I need programmer for contact form işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  283,993 i need programmer for contact form iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR
  Form gönderme Bitti left

  C# gibi bir program ile yapılan bir uygulama olacak ve gönder tuşuna basıldığında bilgi benim mailime gelecek bu şekilde bir program istiyorum.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Gib tarafından Aracı Kurumlardan istenen XML formatlı dosya için web tabanlı Xml dönüştürücü projesi...

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Merhaba Programmer, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €235 (Avg Bid)
  €235 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba ek de belirtmiş olduğum görsellerin aynısı olacak şekilde bir resimli masaüstü uygulaması bilgi yarışması yapılması ihtiyacım ve Kullanıcı paneli olarak 2 giriş ekranına tc ve admin tarafından ooluşturulacak şifre ilegiriş yapı form projesi olarak yapılması gereken uygulamada her soru 25 saniye süreli ve toplam da 50 adet görüntü sorusundan oluşmalı.50 sorunun ilk 25 i 3 secenekli (a,b,c) geri kalanı 25 soru ise 6 seçenekten (a,b,c,d,e,f) oluşacak sekilde ayarlanmalı.Kullanıcı sınav bitiminde sonuclarını göre bilmeli ve sonuçlar veri tabanında kayıt altına alı Birde veri tabanında soruları random usülü almalı.Veri tabanında sorular kolay,orta,zor, tablolarına kayıt cevap seceneklerı işaretlendikten sn...

  €38 (Avg Bid)
  €38 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  RESİMLİ BİR MASAUSTU BİLGİ YARIŞMASI YAPTIRMAK İSTİYORUM. ADMİN VE KULLANICILARIN GİRİŞ EKRANI İLE TANIMLI KULLANICILARIN GİREBİLDİĞİ , sorularının -GÖRSELLERİN VE CEVAPLARIN VERİ TABANINDAN ALINDIĞI VE SONUCLARIN DA VERİ TABANINDA SAKLANDIĞI SINAV SONUC EKRANI İLE SONUÇLARIN BİLGİLENDİRİLDİĞİ soruların zor orta kolay şeklinde veri tabanından alan bir YARIŞMA programı. Bu program 20 makinede çalışacak ve bir makine server olarak kullanilacak( mumkunse bilgisi olanlar dönüş sağlasın) İlgilenen olursa elimde ki demo masaüstü bilgi yarışması programını da paylaşabilirim.

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  RESİMLİ BİR MASAUSTU BİLGİ YARIŞMASI YAPTIRMAK İSTİYORUM. ADMİN VE KULLANICI GİRİŞ EKRANI İLE TANIMLI KULLANICILARIN GİREBİLDİĞİ , SORULARIN -GÖRSELLERİN VE CEVAPLARIN VERİ TABANINDAN ALINDIĞI VE SONUCLARIN DA VERİ TABANINDA SAKLANDIĞI SINAV SONUC EKRANI İLE SONUÇLARIN BİLGİLENDİRİLDİĞİ BİR YARIŞMA Not: Sorular random usulu gelmeli veri tabanında kolay-orta zor bölüm sorularından Ekran görüntüleri ek de

  €68 (Avg Bid)
  €68 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  RESİMLİ BİR MASAUSTU BİLGİ YARIŞMASI YAPTIRMAK İSTİYORUM. KULLANICI GİRİŞ EKRANI İLE TANIMLI KULLANICILARIN GİREBİLDİĞİ , SORULARIN -GÖRSELLERİN VE CEVAPLARIN VERİ TABANINDAN ALINDIĞI VE SONUCLARIN DA VERİ TABANINDA SAKLANDIĞI SINAV SONUC EKRANI İLE SONUÇLARIN BİLGİLENDİRİLDİĞİ BİR YARIŞMA Not: Sorular random usulu gelmeli veri tabanında kolay-orta zor bölüm sorularından Ekran görüntüleri ek de

