I need content writers for pucet maths işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  326,884 i need content writers for pucet maths iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  İşte yapmak istediğimiz çalışmalardan bir örnek "en iyi dik duruş korsesi" ona websitemizden " bilgilenal" bakabilirsiniz. Daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Bloğum için metin yazarları arıyorum. Sağlık, Ev ve Yaşam ile ilgili yaklaşık 2000 kelimelik gönderilere ihtiyacım var. İşte yapmak istediğim çalışmalardan bir örnek daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin. Lütfen teklifinizi bana bildirin.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €270 (Avg Bid)
  €270 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €270 (Avg Bid)
  €270 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €265 (Avg Bid)
  €265 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Umarim iyisinizdir. Proje bazli calisacagimiz , icerik ureten arkadaslara ihtiyacimiz blunuyor. Surekli projeler icin , lutfen iletisime geciniz. Tesekkurler, Volkan NOTE : ONLY TURKISH CITIZENS

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello, I want to have an e-commerce website. People who want to write articles and people who want to buy articles will become members of this site. The authors will determine the price themselves. The employer will choose the writers according to these prices. They will be able to send messages to each other, but it will be forbidden to send information such as phone number and e-mail during the message and it will be detected. Just like fiverr. com. Authors and buyers will become members of the site. Buyers who want to buy articles. They give some information about the article's name, what the article will be about, and select to authors. Authors are people who write articles. They give information about themselves. The authors will determine the price themsel...

  €4444 (Avg Bid)
  €4444 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Geçiş yaptığımız site - Bu, adresine gecirilmelidir. Mevcut magento sitelerinin tüm tasarımı, shop sitesinde çalışmalıdır.

  €280 - €841
  €280 - €841
  0 teklifler

  Content and design will be made for our Wordpress website.

  €163 (Avg Bid)
  €163 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler. Merhabalar, ben Aslıhan Aslan lisans öğrencisiyim iş arıyorum projenizle ilgimi çekti sizinle çalışmak istiyorum. internette cok vakit geçiriyorum , bu yüzen Haftada 40 saat çalışabilirim sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. proje konusunda beni bigilendirmenizi rica ederim. En kısa zaman sizden bigi bekliyorum saygılar...

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba Writers Forum, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Size 20-30 tane kategori veriyor olacağım. Bu verdiğim kategorilerin herbiri için 40-50 kelimelik 25'er tane fal yazacaksınız. Örneğin 16-23 yaş arası sevgilisi olmayan kişiye göre, 24-35 yaş arası evli kişiye göre, 24-35 yaş arası özel sektör çalışanına kariyer ile alakalı.. Totalde 600 civarı 50 kelimelik fal yazmanız gerekecek her biri 40-50 kelimelik.

  €196 (Avg Bid)
  €196 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  sitelerle alakalı yazılar içerikler hazırlamak

  €550 (Avg Bid)
  €550 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Ulusal bir peynir markası için peynirli yemek tarifleri yazacak bir arkadaş arıyoruz. Her bir yazı ortalama 300 kelime ve SEO uyumlu olmalı. Makale başına 10 $ ödeme yapılacaktır ve haftada 3-5 makale yazılmasını bekliyoruz.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Metin yazari ariyorum, deneyimli , yaratici. Cv sini bana Mail ile gonderebilecek ve referans saglayabilecekler basvursun lutfen. Ciddi anlamda Metin yazarina ihtiyacimiz var. 230 kelimelik kisa yazi. Iki tarafta memnun kalirsa, daha yapilacak baska dosyalarda var. Yeni kurulmakta olan bir kurum icin.. Eğer, kendinizi kanitladiginiz projelere imza attıysanız , sizinle çalışmak isteriz..

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Kullanıcıların belirleyeceği kriterlere göre önceden belirlenmiş oranlarda fiyat hesaplama yaparak içerik siparişi vermelerini, projeleriyle ilgili yazarlarla görüşebilmelerini, payu-paypal ile ödeme alabilmelerini sağlayan bir içerik sipariş pazaryeri-sistemi oluşturmak istiyorum. Ör:

  €3990 (Avg Bid)
  €3990 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Arkadaşlar selam, Finans içerikli bir videonun alt yazısının İngilizce'den Türkçe'ye çevrilmesi gerekiyor. Word count 1770..Bütçem sınırlı, çeviriden memnun kalirsam daha fazlası da gelecektir. Lütfen başvurunuz ile beraber ekli dosyayı da çevirip gönderiniz. Çevirinin kelime kelime değil, anlamını kaybetmeden Türkçe'de anlaşılabilir olması gerekiyor. Çevirinin kontrolünü ben yapacağım.. Alt yazı olduğu için bazı yerler tam olarak bir anlam ifade etmeyebilir, elinizden gelenin en iyisini yapmanız yeterli olur, gerekli düzenlemeleri ben yapacağım. İşi verdikten sonra bir gün içerisinde teslim edilmesi gerekiyor. Finans bilginiz olması faydanıza o...

