Indian content writers needed işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  683,559 indian content writers needed iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  İşte yapmak istediğimiz çalışmalardan bir örnek "en iyi dik duruş korsesi" ona websitemizden " bilgilenal" bakabilirsiniz. Daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin.

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Bloğum için metin yazarları arıyorum. Sağlık, Ev ve Yaşam ile ilgili yaklaşık 2000 kelimelik gönderilere ihtiyacım var. İşte yapmak istediğim çalışmalardan bir örnek daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin. Lütfen teklifinizi bana bildirin.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €279 (Avg Bid)
  €279 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €279 (Avg Bid)
  €279 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €273 (Avg Bid)
  €273 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Umarim iyisinizdir. Proje bazli calisacagimiz , icerik ureten arkadaslara ihtiyacimiz blunuyor. Surekli projeler icin , lutfen iletisime geciniz. Tesekkurler, Volkan NOTE : ONLY TURKISH CITIZENS

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello, I want to have an e-commerce website. People who want to write articles and people who want to buy articles will become members of this site. The authors will determine the price themselves. The employer will choose the writers according to these prices. They will be able to send messages to each other, but it will be forbidden to send information such as phone number and e-mail during the message and it will be detected. Just like fiverr. com. Authors and buyers will become members of the site. Buyers who want to buy articles. They give some information about the article's name, what the article will be about, and select to authors. Authors are people who write articles. They give information about themselves. The authors will determine the price themselves. Fo...

  €4580 (Avg Bid)
  €4580 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Geçiş yaptığımız site - Bu, adresine gecirilmelidir. Mevcut magento sitelerinin tüm tasarımı, shop sitesinde çalışmalıdır.

  €289 - €867
  €289 - €867
  0 teklifler
  €8 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  angular 1.6, elasticsearch 6.8.3, node 12.2, react

  €134 (Avg Bid)
  €134 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  T-soft E-ticaret sitemizin responsive tasarımını yapacak bunu T-soft altyapısına aktaracak sürekli birlikte çalışacağımız front-end developer arkadaşlar arıyoruz.

  €974 (Avg Bid)
  €974 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Integrate Angular 7 UI with web service

  €196 (Avg Bid)
  €196 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Content and design will be made for our Wordpress website.

  €168 (Avg Bid)
  €168 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler. Merhabalar, ben Aslıhan Aslan lisans öğrencisiyim iş arıyorum projenizle ilgimi çekti sizinle çalışmak istiyorum. internette cok vakit geçiriyorum , bu yüzen Haftada 40 saat çalışabilirim sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. proje konusunda beni bigilendirmenizi rica ederim. En kısa zaman sizden bigi bekliyorum saygılar...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba Writers Forum, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Size 20-30 tane kategori veriyor olacağım. Bu verdiğim kategorilerin herbiri için 40-50 kelimelik 25'er tane fal yazacaksınız. Örneğin 16-23 yaş arası sevgilisi olmayan kişiye göre, 24-35 yaş arası evli kişiye göre, 24-35 yaş arası özel sektör çalışanına kariyer ile alakalı.. Totalde 600 civarı 50 kelimelik fal yazmanız gerekecek her biri 40-50 kelimelik.

  €202 (Avg Bid)
  €202 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  sitelerle alakalı yazılar içerikler hazırlamak

  €567 (Avg Bid)
  €567 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Ulusal bir peynir markası için peynirli yemek tarifleri yazacak bir arkadaş arıyoruz. Her bir yazı ortalama 300 kelime ve SEO uyumlu olmalı. Makale başına 10 $ ödeme yapılacaktır ve haftada 3-5 makale yazılmasını bekliyoruz.

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Metin yazari ariyorum, deneyimli , yaratici. Cv sini bana Mail ile gonderebilecek ve referans saglayabilecekler basvursun lutfen. Ciddi anlamda Metin yazarina ihtiyacimiz var. 230 kelimelik kisa yazi. Iki tarafta memnun kalirsa, daha yapilacak baska dosyalarda var. Yeni kurulmakta olan bir kurum icin.. Eğer, kendinizi kanitladiginiz projelere imza attıysanız , sizinle çalışmak isteriz..

