I need content writer in delhi işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  444,052 i need content writer in delhi iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  İşte yapmak istediğimiz çalışmalardan bir örnek "en iyi dik duruş korsesi" ona websitemizden " bilgilenal" bakabilirsiniz. Daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Bloğum için metin yazarları arıyorum. Sağlık, Ev ve Yaşam ile ilgili yaklaşık 2000 kelimelik gönderilere ihtiyacım var. İşte yapmak istediğim çalışmalardan bir örnek daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin. Lütfen teklifinizi bana bildirin.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €272 (Avg Bid)
  €272 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €272 (Avg Bid)
  €272 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €266 (Avg Bid)
  €266 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Umarim iyisinizdir. Proje bazli calisacagimiz , icerik ureten arkadaslara ihtiyacimiz blunuyor. Surekli projeler icin , lutfen iletisime geciniz. Tesekkurler, Volkan NOTE : ONLY TURKISH CITIZENS

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Çin merkezli bir şirket için akademik yazılara ihtiyaç duyuyorum. Uzun dönemli bir iş olmasını umuyoruz. Makaleler, Türkçe ve İngilizce olabilir. Makaleniz onaylanmasına müteakip ücretlendirme yapılacaktır.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Geçiş yaptığımız site - Bu, adresine gecirilmelidir. Mevcut magento sitelerinin tüm tasarımı, shop sitesinde çalışmalıdır.

  €282 - €845
  €282 - €845
  0 teklifler

  Content and design will be made for our Wordpress website.

  €164 (Avg Bid)
  €164 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Türkçe blog yazarları arıyoruz. sitesine girin, hangi alanın sizin için daha iyi olduğuna hangi alanda blog yazılarını geliştirebileceğinizi yazın.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler. Merhabalar, ben Aslıhan Aslan lisans öğrencisiyim iş arıyorum projenizle ilgimi çekti sizinle çalışmak istiyorum. internette cok vakit geçiriyorum , bu yüzen Haftada 40 saat çalışabilirim sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. proje konusunda beni bigilendirmenizi rica ederim. En kısa zaman sizden bigi bekliyorum saygılar...

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Size 20-30 tane kategori veriyor olacağım. Bu verdiğim kategorilerin herbiri için 40-50 kelimelik 25'er tane fal yazacaksınız. Örneğin 16-23 yaş arası sevgilisi olmayan kişiye göre, 24-35 yaş arası evli kişiye göre, 24-35 yaş arası özel sektör çalışanına kariyer ile alakalı.. Totalde 600 civarı 50 kelimelik fal yazmanız gerekecek her biri 40-50 kelimelik.

  €197 (Avg Bid)
  €197 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Araştırma yazarlığı Hi İ'm from Baku. İ'm Writer

  €173 (Avg Bid)
  €173 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  sitelerle alakalı yazılar içerikler hazırlamak

  €553 (Avg Bid)
  €553 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  MAkale yazdırılacaktır.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Ulusal bir peynir markası için peynirli yemek tarifleri yazacak bir arkadaş arıyoruz. Her bir yazı ortalama 300 kelime ve SEO uyumlu olmalı. Makale başına 10 $ ödeme yapılacaktır ve haftada 3-5 makale yazılmasını bekliyoruz.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Metin yazari ariyorum, deneyimli , yaratici. Cv sini bana Mail ile gonderebilecek ve referans saglayabilecekler basvursun lutfen. Ciddi anlamda Metin yazarina ihtiyacimiz var. 230 kelimelik kisa yazi. Iki tarafta memnun kalirsa, daha yapilacak baska dosyalarda var. Yeni kurulmakta olan bir kurum icin.. Eğer, kendinizi kanitladiginiz projelere imza attıysanız , sizinle çalışmak isteriz..

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Merhaba, Son kullanıcılar için bilgi işlem desteği veren firmamızın web sitesi için yazı ve içerik yazabilecek tecrübeli yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımızla, We are looking for a writer who can write articles and web content. Our business area is IT support for end-users. All works must be done in Turkish. Thank you.