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Dear All, This project is for someone who can copy existing content from a web site to its new designed version which is Joomla-based. Sorry, but only Turkish bidders, please. The ones located in Ankara will be given the priority. Content will be copied, but needs some artistic touch as well. While copying the content, side menus, image galleries, etc. will be properly created and adjusted. We don't know number of pages; but we expect that it is less than 100. Waiting for your bids for 100 pages, copying content and arranging them in Joomla, creating the web site structure, etc. Good luck. --- Herkese merhaba, Proje mevcut bir web sitesi içeriğinin, Joomla tabanlı yeni tasarımına kopyalanmasını içerir. Sadece...

  €143 (Avg Bid)
  €143 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I am Looking for Professional web developer who can build me a Blogging Website In 2 days. The website Content will be in Hindi Language. Sample Website for a Overview -

  €949 (Avg Bid)
  €949 Ortalama Teklif
  29 teklifler
  Content writer 6 gün left

  Hi, I want professional content writer for my website https://jaipurchalo.com.

  €263 (Avg Bid)
  €263 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  Looking for Content Creator for Social Media Accounts of our Product "Honey". & also want Digital Marketing Service

  €103 (Avg Bid)
  €103 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  Website content 6 gün left
  ONAYLI

  Need someone who can write all the content and name our 7 products, We sell caps online

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  I own an adult marketing and automation company. We do many things, and we're on a hiring spree. Some clients of mine want video editing. For one of these clients, on top of your hourly rate, I plan on offering $50 per 10+ minute video accepted by the client. We use Davinci Resolve 17 to edit the videos. Start your proposal with "I like porn" to be considered. Thanks.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I require a skilled content creator that understands call to actions, SEO, content creation, landing pages and website layout. The project is a new website for men's hair loss. We are manufacturing a purely natural hair loss remedy. You will need to investigate the 6 key ingredients citing research and articles that support their effectiveness. We will require 5 to 7 pages of content. You will need to also research our the non m Natural hair loss products have many side effects. Ultimately the site is a sales website. You will need to design each page and provide images and graphs where required. The website will need to demonstrate a scientific process on the product. The key ingredients for the product are black s...

  €59 (Avg Bid)
  €59 Ortalama Teklif
  55 teklifler

  I need academic writer freshers are welcome

  €1 / hr (Avg Bid)
  €1 / hr Ortalama Teklif
  42 teklifler

  I need a blog writer. They must produce 2000 words per week, long term. The writer must have English as a first language. I use paid, advanced tools, to detect copied material and usage of AI re-writers, so please don't apply if you do this. You will get detected, and I will not pay for the article. You will recieve bad feedback.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  55 teklifler
  SEO Content Writing 6 gün left
  ONAYLI

  Hi There! We are looking for an SEO content writer. We need 10 articles of about 1000-word count SEO optimized content. Recommended pattern:

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  35 teklifler
  Content writing 6 gün left

  I need someone to rewrite the story of the product wherein a customer can connect emotionally

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  I would like to have a content written on Supply chain & procurement with proper research methodologies. No copy from internet. Must be self created. 6,000 words, target completion date is 10 June 2022

  €70 (Avg Bid)
  €70 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  Hi We are looking to hire quality content writers for our news portal medriva.com. Right now it is just about news articles but we are looking to expand it to other categories as well like entertainment, lifestyle... we will have around 30+ categories. And, we are aiming for high standard work... like Reuters. This is for a full-time role and on a monthly salary basis. Please place your bid if you think you are available and can handle working 8 hours a day.

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  22 teklifler
  Content Writing 6 gün left
  ONAYLI

  Hello, We're having 4 blogs which needs to be written for 600-1000 words each for SEO. It should be plagiarism free. Keywords that we mention has to be 2-3% for each topic. Information and facts you mention in the blog should be correct. We're looking for freelancers who can work with us every day for around 2-3 blogs a day or more so please provide budget range accordingly. Kindly let me know if you're interested. I will share the topics over chat for today.. Thanks & Regards

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  Hi Freelancer , I am looking for a creative content manager for my Travel Page on Instagram. Roles :- - Managing the ideation and captions for reels of Instagram . - Creating content calendar for posts and reels on a weekly basis. - Increasing the engagement in my Travel Page by using relative hashtags and content planning. - Creating reels depending on the content provided by us. -Managing and creating engaging stories on a daily basis. If you feel you are the one , then do drop in a bid for further details. My monthly budget is INR 3000 - 4000 for all these services. Instagram Account Name :- @travelwithroshbums Regards Roshni

  €37 (Avg Bid)
  €37 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Hi I hope you are doing well. I am looking for a content writer with excellent English writing skills to write blog posts for my newly launched Headphone review website. This is a long term project where I need at least 300+ blog posts written throughout the next couple of months. I will give outlines and proper instructions for each of those blog posts, and the writer has to follow them while writing. Content submitted by the writer should be 1. Grammatical error-free 2. Plagiarism free 3. and on time ( before the deadline) Most of my blog posts will have a word count of 1000 -2500. and I can offer 0.25Rs/word rate. This rate is non-negotiable at the moment, so kindly apply only if you are okay with it. If...

