Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  323,498 india page iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Web sitemin hızını arttırmak istiyorum. Litecache alt yapısı var cdn kuruldu fakat hala yavaş. Sitenin şeklini bozmadan optimizasyon yapılmasınj istiyoruz.

  €37 (Avg Bid)
  €37 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Tek bir ürünün satışını yapmak amacıyla görsel, içerik ve tasarımda profesyonelce çalışma yapacak, kredi kartı, kapıda nakit ve kapıda kredi kartı ödeme seçenekleri sunacak, kargo takibi yapılacak, hakkımızda sekmesi ayrı v...ödeme seçenekleri sunacak, kargo takibi yapılacak, hakkımızda sekmesi ayrı veya aynı sayfa içerisinde olacak, hızlı çalışan, facebook ve google reklamlarıyla desteklenerek satış odaklı bir web sayfası yaptırmak istiyoruz. İmalatını yaptığımız bir çok ürün içerisinden 1 adet ürünle başlayacak olup, projenin satışa dönüşmesi sonucunda diğer ürünler için de çalışma yapılacaktır. Satış odaklı Landing Page yapmış, referansları ...

  €190 (Avg Bid)
  €190 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  İçeriği dinamik olarak doldurulacak. Header ve Footer olan. İçerik sayfalarında div, p, span, bar ,pie chart olan. div ya da p yarım kaldığında diğer sayfaya o bölümü kesmeden otomatik olarak geçiren, tarayıcı bağımsız printable bir html + css sayfası ihtiyacımız var. Javascript, bootstrap vb. kullanılabilir. Header and footer yazdırıldığında her sayfada olacak. Görsel de farketmez.

  €168 (Avg Bid)
  €168 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  ...2-)Teklifinizle birlikte referanslarınızı ve proje hakkındaki yorumlarınızı da belirtirseniz bizler için karar verme konusunda bir artı oluşturacaktır. 3-)Verilen Dosyanın son sayfasında proje şartları belirtilmektedir. Teklif vermeden önce şartları inceleyiniz ve şartları yerine getirebilecekseniz eğer teklifte bulununuz lütfen. 4-) Worpress vb... bir çalışma istemiyoruz Yapılacak olan Landing Page özel kodlama ile tamamlanmalıdır. 5-) Bütçemiz ilanla birlikte belirtilmiştir. Lütfen eğer belirtilen ücret dahilinde çalışamayacağınızı düşünüyorsanız teklifte bulunmayınız! 6-) Projenin tüm aşamalarını tek bir freelancer ile tamamlamak istiyoruz Frontend - Backend - Seo. Ve projenin tüm aşamalarını e...

  €121 (Avg Bid)
  €121 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  ...2-)Teklifinizle birlikte referanslarınızı ve proje hakkındaki yorumlarınızı da belirtirseniz bizler için karar verme konusunda bir artı oluşturacaktır. 3-)Verilen Dosyanın son sayfasında proje şartları belirtilmektedir. Teklif vermeden önce şartları inceleyiniz ve şartları yerine getirebilecekseniz teklif de bulununuz. 4-) Worpress vb... ile bu çalışmanın yapılmasını istemiyoruz. Yapılacak olan Landing Page; c+, Html5, Css6 veya python kullanılarak yapılmalı. 5-) Bütçemiz ilanla birlikte belirtilmiştir. Lütfen belirtilen bütçe aralığında teklif veriniz! 6-) Projenin tüm aşamalarını tek bir freelancer ile tamamlamak istiyoruz (Frontend - Backend - Seo). Ve projenin tüm aşamalarını yapabilecekseniz teklif de bulununuz....

  €151 (Avg Bid)
  €151 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Hello, I'm doing sales marketing. I give $ 10 share from the products I sell, $ 20 from the product like $ 100, and $ 10 from the products sold like $ 60. The only thing you need to do is share the link of that product and sell it to you, usually America, Canada, India and other European countries. Merhaba ben satış pazarlamacılığı yapıyorum. Sattığım ürünlerden 100 dolar gibi üründen 20 dolar 50 ve 60 dolar gibi satılan ürünlerden 10 dolar pay veriyorum . yapmanız gereken tek şey o ürünün linkini paylaşıp satmanız satacağınız ülkeler genellikle amerika kanada hindistan ve diğer avrupa ülkeleri olacak .

