I need a promoter to sell my dinner show tickets in las vegas işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  363,130 i need a promoter to sell my dinner show tickets in las vegas iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Web sitesi istiyorum. Web sitesinde NFT çizimlerimi satacağım. Çizimleri satın almak için kripto para cüzdanın bağlanması gerekiyor. Bunun için "MetaMask" cüzdanına bağlandıkları zaman kişiye özel cüzdan koduyla kendi profilleri oluşacak. Satın aldıkları ürünler "MY TICKETS" kısmında gözükecek. Ürünlerin satın alınması için IMX token kullanı için gerekli bilgileri paylaşıyorum. İstediğim web sitesinin tasarımı basit olacak örnek bir resmi ekte paylaşacağım. Siteyi kontrol edebileceğim kullanımı basit bir yönetici paneli olursa sevinirim.

  €456 (Avg Bid)
  €456 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  tradingview de pine script ile indikatör oluşturmak.

  €175 (Avg Bid)
  €175 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhaba arkadaşlar, BTCTURK üzerinden api sistemi yardımıyla %1 kar farkıyla al sat yapmak istiyorum projeyi geliştirebilecek yazılımcı arkadaşa ihtiyacımız var.

  €229 (Avg Bid)
  €229 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Hi We are an e-commerce company. We do Import, Export and Marketing business. Company name: Teleport We will sell various products through the website. What do we want? 1 - A corporate logo work for the Teleport brand. 2 - Package design for a virus-blocking product. (Sample image is attached). Use the Teleport logo on the packaging design as well. We want the packaging design as a mockup. Merhaba Türkiye'de bir e-ticaret firmasıyız. İthalat, ihracat ve pazarlama işleri yapıyoruz., Şirket adı : Teleport Website üzerinden çeşitli ürünlerin satışını yapıyoruz. Ne istiyoruz ? 1 - Teleport markasına özel kurumsal bir logo çalışması. 2 - Virüs kovucu bir ürün için ambalaj tasa...

  €117 (Avg Bid)
  Garantili
  €117
  35 girdi

  *Adobe photoshop programlarına hakimim *da vinci resolve ve vegas pro programlarını kullanabiliyorum sanatta ve tasarımda sınır yoktur. Sınır sizsiniz :)

  €34 (Avg Bid)
  €34 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  20-25 dakika aralığında video montajlıyorum. Youtuberlar için 4 yıldır videolar hazırlayıp montajlıyorum. Vegas Pro, After Effects ve Premier Pro kullanıyorum. Para son plandadır gelişmek daha önemli.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Hello, I'm doing sales marketing. I give $ 10 share from the products I sell, $ 20 from the product like $ 100, and $ 10 from the products sold like $ 60. The only thing you need to do is share the link of that product and sell it to you, usually America, Canada, India and other European countries. Merhaba ben satış pazarlamacılığı yapıyorum. Sattığım ürünlerden 100 dolar gibi üründen 20 dolar 50 ve 60 dolar gibi satılan ürünlerden 10 dolar pay veriyorum . yapmanız gereken tek şey o ürünün linkini paylaşıp satmanız satacağınız ülkeler genellikle amerika kanada hindistan ve diğer avrupa ülkeleri olacak .

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Kursat bey selamlar, portfolyunuzde bulunan ıkı proje ılgımı cektı stock sell and buy ve stock tradıng hıs. olanlar projeler ne asamada bılmıyorum ama ıkısınıde satın almak ıstıyorum. Nasıl ıletıısme gecebılırım sızınle

  €233 (Avg Bid)
  €233 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  My website which allows you to create your own currency like Bitcoin purchase and sell with wallet system can contact any of the existing admin panel customer panel etc. NOTE: I'm not looking for a freelancer. Bitcoin alım satım benzeri kendi para biriminizi oluşturup cüzdan sistemli alım satım yapmanızı saglayan web sitem mevcut admin paneli müşteri paneli vb hazır durumda isteyen olursa iletişime geçebilir. NOT : Freelancer aramıyorum PROJEMİ SATIYORUM.

  €131 (Avg Bid)
  €131 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I want a software developer to work with me for 30 days to turn my website in from 0...free 2 days in a Week, 7 hours a day in the office environment.. ( in a turistic city ) The site is a dating site, the front-end design will be included in the back-end. Flight tickets, accommodation and meals will also be provided… Bid by typing in expertise fields, age, country/city and language… Web sitemin 0 dan anahtar teslimi yapılması için bir yazılımcının 30 gün boyunca benimle çalışmasını istiyorum…haftada 2 gün izin, günde 7 saat ofis ortamında çalışacak.. Site dating sitesidir, front-end tasarım back-end dahil yapılacaktır. U...

