I want to get a deploma in web design işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  161,440 i want to get a deploma in web design iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  I want to connect to my php web site with trongrid API and send tokens from the wallet, but I was not successful.

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Android mobil uygulamanın giriş esnasında Post Get işlemlerini dinlemek, dönen response değerini analiz etmek, bu işlemleri web ortamında yapabilecek şekilde kurgulamak. Amaç: ilgili apk ' yı web panel üzerinden çoklu olarak kullanmak. Giriş işlemi sırasında telefon ve şifreyi post etmek, dönen değere göre telefona gelen sms i post etmek ve başarılı bu işlemler sonucunda mobil için apk nın verdiği tokene ulaşarak bundan sonra bu istekleri mobil uygulamada gibi yapmak.

  €2363 (Avg Bid)
  €2363 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  İnşaat şirketimiz için logo tasarımı istiyoruz siyah ve beyaz renk ön planda bulunursa iyi olur.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  istediğiniz şekilde logo yapılır Make a logo whatever you want

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  hali hazırda olan uygulamamızın backend kısmına dokunmadan sadece front end kısmını kısa sürede teslim edicek bir geliştirici arıyoruz. android -java ve ios-xcode ilgilenenlere xd dosya linkini paylaşayım. üzerinde konuşalım. Ankara'dan olursa yüz yüze görüşme de sağlanabilir. ilginiz için teşekkürler.

  €1070 (Avg Bid)
  €1070 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  €1980 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  First of all to everyone, I have an e-commerce system running through woocommerce. And I sell the products at the stores. Market places such as Amazon, ebay, gittigidiyor. I want to attract products from sites like Amazon and make automatic transfers to other markets. ............. ........... Öncelikle herkese merhabalar, Bir e-ticaret sitem var woocommerce üzerinden çalışıyor. Ve marketyerlerinde ürün satışı gerçekleştiriyorum. Amazon,ebay, gittigidiyor gibi market yerlerinde. Amazon gibi sitelerden ürün çekmek ve diğer marketyerlerine otomatik aktarım yapmak istiyorum.

  €10 - €29
  €10 - €29
  0 teklifler

  web Sitem in içeriğiyle ilgili makale almak istiyorum. web site:

  €94 (Avg Bid)
  €94 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I want the same website. What is the price and coding time? so i wrote the price. --------------------------------------------------------------- sitesinin benzeri bir site istiyorum. Mobil uyumlu ve hızlı açılabilecek şekilde kodlanacak. Tasarım farklı olabilir. Fiyatı nedir ve kodlaması ne kadar sürer? Fiyatı rastgele yazdım.

  €524 (Avg Bid)
  €524 Ortalama Teklif
  14 teklifler
  €365 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  benim projem her zaman daha iyisini yapmak ve ilgi alanlarım şunlar:Elektrönik,Yazılım,Hack,vb daha bir çok şey siz bana söyleyin ben size en geç 2 veya 1 gün içnde dönerim

  €73 (Avg Bid)
  €73 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Süper Makale Yazılır

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Merhaba, SIFIRDAN BİR HABER SİTESİ KOTLATMAK İSTİYORUM. Hazır yazılım v.s istemiyorum siz yazılımcı arkadaşlar sıfırdan php olarak kodlamasını yapacak , Nasıl ne tarz birşey olduğuna gelecek olursak ( örnek demo adresi ( buda admin paneli Kullanıcı adı ; demo Şifre ; demo123 DETAYLI İNCELEYİN Birkaç gün önce burdan işi verdim yapacağım yaparım dedi de bekletti beni oyaladı daha sonra yapamayacağını belirtti normal bişey bundan önceki gibi bu kişide yapmaya kabiliyeti olmadı daha detayları özelden konuşuruz demo adresi detaylı inceleyin teklifinizi verin bu arada mesaj ilede cep numaranızı bırakırsanız sevinirim. Teşekkürler

  €419 (Avg Bid)
  €419 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Merhaba, Yeni kurulan bir dernek için web sitesi yapacak arkadaşlar aranmaktadır. Aynı zaman da tasarım, kodlama ve teknik takibini üstlenebilecek olması tercih edilmektedir.

  €979 (Avg Bid)
  €979 Ortalama Teklif
  87 teklifler

  suanki sitem oyun,program ve uygulamalar uzerıne

  €434 (Avg Bid)
  €434 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Bilgisayar Destekli Tasarım. Ödev

  €299 (Avg Bid)
  €299 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Yeni Nesil Online Alışveriş Sitesi

  €97 (Avg Bid)
  €97 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Seo Uyumlu Makaleler Yazılır Özgün İçerik Vardır

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Sizin için web makale yazabilir ve içerik üretebilirim.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Finans Makaleleri Yazdırılacaktır. Sadece finans üzerine olup bankacılıkla ilgili basit ve sade makaleler. Türkçe olacak makaleler

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba arkadaslar projem cok basit bir proje.Öncelikle sunu istiyorum Bir sayfasinda 6 tane girilmesi gereken EditText kismi var sonrasinda Send buttonu ve butonu basildiginda, Bu bilgileri bir yere post edicek.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  hd film izle kelimesinde nasıl yüşekkürler

  €113 (Avg Bid)
  €113 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Merhaba, Bir android projem var bu projede Mysql serverimden Veriyi cekip (hepsi text olacak) proje icerisinde Strings xml icerisine bu aradaki köprüyü saglamak.

