I want to get my own website işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  355,674 i want to get my own website iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba mevcut web sayfamı responsive yapmak istiyorum örnek için ulaşın lütfen

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  30 teklifler

  I want to connect to my php web site with trongrid API and send tokens from the wallet, but I was not successful.

  €50 (Avg Bid)
  €50 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Android mobil uygulamanın giriş esnasında Post Get işlemlerini dinlemek, dönen response değerini analiz etmek, bu işlemleri web ortamında yapabilecek şekilde kurgulamak. Amaç: ilgili apk ' yı web panel üzerinden çoklu olarak kullanmak. Giriş işlemi sırasında telefon ve şifreyi post etmek, dönen değere göre telefona gelen sms i post etmek ve başarılı bu işlemler sonucunda mobil için apk nın verdiği tokene ulaşarak bundan sonra bu istekleri mobil uygulamada gibi yapmak.

  €2441 (Avg Bid)
  €2441 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  İnşaat şirketimiz için logo tasarımı istiyoruz siyah ve beyaz renk ön planda bulunursa iyi olur.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  istediğiniz şekilde logo yapılır Make a logo whatever you want

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  hali hazırda olan uygulamamızın backend kısmına dokunmadan sadece front end kısmını kısa sürede teslim edicek bir geliştirici arıyoruz. android -java ve ios-xcode ilgilenenlere xd dosya linkini paylaşayım. üzerinde konuşalım. Ankara'dan olursa yüz yüze görüşme de sağlanabilir. ilginiz için teşekkürler.

  €1106 (Avg Bid)
  €1106 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Arkadaşlar projemiz müşterilerimizin ürünlerimizi seçmesinde yardımcı olacağı bir yazılımdır, müşteri iş yerimize gelir ve dokunmatik monitör ile kendi ürününü tasarlar. Görselde ve video da detaylı anlatım mevcuttur gerçekten yapab...seçmesinde yardımcı olacağı bir yazılımdır, müşteri iş yerimize gelir ve dokunmatik monitör ile kendi ürününü tasarlar. Görselde ve video da detaylı anlatım mevcuttur gerçekten yapabilecek arkadaşlar ulaşsınlar. istediğimiz uygulama detaylı video yu izleyebilirsiniz aynısını istiyoruz. Friends are the software to choose our products for our project, the customer comes to our workplace and designs his own product with a touch...

  €163 (Avg Bid)
  €163 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  ENG. : Hi I want to open another website within the website that belongs to me. When I press a button on my own website, I want to have pressed an area or button at the same time. I want to click on the site opened within the site. but I want to give the button command through my own website. who can help me with this? TR : Merhaba bana ait web sitesi içerisinde, başka bir web sitesini açmak istiyorum. sonrasında kendi web sitem üzerindeki bir tuşa bastığımda, site içerisinde açılmış olan web sitesinde belirlediğim bir alana yada butona da aynı anda basmış olmak istiyorum. site içerisinde aç...

  €418 (Avg Bid)
  €418 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  My website which allows you to create your own currency like Bitcoin purchase and sell with wallet system can contact any of the existing admin panel customer panel etc. NOTE: I'm not looking for a freelancer. Bitcoin alım satım benzeri kendi para biriminizi oluşturup cüzdan sistemli alım satım yapmanızı saglayan web sitem mevcut admin paneli müşteri paneli vb hazır durumda isteyen olursa iletişime geçebilir. NOT : Freelancer aramıyorum PROJEMİ SATIYORUM.

  €139 (Avg Bid)
  €139 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  €2046 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  First of all to everyone, I have an e-commerce system running through woocommerce. And I sell the products at the stores. Market places such as Amazon, ebay, gittigidiyor. I want to attract products from sites like Amazon and make automatic transfers to other markets. ............. ........... Öncelikle herkese merhabalar, Bir e-ticaret sitem var woocommerce üzerinden çalışıyor. Ve marketyerlerinde ürün satışı gerçekleştiriyorum. Amazon,ebay, gittigidiyor gibi market yerlerinde. Amazon gibi sitelerden ürün çekmek ve diğer marketyerlerine otomatik aktarım yapmak istiyorum.