  €971 (Avg Bid)
  €971 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Paribu, screen scraping icin istenilenler: Ilgili CCYler: BTC, ETH, XRP, LTC, BCH, XLM, USDT, EOS 1) Siteye () giris (2 factor authentication) 2) “Market” sekmesinden, ilgili CCYler icin “Bekleyen Satis Emirleri”ni, bizim belirtecegimiz siklikta okuma ve gonderme (Sell Order Book) 3) “Market” sekmesinden, ilgili CCYler icin “Bekleyen Alis Emirleri”ni, bizim belirtecegimiz siklikta okuma ve gonderme (Buy Order Book) 4) “Market” sekmesinden, bizim gonderecegimiz komuta istinaden, ilgili CCY icin miktar ve fiyat bilgisiyle birlikte Alis Emri girme 5) “Market” sekmesinden, bizim gonderecegimiz komuta istinaden, ilgili CCY icin miktar ve fiyat bilgisiyle birl...

  €164 (Avg Bid)
  €164 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  First of all to everyone, I have an e-commerce system running through woocommerce. And I sell the products at the stores. Market places such as Amazon, ebay, gittigidiyor. I want to attract products from sites like Amazon and make automatic transfers to other markets. ............. ........... Öncelikle herkese merhabalar, Bir e-ticaret sitem var woocommerce üzerinden çalışıyor. Ve marketyerlerinde ürün satışı gerçekleştiriyorum. Amazon,ebay, gittigidiyor gibi market yerlerinde. Amazon gibi sitelerden ürün çekmek ve diğer marketyerlerine otomatik aktarım yapmak istiyorum.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  i need a website like , multiuser, multi language, lots of filters to be selected or search. Oferring tickets, reservations and charging commission.... EK1 – ÜRÜN DETAYI (site haritası) A. ANA SAYFA 1. Üst Menü a. Menü : Gezgin Fotomagazin, Etkinlik ekle: Giriş yapılmamışsa YA DA bireysel giriş yapılmışsa, Kurumsal Kayıta gidecek. Blog ve Dil seçeneği b. Üye girişleri : Kurumsal ve Bireysel iki ayrı kullanıcı kayıt ve girişleri Kurumsal (Mekân ve Organizatör) Kayıt/Giriş Bireysel Kayıt/Giriş:Facebook ile giriş koyulacak. 2. Ana Banner: Etkinlik ismi :Melisa Savrada Ucret tipi / gg ozel indirim orani % Tarih 25 mayıs, Mekan Savra, Konum Bitez 3. Etkinlik ...

  €7213 (Avg Bid)
  €7213 Ortalama Teklif
  55 teklifler

  İzmir'de ki Çocuk Tiyatromuz için wordpress tabanlı internet sitesi yapı kurduğum oyun takvimi,koltuk seçme ve ödeme alma eklentisini Bize uyarlayabilecek birini arıyorum. Örneğin,Bilet Al butonuna tıkladıktan sonra koltuk seçme eklentisi pop-up olarak açılıyor. Ben sayfaya gömülü olsun istiyorum. Ödeme yöntemi o...etkinlik oluşturmak gerekiyor .Onu tek etkinlik içinde seans seçme özelliğini ekleyebilmek olarak bilet al tıklayınca hemen siteye kayıt olma istiyor. İnsanların siteye kayıt olmalarını ı bilgileri Bilet alırken bize yazsın yeter. Umarım anlatabilmişimdir. İşi yaparım diyen arkadaşımızla daha detaylı konuşuruz. Özelleştirilecek eklentinin linki.

  €23 (Avg Bid)
  Yerel
  €23 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Show Player Bitti left

  Özel player hazırlanacak. Birçok siteden çalıştırılabilir özelliğe sahip olmalı

  €212 (Avg Bid)
  €212 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  We have a wordpress website. We want 2 pages with product add function and product sell functions. We have turkish languaged pages and our mobile payment provider gave us turkish php code library to add theese functions. We are waiting your bids. Thanks... ___________________________________________________________________________________________ Selamlar, Wordpress altyapılı sitemizde bir sayfamıza "mobil ödeme entegrasyonu" yapılmasını istiyoruz. İlgili Library dosyası ekte. Çok kapsamlı ve detaylı bir tasarım istemiyoruz. Özetlersek; Bir sayfadan ürün ve fiyatı eklenmeli, diğer bir sayfadan ödeme alınabilmeli. Tekliflerinizi bekliyoruz. Teşekkürler.