  €50 (Avg Bid)
  €50 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  işimizde kullanmak zorunda olduğumuz bir sitede belli bir formu hepsini aynı şekilde doldurup kaydedecek bir program yapılması gerekiyor. çok basit bu proje karşılığında tek seferlik mütavazı bir ücret ödenecektir. ek gelir yaratmak isteyen öğrenci yazılımcı için uygundur. php, js ve html dilleri bilen

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Merhaba , ekteki görüntülerde görüldüğü üzere 3d model yükleme ve dinamik form oluşturulmasını istiyoruz. ve benzeri yazılımları kullanarak kolayca geliştirilebileceğine inanıyoruz. Model ölçülerine ve seçeneklere göre fiyatta değişiklik olmasını istiyoruz bunu web sitemizde kullanacagız. proje maliyetini uygun tutmak için ilk etapta sadece 2 dosya uzantısıyla çalışması yeterli.

  €141 (Avg Bid)
  €141 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Antalya’da faaliyet gösteren yazılım şirketimize; Mevcut projemizde, yazılım geliştirme konusunda çalışmak üzere takım arkadaşları aramaktayız Tam zamanlı veya Yarı zamanlı

  €694 (Avg Bid)
  €694 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  .NET ile SOAP API bir adet form hazırlanacak. Formdan karşı tarafa bir doküman request gönderilecek ve dönen response PDF olarak çıktı. Yapılacak işlem tek bir sorgu ve onun cevabı olarak düşünülebilir. İşyerim benden istedi. PHP ile yaptım ama windows form ile yapılmasını istendi. Bütçem çok yok, yardımcı olursanız çok sevinirim. Örnek dokümanlar ve SOAP zarfları ile ilgili kaynaklarım vardır. Şimdiden teşekkürler.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Merhaba, Veritabanına bir talep formu tasarımı yapılacak (FORM SQL İŞLEYECEK VE MAİL GÖNDERECEK) Veritabanına listeleme yapılacak belli kriterlere göre rapor alacak ve excel e aktaracak ve yazdıracak MSSQL veritabanı ! Teşekküler.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  PDF sayfasında gördüğünüz ekranın Yeni Kayıt Ekleme ve Güncelleme sayfası yapılacaktır. Sayfa php ile yapılacaktır. Sistemin JSF ile çalışır demosu mevcuttur. Teklif vereceklere demo üzerinden detaylar anlatılacaktır. Sayfada kullanılacak bazı mesleki protokoller : Z39.50 (php_yaz), MARC_Files (php pear)

  €480 (Avg Bid)
  €480 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  PDF sayfasında gördüğünüz ekranın Yeni Kayıt Ekleme ve Güncelleme sayfası yapılacaktır. Sayfada kullanılacak bazı mesleki protokoller : Z39.50 (php_yaz), MARC_Files (php pear)

  €359 (Avg Bid)
  €359 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I want 8 form. 1 User registration, 2 user login, 3 profile editing, 4 messaging between users, 5 send notification to the user, 6 car rental registration form and registration, 7 rental car, search, 8 make comments for the rental car, and the stars.

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Php ile form gönderme işi, formun tüm alanları zorunlu olacak. E-mail yanlış yazma kriterleri göz önünde bulundurulacak. Form detayları aşağıdadır. Firma Adı (Textbox) E-Posta (Textbox) Filo Sorumluusu (Textbox) Sevk Adresi (Textbox) Araç Sayısı (Combobox) (20 ye kadar sayılar içerecek) -araç sayısı kaç seçildiyse o kadarın araç bilgisi girilmesi istenecek. Bunlar ; Departman (Textbox) Plaka (Textbox) Marka (Textbox) Model (Textbox) Benzin (Textbox) Motorin (Textbox) Fuelopass (Textbox) Kart (Textbox) Viu (Textbox)

  €57 (Avg Bid)
  €57 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  kullanıcılara verdiğimiz uniq bir kod ile web sitemizde register yapılması ve bilgilerin bir veri tabanına kayıt edilmesi.

