I want a writer for drafting article işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  629,749 i want a writer for drafting article iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  I want to connect to my php web site with trongrid API and send tokens from the wallet, but I was not successful.

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello, I want to have an e-commerce website. People who want to write articles and people who want to buy articles will become members of this site. The authors will determine the price themselves. The employer will choose the writers according to these prices. They will be able to send messages to each other, but it will be forbidden to send information such as phone number and e-mail during the message and it will be detected. Just like fiverr. com. Authors and buyers will become members of the site. Buyers who want to buy articles. They give some information about the article's name, what the article will be about, and select to authors. Authors are people who write articles. They give information about themselves. The authors will...

  €4213 (Avg Bid)
  €4213 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba, Çin merkezli bir şirket için akademik yazılara ihtiyaç duyuyorum. Uzun dönemli bir iş olmasını umuyoruz. Makaleler, Türkçe ve İngilizce olabilir. Makaleniz onaylanmasına müteakip ücretlendirme yapılacaktır.

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  İnşaat şirketimiz için logo tasarımı istiyoruz siyah ve beyaz renk ön planda bulunursa iyi olur.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  istediğiniz şekilde logo yapılır Make a logo whatever you want

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  hali hazırda olan uygulamamızın backend kısmına dokunmadan sadece front end kısmını kısa sürede teslim edicek bir geliştirici arıyoruz. android -java ve ios-xcode ilgilenenlere xd dosya linkini paylaşayım. üzerinde konuşalım. Ankara'dan olursa yüz yüze görüşme de sağlanabilir. ilginiz için teşekkürler.

  €985 (Avg Bid)
  €985 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  €1822 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  First of all to everyone, I have an e-commerce system running through woocommerce. And I sell the products at the stores. Market places such as Amazon, ebay, gittigidiyor. I want to attract products from sites like Amazon and make automatic transfers to other markets. ............. ........... Öncelikle herkese merhabalar, Bir e-ticaret sitem var woocommerce üzerinden çalışıyor. Ve marketyerlerinde ürün satışı gerçekleştiriyorum. Amazon,ebay, gittigidiyor gibi market yerlerinde. Amazon gibi sitelerden ürün çekmek ve diğer marketyerlerine otomatik aktarım yapmak istiyorum.

  €9 - €27
  €9 - €27
  0 teklifler

  web Sitem in içeriğiyle ilgili makale almak istiyorum. web site:

  €87 (Avg Bid)
  €87 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I want the same website. What is the price and coding time? so i wrote the price. --------------------------------------------------------------- sitesinin benzeri bir site istiyorum. Mobil uyumlu ve hızlı açılabilecek şekilde kodlanacak. Tasarım farklı olabilir. Fiyatı nedir ve kodlaması ne kadar sürer? Fiyatı rastgele yazdım.

  €482 (Avg Bid)
  €482 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Türkçe blog yazarları arıyoruz. sitesine girin, hangi alanın sizin için daha iyi olduğuna hangi alanda blog yazılarını geliştirebileceğinizi yazın.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Merhaba, SIFIRDAN BİR HABER SİTESİ KOTLATMAK İSTİYORUM. Hazır yazılım v.s istemiyorum siz yazılımcı arkadaşlar sıfırdan php olarak kodlamasını yapacak , Nasıl ne tarz birşey olduğuna gelecek olursak ( örnek demo adresi ( buda admin paneli Kullanıcı adı ; demo Şifre ; demo123 DETAYLI İNCELEYİN Birkaç gün önce burdan işi verdim yapacağım yaparım dedi de bekletti beni oyaladı daha sonra yapamayacağını belirtti normal bişey bundan önceki gibi bu kişide yapmaya kabiliyeti olmadı daha detayları özelden konuşuruz demo adresi detaylı inceleyin teklifinizi verin bu arada mesaj ilede cep numaranızı bırakırsanız sevinirim. Teşekkürler

  €385 (Avg Bid)
  €385 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Araştırma yazarlığı Hi İ'm from Baku. İ'm Writer

  €163 (Avg Bid)
  €163 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  MAkale yazdırılacaktır.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba, Son kullanıcılar için bilgi işlem desteği veren firmamızın web sitesi için yazı ve içerik yazabilecek tecrübeli yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımızla, We are looking for a writer who can write articles and web content. Our business area is IT support for end-users. All works must be done in Turkish. Thank you.