  PHP
  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhabalar. Benim projem MySQL ve jQuery ile alakalı. Benim yaptırmak istediğim bir MySQL döngüsünde gelen veriler ile iki ader gizili div olacak ve tıkladığında açılıp kapancak.örnek resimde var dır.

  €66 (Avg Bid)
  €66 Ortalama Teklif
  10 teklifler
  Moda Tasarlama Bitti left

  moda tasarım meslek lisesi mezunuyum. yakın zamanda ise yurt dışına moda okulu yüksek lisans için'de gideceğim. moda tasarım çizimleri yapıp satıyorum. Bu yüzden satmak için buradayım :) I graduated from vocational school of fashion design. I go on to graduate school fashion recently, abroad. I sell them fashion design drawings. That's why I'm here to sell. :)

  €141 (Avg Bid)
  €141 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  ı need ticket system customization --- TICKET CREATE PAGE --- - - - THIS IS DEFALT FIELS - - - Subject, Department, Ticket Content, File Upload, - - - THIS IS DEFALT FIELS - - - E need extra Phone Number, Email, Name Surname, City Plate No, Label No, CRID, (This fiels is unvisible) We will get this fiels value from the url. This fiels saved to ticket tables. Please get phone number and crid value from the the url (with GET) For example i use this url () I want to see old tickets created by this phone number. under the ticket create form if exist. --- TICKET CREATE PAGE --- --- TICKET DETAILS --- I want to see this extra fiels, ( Phone Number, Email, Name Surname, City

  €78 (Avg Bid)
  €78 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  premire pro,sony vegas.... video editing after effects

  €123 (Avg Bid)
  €123 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  website : Admin panel

  €233 - €699
  €233 - €699
  0 teklifler

  Hello, We are looking for a software company for a few periods associated with our projects we want to implement. Share additional logic on the website and we hope to make a site with all functions. my sample site It will have the same content as this site It will have a modern design the site will have three business 1) to publish and to sell products 2) additional modules to be placed; Fast offer retrieval module; Users can receive Proposals from all manufacturers quickly select the products that are required on the system 3) additional modules to be placed; Budgeting module; users will determin to the budget. Choose products that are in need. System users will suggest pr...

  €1116 (Avg Bid)
  €1116 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Blok mermerlerimizi yurtiçinde satabilecek ve aynı zamanda ihracat müşterisini bulup organize edebilecek çalışan aramaktayız. we need an employee who contact us directly with the foreign buyer about block marble, and by the way can sell the block marbles in domestic market.

  €22 (Avg Bid)
  Acil
  €22 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Remote Slide Show ile slayt sunumlarınızı istediğiniz yerden sunabilirsiniz. Çin'den Türkiye'deki şirketinizde çevrimiçi olarak sunumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İnternete bağlanabilen tüm cihazlardan slaytlarınızı kontrol etmeniz mümkün olacak. İster cep telefonunuzdan istersenizde televizyonunuzdan hatta internete bağlanabilen fırınınızdan bile. :)

  €233 - €699
  €233 - €699
  0 teklifler

  We need a website to sell complete VPN services; including client panel, SSL supported free anonymous web based proxy, free anonymous email, server overview, features and prices, product comparion table, advantages, help, faq, troubleshooter, setup and abuse pages. Coding can be based on asp or php. We will offer free account for test drive. Our packages supported OPENVPN, L2TP/IPSEC and PPTP protocols. We prefer HTML5 and CSS3 on pages but it's not required. We would like to discuss details. Turkish: ----------- VPN satış servisimiz için bir satış web sitesine ihtiyacımız var. Web sayfası müşteri paneli, ssl destekli ücretsiz anonim web tabanlı proxy, anonim email, sistem durumu, ücretlendirme, ürün karşılaştı...

  €1011 (Avg Bid)
  Özellikli
  €1011 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  ----------------------------ENGLISH-------------------------------------------------------------------------------------------------- Combination with the iTunes Store and Google Play will be a web site you need this software to work with the logic. But at the same time not only ios and android applications in the Windows Phone I want to sell. The source file of the product will be installed. Authorize whether control. Then the price will be available. Applications Application developers are able to install the exhibition fee or for free. After they earn a commission on the amount to be paid in regular intervals. Do the site, the Desktop version, iOS, Android and Windows Mobile Versions All structures built ...

  €21 / hr (Avg Bid)
  €21 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ----------------------------ENGLISH-------------------------------------------------------------------------------------------------- Combination with the iTunes Store and Google Play will be a web site you need this software to work with the logic. But at the same time not only ios and android applications in the Windows Phone I want to sell. The source file of the product will be installed. Authorize whether control. Then the price will be available. Applications Application developers are able to install the exhibition fee or for free. After they earn a commission on the amount to be paid in regular intervals. Do the site, the Desktop version, iOS, Android and Windows Mobile Versions All structures built ...

