I want this disney channel işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  167,555 i want this disney channel iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba mevcut web sayfamı responsive yapmak istiyorum örnek için ulaşın lütfen

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  30 teklifler

  Bu bir youtube kanalı ve sponsor arıyorum aböneliyi artırarak kazana bileceyimiz bi proje olucak

  €50 (Avg Bid)
  €50 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Yemek kanalım var .isterdim ki kanalımı çabuk büyütüm ve para kazanması açılsın Kanal linkim:

  €47 (Avg Bid)
  €47 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  ...abroad in February and we will open a YouTube channel, as every foreigner does. I have already started shooting videos that we will publish in the future. We will shoot all the videos and send them online. I need a video editor/designer to edit these videos. The process will be long because we plan to publish videos on average every week and to generate income from the videos we publish after reaching a certain number of subscribers in the future. My plan is affiliate marketing. In the first place, I can provide financial support as we will not be able to reach a certain number of subscribers immediately. But the expectation should not be in the form of the earnings of the designers in professional studios, please, those who are interested in this job ...

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I want to connect to my php web site with trongrid API and send tokens from the wallet, but I was not successful.

  €47 (Avg Bid)
  €47 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  mimari proje çizerim, plan boyarım, 3d bina tasarlarım, render alabilirim, iç ve dış tasarım yapabilirim. bu alanda birikmiş bir tecrübem var her turlu yardımcı olurum ayrıca oyun haritaları tasarlıyorum oyun için projelerde tasarlayabilirim yaptığım çalışmaların bazılarını yükledim görebilirsiniz. kullandığım programlar: Autocad-Revit-3d max- Photoshop- Unity desteklerinizi bekliyorum

  €379 (Avg Bid)
  €379 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  İnşaat şirketimiz için logo tasarımı istiyoruz siyah ve beyaz renk ön planda bulunursa iyi olur.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  istediğiniz şekilde logo yapılır Make a logo whatever you want

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  hali hazırda olan uygulamamızın backend kısmına dokunmadan sadece front end kısmını kısa sürede teslim edicek bir geliştirici arıyoruz. android -java ve ios-xcode ilgilenenlere xd dosya linkini paylaşayım. üzerinde konuşalım. Ankara'dan olursa yüz yüze görüşme de sağlanabilir. ilginiz için teşekkürler.

  €1055 (Avg Bid)
  €1055 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Hi, I create YouTube videos for my channel (). I regularly 1-2 videos a week and approximately 4-5mins videos. I need video editing for my videos. I will upload my videos on GoogleDrive with video file and audio files. These two files must be synchronize then edited like on my videos. Video language is Turkish. - Youtube kanalımda yayınladığım videolar için montaj hizmeti almayı planlıyorum. Her bir video için, parça başına ücretlendirme olabilir. Haftada iki adet video yayınlamaktayım, video uzunlukları 5dk'dan kısa. Hata miktarı da azdır, kesip biçmesi zor değil. Videoların detayları için Teşekkürler.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  20 teklifler
  €1953 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  First of all to everyone, I have an e-commerce system running through woocommerce. And I sell the products at the stores. Market places such as Amazon, ebay, gittigidiyor. I want to attract products from sites like Amazon and make automatic transfers to other markets. ............. ........... Öncelikle herkese merhabalar, Bir e-ticaret sitem var woocommerce üzerinden çalışıyor. Ve marketyerlerinde ürün satışı gerçekleştiriyorum. Amazon,ebay, gittigidiyor gibi market yerlerinde. Amazon gibi sitelerden ürün çekmek ve diğer marketyerlerine otomatik aktarım yapmak istiyorum.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  web Sitem in içeriğiyle ilgili makale almak istiyorum. web site:

  €93 (Avg Bid)
  €93 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I want the same website. What is the price and coding time? so i wrote the price. --------------------------------------------------------------- sitesinin benzeri bir site istiyorum. Mobil uyumlu ve hızlı açılabilecek şekilde kodlanacak. Tasarım farklı olabilir. Fiyatı nedir ve kodlaması ne kadar sürer? Fiyatı rastgele yazdım.

