Upload, - - - THIS IS DEFALT FIELS - - - E need extra Phone Number, Email, Name Surname, City Plate No, Label No, CRID, (This fiels is unvisible) We will get this fiels value from the url. This fiels saved to ticket tables. Please get phone number and crid value from the the url (with GET) For example i use this url () I want to see old tickets created by this phone number. under the ticket create form if exist. --- TICKET CREATE PAGE --- --- TICKET DETAILS --- I want to see this extra fiels, ( Phone Number, Email, Name Surname, City

  €78 (Avg Bid)
  €78 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  premire pro,sony vegas.... video editing after effects

  €123 (Avg Bid)
  €123 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  website : Admin panel

  €233 - €700
  €233 - €700
  0 teklifler

  Hello, We are looking for a software company for a few periods associated with our projects we want to implement. Share additional logic on the website and we hope to make a site with all functions. my sample site It will have the same content as this site It will have a modern design the site will have three business 1) to publish and to sell products 2) additional modules to be placed; Fast offer retrieval module; Users can receive Proposals from all manufacturers quickly select the products that are required on the system 3) additional modules to be placed; Budgeting module; users will determin to the budget. Choose products that are in need. System users will suggest pr...

  €1117 (Avg Bid)
  €1117 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Blok mermerlerimizi yurtiçinde satabilecek ve aynı zamanda ihracat müşterisini bulup organize edebilecek çalışan aramaktayız. we need an employee who contact us directly with the foreign buyer about block marble, and by the way can sell the block marbles in domestic market.

  €22 (Avg Bid)
  Acil
  €22 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Remote Slide Show ile slayt sunumlarınızı istediğiniz yerden sunabilirsiniz. Çin'den Türkiye'deki şirketinizde çevrimiçi olarak sunumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İnternete bağlanabilen tüm cihazlardan slaytlarınızı kontrol etmeniz mümkün olacak. İster cep telefonunuzdan istersenizde televizyonunuzdan hatta internete bağlanabilen fırınınızdan bile. :)

  €233 - €700
  €233 - €700
  0 teklifler

  We need a website to sell complete VPN services; including client panel, SSL supported free anonymous web based proxy, free anonymous email, server overview, features and prices, product comparion table, advantages, help, faq, troubleshooter, setup and abuse pages. Coding can be based on asp or php. We will offer free account for test drive. Our packages supported OPENVPN, L2TP/IPSEC and PPTP protocols. We prefer HTML5 and CSS3 on pages but it's not required. We would like to discuss details. Turkish: ----------- VPN satış servisimiz için bir satış web sitesine ihtiyacımız var. Web sayfası müşteri paneli, ssl destekli ücretsiz anonim web tabanlı proxy, anonim email, sistem durumu, ücretlendirme, ürün karşılaştı...

  €1012 (Avg Bid)
  Özellikli
  €1012 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  ----------------------------ENGLISH-------------------------------------------------------------------------------------------------- Combination with the iTunes Store and Google Play will be a web site you need this software to work with the logic. But at the same time not only ios and android applications in the Windows Phone I want to sell. The source file of the product will be installed. Authorize whether control. Then the price will be available. Applications Application developers are able to install the exhibition fee or for free. After they earn a commission on the amount to be paid in regular intervals. Do the site, the Desktop version, iOS, Android and Windows Mobile Versions All structures built ...

  €21 / hr (Avg Bid)
  €21 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ----------------------------ENGLISH-------------------------------------------------------------------------------------------------- Combination with the iTunes Store and Google Play will be a web site you need this software to work with the logic. But at the same time not only ios and android applications in the Windows Phone I want to sell. The source file of the product will be installed. Authorize whether control. Then the price will be available. Applications Application developers are able to install the exhibition fee or for free. After they earn a commission on the amount to be paid in regular intervals. Do the site, the Desktop version, iOS, Android and Windows Mobile Versions All structures built ...

  €14 - €23 / hr
  Mühürlü
  €14 - €23 / hr
  0 teklifler

  -----------------ENGLISH------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Combination with the iTunes Store and Google Play will be a web site you need this software to work with the logic. But at the same time not only ios and android applications in the Windows Phone I want to sell. The source file of the product will be installed. Authorize whether control. Then the price will be available. Applications Application developers are able to install the exhibition fee or for free. After they earn a commission on the amount to be paid in regular intervals....lopers are able to install the exhibition fee or for free. After they earn a commission on the am...

  €34 / hr (Avg Bid)
  €34 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Design a salespage 6 gün left
  ONAYLI

  ...BID FOR THIS PROJECT IF YOU ARE NOT WILLING TO WORK WITHIN THE STATED BUDGET FOR THIS PROJECT. NOTE 2: MAKE SURE TO PRIVATE MESSAGE ME WITH YOUR PROPOSAL AFTER YOU HAVE SUBMITTED YOUR BID. AGAIN YOUR BID MUST NOT EXCEED THE LISTED BUDGET. I am looking for a skilled designer to create a salespage that will effectively sell my physical product. The main goal of the salespage is to convert visitors into customers. I have all the content needed for the long form salespage and all that I require is an attractive design and structure that makes it look very professional and attractive. Requirements: - Experience in designing salespages that are optimized for conversions - Ability to create a ...