  €346 (Avg Bid)
  €346 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba, örnek sitedeki gibi kalem simgesine basılınca açılan bir iletişim formu istiyorum. Daha sonrasında müşterilerden gönderilen mailler benim mail adresime yönlendirilecek. Örnek site: .Sağ alt köşede ki kalem butonuna basıp iletişim formunu incelemeniz gerek.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  40 teklifler

  Temizlik şirketi sitesi için rezervasyon proğramı yaptırmak istiyorum

  €482 (Avg Bid)
  €482 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  joomla breezing form select list and google dokumanlara transfer işim var çok kısa yardımcı olmak isterseniz

  €92 (Avg Bid)
  €92 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  joomla breezing form select list and google dokumanlara transfer işim var çok kısa yardımcı olmak isterseniz

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ASP.NET + ANGULAR 2

  €207 (Avg Bid)
  €207 Ortalama Teklif
  43 teklifler

  bunun geliştirme

  €32884 (Avg Bid)
  €32884 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  ...şu adresteki formun yerine koymak, ve formda istediğim bilgiler girilmediğinde ya da form gönderildiğinde şu sitedeki gibi uyarı vermek istiyorum. bu formdaki gibi üst kısımda eksik bilgi uyarısı ile form başarılı şekilde gönderilmiştir uyarısı verdirtmek istiyorum. Daha sonra ziyaretçi formu doldurup gönderdikten sonra, formu gönderene bir form takip numarası vermek ve sitenin belli yerlerine form sorgula kısmı ekleyerek ziyaretçinin bu kısma daha önce aldığı takip numarasını girerek başvuru durumu hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum. Form için admin panel olacak, gönderilen formlar hem belirlemiş olduğum mail adresine pdf olarak gelecek hemde bu admin panelde formları takip ed...

  €135 (Avg Bid)
  €135 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Build a php form to generate reports for 3 levels of administration'

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  This project requires a Turkish speaking programmer. Selamlar, Tamamen hayır amaçlı sitemizin programlanması için gerekli tüm detaylar aşağıdaki gibidir: Mümkün olduğu kadar uygun fiyata bu projeyi hazırlayabilecek yazılımcı bir arkadaş arıyoruz. Teşekkürler.

  PHP
  €178 (Avg Bid)
  €178 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Bir haber portal sitesi yaptırtmak istiyoruz. We want the programmer to build us a news portal.

  €237 (Avg Bid)
  €237 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Serial port developer required for a key drop box, someone who can write a program and create a frontend and back end app. Would be a plus if we can create a API and host it in the cloud but not that important.

  €362 (Avg Bid)
  €362 Ortalama Teklif
  31 teklifler
  Build Multisteps Form 6 gün left
  ONAYLI

  Hey, I need a step by step form to be done for my healthcare website. This form would have multisteps and stages and would have a payment gateway at the end or use their insurance (so it would have insurance providers lists) to make payments. Contact me if you know you can do this please, thanks

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  I need a Presta shop programer to upgrade one module we made it. From prestashop 1.6 to prestashop 1.7 its a simple payment module. We have a git setup where is everything located and we would like a programmer to be able to use it also for development and staging.

  €216 (Avg Bid)
  €216 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Hello! I am looking from a programmer that will do in Python 3 a tool that will: - take phrase as input (some product name like Nike Air Max) - search for it social media (Twitter - but can be any other social site with texts) and get its texts - downloaded texts should be divided by publication day - the tool should then do sentiment analysis of that texts and generate a diagram how sentiment changed in time - users should have option to set the time scope of the analysis - some simple web gui should be made for it and I hope that you will run in on my PC with Ubuntu 18.04

  €206 (Avg Bid)
  €206 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Dear Freelancer, I want to integrate the SMS and email notification on the form submission in my WordPress project. need it to be done by today itself. Regards!

