I need an access database işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  401,865 i need an access database iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba Amazon Sellercenter da yayınladığımız uygulamamız üzerinden uygulamaya erişim veren kişinin siparişlerini çekmek istiyoruz. Uygulamamız Amazon'da yayınladı, Amazon Hesapları uygulamaya yetki verebiliyor, kullanıcıların refresh_token kodlarını alabiliyoruz, access token üretebiliyoruz. Devamında siparişleri çekebilmek için RDT'de takıldık, bunu çözebilecek ve devamında siparişleri ve detaylarını çekebilecek birini arıyorum. Önceden SP Api ile entegrasyon yapmış ve siparişleri çekebilecek kişiler teklif verirse sevinirim. Danışmanlık istemiyoruz, PHP dilinde yukarıdaki istediklerimizi gerçekleştirebileceklerin tekliflerini bekliyorum.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Selected data from an industrial application database will be stored in a new dedicated-built database (PostgreSql or NoSQL). Integration with 3rd party will be supported by a Web service that will be developed.

  €1207 (Avg Bid)
  €1207 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  merhabalar, tecdoc database sistemi içine gömülü yedek parça eticaret sitesi işi vermek istiyoruz. tecdoc şase sistemi içerde aktif olarak çalışacak. kataloglar ve ürün ağaçları hatasız olucak site görseli sade ve düzgün hızlı çalışır bir sistem istiyoruz. bununla ilgili ilgilenen arkadaşlar detaylı yazabilir veya iş örneklerini ekleyebilirler. örnek site olarak : megaparca - opelgm siteleri gösterilebilir.

  €710 (Avg Bid)
  €710 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Access veri tabanını visual studio programına bağlanacak ve bazı işlemler yapılacaktır. Detayları mesajda konuşabiliriz

  €31 (Avg Bid)
  €31 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Stok Veritabanı Bir perakende satıcısı için stok takibi yapılacaktır. Tablo yapısı ve sayısına siz karar vereceksiniz ama genel yapı şu şekilde olacak: 1. Şirket/şahıs: Şirket alıcı veya satıcı olabilir.Şahıs ise sadece alıcı olabilecek. Ancak her ikisi de tek tabloda tutulacak. Ancak şirket için şahsa ait alanlar, şahıs için ise şirkete ait alanlar boş kalacak. Örneğin cinsiyet bilgisi olacak ama eğer tanımlanan şirket ise cinsiyet boş kalacak. Şahıs için şirket adı boş ımlanan şahıs mı şirket mi bir durum değişkeni ile belirlenebilir. Burada mutlaka olması gereken alanlar: Şirket No(primary key), TC Kimlik No, Vergi No, Şirket Adı, Yetkili Adı ve Soyadı, cinsiyet, e-posta, tlf, adres (adresle ilgili il/ilçe/mahalle/postakodu gibi ek alanlar) ...

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Bana instagram ve facebook doğrulaması / Devre dışı bırakılan hesap kurtarma / kullanıcı adı talepleri ve bu portalın sahip olduğu her şeyle ilgili olarak onlarla iletişime geçebileceğim Face Media iş ortağı portalına / paneline erişim vermeniz gerekiyor O portalı bilmiyorsanız lütfen teklif vermeyin. You need to give me access to the Face Media partner portal / dashboard where I can contact them regarding instagram and facebook verification / Deactivated account recovery / username requests and everything this portal has If you do not know that portal, please do not bid.

  €136 (Avg Bid)
  €136 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Tec-Doc database sorguları ve tablo yapısı hakkında bilgisi olan ve sorgu konusunda yardıma ihtiyaç vardır.