  €10 - €30
  €10 - €30
  0 teklifler

  web Sitem in içeriğiyle ilgili makale almak istiyorum. web site:

  €97 (Avg Bid)
  €97 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I want the same website. What is the price and coding time? so i wrote the price. --------------------------------------------------------------- sitesinin benzeri bir site istiyorum. Mobil uyumlu ve hızlı açılabilecek şekilde kodlanacak. Tasarım farklı olabilir. Fiyatı nedir ve kodlaması ne kadar sürer? Fiyatı rastgele yazdım.

  €542 (Avg Bid)
  €542 Ortalama Teklif
  14 teklifler
  €377 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  benim projem her zaman daha iyisini yapmak ve ilgi alanlarım şunlar:Elektrönik,Yazılım,Hack,vb daha bir çok şey siz bana söyleyin ben size en geç 2 veya 1 gün içnde dönerim

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Süper Makale Yazılır

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Merhaba, SIFIRDAN BİR HABER SİTESİ KOTLATMAK İSTİYORUM. Hazır yazılım v.s istemiyorum siz yazılımcı arkadaşlar sıfırdan php olarak kodlamasını yapacak , Nasıl ne tarz birşey olduğuna gelecek olursak ( örnek demo adresi ( buda admin paneli Kullanıcı adı ; demo Şifre ; demo123 DETAYLI İNCELEYİN Birkaç gün önce burdan işi verdim yapacağım yaparım dedi de bekletti beni oyaladı daha sonra yapamayacağını belirtti normal bişey bundan önceki gibi bu kişide yapmaya kabiliyeti olmadı daha detayları özelden konuşuruz demo adresi detaylı inceleyin teklifinizi verin bu arada mesaj ilede cep numaranızı bırakırsanız sevinirim. Teşekkürler

  €432 (Avg Bid)
  €432 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Merhaba, Yeni kurulan bir dernek için web sitesi yapacak arkadaşlar aranmaktadır. Aynı zaman da tasarım, kodlama ve teknik takibini üstlenebilecek olması tercih edilmektedir.

  €1012 (Avg Bid)
  €1012 Ortalama Teklif
  87 teklifler

  suanki sitem oyun,program ve uygulamalar uzerıne

  €448 (Avg Bid)
  €448 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Bilgisayar Destekli Tasarım. Ödev

  €308 (Avg Bid)
  €308 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Yeni Nesil Online Alışveriş Sitesi

  €100 (Avg Bid)
  €100 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Seo Uyumlu Makaleler Yazılır Özgün İçerik Vardır

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Sizin için web makale yazabilir ve içerik üretebilirim.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Finans Makaleleri Yazdırılacaktır. Sadece finans üzerine olup bankacılıkla ilgili basit ve sade makaleler. Türkçe olacak makaleler

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba arkadaslar projem cok basit bir proje.Öncelikle sunu istiyorum Bir sayfasinda 6 tane girilmesi gereken EditText kismi var sonrasinda Send buttonu ve butonu basildiginda, Bu bilgileri bir yere post edicek.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  hd film izle kelimesinde nasıl yüşekkürler

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Merhaba, Bir android projem var bu projede Mysql serverimden Veriyi cekip (hepsi text olacak) proje icerisinde Strings xml icerisine bu aradaki köprüyü saglamak.

  €38 (Avg Bid)
  €38 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I HAVE 330.000 EMAİL DATA I WANT SENT ALL MAİL and NEED SENT İNBOX

  €31 (Avg Bid)
  €31 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  ile aynı mantıkta çalışan bir web sitesi yaptırmak istiyorum. I want to create a website like

  €652 (Avg Bid)
  €652 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  SEO yönetimi, site ziyaretçi sayısını ve hitlerini arttırmak

  €115 (Avg Bid)
  €115 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  My Website: Keywords: -parke sistre cila -parke cila fiyatları -parke cila -en iyi parke cilası -parke sistre cila fiyatları Phone number: [The administrator removed this message for encouraging communication outside Freelancer.com, which breaches our Terms and Conditions - Section 13:Communication With Other Users.]

  €136 (Avg Bid)
  €136 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  web tv portal video koyabileceğim bir web sitesi. please look

  €738 (Avg Bid)
  €738 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I want to need only RFID reader PCB module with antena. I sent you an some pdf file for my pcb. you have to use MFRC522 NXP IC. You will give to us these pin on the board such as MFRC522 PINS (6 Sleep, 23 IRQ, 24 CS, 29 CLK, 30 MOSI, 31 MISO, VCC, GND ) I sent to Altium pcb file. you can see board dimensions. You can use only this area for pcb designing. You will calculate antena and other components like 0402 or 0603. You know. Best Regards.