  €109 (Avg Bid)
  €109 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I HAVE 330.000 EMAİL DATA I WANT SENT ALL MAİL and NEED SENT İNBOX

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  ile aynı mantıkta çalışan bir web sitesi yaptırmak istiyorum. I want to create a website like

  €580 (Avg Bid)
  €580 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Article rewriting i?leri diyebiliriz.

  €2650 (Avg Bid)
  €2650 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  web tv portal video koyabileceğim bir web sitesi. please look

  €657 (Avg Bid)
  €657 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I need a translator who can make a translation from English to Turkish. The article is about chemistry and it's about 30 pages. Deadline: 15th of February. Kimya alanında yaklaşık 30 sayfalık bir makaleyi İngilizceden Türkçeye çevirecek bir tercüman arıyorum. Ayın 15'i çevirinin teslimi için son tarih.

  €80 (Avg Bid)
  €80 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I want to need only RFID reader PCB module with antena. I sent you an some pdf file for my pcb. you have to use MFRC522 NXP IC. You will give to us these pin on the board such as MFRC522 PINS (6 Sleep, 23 IRQ, 24 CS, 29 CLK, 30 MOSI, 31 MISO, VCC, GND ) I sent to Altium pcb file. you can see board dimensions. You can use only this area for pcb designing. You will calculate antena and other components like 0402 or 0603. You know. Best Regards.

  €294 (Avg Bid)
  €294 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  €194 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  pls make all pages for this article " Tamyol asfalt firması istanbul asfalt işlerini yapmak amacıyla 2013 yılında kurulmuştur, otopark fabrika yol kapalı otopark saha asfalt işlerini uygun fiyatlı olarak asfalt serimini uygular. TAMYOL asfalt heryer asfalt. istanbul asfalt firmaları"

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Turkish is my native language. I also worked at my own local radio station for years. I lived in US, NY for 11 years. I have been a blogger for 8 years. Active blogger, writer, reviewer. Also completed a certificate program about medical billing in Colorado, US. Turkish article writing, editing, translations Turkish to English and English to Turkish. I'd love to work on these projects or similiar ones. Türkçe benim ana dilim. Yillarca kendim baslattigim lokal radyo istasyonunda da profesyonel konuşmacı olarak görev aldım. Amerika, New York'da 11 yıl kaldım. 8 yıldır blogumda yazıyor ve ürün tanıtımları da yapıyorum Colorado'da medikal faturalandırma üzerine bir sertifi...

  €62 (Avg Bid)
  €62 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Anadilim Türkçe olup İngilizcem oldukça iyi derecede. Kısa/uzun vadeli çalışmalarda İngilizce / Türkçe makale yazımı, editörlüğü ve bu iki dil arasında İngi...Kısa/uzun vadeli çalışmalarda İngilizce / Türkçe makale yazımı, editörlüğü ve bu iki dil arasında İngilizce-Türkçe / Türkçe-İngilizce çeviri yapabilirim. Bu ve buna benzer projelerde temiz çalışma-temiz ödeme şartlarıyla güvenilir iş yapmak istiyorum. My English is pretty good while My native language is Turkish. For Short/long options I can do English / Turkish article writing, editing and translation of one of these languages into another Turkish-English / English-Turkish.

  €79 (Avg Bid)
  €79 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  " car insurance " konusu ile ilgili 300 kelimelik 10 adet makale alınacaktır. Daha sonra farklı konularda sürekli olarak makale alınacaktır. (Not Article Rewriting ) makalelerin USA odaklı hazırlanması gerekmektedir.

  €76 (Avg Bid)
  €76 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Önceki projemizle ilgili devam eden işlerim var 'Selam, i want quality backlinks'

  €9 - €9 / hr
  €9 - €9 / hr
  0 teklifler

  Merhaba ben bir haber sitesi için makale özgürleştirici yazdırmak istiyorum [at]gmail[dot]com bu adresten bana ulaşabilirsen sevinirim

  €44 - €44
  €44 - €44
  0 teklifler

  writing/creating/researching five articles for my blog on house party ideas? 400-500 words each. Each article describes and give information/guide on one idea. It has to be informal and fun, and encouraging with some author's opinion(light fun opinion) so people would want to respond/leave comments. You will need to perform some research for fun/unusual/extiting ideas. Please do not use very first borring google page for your researches, no rewriting. Could you use your life experience or something similar? I think you'll like it :) I will have more orders in the future, around 50-100 articles. Best regards.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Build a website 6 gün left

  build a website with ai using gpt3 content writer generater ad writer generater website landing page generater and many......