  €159 (Avg Bid)
  €159 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, ASP.NET üzerinden access veri tabanlı personel maaş takip sistemine ihtiyacım var. Ekstra olarak bu projenin ayrıntılı bir şekilde raporlanarak kullanım kılavuzu haline getirilmesi gerekiyor. Ek olarak bana teslim edilirken tırnak içerisinde yazacağım yazıdaki gibi teslim edilmesi gerekiyor. "Projenin 15 adet aspx dosyalarını ve 30 adet cs dosyalarını rar yaparak bana en son ödevin atılması gerekiyor ve bu ödevin benim bilgisayarımda çalışır bir vaziyette olması gerekiyor." Bu konuda geri dönüşünüzü bekliyorum. Asp.net üzerinden acces veritabanlı attığım resimlerdeki gibi olacak dilerseniz hazırda bir veri tabanı var fakat işinizi görür mü bilemiyorum. Attığım görselleri incelerseniz ...

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  merhabalar access için ödevim var da yardım edebilir misiniz

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Kullanmakta Olduğumuz Bir Dos Tabanlı Boya Formül Programını Access Tabanlı Olarak Ağ Paylaşımlı Olarak Tekrar Yazdırmak İstiyoruz.

  €345 (Avg Bid)
  €345 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Access veritabanına vb form ile oluşturduğum irsaliyeleri kaydediyorum. Logo Netsis firmasının apileri ile bunu e-irsaliye olarak göndermek istiyorum. Api dokümanları incelenmek istenirse üzerinden kontrol edilebilir. Yani tek formu karşıya request ile gönderip, gönderdiğim dokümanı çıktı olarak almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  €53 (Avg Bid)
  €53 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Payment gateway,i will use a local payment gateway,they call it iyzico,will be market place payment gateway entegration,we have already direct iyzico,we need to extent it to market place... How it works it,on seller registration form there is already some info,we can add a few more which iyzico asked such as company iban,id etc... ones user register,this all info should go to iyzico payment gw company as submerchant,here is some info 1) API Keys You can find your "API Key" and "Security Key" information in your iyico Control Panel () in the Settings menu. 2) Integration Documents INTEGRATION DOCUMENTS Do not forget to try out payment after you have completed your integration! In addition, in terms of help, the video at https://dev

  €446 (Avg Bid)
  €446 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Whatsapp ile database arasında kurulucak bir entegrasyonla, ilgili kullanıcı whatsapp üzerinden tetikleme sonrası karşısına gelen listeden seçeği numaraya göre ilgili raporun sonucunu döndürecektir. 'un whatsapp beta bölümünü inceleyebilirsiniz. Veya canlı bir örneği için WHO'nun telefon numarasına whatsapp üzerinden "hi" yazarak cevaplayın, karşınıza bir liste gelecektir. Gelen listeden istenilen şık seçilip cevaplandığında karşınıza o şıkla ilgili son bilgiler iletilmektedir.

  €188 (Avg Bid)
  €188 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...-yani TCPI veya başka bir yöntem- olup olmadığını bilmiyorum. Eğer DDE dışında bulabilirseniz ona da OK’im. 2. Verileri bir yere zaman serisi şeklinde kaydetmek. Bu yer, access veritabanı, txt, csv olabilir ama tercihen biraz daha hızlı bir yol çünkü birçok hisse senedine ait gün içi verileri ile ilgileneceğiz ve daha sonra dinamik ve gerçek zamanlı grafik yapmak için o verileri okumamız gerekiyor). Ayrıca belki bir sonraki aşamada gün içi analiz yapmak için bu verileri okuyacağız... Dolayısıyla veri okuma ve yazmanın kolay/hızlı olacağı bir yol olursa iyi olur. (Not: işiniz öğretmek değil derdim ama gelen veriyi database kaydet oradan tekrar oku gibi bir süreç, yavaş olur der...

  €131 (Avg Bid)
  €131 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Konsolda çalışan bir dama oyunu olacaktı bir proje beklenmektedir.Mükemmelliyet aranmamaktadı, ve çıktılar dosyalama işlemi üzerinden olacaktı işlemler(okuma, yazma vs) random access files olacaktı tutan bir dosya ve dama tahtasını tutan bir dosya olacaktır.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Mevcut database'imizdeki bilgileri çekecek ve mevcut database'imize bilgileri yazacak müşteri paneli ihtiyacımız var.