  €14 - €23 / hr
  Mühürlü
  €14 - €23 / hr
  0 teklifler

  -----------------ENGLISH------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Combination with the iTunes Store and Google Play will be a web site you need this software to work with the logic. But at the same time not only ios and android applications in the Windows Phone I want to sell. The source file of the product will be installed. Authorize whether control. Then the price will be available. Applications Application developers are able to install the exhibition fee or for free. After they earn a commission on the amount to be paid in regular intervals....lopers are able to install the exhibition fee or for free. After they earn a commission on the am...

  €34 / hr (Avg Bid)
  €34 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  This is an implementation project ...implementation project aimed at verifying whether or not an investment strategy I have developed works in real life. I ll provide the freelancer with a Excel file that controls a demo account broker held with Exante. The freelacer should press the buy button at 0935am NY time and the sell button at 0350pm. Before the trading session the freelancer has to reset the Excel file (15 seconds work). This work has to be done for 3 weeks. It should take 5 to 10 minutes per day. The freelancer should also the AUM of the account and write down some notes if the trades do not go through. I'll provide training on how the work has to be done, it is straight forward. Lastly the freelacer has ...

  €8 - €30
  €8 - €30
  0 teklifler
  Technical product manager 6 gün left
  ONAYLI

  1. Take project manager role for android team 2. Conduct daily meeting with dev. team and QA team and deliver the project in given timeline 3. Become scrum master for weekly sprints 4. Cordinate with CV team, server team, dataOp team, dashboard team and marketing team 5. Take ownership of clickup tickets to be delivered on time 6. Suggest new features based on cordination with marketing team 7. Must be pro-active, take initiatives and chase like anything!

  €23 / hr (Avg Bid)
  €23 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I am in need of an exclusive bot or app that can notify me of all incoming coming Coins (while Not confirmed yet (push notification, email or Sms) I also need it to auto sell at market or Limit Price, all incoming and/or existing coins in my Binance wallet to usdt or BUSD, (it will be nice if you can make it work with remitano, & paxful but not madatory. If possible, it can potentially support multiple account & additional accounts I may have access to (colleagues, family and friends) to If possible have additional uses like "select and deselect" coins at will with potential threshold on how much is executed (min and max). It must be secure, automatic, efficient and unobstructi...

  €1122 (Avg Bid)
  €1122 Ortalama Teklif
  33 teklifler

  Criação de formulário no SurveyMonkey: as perguntas já foram desenvolvidas, necessitando apenas de inseri-las de forma "user friendly" no SurveyMonkey. Obs.: será necessário utilizar algumas funções importantes, como seleção de idioma do formulário e redirecionamento condicional (caso responder "não" à primeira pergunta, direcionar à página de agradecimento).

  €28 - €233
  €28 - €233
  0 teklifler
  Tennis Club Handbook 6 gün left
  ONAYLI

  We have a basic draft, which is work in progress, and when it is finalised it need will need professional designers skills ready for both soft copy and hard copy distribution. Interested to know the cost to have a professional once-over of this basic draft before we progress to finalized document, so that I can 'sell' the concept to the club committee.

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  Looking for a junior developer to join our team in a part time assistant capacity. Min 10 hours a week, flexible work, available to collaborate with teammates. We are a software working startups building web, mobile apps. We mostly work in freelancing and agile methodology. Bonus: consulting What we offer: - Chance to work with and learn from some very talented engineers - Supportive environment, well written tickets, open communication - Chance to work with a 'sweet spot' of startups - Ongoing & full time job

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Necesito realizar un material didáctico sobre la estructura de la casa de Farnsworth en solidworks. Habría que modelar la estructura, hacer simulación de esfuerzos a cada viga y columna, detallar las fuerzas internas y detallar el dimensionamiento de la estructura

  €100 (Avg Bid)
  €100 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Making whatsapp cloud pannel With api that connects with pabblyconnect

  €300 (Avg Bid)
  €300 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Hello, I am looking for someone to show post data from my other wordpress site to main wordpress using api. I want you to build a shortcode using which I can add url of the post or we can use the post name and then it will show post content. I want data split into two section. Please note that I might update data in my other wordpress site so you should use api to fetch data (this way it will have latest data, all of the time) NOTE# I want shortcode and not a scrapper and I should be able to insert it into post at any place I want. Thank you

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I want to create online store with app/website. As this is early stage don't want to invest in native website/app development. Theme would be custom, with Darwaish/Sufi look. Tasbih, Musalla ( Prayer mat ) kind of item I am willing to sell there. Do you have experience building such app/website using shopify?