  €7 - €18
  €7 - €18
  0 teklifler
  Need a letter writer 6 gün left
  ONAYLI

  I want to explore writers creativity.

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  hello, i want to upgrade my python , when i click profile, it must automatically search it for detail. hit me up

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  NATIVE ENGLISH ONLY!.......!Rewrite / Expand on 6500 Word Article.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  We already have a brand name and a product name. Our products have specific target audiences and products for sale. We need an impressive slogan to attract users and an article about the brand story. Thank you!

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  41 teklifler

  This essay is about a research topic of Sam Shepard and if he should be taught in high school English classes. It is an opinionated essay about if you think he should or shouldn't be taught in high school English classes. This paper has to be 5-7 pages long with paragraphs of why he should/shouldn't be taught in schools.

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  40 teklifler

  Hi I need a Motivation Letter for Scholarship. The writer have to read the websites of scholarship providers to understand their demand. Please explain your motives for applying to the Friedrich-Ebert-Stiftung (maximum 2000 characters including spaces). You must use the following guiding questions to guide you in your cover letter: - To what extent do you feel connected to the Friedrich-Ebert-Stiftung and the values it represents? Are there any main topics of the Foundation that you have dealt with in particular so far? - Why are you involved in socio-political issues and how does this involvement tie in with your vision of a just world? - Why would you like to be supported by the Friedrich-Ebert-Stiftung? How would you like to be involved...

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Writer-Blogger- Copywriter 6 gün left
  ONAYLI

  We are looking for a content writer to write and post on our social media pages and WordPress website. You will be task to write a feature blog about talents(fashion designers, Artists, Business persons, award recipients ), and post then on our WordPress website and social media. You will be provided many information but you will need to do some research or even email the talents for more information for you content Each feature will be 1000 words long. 2 post per week total 8 per months = total 24 blog in 3 months Budget is 120 CAD for 3 months. In your application confirm you are okay with the budget

  €51 (Avg Bid)
  €51 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Looking for qualified & Experienced Report Writer to write 4000 words report to be done in next 24 hours max You must have strong English Grammar you must have strong creative Writing Skills You must know how to work on Supply Chain related concepts Thanks

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Hi, I have a photo of an old building drawing. I want someone to draw it new to scale in auto cad and send me the .dwg and .PDF file

  €81 (Avg Bid)
  €81 Ortalama Teklif
  32 teklifler
  Document writing 6 gün left

  I need document writers with a good school class experience to do an article writing project for our presentation project

  €311 (Avg Bid)
  €311 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  Need someone now to remove this issue... 5$

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I need a writer who is good in a research writing and can produce quality content within a given time frame

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  25 teklifler

  NATIVE ENGLISH ONLY!........Rewrite / Expand on 2700 Word Article.

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  18 teklifler

  ONLY FOR NATIVE ENGLISH WRITERS! Looking to hire someone that can rewrite content that is provided to them, so that they are 100% unique articles. All articles must be original - they will be checked through Copyscape. A complete brief will be provided to the successful candidate. We are looking for someone who can quickly turn around this project with an immediate start. This is a long-term position. Skills Required: Excellent writing and editing skills; Must have a good eye for detail, with excellent spelling, grammar and punctuation skills. Requirements: Same meaning, in other words, identical style and tone, all the content need to be 100% original and pass copyscape.

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  23 teklifler
  i need a writer -- 3 6 gün left
  ONAYLI

  I would like to hire writer with management skills

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I want a website and a app for my service provider business

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  NATIVE ENGLISH ONLY!.......!Rewrite / Expand on 2800 Word Article.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  We need a professional writer to draft a corporate report. 2000 words.

  €34 (Avg Bid)
  €34 Ortalama Teklif
  25 teklifler