  €9 - €27
  €9 - €27
  0 teklifler

  Türkçeden Rusçaya 1 A4 sayfası kadar çeviri yapılacak, Türkçesinin altına Rusça ( kril ) kırmızı yazılacak, ( Latin ) yeşille yazılacak, word dosyasında teslim edilecek ve ödemesi bu siteden yapılacaktır..

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I want 8 form. 1 User registration, 2 user login, 3 profile editing, 4 messaging between users, 5 send notification to the user, 6 car rental registration form and registration, 7 rental car, search, 8 make comments for the rental car, and the stars.

  €40 (Avg Bid)
  €40 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  sağlık turizmi (saç ekimi,dental,estetik) ile ilgili websitesi medyada reklam verip etkili verim almak,türkçe,ingilizce,almanca,rusça dillerde

  €147 (Avg Bid)
  €147 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Vue JS ile gelistiriyor oldugumuz projemizin Turkiye ekibine destek olarak yazilim gelistiricilerimizle uyum icerisinde calisabilecek freelance yazilimci aramaktayiz.

  €494 (Avg Bid)
  €494 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  villa kiralama sitesi

  €176 (Avg Bid)
  €176 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Bir web sayfasındaki datanın parse edilip lokal bilgisayardaki mongodbye yazılması işi.

  €98 (Avg Bid)
  €98 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  HELLO WHO DO ? MY FACEBOOK PAGE VERİFİED ?

  €27 - €221
  €27 - €221
  0 teklifler

  PHP Dynamic Web page Creation.....

  €295 (Avg Bid)
  €295 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  için skin page tasarımı. Magento alt yapısı kullandığımız site için yarım sayfa ana sayfa arka plan tasarımı. Örn. Sloganın tasarlanan görselin uygun yerine eklenmesi Kullanılacak alan Detaylar için iletişime geçebilirsiniz

  €390 (Avg Bid)
  €390 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  YOU CAN USE A SIMILAR WEBSITE THAT YOU MADE IN THE PAST TO SAVE TIME! EXAMPLE

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  YOU CAN USE A SIMILAR WEBSITE THAT YOU MADE IN THE PAST TO SAVE TIME! EXAMPLE

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  28 teklifler

  Facebook Sayfa Kasma,Facebook Sayfa Beğendirme,Oto Sayfa Beğendirme,Admin Panelli ve Kullanıcılarına Duvarına ve Kullanıcıların Arkadaşlarının Duvarına İstediğim Zaman İstediğim Link resim reklam vs.... Atabileyim..Ayrıca Sayfanın Günlük 1000-5000 Beğeni Almasını İstiyorum...Bu Yazılım Bana Özel Olmalı..Bunun İçin Sizden Teklif Bekliyorum...Ayrıca Bu Yazılımı Ticarete Dökeceğimi Belirtmek İstiyorum...Örneğin Müşteri Gelip Bpana Diyecekki,Sayfamı Büyüt,Yada Şu Reklamımı Paylaş vs...

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Önceki projemizle ilgili devam eden işlerim var 'LANDING PAGE-PSD TO HTML'

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  meraba ferhat bey sizin mesajını gordüm yardım için konuşalım hemen mesaj gonderin hemde baslıyalım

  €911 (Avg Bid)
  €911 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi Vadim S., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat. I will need a BSC token presale dapp with referral that can be used with metamask, trust wallet, etc. Let me know the cost. Regards.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  The attached spreadsheet is the format of the final product. I want you to use VBA only to scrape information from the BCABD member's registry. The second attached file is the BCABD main membership page. When you click the name of any member, a small window will pop up with more specific info about the member, which is shown in the third attachment. The data to be collected into the spreadsheet include those on the main page and those on the pop-up window.

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I need to change the master page for import listings in. Remove some fields and make some changes to use for bulk import listings.

  €38 (Avg Bid)
  €38 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Create a Laravel application that allow any authenticated user to perform an inline editing (from the front-end of the web page). The multi-users admin panel is to manage users roles, users accounts , the app settings and the templates that to be edited by the users of the system. Allow the authenticated users to choose a template and make the necessary modification into it, save the modified page under his own space or export it as a .zip file.