  €115 (Avg Bid)
  €115 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Kullanıcıların belirleyeceği kriterlere göre önceden belirlenmiş oranlarda fiyat hesaplama yaparak içerik siparişi vermelerini, projeleriyle ilgili yazarlarla görüşebilmelerini, payu-paypal ile ödeme alabilmelerini sağlayan bir içerik sipariş pazaryeri-sistemi oluşturmak istiyorum. Ör:

  €4010 (Avg Bid)
  €4010 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Arkadaşlar selam, Finans içerikli bir videonun alt yazısının İngilizce'den Türkçe'ye çevrilmesi gerekiyor. Word count 1770..Bütçem sınırlı, çeviriden memnun kalirsam daha fazlası da gelecektir. Lütfen başvurunuz ile beraber ekli dosyayı da çevirip gönderiniz. Çevirinin kelime kelime değil, anlamını kaybetmeden Türkçe'de anlaşılabilir olması gerekiyor. Çevirinin kontrolünü ben yapacağım.. Alt yazı olduğu için bazı yerler tam olarak bir anlam ifade etmeyebilir, elinizden gelenin en iyisini yapmanız yeterli olur, gerekli düzenlemeleri ben yapacağım. İşi verdikten sonra bir gün içerisinde teslim edilmesi gerekiyor. Finans bilginiz olması faydanıza o...

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Turkish is my native language. I also worked at my own local radio station for years. I lived in US, NY for 11 years. I have been a blogger for 8 years. Active blogger, writer, reviewer. Also completed a certificate program about medical billing in Colorado, US. Turkish article writing, editing, translations Turkish to English and English to Turkish. I'd love to work on these projects or similiar ones. Türkçe benim ana dilim. Yillarca kendim baslattigim lokal radyo istasyonunda da profesyonel konuşmacı olarak görev aldım. Amerika, New York'da 11 yıl kaldım. 8 yıldır blogumda yazıyor ve ürün tanıtımları da yapıyorum Colorado'da medikal faturalandırma üzerine bir sertifika programını başlarıyla tam...

  €66 (Avg Bid)
  €66 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Dear All, This project is for someone who can copy existing content from a web site to its new designed version which is Joomla-based. Sorry, but only Turkish bidders, please. The ones located in Ankara will be given the priority. Content will be copied, but needs some artistic touch as well. While copying the content, side menus, image galleries, etc. will be properly created and adjusted. We don't know number of pages; but we expect that it is less than 100. Waiting for your bids for 100 pages, copying content and arranging them in Joomla, creating the web site structure, etc. Good luck. --- Herkese merhaba, Proje mevcut bir web sitesi içeriğinin, Joomla tabanlı yeni tasarımına kopyalanmasını içerir. Sadece Tü...

  €144 (Avg Bid)
  €144 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Content- essay 6 gün left
  ONAYLI

  looking for content essay for website for educational website. Based on reading a txt and composing an essay based on think points with references, bibliography etc 1500 words Must be good english. Well written.

  €30 - €60
  Mühürlü
  €30 - €60
  34 teklifler

  I need motivational articles about my business beauty and smiles. Charming, alluring and empowering articles

  €66 (Avg Bid)
  Acil
  €66 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  looking for a Native English content Editor for a book editing and modification before publishing as an ebook on amazon kindle

  €293 (Avg Bid)
  €293 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Our company need content for out Instagram, we need videos for Instagram of 3d models in sketch up and then final renders to publish on our social media. It can be houses, apartments, cabins, hotels

  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I am looking for someone to help me write a content on my online store. I'm selling bulk products for School and Office Supplies and Promotional Products (CAN DO COSTUMIZED PRODUCTS OR PRIVATE LABELING) and do International Shipping/Door-to-Door.