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  42 teklifler
  Content Writer 6 gün left

  Looking for a content writer who can help me with whole website content plagiarism and copyright.

  €254 (Avg Bid)
  €254 Ortalama Teklif
  48 teklifler

  As the title already made clear: this job post is only meant for Nigerians. That said, just being a Nigerian alone does not qualify you; it must be that you have a nose for following instructions and have no problem with writing engaging content. Before you're considered, you will be asked to write a 300-word short test. If this is okay with you, please send in your application ASAP.

  €109 (Avg Bid)
  €109 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Social Media Posting Website Fabrics & Furniture Company

  €339 (Avg Bid)
  €339 Ortalama Teklif
  50 teklifler

  Looking for an Indian or Indian origin native English speakers and readers who can help out in editing the content of my ebook which needs to be published on various platforms. The book is of roughly 300 pages and is a thriller.

  €572 (Avg Bid)
  €572 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  I’m looking for somebody that has experience in the perfume industry, to manage our page, someone who knows niche houses, attars, how to express ingredients, an experienced perfume enthusiast.

  €37 (Avg Bid)
  €37 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  I am looking for a skilled SEO informed blog writer for a few articles in a specific sporting / sports equipment niche. The writer should be able to provide 750word articles on the following topics What is [this item] The 5 BEST [this item] 10 most EPIC videos of [this item] Where can I do [this sport / item] Who is the best at [this sport] How much does [this item] cost If you are a skilled but affordable writer able to produce this content, please reply starting with the word Elephant Trunk to prove you read this post, and provide examples of your work + evidence that you actually wrote it and own the IP. AI generators not welcome as this field is emerging and I need unique, informative content that may require research + technica...

  €51 (Avg Bid)
  €51 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  We need someone to write 1. FAQ for our website, 2. make business related policies draft for customer, employees and our suppliers 3. Press Release Draft for new company 4. Presentation for Investor Relations.

  €72 (Avg Bid)
  €72 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  There are 39 services, we want some one to write content for us in descriptive manner to showcase every possible aspects related to that service. Minimum 3000+ words for each services mandatory related to service description, Market Research, Why customer prefer us, What customer should expect in return, What exactly we’ll do. Fix Price for this project and deadline must meet. Services name enclosed in excel sheet.

  €157 (Avg Bid)
  €157 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  I need a writer to work on writing projects. Paid per 1000 words. Serbian-speaking writers preferred.

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  41 teklifler

  Need a content writer to write an E-book about chess strategies of about 8000 words. Need someone who can adhere to the deadlines and can provide error free work, without spelling errors and with perfect sentence structure which is easy and interesting to read. Writer must have good research skills and perfect grammar. Don’t bid if you are not satisfied with the budget. No negotiations Write “Read” at the starting of your bid so I know you have read All the instructions

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  32 teklifler

  We are creating a new website around Finance News, Articles, Blogs, and Case Studi...keywords have to provide a structure or format in which the article or blog should be written by Content Writer as it will be easier to write accordingly. For Ex. How should be Title, Meta Description to be written using keywords How many keywords & images to insert for Best SEO Also How to write that would be displayed in the featured snippet of Google. As SEO is the key part as we want articles or blogs that will generate traffic and increase the Domain Authority of website. Second Step:- We want SEO Content Writers to write according to SEO experts to ensure the blog or Article is the best SEO optimized for easier ranking. For the initial step, our...

  €62 (Avg Bid)
  €62 Ortalama Teklif
  17 teklifler
  Content writter 6 gün left

  Write on blog post. must not a spin content. If you write best i will provide you further projects. Lucid transition ,structured and no grammatical errors.(no. of words 500)

  €65 (Avg Bid)
  €65 Ortalama Teklif
  39 teklifler
  Website Content Writing 6 gün left
  ONAYLI

  Hello, I would like to hire a freelance Corporate website Content writer to write SEO-friendly site content for our newly redesigned Software company website. We are looking for a talented and creative content writer who can collaborate with our Business Analyst and UX designer and web developers to write content and provide the direction for Highly creative and plagiarism-free SEO-friendly content. Please PM me only experienced qualified freelancers.

  €68 (Avg Bid)
  €68 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  For our upcoming event we are looking someone who can create/design for the stories, posts and reel. Some exceptional promo content. We will give to the influencer to post it

  €817 (Avg Bid)
  €817 Ortalama Teklif
  37 teklifler