  €517 (Avg Bid)
  €517 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  We have an Ionic 4 app, and need to add YouTube videos on page by using parameter links.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Use ACF to create a page & block on form submission I already have ACF Pro, ACF Extended Pro, and ACF Frontend Pro fully activated Task From a form submission, create: -a page -a block on a page Must have the same video effects as example pages Tasks to do in order 1. Create a page based on form submission 2. Create a block from that same form submission on a seperate page 3. The video effects for the page and block are to be as below -Page - autoplay, show player controls on hover, play with sound -Block - play only on hover, no player controls, no sound See video instructions: $50 bonus if you finish tsk 1 in 2 hours or less $Additional $150 bonus if you finish all of the tasks in 7 hours or less To

  €377 (Avg Bid)
  €377 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  I built a Recipe web page using WIX which you can see at Notice when you click on the Fish or Chicken diagrams they go to an empty page although I have tried to link them to the fish and recipe posts. You can see those recipes in All Recipes that they are there. So, I need help finding out what is wrong with those links. I can't pay much for this help.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Order Page Wordpress 6 gün left
  ONAYLI

  I need to change info on my wordpress order page

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  49 teklifler

  I want to create wikipedia page

  €191 (Avg Bid)
  €191 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  planning to have an “International Book Fair 2022”

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  LOADING TIME ON PAGE LOOKING FOR PAGINATION EXPERT AND MYSQL

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler
  Trophy icon Design Login Page 6 gün left

  Hi, We are Looking for a UI designer (Not agency) who is very good at designing pages. We are creating an app which requires 70+ pages to be designed (for both mobile and web application). The purpose of this competition is to design a login & signup page (not code) for mobile and desktop application. Application is Health & Doctor Related. Login and Signup should convey health/doctor related app. You can assume the website name to be UH. Selected candidate will closely work with team to design 70+ pages (each mobile and desktop application).

  €34 (Avg Bid)
  Garantili
  €34
  21 girdi

  Design a page with the following properties given in the attachment.

  €67 (Avg Bid)
  €67 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  Trophy icon Create two one-page pamphlets 6 gün left

  Below is a link to a google doc with two pages. The first page should be used to create a one-page pamphlet about my company, Quest4Kids. The second page should be used to create a second one-page pamphlet about my company's International Ally Program. The second pamphlet should contain a 3-leaf Irish clover design. You should use the attached company logo in both pamphlets. Please use your discretion to select the appropriate font and font size while ensuring that each pamphlet is one page only (The logo font is Cinzel). Both pages of the google doc contain links and those should remain functional in the pamphlets. I expect both pamphlets to be visually appealing and easy to read. Applications that simply convert the google doc into a PDF without ap...

  €18 (Avg Bid)
  €18
  2 girdi

  Article of 5000 words on current challenges in Infrastructure Development in India and how to solve these problems using : (1) Identify key problems in Infra development (2) Main solutions proposed to solve Land Acquisition , Environmental issues, project financing and other issues (3) New age Infra project financing options (4) New age Constrction material and labour problem solutions (5) How to cater for project cost escalation during project execution (6) How to make Infra more sustainable and environment friendly (7) Government support required and Policy interventions needed to improve Infra development at fast pace (8) Industrial Revolution 4.0 Technologies for Infra development (9) Financial reforms to encourage the Infra development (10) Measures to reduce disputes in In...

  €187 (Avg Bid)
  Garantili
  €187
  1 girdi

  I need a landing page with option to book for my free live classes (5 classes per week). : Similar to which sends automatic messages with zoom meeting link via WhatsApp to customers who book my classes. Apart from that, the landing page should have my YouTube videos, reviews, free pdf materials to download, pricing for classes etc. with payment gateway.

  €247 (Avg Bid)
  €247 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  I want ON PAGE SEO services for my Finance Website

  €189 (Avg Bid)
  €189 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Quiero una pagina web con 2 paginas 1) Landing page (ya tengo la información cuento con dominio, ssls) etc. 2) Que esa landing page conduzca a una tienda en linea (que haga interfaz con el procesador de pagos conekta) con 10a 20 artículos máximo. 3) El freelancer puede utilizar la plataforma que prefiera (compraré la licencia que me diga) Descataríamos wix porque no tiene interfaz con conekta aunque tal vez el freelancer lo pueda realizar con scripts directos. 4) Si el freelancer prefiere hacerlo con html directo, cuento con servidor (con servidor web configurado que soporta php, y sql server) y le puedo dar acceso ftp para montar todo. 5) Lo más importante de este proyecto es que se contruya rápido. Debe estar lista entre h...