  €204 (Avg Bid)
  €204 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Hi, I'm looking for someone to set up retargeting ads for Facebook and Google. I need someone to set it up and show me how. Thanks, Phillip

  €37 (Avg Bid)
  €37 Ortalama Teklif
  21 teklifler
  Aplicación Android/iOS 6 gün left
  ONAYLI

  Necesito crear una aplicación para clientes de un programa alimenticio. La idea es que pueda subirles las dietas, recetas, videos, tengan su acceso con membresía y pueda interactuar con ellos.

  €583 (Avg Bid)
  €583 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  Debemos hacer 20 landing en español que contenga las palabras claves de cada grupo de anuncios que tenemos en Google Ads. Se requiere: - Redacción del contenido - Diseño de la lading - Montaje en wordpress

  €208 (Avg Bid)
  €208 Ortalama Teklif
  20 teklifler
  Build me an app 6 gün left
  ONAYLI

  I would like an app for both android and ios To sell tickets and merchandise To have different tabs with different information etc

  €842 (Avg Bid)
  €842 Ortalama Teklif
  98 teklifler

  I'm looking for a custom Discord bot for our paid community channel. Currently we're using Upgrade Chat, but we want to move towards a fully custom solution. Our requirements are the following: 1) We sell using ClickFunnels (through Paypal & Stripe). When people buy this product, they will be charged monthly and added to either a subscription on Stripe or PayPal. 2) We need the bot to be able to give everyone who has purchased/has an active subscription to that product access to the Discord server. 3) Once someone misses a payment or cancels, they need to be removed automatically from the Discord server. This needs to be a seamless process for the ...

  €1156 (Avg Bid)
  €1156 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  1. To sell corporate membership and advertising to school suppliers, educational show exhibitors and advertisers in other educational magazines. 2. To sell advertising space in our subject specific magazines (about Design and Technology education) and email shots Both aspects of the task will have a similar audience therefore the initial conversation could be about either membership or advertising. Some specific tasks: • Ensure current advertisers are retained and their series of advertising renews each year in each magazine or emailshot • Ensure the yearly financial target for corporate membership and advertising is met • Generate new leads for advertisers and membership • Create a pipelin...

  €33 / hr (Avg Bid)
  €33 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Trophy icon Create a Shirt Design With My Logo 2 gün left

  We are giving away shirts in store and need a cool design with our logo in it. We sell work clothes - ()

  €28 (Avg Bid)
  Garantili
  €28
  15 girdi

  building a native mobile app to sell our products and services of plants landscape and contain various products categories, subcategories , log in & profile ,SMS verifications , equipped with online payment , chat , quotations requests ,pop up feature , forms fill , terms and conditions pages , delivery api enabled and anyu other services to make the app functions perfectly as an idea it should look a like fordeal app

  €1388 (Avg Bid)
  €1388 Ortalama Teklif
  127 teklifler

  Hola necesito una aplicación programada en JAVA, que me levante los datos desde un archivo de EXCEl y me mande WhatsApp a los telefonos que figuran en la lista. con el saldo de las cuenta corrientes que me figuran en la misma. Yo hice andar una API desde Excel pero es muy lento el proceso desde ahí y me da errores de seguridad.- Envío un archivo ejemplo de la lista a levantar los datos.-

  €103 (Avg Bid)
  €103 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  We have a Adobe XD design and want it in Wordpress. On this page we have some Services that we want to sell. The services are paid via Paypal and/or Klarna. We need to ask some data in the order process. This data need to be saved in the datatbase and we need to make a export via csv with some columns and rows. Its a Urgent project and need to be finished by today.

  €279 (Avg Bid)
  €279 Ortalama Teklif
  62 teklifler
  Analista de datos 6 gün left
  ONAYLI

  ...habla español nativo. Que haga las labores de analizar nuestras bases de datos diariamente, para tras su análisis lanzar futuras campañas y que el rendimiento de nuestros proyectos sea más efectivo. Debe ser alguien que sea como pertenecer a nuestra empresa directamente. Cumpliendo el horario de España. La mecánica debe ser extraer información de una base de datos, analizar por resultados, y ver cuales se pueden volver a cargar para intentar volver a sacar resultados, y ver que bases de datos, no están dando resultados para pararlas, etc. El perfil debe estar libre, porque como decimos debe ser como si perteneciera a la compañía, ya que estará con nosotros como un empleado m...

  €150 (Avg Bid)
  €150 Ortalama Teklif
  12 teklifler