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  s a bird with wings and my tail indicates flight and forward progression f indicates the up arrow and it is the head of the bird

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  36 teklifler

  I want a website for submitting form and dashboard to manage the submitted data

  €51 (Avg Bid)
  €51 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  Hey i have a form with various fields. i want the input to be validated for example if i enter a credit card number we put a space after 4 digits and stop at 16 digits. plus if the user is entering the expiry date we auto matically put a "/" after the month

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  80 teklifler
  System Dashboard 6 gün left

  I would like to hire an Indian PHP programmer (Codeigniter, MySQL, javascript, and Laravel are a plus)

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  36 teklifler

  We have a opencart website WE ONLY WANT AFFORDABLE PROGRAMMERS TO APPLY NO messing us around please Please do NOT quote big costs for tasks that a non-programmer can do themselves We are requiring a suitable programmer to be able to do edits and custom programming to our opencart website This is ONGOING work So suitable programmer must know all aspects of Opencart and PHP to be able to do edits and upgrades Must be affordable and be able to complete tasks within 2 or 3 days Must be contactable also if anything goes wrong or need urgent attention Must be very fast and good

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  29 teklifler

  I have a survey form to fill. It requires mobile number to generate otp. I have only few numbers. Can your company provide many numbers or do you know a way to generate temporary numbers to receive otp

  €7 - €18
  €7 - €18
  0 teklifler

  Hi Ogeeon, I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over This is not translation work. But I am looking for contact information to a person. I am a Japanese and got married a Russian lady before and divorced later. On this war with Ukraine, I like to help my former Russian wife and also her brother is a programmer. I like to ask him to work on programmer job on my site. I know the name, telephone number ( I called from Japan, but could not be connected. Can you find my former wife and her brother email address and telephone number so that I can communicate with them ? They both live in Khabarovsk.

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I have chat record of 40000 contacts, I just want to delete oldest 20000 chat and contacts.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Create a list of all the high schools in Arizona in the format of the file attached. information needed. * School District Name and Website * Each high school name and website and phone number * Principle - Name - Email - Phone Number * All Deputy/Assistant Principles - Name - Email - Phone number There are approximately 1000 high schools.

  €90 (Avg Bid)
  €90 Ortalama Teklif
  183 teklifler

  We need to scrap contact number and name (if available )from screenshots and that needs to be extracted in excel format --format should be we need a option where we can just upload photos and data extraction should be done automatically - currently the photos are whatsapp screenshots of whatsapp group..but it can be anything.

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  61 teklifler

  Required industry- pizza shop, drinks shop Required fields- company name, contact name, email address, title- Owner/CEO/Operation manager, website, LinkedIn profile. Numbers- 500 leads Location- Australia

  €82 (Avg Bid)
  €82 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  Project for an experienced programmer to write token on the binance smart chain. Must have extensive experience with developing tokens on the BSC.

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Looking for an Java expert to help me to develop the mock test package for my small java program Should be familiar in apache camel mock endpoint

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Need to create a HTML page on PC, allow to print PDF documents directly to a default printer and printer setting without going through settings.

  €89 (Avg Bid)
  €89 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  ...was selected. So programmer inserts X in every Sunday between those two dates. If User then decides Dec 25th is also a holiday then entering an X in that box makes it also a holiday. Reclicking removes the X. Task 1) Determine how many days between start of project to end, and average the production over those days by determining the number of working days and serials to be produced during that period. 2) If User finds production was short by 2 on the first day then USER enters -2 into box for that day and remainder of items to be produced is averaged over remaining days by the software. 3) End serial is the end serial, it never changes nor does the day of completion. 4) Total above each month indicate the total number of items produced after -/+ each day is accounte...

  €191 (Avg Bid)
  €191 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Radio station seeks a programmer to develop an Alexa skill so users can easily access our radio live stream using already have a developer account.

  €432 (Avg Bid)
  €432 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hey, We have a form saved in CF7DB7. After a form enters to the DB, we need a custom email to be sent to an email including a link to the file that was sent. You need to know CF7DB7 and work with hooks. Thanks

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler