I need content writer işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  430,969 i need content writer iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  İşte yapmak istediğimiz çalışmalardan bir örnek "en iyi dik duruş korsesi" ona websitemizden " bilgilenal" bakabilirsiniz. Daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Bloğum için metin yazarları arıyorum. Sağlık, Ev ve Yaşam ile ilgili yaklaşık 2000 kelimelik gönderilere ihtiyacım var. İşte yapmak istediğim çalışmalardan bir örnek daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin. Lütfen teklifinizi bana bildirin.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €275 (Avg Bid)
  €275 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €275 (Avg Bid)
  €275 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €269 (Avg Bid)
  €269 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Umarim iyisinizdir. Proje bazli calisacagimiz , icerik ureten arkadaslara ihtiyacimiz blunuyor. Surekli projeler icin , lutfen iletisime geciniz. Tesekkurler, Volkan NOTE : ONLY TURKISH CITIZENS

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Çin merkezli bir şirket için akademik yazılara ihtiyaç duyuyorum. Uzun dönemli bir iş olmasını umuyoruz. Makaleler, Türkçe ve İngilizce olabilir. Makaleniz onaylanmasına müteakip ücretlendirme yapılacaktır.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Geçiş yaptığımız site - Bu, adresine gecirilmelidir. Mevcut magento sitelerinin tüm tasarımı, shop sitesinde çalışmalıdır.

  €285 - €854
  €285 - €854
  0 teklifler

  Content and design will be made for our Wordpress website.

  €166 (Avg Bid)
  €166 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Türkçe blog yazarları arıyoruz. sitesine girin, hangi alanın sizin için daha iyi olduğuna hangi alanda blog yazılarını geliştirebileceğinizi yazın.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler. Merhabalar, ben Aslıhan Aslan lisans öğrencisiyim iş arıyorum projenizle ilgimi çekti sizinle çalışmak istiyorum. internette cok vakit geçiriyorum , bu yüzen Haftada 40 saat çalışabilirim sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. proje konusunda beni bigilendirmenizi rica ederim. En kısa zaman sizden bigi bekliyorum saygılar...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Size 20-30 tane kategori veriyor olacağım. Bu verdiğim kategorilerin herbiri için 40-50 kelimelik 25'er tane fal yazacaksınız. Örneğin 16-23 yaş arası sevgilisi olmayan kişiye göre, 24-35 yaş arası evli kişiye göre, 24-35 yaş arası özel sektör çalışanına kariyer ile alakalı.. Totalde 600 civarı 50 kelimelik fal yazmanız gerekecek her biri 40-50 kelimelik.

  €199 (Avg Bid)
  €199 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Araştırma yazarlığı Hi İ'm from Baku. İ'm Writer

  €175 (Avg Bid)
  €175 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  sitelerle alakalı yazılar içerikler hazırlamak

  €558 (Avg Bid)
  €558 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  MAkale yazdırılacaktır.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Ulusal bir peynir markası için peynirli yemek tarifleri yazacak bir arkadaş arıyoruz. Her bir yazı ortalama 300 kelime ve SEO uyumlu olmalı. Makale başına 10 $ ödeme yapılacaktır ve haftada 3-5 makale yazılmasını bekliyoruz.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Metin yazari ariyorum, deneyimli , yaratici. Cv sini bana Mail ile gonderebilecek ve referans saglayabilecekler basvursun lutfen. Ciddi anlamda Metin yazarina ihtiyacimiz var. 230 kelimelik kisa yazi. Iki tarafta memnun kalirsa, daha yapilacak baska dosyalarda var. Yeni kurulmakta olan bir kurum icin.. Eğer, kendinizi kanitladiginiz projelere imza attıysanız , sizinle çalışmak isteriz..

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Merhaba, Son kullanıcılar için bilgi işlem desteği veren firmamızın web sitesi için yazı ve içerik yazabilecek tecrübeli yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımızla, We are looking for a writer who can write articles and web content. Our business area is IT support for end-users. All works must be done in Turkish. Thank you.

  €116 (Avg Bid)
  €116 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Kullanıcıların belirleyeceği kriterlere göre önceden belirlenmiş oranlarda fiyat hesaplama yaparak içerik siparişi vermelerini, projeleriyle ilgili yazarlarla görüşebilmelerini, payu-paypal ile ödeme alabilmelerini sağlayan bir içerik sipariş pazaryeri-sistemi oluşturmak istiyorum. Ör:

  €4053 (Avg Bid)
  €4053 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Arkadaşlar selam, Finans içerikli bir videonun alt yazısının İngilizce'den Türkçe'ye çevrilmesi gerekiyor. Word count 1770..Bütçem sınırlı, çeviriden memnun kalirsam daha fazlası da gelecektir. Lütfen başvurunuz ile beraber ekli dosyayı da çevirip gönderiniz. Çevirinin kelime kelime değil, anlamını kaybetmeden Türkçe'de anlaşılabilir olması gerekiyor. Çevirinin kontrolünü ben yapacağım.. Alt yazı olduğu için bazı yerler tam olarak bir anlam ifade etmeyebilir, elinizden gelenin en iyisini yapmanız yeterli olur, gerekli düzenlemeleri ben yapacağım. İşi verdikten sonra bir gün içerisinde teslim edilmesi gerekiyor. Finans bilginiz olması faydanıza o...