  €215 (Avg Bid)
  €215 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  MS ACCESS PROGRAMI İLE ÖĞRENCİLERİN DERSLERİNİN GÜN GÜN VE 8 DERS SAATİNİN AYRI AYRI YOKLAMASININ ALINABİLECEĞİ, TARİHLERDEN ÖZEL GÜN VE TATİL GÜNLERİNİ YOKLAMAYA DAHİL EDİLMEYECEĞİ, ÖĞRENCİNİN DERSE DEVAM DURUMUNA GÖRE %33 TEN FAZLA DEVAMSIZLIĞI VARSA DERSTEN KALDI UYARISININ VERİLECEĞİ BİR ÖĞRENCİ TAKİP PROGRAMINA İHTİYACIM VAR.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba, Bi uygulamam var ve o uygulamada her seviye için kategori ismi ve kelimeler var. Örnek olarak; kategori ismi BEYAZ ŞEYLER, kelimeler ise ŞEKER, PAMUK, KAR. Bu şekilde 500 seviye girilmesini istiyorum. Her seviye için yaklaşık 10 kelime bulunacak. Elimde bi ingilizce veritabanı var, ordan ilham alarak kategoriler girilebilir, bunun yanında Türkiye'ye özel özgün kategoriler de yazılmasını istiyorum.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Hocam selamlar, Reports+ tarzı uygulamalar official instagram logini üzerinden aldığı access ile private apiye gidip veriyi çekiyorlar. Ben de mgp25 in private apisini kullanıyorum ama orada username pass almadan devam edemiyorum yani token,cookie vesaire. Nasıl bir çıkış yolu bulabiliriz, Yardımcı olursanız çok memnun olurum, teşekkürler.

  €150 (Avg Bid)
  €150 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Deniz merhaba, Bu mesaji ABD`den yaziyorum. Kucuk bir web projem olacak. Gordugum kadariyla web sitesi ve programlama konusunda tecruben var. Dusundugumuz projenin ana hatlarini su sekilde. - Bu proje MySQL ve PHP ile bir veritabanina bagli olarak web form`lari tasarlanmasi isi. o Veritabani MS-Access database olarak verilecek, SQL server`a cevrilerek kullanilacak o Esasen veritabanindaki tablo ve onlarin icindeki field`lara bagli olan, cogunlukla mobil cihazlardan ( genellikle tablet) veri girisi icin kullanilacak 8-10 adet web form tasarlanacak. o Web form tasarimlarini ( ve hangi alanin hangi tablodan / alandan veriyi aldigini ) ben veriyor olacagim. Ayni sekilde digger ekranlar icinde ana hatlari ile nasil bir goruntu olacagini belirtecegim. o Birkac adet de basit g...

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Proje evlere yardımcı eleman tedariğinin takibi için geliştirilecektir. Ana fonksiyonları; Personel bilgisini, müşteri bilgisini, personellerin referans bilgilerini, müşterilerin ilan bi...tiplerini tutmak, aranan özelliklere uygun personeli listeleme İşin tipi (yardımcı, temizlikçi, vb), uyruk, personelin geldiği kaynak, ticari yöntem gibi ek tablolar ve bunların formları Kritik raporlar; 1) Personel listesi, 2) Müşteri listesi, 3) Açıktaki iş listesi ve bekleme süresi Müşteri ve personel bilgilerine şifreli rapor ile ulaşılabilmeli. Tablolar şifreli olmalıdır. Bu uygulamayı Access içindeki Customer Services template inden kopyalayarak hızlıca yapabiliriz. Temel ekranlar aynı. Sadece kimi alanlar eklenecek. Ben bi...