  €330 (Avg Bid)
  €330 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  €218 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  my web site must be in the first page in google. keywords " iş elbiseleri, iş elbisesi, işçi elbiseleri, iş kıyafetleri, tekstil promosyon"

  €191 (Avg Bid)
  €191 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Önceki projemizle ilgili devam eden işlerim var 'Selam, i want quality backlinks'

  €10 - €10 / hr
  €10 - €10 / hr
  0 teklifler

  i need skilled ms office professionals in affordable prices to make ppt and excel sheets for me

  €385 (Avg Bid)
  €385 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  I am working on a platform that is completely Indian platform and MCA is registered with Govt. Many people are generating multiple sources of income by doing daily part-time work from this platform. You are generated multiple sources of income by doing daily part-time work through your mobile phones and internet on this platform. So, If you are interested type Yes in the chatbox.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  i need skilled ms office professionals in affordable prices to make ppt and excel sheets for me.

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Ortalama Teklif
  87 teklifler

  Responsibility ● Own the design, development and implementation / maintenance of all aspects of BI solutions ETL, Data Quality, Visualization, Documentation, and Support ● Design and build BI dashboards in short time frames via rapid prototyping and agile development ● Apply advanced visualization techniques to reveal business insights ● Perform rigorous data analysis to proactively identify any inconsistencies or data quality issues. Provide recommendations for improvements ● Develop a strong understanding of different data sources, and strategically implement data flows for robustness and scalability ● Demonstrate ability to translate business questions into structured analysis and data analytics into business insights ● Work to improve the day-to...

  €1342 (Avg Bid)
  €1342 Ortalama Teklif
  7 teklifler
  Database basics 6 gün left

  Hello, I am trying to learn database sql programming on my own and I am struggling with some thing I dont understand.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  ...product experience to add 510 restaurants and food products to our Shopify site - Here are the sample menus below: - - - - - - - - - - - - - - - https://ecater

  €433 (Avg Bid)
  €433 Ortalama Teklif
  108 teklifler

  Co.pany.t shirt design with logo royaity vector image. Soccer is in my dna..

  €211 (Avg Bid)
  €211 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  We are looking for someone to build us a logo for our new business, Badland Fighting Bulls. We Own and raise Spanish & Mexican fighting cattle and bulls. Our goal is to provide some of the highest quality livestock for events all over the United States. Our name represents a location, The Oregon Badlands Wilderness. I am looking for a logo and font to be as bold as our business is dangerous. I’d prefer the logo to be black and white but have the option to tweak colors if we chose to down the road. We have no preference on fonts. I’ve provided two pictures of a Spanish & Mexican cross blood fighting bull to give an idea of the livestock.

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Ortalama Teklif
  25 teklifler

  I need a logo without any writing. I posted a photo of a skeleton head with a crown on it, thats what i want my logo to look like but with its own twist on it. The crown i want golden and the skeleton head to be white. Inside the the eyes i want on the left eye to be a red ace of hearts card and on the right eye black king of spades card. I want this skeleton head to be unique. The eyes is really important that it looks good with the cards inside. And a couple keywords i think is important to include is gambling, blackjack, gold, money, snakes around the skeleton head or some crazy shit like that.

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  Want some one to promote my video in japan, video title in how to prevent corona

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Hi there i want an person how is really nice in public speaker who can talk influence the people and convert them into our funnel. A person to manage zoom meeting nicely Requirement :Should know common feature of zoom : Should be able to speak nicely and fluently in front of zoom participate :Has to know how to covert people into coustomer :Must know Hindi & english language Thank you whoever with this can apply

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello, I am looking to expand my portfolio of apps on ios and mac appstores, I am looking for ios or mac applications. I want it transfered via app transfer so i know its been approved for sale in apple appstore before. I am willing to look at free apps, paid apps, in app payment apps. I will also need source code to make business changes. Can be games, productivity apps, and others. Just let me know what you have.

  €186 (Avg Bid)
  €186 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Trophy icon Logo design 4 gün left

  I have just started with my own company and I provide various installation services around the house construction. I am looking for a simple logo design with following requirements: 1) The meaning/words all-in-one should be evident in the logo (note: installation services around the house construction come from one source). 2) The Logo should be a bit "house shaped". 3) black/white colors 4) It must be a vector graphic

  €99 (Avg Bid)
  Garantili
  €99
  190 girdi