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I HAVE 330.000 EMAİL DATA I WANT SENT ALL MAİL and NEED SENT İNBOX

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  ile aynı mantıkta çalışan bir web sitesi yaptırmak istiyorum. I want to create a website like

  €631 (Avg Bid)
  €631 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  SEO yönetimi, site ziyaretçi sayısını ve hitlerini arttırmak

  €111 (Avg Bid)
  €111 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  My Website: Keywords: -parke sistre cila -parke cila fiyatları -parke cila -en iyi parke cilası -parke sistre cila fiyatları Phone number: [The administrator removed this message for encouraging communication outside Freelancer.com, which breaches our Terms and Conditions - Section 13:Communication With Other Users.]

  €132 (Avg Bid)
  €132 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  web tv portal video koyabileceğim bir web sitesi. please look

  €714 (Avg Bid)
  €714 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I want to need only RFID reader PCB module with antena. I sent you an some pdf file for my pcb. you have to use MFRC522 NXP IC. You will give to us these pin on the board such as MFRC522 PINS (6 Sleep, 23 IRQ, 24 CS, 29 CLK, 30 MOSI, 31 MISO, VCC, GND ) I sent to Altium pcb file. you can see board dimensions. You can use only this area for pcb designing. You will calculate antena and other components like 0402 or 0603. You know. Best Regards.

  €320 (Avg Bid)
  €320 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  €211 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  my web site must be in the first page in google. keywords " iş elbiseleri, iş elbisesi, işçi elbiseleri, iş kıyafetleri, tekstil promosyon"

  €185 (Avg Bid)
  €185 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Önceki projemizle ilgili devam eden işlerim var 'Selam, i want quality backlinks'

  €10 - €10 / hr
  €10 - €10 / hr
  0 teklifler

  I want to build a small website like this one Make sure you check the samples before sending message or else I will not hire you.

  €828 (Avg Bid)
  €828 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  I want to build an e-commerce platform website, I need to have no redundant code, and the interface is concise and clear.

  €325 (Avg Bid)
  €325 Ortalama Teklif
  79 teklifler

  i want to generate more leads

  €61 (Avg Bid)
  €61 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  i want dynamic update website for https://sattaking-sattaking.com. All No of all Game and no perday update by admin. I want Admin Panel for update game no and game. Website is user friendly with on page SEO

  €330 (Avg Bid)
  €330 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Brand Name Slogan Color Selection for the brand Logo and brand identity brand design product packaging tshirt for the brand

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I need a software which will help me encrypt the pendrive such a way users shouldn`t copy the content in local machine.

  €360 (Avg Bid)
  €360 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  I want YouTube Subscribers for my YouTube Channel Let me know your approach to getting new subscribers & how much it will cost to get me 1000 subscribers. All genuine Subscribers. Channel has videos on Digital Marketing Topics in Hindi, so basically it's only for Indian Audiences.

  €84 (Avg Bid)
  Özellikli
  €84 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  Hi, I want a solution to sell my education content using pen/flash drive. Users should not able to copy the content from pendrive to local or any other flash drive. Content should only run using flash drive. Content is in swf and mp4 format.

  €295 (Avg Bid)
  €295 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I want new international customers for my products like auto electrical parts, sheet metal parts, plastic parts, switches, wiring harness or customized products as per customer drawings or samples. I want a person who can do marketing of my products and get new business . I'm ready to pay commission also

  €91 (Avg Bid)
  €91 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I have a marketing agency, I create websites and do SEO for the websites. I have a small team of VAs, but they are busy with the tasks I give them. I want to stay motivated and have someone to share my work day with. You'll be responsible to be on call with me 4 or 5 hours a day while I get work done (6 central to noon central time in the USA) and you will learn lots about web design and SEO. Some days I will have tasks for you to do, other days you will just hang out with me on call, paying attention to what I'm doing, learning from me and keeping me company. It's important that you have good communication skills and a...

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  i want to build an online game for my website

  €125 (Avg Bid)
  €125 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  this video is for trucking insurence i want to make a video of 15 second first 5 seconds we need to focus on Commercial Trucking like long haul trucks Next 5 seconds are for Small Business like restaurants, liqour store, gas stations, commercial plazas Last 5 seconds are for personal lines home and auto

  €7 - €9
  Mühürlü
  €7 - €9
  9 teklifler
  i want 3 logo 6 gün left

  i want 3 logo for my youtube channel soonly

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler
  I want 3 logos 6 gün left

  I want 3 logos for my youtube channels

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  50 teklifler

  I am in need of a senior website designer who can make more creative and unique. I'll pay $600 a month.

  €509 (Avg Bid)
  €509 Ortalama Teklif
  22 teklifler