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  ...me ayude a preparar propuestas técnicas para mis proyectos de ingeniería. El candidato ideal debe tener experiencia en la creación de contenido técnico que se alinee con requisitos y estándares específicos. Específicamente, necesito a alguien que pueda trabajar con la lista de requisitos que he proporcionado y preparar propuestas dentro de un plazo ajustado de 1 a 2 semanas. Las siguientes habilidades y experiencia son necesarias para este proyecto: - Experiencia en ingeniería eléctrica. - Experiencia comprobada en la creación de contenido técnico para propuestas de ingeniería. - Familiaridad con los requisitos y estándares técnicos específicos. - Capac...

  €113 (Avg Bid)
  €113 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Once upon a time, there were ten adventures who dreamed of what they wanted to be when they grew up. Each one of them had a unique dream, but they all shared a common goal: to help others. First, there was Luke, who wanted to be a veterinarian. He loved animals and wanted to make sure they were happy and healthy. He spent his days reading books about different animals and learning what they needed to stay healthy. Then there was Shepher, who dreamed of being a doctor. She wanted to help people when they were sick or hurt. She practiced taking his friends' temperatures and bandaging their "injuries." Next was Jim, who wanted to be a fisherman. He loved the idea of spending his day...

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  20 teklifler
  Aarav ecommerce 6 gün left

  My products like dry fruits ,species, nuts .these products to be described using Catlog and sell

  min €28319
  min €28319
  0 teklifler

  ...trabajo y se permita hacer seguimiento a ésta con alertas y reporterías. Debe estar integrado a whatsapp para mensajería (tb. mail y/o sms) y a geolocalización para las alertas. La secuencia es: 1. Retail, mediante integración con la plataforma, avisa que el servicio ya puede ser agendado y se crea la Orden de Trabajo. 2. Plataforma envía mensajería a cliente final con link de agendamiento y la Orden de Trabajo cambia de estado. 3. Cliente agenda en la plataforma a través de link previamente informado. Cambia estado a la Orden de Trabajo. 4. Se cumple la fecha del servicio y plataforma envía cierta cantidad de horas antes, los datos de la persona que prestará el servici...

  €3780 (Avg Bid)
  €3780 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  Trophy icon Childrens Quiz Show Set 21 saat left

  I am looking for a freelancer to help me create a Children's Quiz Show Set design that is targeted towards children ages 9-12 years old. The desired theme for the quiz show set is educational, with a focus on traditional quiz show elements as well a physical play area. Therefore, I would like the set design to include elements such as buzzers, scoreboards, and podiums and a game area. There will be screens featured. I do not require any interactive elements or technology integration. The ideal freelancer should have experience in set design and production, with a focus on creating a 3d image of the set from different angles.

  €93 (Avg Bid)
  Özellikli Acil Garantili
  €93
  15 girdi

  I am looking for a skilled developer to create RTL layouts for my Magento 2 store. My specific theme/template is already chosen and customization will only be minimal. The main purpose of my store is to sell physical products. The ideal candidate should have experience in Magento 2 development and RTL layouts. Attention to detail and ability to deliver quality work within deadline are essential.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I need a Cryptocurrency Intraday BOT Trading expert to develop a trading bot that can execute buy and sell orders on all crypto platforms. The preferred trading strategy for the BOT is intraday trading. The maximum amount of funds that the BOT will be authorized to trade with is less than $10,000. Ideal Skills and Experience: - Strong knowledge of cryptocurrency trading and trading strategies - Experience in developing and deploying trading bots for cryptocurrency markets - Proficient in programming languages such as Python, Java, and C++ - Experience with API integration for cryptocurrency exchanges such as Binance, Coinbase, and Bitfinex - Experience with data analysis and visualization tools to analyze market trends...

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I am looking for a website developer to create a website for my business. The website will be used to sell products and services. I am not seeking an e-commerce website, but rather a professional and functional website that properly represents my brand. I am open to any platform or technology, including WordPress, Shopify, or custom HTML/CSS/JS. Ideal Skills and Experience: - Proficient in website development - Strong understanding of website design and user experience - Knowledge of various website platforms and technologies - Ability to customize and optimize website functionality - Strong communication and project management skills

  €130 (Avg Bid)
  €130 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  DO NOT APPLY IF ALL YOU ARE LOOKING FOR IS A NICE, SAFE, PLUSH, EASY, LUCRATIVE J-O-B WITH A MAXIMUM OF 8 HOURS PER DAY OF WORK AND FREQUENT BREAKS AND VACATIONS, HOLIDAYS AND BONUSES, AND A LARGE SALARY AND LOTS OF BENEFITS. IF YOU WANT ANY OF THOSE ABOVE, YOU ARE WASTING YOUR TIME. DO NOT APPLY. If you are a confident, highly motivated, experienced, entrepreneurial, competent leader who knows how to: 1) motivate others, 2) manage them and make sure they are performing based on the protocols, and 3) you know how to market, 4) generate leads, 5) market, 6) promote, 7) sell, and generate revenue, 8) good writing and speaking skills Preferred: 9) build websites & blogs 9) video creation 10) manage e-commerce, locating the approp...