  €517 (Avg Bid)
  €517 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  MUDİDO TV kanalı için giriş introsu yaptırmak istiyorum. Kanal linki aşağıdadır. Kanalımızı incelerseniz çocuklara yönelik bir oyun kanalı olacak. Başlangıçta 12-15 sn giriş introsu istiyoruz. Kanlımıza hoş geldiniz, abone olun v ezil tuşunu açmayı unutmayın gibi olabilir. Hedef kitlemiz çocuklar olduğ...istiyoruz. Kanlımıza hoş geldiniz, abone olun v ezil tuşunu açmayı unutmayın gibi olabilir. Hedef kitlemiz çocuklar olduğu için svimli olmasında ve kanal logosu ile uyumlu ve paralel olmasında fayda var. Logo ektedir. Logo içerisinde yer alaon öğelerin sırayla logoyu oluşturması şeklinde de olabilir. Örnek Video Kanal Linki Yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkürler.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Linux PHP  Php, Smarty php, Mysqli bilenlere... Php ile yapılmış, Smarty Php kullanılmış, Mysqli alt yapılı , Scripte eklemeler yapılacak, Yarıda kalan bir script. Bozmadan karıştırmadan kodlar & Veri tabanı üzerinden devam edecek. Özel den detaylar verilecek, Uygun görülen kişilere geri dönüş sağlayacağım (Yoğunluk tan dolayı geri dönüşler gecikebilir, HTML Şablonu hazırlamışım .

  €28 - €237
  €28 - €237
  0 teklifler

  Merhaba, SIFIRDAN BİR HABER SİTESİ KOTLATMAK İSTİYORUM. Hazır yazılım v.s istemiyorum siz yazılımcı arkadaşlar sıfırdan php olarak kodlamasını yapacak , Nasıl ne tarz birşey olduğuna gelecek olursak ( örnek demo adresi ( buda admin paneli Kullanıcı adı ; demo Şifre ; demo123 DETAYLI İNCELEYİN Birkaç gün önce burdan işi verdim yapacağım yaparım dedi de bekletti beni oyaladı daha sonra yapamayacağını belirtti normal bişey bundan önceki gibi bu kişide yapmaya kabiliyeti olmadı daha detayları özelden konuşuruz demo adresi detaylı inceleyin teklifinizi verin bu arada mesaj ilede cep numaranızı bırakırsanız sevinirim. Teşekkürler

  €413 (Avg Bid)
  €413 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  profilime logo ve kapak fotoğrafı tasarımı arıyorum

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Merhaba, Bir android projem var bu projede Mysql serverimden Veriyi cekip (hepsi text olacak) proje icerisinde Strings xml icerisine bu aradaki köprüyü saglamak.

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I HAVE 330.000 EMAİL DATA I WANT SENT ALL MAİL and NEED SENT İNBOX

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Overwatch adlı yeni bir oyun için açtığım kanala ufak, kısa bir intro istiyorum.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  ile aynı mantıkta çalışan bir web sitesi yaptırmak istiyorum. I want to create a website like

  €622 (Avg Bid)
  €622 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Youtube Dünyanın Enleri ? Kanalını sahibiyim kanala özgün İNTRO - GRİŞ FRAGMANI hazırlayabilcek uzman birini arıyorum projeleri gönderin değerlendirip ücreti ona vericem kanalın linki buurdan yararlanabillirsiniz :

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  web tv portal video koyabileceğim bir web sitesi. please look

  €704 (Avg Bid)
  €704 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Kamusal alanda yayın yapacağımız ekranlar için kanal ismi arı ekranlar hareketli alanlarda olacaktır. Bu ekranlarda reklam, güncel haberler ve eğlenceli videolar yayınlanacaktır. Kanal ismi için ipuçlarımız."Digital media, Mobil, Moving Media" We are looking for a channel name that will broadcast in puclic space. Some of the screens will be in the moving spaces. There will be advertisings, news and funny videos in those screens. Key words are for this channel: Digital Media, Mobility, Moving Media etc. For more information you can contact with us.