  €160 (Avg Bid)
  €160 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Need to have a detail bankable Project report... Preferably from India

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I want a lead collection landing page built on Wordpress. The landing page will have 2 Database for collecting the data. There are two options in the Landing page (1. I AM A DRIVER and 2. I AM A USER) and each of this options will have their own database. NOTE: I already have this landing page up and running but I just want it duplicated and built in Wordpress so I can easy edit it anytime I want. PLEASE CLICK THIS LINK TO SEE THE PAGE:

  €39 (Avg Bid)
  €39 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I need a professional full stack developer ( DESIGN+CODING ) That will develop ( 10+ pages for me ) I will pay 100€ per page.

  €97 (Avg Bid)
  €97 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  We will provide every month schedule payment of rs 1000- and 15 percent of each and every paid member every month It's a matrimonial site every month two php task One month php task php task like remove error some function not working New task website design Searching developer from india only second seo second month seo on-page and offpage metatags description alt tags headers we want results only one blog writing by you insert keywords long tail keywords location wise target location Ones in a month thanks for reading if agree then bid

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  this is a technical document that is needed for a editing and proof reading

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  34 teklifler
  Trophy icon Design a Website Front Page 29 gün left

  DESIGN A WEBSITE FRONT PAGE Design the front page of a new website, including a custom-designed main image. 1. The website runs an app for learning foreign languages. The audience is worldwide, but English-speaking. The app appeals to clever, self-motivated learners, and the page must radiate authority and trustworthiness. 2. Supply mobile view and laptop view, with responsive design. Use minimal scrolling. 3. Include the six content-elements listed below, positioned as you think best. 4. Fonts must be free of charge and available on all devices; sans-serif is preferred. Other pages on the site use BabelSans, Fira Sans (both free from any font-store), and Noto Sans from GoogleAPIs. These might be too narrow for the laptop view, but you can use different fonts on t...

  €233 (Avg Bid)
  Garantili Mühürlü Önde Gelen Yarışma
  €233
  14 girdi

  ...projects Certificate and Qualifications: -> No certificates and qualifications are required, however, it is good to have. If you do not have any qualifications, please at least have some previous projects ready so that we can see your work. Rate/ Remuneration/ Salary: -> Based upon the profile of the candidate. Location: -> We are expecting Indian Candidates only, however, if you are from outside India and okay with the above-mentioned stipend and the timings, then you may bid as well. Expectations: -> You'll devote considerable time to the tasks that we give you. The timings will be flexible so that you do not have any problem if you have a school/ university to attend. -> You'll edit the applications according to the client's need/ specificatio...

  €312 (Avg Bid)
  €312 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Hello WP pros. One page parallax scroll in Wordpress. You must understand scroll-based effects. Will need to develop on my staging site and then be able to migrate this to client's server on another domain. There is a form with validation and a few links. See prototype video that shows design (). Video is meant to display what it would look like when user scrolls through page. Mobile phone version does not retain parallax but does keep a few animated elements. Need an excellent professional who can think and solve issues. We will need to work through things to get to the perfect final. If you aren't able to be available and see this through to the delivery, please don't bid. To show you're thorough and have read the request carefully, please include the wo...

  €663 - €1326
  Mühürlü
  €663 - €1326
  39 teklifler

  I'd like to run snapchat ads to sell ecommerce products on a landing page. I don't have a snapchat ad account so you will have to create a new one or use yours to run a conversion campaign on the landing page of the product. I don't have a landing page, but I can give you all the informations to create one (images + text + price). You just have to copy paste and use a domain name I will pay the amount of money you spent on the campaign plus 10% bonus for you.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  2 teklifler
  €15 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  Logo is required for a resort located amidst forest near the Dandeli town of southern India. Somethings about the resort are: Away from town, has a clear skyline at night, has a small hill behind the resort, a large swimming pool in the shape of "foot print". The resort has occasional visitors from the forest such as deers, elephants and foxes. The logo should incorporate the following- Name- The Dandelion Elements- The flower "Dandelion" You are free to add any other element from the description provided. The logo should not be cluttered up and we are in a bit of hurry so don't wait for the dedadline for submission. You may use the image below for reference but its not mandatory to stick to it.

  €23 (Avg Bid)
  Garantili
  €23
  204 girdi