  €170 (Avg Bid)
  €170 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  ...They can collect direct messages, likes, comments, mentions etc and olsu they must tweet, post direct message etc. The important point is that like hootsuite every customer can give permissions only one time. They must not be login social media accouts every time. When a customer login to our site he must be regulate his firms social media accouts over our product. We only need to regulate social media app settings and access token functions. Other codes are ready. It is not hard for experienced users. Please do not bid if you have not experiecnce. Thanks. -- Türkiye İçin -- benzeri bir sosyal medya uygulaması geliştiriyoruz. Burada müşterilerimiz olan firmalar kendi facebook, twitter ya da instagram sayfalarını sisteme bir kez tanıtarak her t&u...

  ASP
  €208 (Avg Bid)
  €208 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  üye kayıt sistemi ve aidat takibi ve dökümantasyon

  €489 (Avg Bid)
  €489 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Database Optimize ve Web Sitesinin Hızlı Açılmasını Sağlamak

  €145 (Avg Bid)
  €145 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...yapılacak. Yapılan projeye garanti verilebilmesi geliştirmeye açık olması, Kaynak kodları ile birlikte teslim edilmesi, Kaynak kodlarına açıklama ayrıntılı olarak eklenmesidir. Esen Kalınız. ------------------------------------------------------------------------------------- Hello Dear , we plan to make a web site Click Expert Year 2015 . I can show my as an example. As in all sports links will be drawn . Address in the link I mentioned I'm searching for Johnson to Guest Authors Looking OR betting Betting section Guest Authors will be drawn , Livescore. live Results sunmaktadı free but must be seen in my site url address. The C # programming language to use asp.net or Google results available in another thing that can be imaged . Css Il...

  €1387 (Avg Bid)
  €1387 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Tecdoc 2012/4 dvd sindeki oem ve araç tablolarını excel veya mysql olarak almak istiyorum

  €433 (Avg Bid)
  €433 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Elimizde MSSQL database i mevcut sadece wamp serverdan kodu gerekli php ile yazılacak database aktarıalcak. Öğrenci girişi olacak bu database bir öğrencinin bilgilerini içeriyor bu bilgiler yurt bilgisi Okul bilgisi gibi bilgilerden oluşmaktadır.

  €242 (Avg Bid)
  €242 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Elimizde MySQL database i mevcut sadece wamp serverdan kodu gerekli php ile yazılacak database aktarıalcak. Öğrenci girişi olacak bu database bir öğrencinin bilgilerini içeriyor bu bilgiler yurt bilgisi Okul bilgisi gibi bilgilerden oluşmaktadır.

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Hi,we are developing IOS this app, we are looking for someone who can make web service,create database and setup linux server. Merhaba,bir iphone uygulaması geliş uygulama için web servis yapabilecek,databaseleri oluşturacak ve sunucuyu kuracak birini arıyoruz.

  €77 (Avg Bid)
  €77 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  2-3 Milyon verisi bulunan 2boyutlu yüz veritabanı oluşturulacaktıı içersinde yüze ait nitelikler tutulacaktı yüz veritabanından yüzün kime ait olduğuna dair bir arama yapan bir yazılıma ihtiyaç vardır. System tarafından browse edilen herhangi bir resmin özellikleri önce program tarafından ayrıştırılacak ve o özelliklere benzer resimler veritabanından eşleşerek çağırılacaktır. Aynı kişiye ait resimlerin gelmesi ılımın 2-3 saniye içersinde yüzün kime ait oldunu sorgulayıp doğru bir şekilde göstermesi beklenmektedir. .Bu yazılımda performans ve başarı yüzdesi esas alınacaktır. Image özellikleri herbir image için min 32*32 =1024 pix şeklinde veri tabanında tutulacaktır. Fikir verme ama&c...

  €5704 (Avg Bid)
  €5704 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  .NET Core Developers -- 2 6 gün left
  ONAYLI

  I'm looking for .NET Core Developer - C#. You will need expert skills in C#, LINQ, SQL, NoSQL, APIs, Authentication, .Net dentity, Entity Framework, Data Access, Distributed Caching, Redis, JSON, AWS SDK including S3, SQS, SNS and others. You must be full stack in C#, WebApi, Console Apps, MVC Apps, and frontend skills. I have a variety of developed .NET projects and upcoming projects and looking for someone who can join us 30+ hours each week. You should also know: * Jira, Git, Slack

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Topic will be Database replication between multiple servers based on user queries. Need to use a hybrid optimization algorithm (Which I will reveal to the selected freelancer) to select the best location to place the replica.