  €29 (Avg Bid)
  Acil
  €29 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I want to need only RFID reader PCB module with antena. I sent you an some pdf file for my pcb. you have to use MFRC522 NXP IC. You will give to us these pin on the board such as MFRC522 PINS (6 Sleep, 23 IRQ, 24 CS, 29 CLK, 30 MOSI, 31 MISO, VCC, GND ) I sent to Altium pcb file. you can see board dimensions. You can use only this area for pcb designing. You will calculate antena and other components like 0402 or 0603. You know. Best Regards.

  €315 (Avg Bid)
  €315 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  €208 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Önceki projemizle ilgili devam eden işlerim var 'Selam, i want quality backlinks'

  €9 - €9 / hr
  €9 - €9 / hr
  0 teklifler

  Şeyh Khalid Yasin in videolarını türkçe altyazı hazırlatmak istiyorum. Her ay 2-3 videnun alt yazısının hazırlanması için arkadaşlar arıyorum.

  €210 (Avg Bid)
  €210 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  resolve the Http 500 error in my subdomain website is currently unable to handle this request. HTTP ERROR 500

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I'm looking for someone with experience editing entertaining sports videos for YouTube to support me in creating content for a new channel. This project would therefore be ongoing and, ideally, consistent as the channel is populated regularly.

  €392 (Avg Bid)
  €392 Ortalama Teklif
  24 teklifler
  Make Basic Music Videos 6 gün left
  ONAYLI

  I need basic music videos created for new songs that I find off the internet. Music videos to have only 3 components - 1. Royalty free videos / graphics looped / mixed to create a engaging view. 2. Music downloaded off Youtube and added onto the graphics. 3. Start and end screens displaying name of the channel, music and calling for subscribe. Examples here -

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I want to do for me Register verification by email + human verification ( robot ) for customer log in

  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I need someone to Advertise for website needed can i have discord Channel I sell iptv n plex Service

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  hii indian guys i have a work to do for people with 0 skills and i want people that wants to earn money Message me for more

  €1321 (Avg Bid)
  €1321 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Need to edit video for YouTube Channel

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  I want a professional logo and banner maker for my youtube channel.

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  41 teklifler

  app is already created but i want someone to compiled and edit and also post t on my play store and apple store add call to place button on the product page of the app. on the mobile browser version add the following floating buttons; floating or fixed search barh floating or fixed add cart button call to place order button

  €80 (Avg Bid)
  €80 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  Sirus Singing Competition 6 gün left
  ONAYLI

  Greetings Freelancers , Sirus Infotech is looking forward to launch its music channel as well as platform in association with Mr. Naveen Jangir , So for that we are looking for the individuals having good singing skills and want to create their career in the music industry or want some recognition in the industry . Interested Candidates may apply , these kind of opportunities comes rarely. Thanks Sirus Team

  €266 (Avg Bid)
  Yerel
  €266 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Hi, I want to install a Larval Script on Godaddy Server. Thanks

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler

  I want a video editor for my yt channel (hindi) per video hundred - two hundred rupees.

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler

  My project is selling the online courses so I want to run fb ads with landing pages.

  €53 (Avg Bid)
  €53 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  I need someone to Advertise for website needed can i have discord Channel I sell iptv n plex Service

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  first of all I need that code to be completed for the volume of the puts. Second, I need the entire script to be able to read the futures and/or index options market. And thirdly, I would like to add to the total sum of that range that I have available to the script. that calculates the total sum of all the volume of calls, and total volume of puts, of the entire seems reasonable to me. Another condition that I would like to put on the script is exactly the same but for open interest. The final idea is to be able to have a volumetric histogram of the options market, both in calls and puts, of the volume traded on the day on the expiratios that I choose, and another histogram exactly the same but of the open interest.I also want the script t...

  €473 (Avg Bid)
  €473 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I need someone to Advertise for website needed can i have discord Channel I sell iptv n plex Service

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Hi, I want to install a Larval Script on Godaddy Server. Thanks

  €1 - €6 / hr
  Mühürlü
  €1 - €6 / hr
  12 teklifler

  Hi, I want to correct payment error in my Magneto website. Thanks

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I need someone to Advertise for website needed can i have discord Channel I sell iptv n plex Service

  €39 (Avg Bid)
  €39 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  i need That type of person, jo humari Profile ko wikipedia per add kar skta hoo.

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  5 teklifler