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Turkish is my native language. I also worked at my own local radio station for years. I lived in US, NY for 11 years. I have been a blogger for 8 years. Active blogger, writer, reviewer. Also completed a certificate program about medical billing in Colorado, US. Turkish article writing, editing, translations Turkish to English and English to Turkish. I'd love to work on these projects or similiar ones. Türkçe benim ana dilim. Yillarca kendim baslattigim lokal radyo istasyonunda da profesyonel konuşmacı olarak görev aldım. Amerika, New York'da 11 yıl kaldım. 8 yıldır blogumda yazıyor ve ürün tanıtımları da yapıyorum Colorado'da medikal faturalandırma üzerine bir sertifika programını başlarıyla tamamladım. T&uum...

  €66 (Avg Bid)
  €66 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Dear All, This project is for someone who can copy existing content from a web site to its new designed version which is Joomla-based. Sorry, but only Turkish bidders, please. The ones located in Ankara will be given the priority. Content will be copied, but needs some artistic touch as well. While copying the content, side menus, image galleries, etc. will be properly created and adjusted. We don't know number of pages; but we expect that it is less than 100. Waiting for your bids for 100 pages, copying content and arranging them in Joomla, creating the web site structure, etc. Good luck. --- Herkese merhaba, Proje mevcut bir web sitesi içeriğinin, Joomla tabanlı yeni tasarımına kopyalanmasını içerir. Sadece Türk freelancer...

  €146 (Avg Bid)
  €146 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  We need some one to write a technical manual for Electronic product we developed. Around 20 Pages max + Graphics

  €137 (Avg Bid)
  €137 Ortalama Teklif
  36 teklifler
  AniMaker YouTube Series 6 gün left
  ONAYLI

  Hello, I am currently developing a mobile app aimed to pair language learners and travel fellows () and as a parallel project that would attract users to the app I would like to create a youtube animated series for a language learning. Clear example of what I mean would be this series: Therefore I am looking for someone that would create an Animaker funny comedy videos based on a story I got from a story writer. These videos could be then going over many episodes and the series would then be translated to at least English, Spanish, Portuguese, German and Czech... We could start by creating a first episode in english (with AniMaker text-to-speech build in function) to estimate the effort and then see how we could proceed with

  €34 (Avg Bid)
  €34 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Hi There, We are looking for Professional Terms & conditions, privacy & Policy, About us. Writer for our courier app. Someone who has already written for these types of apps. We are a new app. We do not have many resources to provide you. You have to write everything by yourself. Your writing must pass copyright, copyscap and write for SEO. Only bid if you have worked on the project like this before. Thank you.

  €47 (Avg Bid)
  €47 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  i need to create company profile for website

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  I want someone who can do the following: - Word press experience - SEO - Write english contents - Capable of setting up and configuring some applications on Wordpress like news aggregator

  €81 (Avg Bid)
  €81 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Hello, I run big YouTube channel's about Anime Recaps and I'm looking for a LONG-TERM script writer who can help write original scripts for my channel. I would provide you with the video title and you would write an original script of the anime. The scripts will need to be at least (up to 2000 - 3000 Words) words. They will have to be copy free. I'm looking for someone to work with us long term on this so if you’re interested let me know and I’ll send you some samples of the types of videos I'm looking for, and you can let me know if you can do it. Also, if you’ve ever written any scripts for YouTube videos, please attach samples of your work. Please put the word "AniYts" into the beginning of your application ...

  €45 (Avg Bid)
  €45 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Se busca ghost writer para escribir una novela de ficción de aproximadamente 220-280 páginas por ambas caras. ¿eres creativo y te obsesionan las historias como "código da Vinci ; símbolo perdido" o "national treasure" o Game of Thrones? Se busca de un par de escritores creativos para elaborar una novela(ficción, histórica, suspenso, paranormal). condiciones: 1.-Debe ser algo creado de tu mente. se usará un software para examinar cada línea y sólo se acepta material original. 2.-Si el contenido es copia o plagio, no lo aceptaremos ni te pagaremos por ello, aunque sea una frase. 3.-Una vez recibido el pago, todos los derechos del producto final me pertenecerán. Esto significa que pas...