  €107 (Avg Bid)
  €107 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Edición de videos de bodas, las bodas son en ingles, la duración del video debe ser de 9 minutos. El video debe llevar efectos de sonido ambiente, algunas luces, transiciones y color (todos estos efectos yo se los paso). Yo les paso las canciones y los clips crudos.

  €84 (Avg Bid)
  €84 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  FROM THE VILLAGE TO THE BIG MUSIC WORLD TALENT WITH 80 PERCENT HANDICAP SEEKS CONNECTION SPONSORSHIP; Talent "Disability music" Komplette Music Artist Awards Hall of Fame Power Players Music Top manager Team Information Video; Talent "Disability music" entertainment manager Las Vegas Daniel Pohl geb. Lipps (HouseOrdnung) Astronaut Golden Moon Handle & Golden Seven Suns Portal Sound Peace Emperor Music Artist Holy Ambassador Sacred Daniel Pohl aka Magic HouseOrdnung by Orbs Daniel, a 35-year-old curative education nurse and passionate musician from Paderborn, had a great love for music from a young age. Over the years, he had taught himself to play several musical

  €55 / hr (Avg Bid)
  €55 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I am looking for a talented freelancer to create new website copy for my entire website. My website's primary purpose is to sell products, so the copy needs to be clear and persuasive to encourage visitors to make purchases. Additionally, I would like the copy to have a casual and conversational tone to make the website feel more friendly and welcoming.

  €66 (Avg Bid)
  €66 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Por la experiencia que llevo en el sector me veo capaz de realizar el trabajo que usted requiere. No dude en contactar conmigo, soy nuevo en esta plataforma pero eso no quita las ganas que tengo de trabajar y de ganar experiencia con los trabajos que vaya consiguiendo.

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I am looking for a freelancer who can help me create an ecommerce website to sell physical products exactly like this site or nicer. I would need full assistance with setting up payment and shipping options. As for the website platform or technology, I am open to suggestions and recommendations. Ideal skills and experience: - Experience in ecommerce website development - Knowledge of payment and shipping options - Familiarity with various website platforms and technologies - Attention to detail and ability to create a user-friendly website interface.

  €441 (Avg Bid)
  €441 Ortalama Teklif
  56 teklifler

  Welcome everyone! I'm looking for an experienced web developer to build me a modern website to sell beauty and skincare products. The main goal of the website should be to sell products, so it needs to be user-friendly and securely process payments. Moreover, I'm looking for a website design style that fit the aesthetic of our model, which is modern. Furthermore, I'm interested in having features such as product reviews, newsletter signup and integration with social media. I'm excited to see the outcome when everything is finished; I'm optimistic that the website will generate great success for our business. If you think you can meet and exceed my requirements, please don't hesita...

  €513 (Avg Bid)
  €513 Ortalama Teklif
  62 teklifler

  La cotización incluye: - Rediseño de pantalla de inicio, responsive para mobile, tablet y desktop - Rediseño de sidebar, responsive para mobile, tablet y desktop Como venimos trabajando hasta el momento, estaré entregando propuestas, las cuales iremos iterando hasta defiir el diseño final. La fecha limite para terminar el trabajo sería el día domingo 11/6, aunque suele finalizarse antes de la fecha.

  €112 (Avg Bid)
  €112 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...are seeking a professional and innovative web designer to craft a visually stunning and user-friendly online store that will captivate customers and drive sales. This project entails designing a comprehensive e-commerce platform to sell a diverse range of products, ensuring a seamless shopping experience for visitors across various devices. Products List are attached. Key Project Objectives: 1. Stunning Visual Design: We require an aesthetically pleasing and modern design that showcases our brand identity and product range effectively. The design should capture the attention of potential customers and inspire trust and confidence in their purchasing decisions. 2. Mobile-Optimized Experience: In today's mobile-...

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  23 teklifler

  ...los enunciados en azul) y pasarlos a una hoja excel que se facilita. El pago será de 1€ por 30 preguntas pasadas (es una tarea rápida y mecánica) y hay que cumplir la siguientes premisas: - Solo se pasarán las preguntas marcadas en azul. Existen en algunas aclaraciones para orientar al freelancer - Se requiere que la persona adjudicada hable Español. No queremos comunicarnos en inglés. - Se facilita hoja excel para rellenar. En el copiado, no se puede usar SALTOS DE LÍNEA, ni caracteres " (doble comilla) - Se facilita un video para explicar el relleno - Se requiere un ejemplo donde el freelancer ponga las 3 primeras preguntas únicamente, solo para valorar que se ha entendido. - Dentro del fich...

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  55 teklifler