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'an icon needed for my game'

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Kullanıcıların belirleyeceği kriterlere göre önceden belirlenmiş oranlarda fiyat hesaplama yaparak içerik siparişi vermelerini, projeleriyle ilgili yazarlarla görüşebilmelerini, payu-paypal ile ödeme alabilmelerini sağlayan bir içerik sipariş pazaryeri-sistemi oluşturmak istiyorum. Ör:

  €4112 (Avg Bid)
  €4112 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Arkadaşlar selam, Finans içerikli bir videonun alt yazısının İngilizce'den Türkçe'ye çevrilmesi gerekiyor. Word count 1770..Bütçem sınırlı, çeviriden memnun kalirsam daha fazlası da gelecektir. Lütfen başvurunuz ile beraber ekli dosyayı da çevirip gönderiniz. Çevirinin kelime kelime değil, anlamını kaybetmeden Türkçe'de anlaşılabilir olması gerekiyor. Çevirinin kontrolünü ben yapacağım.. Alt yazı olduğu için bazı yerler tam olarak bir anlam ifade etmeyebilir, elinizden gelenin en iyisini yapmanız yeterli olur, gerekli düzenlemeleri ben yapacağım. İşi verdikten sonra bir gün içerisinde teslim edilmesi gerekiyor. Finans bilginiz olması faydanıza o...

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  9 teklifler
  help needed Bitti left

  hey..Im Warda..

  €144 (Avg Bid)
  €144 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Dear All, This project is for someone who can copy existing content from a web site to its new designed version which is Joomla-based. Sorry, but only Turkish bidders, please. The ones located in Ankara will be given the priority. Content will be copied, but needs some artistic touch as well. While copying the content, side menus, image galleries, etc. will be properly created and adjusted. We don't know number of pages; but we expect that it is less than 100. Waiting for your bids for 100 pages, copying content and arranging them in Joomla, creating the web site structure, etc. Good luck. --- Herkese merhaba, Proje mevcut bir web sitesi içeriğinin, Joomla tabanlı yeni tasarımına kopyalanmasını içerir. Sadece Türk freelancer...

  €148 (Avg Bid)
  €148 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  10 Youtube videos needed on Renewable energy 1. Solar Energy 2. Solar Power Power 4. Wind Energy 5. Green Energy 6. Solar Cell 7. photovoltaic Solar panels 8. Solar Panel Manufacturers 9. Renewable Energy 10. Solar Panels

  €640 (Avg Bid)
  €640 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Crypto Content Writer 6 gün left
  ONAYLI

  I'm looking for a writer with a passion for crypto to write articles for a new blog project... This will be focusing on just one new area of blockchain only, a new protocol that could revolutionalize the industry. This is very much a testbed opportunity and time would be dedicated to researching and writing blog posts on just one up-and-coming protocol This would be an entry-level position that could turn into something long-term and pretty lucrative for the right candidate. Required is a high-level understanding of blockchain and the ability to explain technical complexities.

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Hello, We require someone to install a game on steam and then leave the game on for a couple of minutes and leave a note about it. This is a small job that takes around 15 minutes max. You will require a steam account (if you have an old steam account with bought content, it's preferred) and just install the game (we provide you with code and the game name) and that's all you have to do. You will get paid $10 for the job. Requires: - Steam Account (Preferred) - Steam application on computer (You can install it)

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  7 teklifler
  Assure Work For Indian 6 gün left
  ONAYLI

  Fill the Spreadsheet with data and send . Payment Secure and Work Secure .

  €65 (Avg Bid)
  €65 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  I am looking for native English reliable writers to help us regularly create great content for several sites. This specific project is for modern and contemporary furniture site. The Hub will contain one large pillar page with at least 10 cluster pages. Experience in creating these sort of content hubs is essential You will need to pick a subject suitable for the client (relevant) Plan the Hub and get it approved Write one large (at least 5000 words) pillar page Write at least 10 - 15 clusters of at least 500 words each *** Preferably UK based writers ***

  €4282 (Avg Bid)
  €4282 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  We need blog writer who can write about the leading industry concepts for audiences with field knowledge and laypeople if you are an excellent self-editor and familiar with SEO , please contact us You should be detail-oriented and take pride in your work is a content creation platform that pairs small, mid-size, and enterprise-level organizations with vetted freelance writers. You can use Office We can provide banner images We need around 12 articles in a week

  €811 (Avg Bid)
  €811 Ortalama Teklif
  59 teklifler

  Azure powershell expert needed for automation to rotate storage containers sas tokens.

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Hi, We are looking for help with the wording of our website and landing pages. We are also looking for someone to provide an objective ...objective point of view with some honest feedback on how we have packaged up our services and the general journey a new customer goes through when scrolling through our website and reading the content. We need a website that will convert sales but we want to balance this out by using the right language that our potential customers will relate to. We sell family-friendly ready-made meals for busy parents and also have a coaching program that helps busy parents create more freedom to focus on their own goals, health, and wellbeing. We also have someone on standby to help with the website design if needed. The job can start immediately for the...

