Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  9 ideasoft iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR
  orgenikalla Bitti left

  ideasoft tabanlı bir e ticaret sitesimiz var. daha canlıya almadık. siteyi oluşturduk ancak tasarım icin bazı degisiklikler istiyoruz. ekte istediğimiz degisiklikler ve site ana sayfa ile urun sayfası ekran görüntüsü var. bu degisiklikleri icin bütçe ve zamanlama verir misiniz?

  €134 (Avg Bid)
  €134 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhabalar WordPress üzerine kurulu [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] websitemizi, ideaSoft altyapısına taşıdık. Hazır temalar özü itibariyle isteklerimizi karşılar nitelikte, bunların kullanıcı odaklı hale getirilmesi konusunda profesyonel yardım almak istiyoruz.

  €231 (Avg Bid)
  €231 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Sitemizin kullanıcı dostu olup olmadığını test edecek, öneriler sunabilecek , rakipleri inceleyerek bize en uygun şekilde responsive bir tasarım istiyoruz. Seo uyumlu, hızlı, interaktif bir geliştirme için analiz yapabilecek ve bize çözüm sunabilecek bir UX uzmanı arıyoruz.

  €812 (Avg Bid)
  €812 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Ekte bulunan tema şeklinde yeni tema kodlanacak. İşin özeti ve yazılma şekli bu linkte detaylı şekilde anlatılmakta. [URL'yi görüntülemek için giriş yapın]

  PHP
  €506 (Avg Bid)
  €506 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  İdeasoft a ait eticaret sitemiz üzerinden Xml çıkarabilmekteyiz. Bu xml kullanılarak Ürünlerimizin resim, açıklama ve fiyatlarının bir şablon dahilinde N11 - Gittigidiyor - Sanalpazar - Sahibinden hesaplarımıza aktarılması için teklif rica etmekteyiz.

  XML
  €435 (Avg Bid)
  €435 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Elimde mevcut olan html css olarak kodlanmış hazır temayı ideasoftun eticaret sisteminin temasına dönüştürülmesi gerekiyor. işin aciliyeti vardır.

  €270 (Avg Bid)
  €270 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Hello, we are looking for an expert who can support us about seo sem for our ideasoft based web page. its a Turkish ecommerce site provider so admin panel is in Turkish. We need someone who can update the codes if necessary. who can increase the speed of the site with doing necessary actions who can build links who can make backlinks

  €81 (Avg Bid)
  €81 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  Hello Vladut, i am giving a symblic offer to learn more about your works and metodology. i am the owner of [URL'yi görüntülemek için giriş yapın] named a Turkish website. this is a small family e-trade business. we are using e-trade service provider called ideasoft in Turkey. our main products are hometextile and i have around 10 keywords right now looking for an i...

  €6 (Avg Bid)
  €6 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ideasoft eticaret paketini kullanmaktayim. Sistemizde kullanilmak uzere MNG kargo nun siparis takip ara yuzunun sisteme entegrasyonunu istiyorum.

  €212 (Avg Bid)
  €212 Ortalama Teklif
  2 teklifler