  €81 (Avg Bid)
  €81 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Please read the attched xmind file for details. You can open this file on your computer or laptop by downloading xmind software. Thanks Its a long term project. I am waiting for a professional writer. Thanks

  €362 (Avg Bid)
  €362 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  I need a content writer 6 gün left
  ONAYLI

  We are looking at someone long term $2 aud per hour. Writing basic blogs and other basic content tasks. Around 10-40 hours a week depending on you. Topics: Events, Fitness Do NOT apply for this job if you do not agree with the payment.

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  22 teklifler

  I started a new business www.simartbeni.com. It is a salon management software. I want to grow the instagram account and as a milestone get 1000 salons in Turkey to follow it. For this I need someone who can create content for the page and contact the salons on Instagram and present our services. If you have experience with social media marketing, especially Instagram and speak fluent Turkish contact me.

  €85 (Avg Bid)
  €85 Ortalama Teklif
  25 teklifler
  Christian content creator 6 gün left
  ONAYLI

  I need content creator for youtube insta facebook and more. Will create scripts based on bible

  €97 (Avg Bid)
  €97 Ortalama Teklif
  28 teklifler
  Writer Needed 6 gün left
  ONAYLI

  Looking for an experienced and expert writer who can write article for ongoing basis, No time waster please. Thanks.

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  30 teklifler

  Hi Monicah Writer, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €237 (Avg Bid)
  €237 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Content Writer 6 gün left

  Calling all creative writers! We are looking for an ambitious, experienced writer to work on several projects. In this role, you will be responsible for brainstorming, researching, and writing for a childcare center...

  €351 (Avg Bid)
  €351 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  Are you a sports or technology enthusiast? Do you have a pulse on anything and everything in the sports or tech world? Most importantly, how do you feel about being paid to...All you have to do is submit videos from Instagram or TikTok for cool products. - We'll pay $3 per product. We ask for 20 videos a day ($60 earned a day) - We are currently looking for short-term (1 month) engagements, with plenty of opportunities for extensions for those interested. You'll have a short form to fill out with each video you submit, and we just have a few simple guidelines that we need you to follow that we'll train you on in a brief training. At present, we are looking for Tipsters in the following fields: 1. Sports and athletics 2. Technology and gadgets

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I need help with my Resume and LinkedIn Update. The Resume needs to be simple. I also need my LinkedIn profile and cover letter service with unlimited rewrites.

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  We are looking for a content writer who can understand our current business mission for aspiring multicultural entrepreneurs and prepare blog articles with original, and engaging content. Must conduct detailed research and integrate keywords to attract maximum views and likes. Looking for someone with availability for ongoing projects who can occasionally meet virtually to discuss requirements. Bilingual ability is a plus. -----Details----- Plagiarism-free, error-free content In-depth research Keyword-incorporated copy Seo friendly Please respond to this add with blogging porfolio or experiences.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  41 teklifler

  Please read the attched xmind file for details. You can open this file on your computer or laptop by downloading xmind software. Thanks Its a long term project. I am waiting for a professional writer. Thanks

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  1200 words article needed. Budget is $15 per article. Its a long term project. A professional LED light writer is needed. Thanks I have attached xmind file for details of this project. Please open it in your computer or laptop by downloading xmind software. Thanks

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  Content Writer 6 gün left

  Calling all creative writers! We are looking for an ambitious, experienced writer to work on several projects. In this role, you will be responsible for brainstorming, researching, and writing for a childcare center. Responsibilities Updating existing handbooks and forms Creating content Editing & Proofreading Meeting deadline Working with the CEO & Director to produce content Work several projects simultaneously within tight deadlines while maintaining a high level of quality.

  €338 (Avg Bid)
  €338 Ortalama Teklif
  40 teklifler
  Article Writer 6 gün left

  Need to write 3000-4000 words whitepaper. All the details will be provided.

  €97 (Avg Bid)
  €97 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  I am looking for someone to help with writing copy for a landing page for my business. The landing page is already built and need some one to finish the copy for it. Must Have - - Great English writing - Sales Tone to your writing - Examples of thing you have written - a week turn around time - Open to more projects is a plus This is the landing page I need copy for. - This will be project by project.

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Edit photos & videos for content creation to be posted on social media for fitness page.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  14 teklifler

  I need some freelancers who can write some content documents

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Hi, the Foundation for Societal Empowerment and rejuvenation is seeking for grant proposal writer who would support the organization to develop open and accessible datasets for machine learning applications related to understanding and mitigating climate harms on health in Africa. Kindly find the details for the call for proposal in the attachment

  €366 (Avg Bid)
  €366 Ortalama Teklif
  41 teklifler