  €103 (Avg Bid)
  €103 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Hi Bhawan Can you please add the same code as the project below to the child theme of this site: https://www.freelancer.com.au/projects/graphic-design/Upload-file-types-fix-feedsyforms/payments Please access site via your ManageWP login details

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Ultimately I want an MS Access system on my laptop to be able to read/manipulate data that is in a MySQL database on a website. There will also be a web app which uses the same MySQL database. Before I get the web app written, I want to prove that I can get my MS Access to connect to the remote MySQL system. The first step is to have MySQL Workbench running on my laptop to connect to the website MySQL. I want to prove this step before moving on

  €103 (Avg Bid)
  €103 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  I need installed on my server so that it is safe, secure, and stable, and with the following customizations. - It needs to integrate with my existing WordPress site such that when a user logs into their RolePages account they are automatically logged into the chat, and when a new account on the WordPress site is created, that is synched so that user is automatically logged into the chat. It needs to be a SSO Single Sign On process. - Users should not be able to make a account except by making an account for the WordPress site. They should not be able to access my installation in any way except by having an account on the WordPress website. - The chat needs to display the user's WordPress profile name and avatar image, and link to their profil...

  €494 (Avg Bid)
  €494 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  please check the pdf file, is a sort presentation of the project

  €679 (Avg Bid)
  €679 Ortalama Teklif
  93 teklifler

  Hello, We need a developer that is capable of doing the following request. We need to create sub-websites on Wix that only a client and the company will have access to. On there we need you to program an application that will preform this set of actions: On the company side: - create a sub-website for a new client - upload a .wav file - create a set of tags that will be used for the track tagging - export the final table consisting of a tag name and timestamp on client side: - pressing play and tagging the track in real time as the music is playing by selecting the chosen tag - displaying the tags and having option to add options to them - ability to edit the tags later I am open to any questions. Please contact us with details on time it co...

  €104 / hr (Avg Bid)
  €104 / hr Ortalama Teklif
  24 teklifler
  design me an email flyer 6 gün left
  ONAYLI

  I need someone to design me an email flyer and be able to send it out to 500 000 to 1Million contacts. PLEASE NOTE: YOU HAVE TO HAVE ACCESS TO BULK EMAIL SERVICES. And the email must be sent from my address. Do not apply if you cant do these two.

  €832 (Avg Bid)
  €832 Ortalama Teklif
  64 teklifler

  Hi there, I'm looking for a google sheets expert that can format a google sheets spreadsheet for me. I prefer someone who can code the details using the sheets Javascript API or apps script. But will accept people who are good at formatting and sheets formulas. The formatting is straight forward but I need the tabs in the spreadsheet to only have access by specific users/emails. Let me know if you think you can help! Add 'MKM' to the proposal to show me you've read it.

  €106 (Avg Bid)
  €106 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Shopify website for online academy with payment gateway. Users will create account and access digital course on the website with videos, pdf, etc. example is

  €198 (Avg Bid)
  €198 Ortalama Teklif
  68 teklifler

  I need my WordPress (Woocommerce) website migrated from a managed WordPress account (Namecheap's EasyWP) to a cPanel Shared Hosting site. All functions of the site must remain in place, it must be a 1:1 migration. This is a very simple job and should be very quick for any experienced freelancer. Can provide the FTP and Database access for the EasyWP site and cPanel access for the shared hosting site. Budget is $10 for this very simple job

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  55 teklifler
  database manager 6 gün left

  I want to create data base for healthcare especially hospitals and hospitality

  €651 (Avg Bid)
  €651 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  We are looking for an experienced and passionate Senior Wordpress Developer to join our team and help us create ambitious and appealing websites for our clients. You’re an organised professional who works with precision and you are able to manage your own workload, while keeping the team informed. You love taking ownership of the projects under your belt and feel a sense of pride and satisfaction in what you deliver to the client. If this sounds like you and you are as excited as us about building beautiful as well as usable WordPress websites alongside a stellar and hardworking team, we want to hear from you! what. AG is one of the leading digital consultancies with headquarters in Zurich, Switzerland. With our global team, we build digital products, create outstand...