  €49 (Avg Bid)
  €49 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  SOS Need a few articles of about 1800 words each to be written in Romanian. You will communicate with our SEO department in English (and / or German) weekly for more details. Urgent. Topic is health care work. Please send your best rate per article and deadline Thanks, Diana

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I need a content write/blogger for our company’s website who have extensive knowledge of SEO and ensure usage of keywords from our website Mostly the topics you’ll cover would be Web/Mobile Development Digitalization of business Quality Assurance Ecommerce Engineering & Staffing Responsive Designs(UI/UX) We do not want copy/paste and have systems to detect any plagiarized content

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  16 teklifler

  WE need a business Plan writer. It is a 20-page business plan for the German embassy. Rice and other Grains Import into Germany. I provide you with some details and data. Let's talk over it if you are interested and have had the experience of writing business plans. Deadline 15 Days.

  €393 (Avg Bid)
  €393 Ortalama Teklif
  51 teklifler

  I need a content write/blogger for our company’s website who have extensive knowledge of SEO and ensure usage of keywords from our website Mostly the topics you’ll cover would be Web/Mobile Development Digitalization of business Quality Assurance Ecommerce Engineering & Staffing Responsive Designs(UI/UX) We do not want copy/paste and have systems to detect any plagiarized content

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  39 teklifler
  Book Writing -- 2 6 gün left
  ONAYLI

  Hello Guys! I need a help from a book writer. It's about life story kind of. I will share the stories with shortlisted freelancers. The whole book will be around 40k-45k words and the budget is $350-$400 and it's fixed. Please let me know if anyone can help. Happy bidding!

  €328 - €375
  Mühürlü
  €328 - €375
  39 teklifler
  Assisted Living 6 gün left

  I'm trying to open an Assisted Living Facility in Baltimore. I needed a grant writer. Are you available?

  €398 (Avg Bid)
  €398 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  If you like Harry Potter, dragons or anything magical this is for you. I have a manuscript thatis halfway finished and I need a copywriter to help me complete it. I have all of the character plans and plot plans I just need a good writer who is willing to go the extra mile. Looking for someone to write about 30,000 words.

  €331 (Avg Bid)
  €331 Ortalama Teklif
  41 teklifler

  Hello, we’re looking for a tiktok video creator for our brand. You should’ve experience with creating viral content and already a portfolio of viral videos. (Please attach these in your application) It’s also important that you can speak and write English fluently. Please include Mike Tysons birth date in your application. If all of this applies to you, feel free to send your application. Im looking forward to reading from you.

  €134 (Avg Bid)
  €134 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Looking for a relatively experienced music manager for an independent music artist / song writer from London. This artist has been releasing music since 2019 and now requires assistance managing all affairs involved in the music business side so the artist can concentrate more on the creative side of their brand. This artist is versatile, their genre of music is R&B, Hip Hop, Jazz, Grime. This artist wants to expand their audience. The artist also wants to explore how to get their music into film and tv. If you have any experience or knowledge in how to successfully carry out these tasks, please make contact to discuss further.

  €174 (Avg Bid)
  €174 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Hi, i am hiring a content writer for a crypt o website. the desired candidate must have amazing content writting skills and must be available to start now thank you HappY BiddinG!

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  29 teklifler
  Book Writing 13 gün left
  ONAYLI

  Hello Guys! I need a help from a book writer. It's about life story kind of. I will share the stories with shortlisted freelancers. The whole book will be around 40k-45k words and the budget is $350-$400 and it's fixed. Please let me know if anyone can help. Happy bidding!

  €94 - €94
  Mühürlü
  €94 - €94
  2 teklifler

  Hello. Seeking creative writers - who are also LOCAL [Indonesia, B...Singapore, or Vietnam] football (soccer) fans. You must be a fan of football and have a favorite local team that you support in Liga 1 (Indonesia). I need a creative writer to write a short story - against the backdrop of (local) 'football in Indonesia'. It could be a 'love story' (two people met at stadium)... could be a ghost story... a comedy of friends, etc. Fiction or real - it doesn't matter. As long as it's creative/interesting. And it's "setting" is 'football' - local football, in Indonesia. I know this might be a very different and strange-sounding project :) - so, please let me know if you...