  €27 / hr (Avg Bid)
  €27 / hr Ortalama Teklif
  44 teklifler

  I am looking for a native Spanish writer who are experience about multi writing project. Please apply only native Spanish writer Thanks!

  €39 (Avg Bid)
  €39 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  Forensics Hacker Needed 6 gün left
  ONAYLI

  In need of someone who is able to log into my phone and change the data from various apps from the last couple years. Also need you to analyze a Cellebrite Report to make sure it looks accurate and can show presence of a hack.

  €202 (Avg Bid)
  €202 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I'm looking for a content writer who can write impressive, unique, and SEO-friendly content for my websites as well as Off-page SEO activities

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Hello, We require someone to install a game on steam and then leave the game on for a couple of minutes and leave a note about it. This is a small job that takes around 15 minutes max. You will require a steam account (if you have an old steam account with bought content, it's preferred) and just install the game (we provide you with code and the game name) and that's all you have to do. You will get paid $10 for the job. Requires: - Steam Account (Preferred) - Steam application on computer (You can install it)

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  The Attachmate macro should be used in Quick3270 session. We have the macro but it is not working in Q3270. Needs to understand our requirement and provide quick solution.

  €7 - €18
  €7 - €18
  0 teklifler

  ...quiet environment . If the background noise is too loud , your recording will not be accepted . 3 Both parties to the call must use the target language , and cannot be mixed with other languages , such as English , dialects , Brazil account etc . ’ s volume should be normal , not too loud , or too low ( you can adjust the device call volume according to your personal tone ) 5. The content of the conversation must be a free conversation between the two parties . It is not allowed to record singing , reading , music , or recording voice broadcasts 6. For one person only allow to attend this project ONCE , If we find you attended more than once ,you won ’ t get paid . Could u finish today?Or this weekend? If you could let you friend to call with you , that�...

  €29 - €240
  Yerel
  €29 - €240
  0 teklifler

  ...quiet environment . If the background noise is too loud , your recording will not be accepted . 3 Both parties to the call must use the target language , and cannot be mixed with other languages , such as English , dialects , Brazil account etc . ’ s volume should be normal , not too loud , or too low ( you can adjust the device call volume according to your personal tone ) 5. The content of the conversation must be a free conversation between the two parties . It is not allowed to record singing , reading , music , or recording voice broadcasts 6. For one person only allow to attend this project ONCE , If we find you attended more than once ,you won ’ t get paid . Could u finish today?Or this weekend? If you could let you friend to call with you , that�...

  €307 (Avg Bid)
  Yerel
  €307 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  ...with the many things I need to do for my business presence online We need someone to build me a website. This includes researching competitors to help you write content (it's a regular auto parts shop). You can build website yourself or hire someone (out of your own pay) to build it. If you hire someone, you need to give them instructions (We dont want to manage more people). Same with content, if you want to outsource it, that's up to you. So please quote based on getting the website done, we will only provide logins to where the domain is and then you take care of everything else. We also need a facebook page fully set up with content scheduled for the next couple of weeks to keep it active and build engagement. You will need to create posts - photos, ...

  €491 / hr (Avg Bid)
  €491 / hr Ortalama Teklif
  57 teklifler

  We are looking to hire someone who has experience with Youtube Channel Tiktok Instagram To create viral videos, reels and content for a young tennis player. Freelancers must have excellent knowledge of these platforms. Videos of the player will be provided and images. Raw footage only - the freelancer will need to make best use of this.

  €72 (Avg Bid)
  €72 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Hi Desiree D., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  looking for a content writer for upcoming software websites we need content for the homepage and a few more pages. ]

  €314 (Avg Bid)
  €314 Ortalama Teklif
  76 teklifler

  We are hiring top 10 Vue JS developers for our short and long term projects. Candidate must have experience with TypeScript, Tailwind CSS and API integration. If you are interested then type friendly at the top of the proposal and share the past projects Thanks

  €496 (Avg Bid)
  €496 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  We are hiring top 10 React JS developers for our short and long term projects. Candidate must have experience with Redux, TypeScript, Tailwind CSS and API integration. If you interested then type friendly word at the top of the proposal and share the past projects Thanks

  €487 (Avg Bid)
  €487 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  We're looking for an Expert in Web content writer for the BPO Company Website. If you are talented and an expert in this field, please message me here, and let's do the job, Please apply only with those experiences.

  €36 / hr (Avg Bid)
  €36 / hr Ortalama Teklif
  57 teklifler