  €30 / hr (Avg Bid)
  €30 / hr Ortalama Teklif
  77 teklifler

  In need of Virtual assistant who can Manage day to day activities of health care provider support requests and deliverables. You will Perform intake of cases and document all relevant information in the system. Ensure all support requested is captured within the system. All files and Information will be documented and forwarded to appropriate post for recommendations.

  €31 / hr (Avg Bid)
  €31 / hr Ortalama Teklif
  35 teklifler

  I need to get a sports tournament site built, for kids football (soccer) tournament. General requirements. The site needs to have a back-end access for me to add teams and leagues prior to the event. I would have the ability to build out the leagues myself – so build out 1 for me to then duplicate and build out the entire tournament. And then for me to add scores of the games as they happen live on the days of the matches. Site layout must be Mobile First with all pages optimised to work on a mobile screen in portrait. I am able to update all text and content. Each page has the option for me to include an image at the bottom. Each page will have an image (which I can upload) at the top which links back to the home page. Th...

  €731 (Avg Bid)
  €731 Ortalama Teklif
  127 teklifler

  We need to debug/fix/optimize a web php/mysql environment We will NOT reply to automated Bidding and/or We will NOT reply to We will NOT reply to coder that will not read 100% the description Thank you >>>PAGES TO BE OPTIMIZED xxxxfat_test/ xxxfat_test/ xxxfat_test/ xxxfat_test/ xxxfat_test/ xxxfat_test/ It will be necessary to make changes to the structure of the pages, to their interface and to the database to store the data entered by users and to make the system more responsive. So the coder must be able to turn all functions and entities into objects (or services) and methods, and apply dir with classes to make unique calls on entire directory NOTE: We need a person who

  €273 (Avg Bid)
  €273 Ortalama Teklif
  41 teklifler

  Trying to create a search form which lists delivery prices for every post code in the UK, Would like the end user to enter a postcode select parcel type and delivering costings to appear. All data is currently in an Access Database and Excel Spreadsheet. Thanks

  €27 / hr (Avg Bid)
  €27 / hr Ortalama Teklif
  53 teklifler

  I am looking to place small picture and video ads in China and Hong Kong on social media platforms on a small budget. They MUST currently have access to at least a few of the following Chinese social media platforms: WeChat (commercial).. Weibo. ... Little Red Book. ... Douyin. ... Kuaishou. ... Zhihu. ... Bilibili. ... Douban.. Not Fb, not insta and not website design/development.

  €41 (Avg Bid)
  €41 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  Requirement for UNIX App 6 gün left
  ONAYLI

  ...Installation of Operating System Cloing and taking backup of VM Deleteing Virtual machines" "File and Directory creation commands Block, piped and character file creation Input output directions ------------------------------ Read, write and Execute Ownership Umask Access Control List Special Permissions Compression and Decompression techniques File attributes Access Control List Shredding " "User creation and its parameters Group Creation User and group modification User database Aging parameters Terminal Skel, profile, banner, version, issues, services " "Storage: Disk Geometry Understanding disk partitions Partitions: Creation , Mounting , deleteing , Fstab, Automount Fil...

  €15 - €30 / hr
  €15 - €30 / hr
  0 teklifler

  Hi there I need some basic modifications done on my current website built on wordpress. I have an lms integrated to the website and all of a sudden it has stopped working. My users can’t access the course/lms. The team that developed the website is MIA and I need a new team to fix this issue for me. If this gets resolved, I have one landing page that needs to be fixed as well with some simple issues.

  €33 (Avg Bid)
  €33 Ortalama Teklif
  17 teklifler