  €87 (Avg Bid)
  €87 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  Tenure- This is a recurring project wherein we will hire an agency on retainer or hire a freelancer on contractual basis. Details - We are looking for a small yet powerful agency or an individual to help us with social media marketing. This will involve- 1) Social media strategy 2) Content for posts, blogs, vlogs, videos, infographics etc ( Only content will be required as we have inhouse graphic designer) 3) Weekly social media posting on instagram and Linkedin 4) Creating a community on Facebook and managing the community 5) Writing 3 blogs (200-800 words) per week About us - We are a fintech company that simplifies savings for customers and rewards them for their saving behavior.

  €225 (Avg Bid)
  €225 Ortalama Teklif
  25 teklifler
  SEO my website 6 gün left
  ONAYLI

  Blog writer with SEO optimized keywords..

  €14 - €23 / hr
  Mühürlü
  €14 - €23 / hr
  46 teklifler

  Please don't apply if you don't have windows 11 in your computer. Hello, This time we need a tech content writer who write about windows 11 problem and solution. What you need to do? 1. write plagiarism and error free articles 2. Article spinning or paraphrase not allowed 3. Must have windows 11 in you pc or laptop because as it is a step by step guide you need to add screenshot for every steps. 4. Example: (how to disable windows 11 firewall) 5. You need to delivery 10k to 20k word in every month. And it's a long term project as well. Budget: $2 -$4 (For every 1000 words) Low budget because the topic is very easy to write. Mention your budget in the bid. otherwise we think, you are not read the job ...

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler
  Article Writing 6 gün left
  ONAYLI

  Important notes: 1. Tell you rate as described in the description 2. Please show an example of your work I own an SEO agency and I'm looking for an article writer. The length may change but most of them will be around 500 to 1000 words. The deadline may change for each article. Most of the projects should be within 24-48 hours depending on the length. At the beginning I assumed that I wouldn't have too much work as this is a new service at the company. The payment will be on a monthly basis. I would like to know what would be your rates for: 1000 up to 5000 words a month. 5001 up to 10,000 words a month. 10,000 words up to 20,000 words a month and over 20,000 words.

  €101 (Avg Bid)
  €101 Ortalama Teklif
  78 teklifler

  Need a creative content writer to write blogs & article pieces for our blog in the personal finance & technology domain. Website niche is around career & salaries. Should be able to research & create content with infographics & other interesting additions. Topics shall be provided by our team. Basic knowledge of SEO practices & Digital Marketing experience would be handy.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler
  Ghostwriting a sequel 6 gün left
  ONAYLI

  I am looking to work with a fiction ghost-writer for the sequel to my first book. I estimate the word count to be between 40 - 50 thousand words. If you are interested further information can be provided upon application.

  €1438 (Avg Bid)
  Gizlilik Anlaşması
  €1438 Ortalama Teklif
  29 teklifler
  Wikipedia Writer 6 gün left

  I am looking someone who can write an article about our company and also post on wikipedia, which should soon get published.

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  20 teklifler
  Content Writer for Cricket 6 gün left
  ONAYLI

  Hi, I am looking for freelancers to write cricket articles daily for Cricket. Check for sample work. Requirements are Daily number of articles: 1-3 Expected words: 500-600 Frequency: Daily Remuneration: Rs 0.5 per word Topis will be sent daily Opportunity to make up to Rs 1000/- daily PreReq: Understanding of cricket and writing. Must be able to follow a flow (Storyboard). Good at English. Interested freelancers, please connect. IMPORTANT: PLEASE SHOW INTEREST ONLY WHEN YOU HAVE UNDERSTOOD THE REQUIREMENTS. NON NEGOTIABLE. SAVE TIME FOR BOTH OF US> Thanks

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  34 teklifler