Ionic framework angular jobs

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Beceri
Diller
  İş Durumu
  22,353 ionic framework angular iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  angular 4 monthly help needed.

  €286 (Avg Bid)
  €286 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  angular .netcore c# angular .netcore c#

  €447 (Avg Bid)
  €447 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Angular 5+ / NodeJS DEVELOPMENT

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  23 teklifler

  fix bugs angular specialistfix bugs angular specialistfix bugs angular specialist

  €29 (Avg Bid)
  €29 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Hybrid Mobile Angular App

  €328 (Avg Bid)
  €328 Ortalama Teklif
  37 teklifler

  Angular 2 web app.

  €1469 (Avg Bid)
  €1469 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  ionic ile hazırlanmış olan sosyal medya uygulamasına resim paylaşımı yerine ses paylaşımı yapılacak şekilde değiştirilecek.

  €179 (Avg Bid)
  €179 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba leon92a, AngularJS ionic il ilgili bir projede seinle çalışmak istiyorum. Yardımcı olursan seinirim. Firebase kullanıalcak vs.

  €43 (Avg Bid)
  €43 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Bir sektörün iş havuzunu oluşturmak için proje yapıyoruz. Müşteri talep bırakacak, talebe göre f...aktarılacak. Biz de premium üyelik gibi üyelik pakaetleri ile para kazanacağız. Sistem şuanda html ve css olarak hazır. Sadece php kodlama yapılacak fakat biz bu kodlamanın bir framework ile yapılmasını istiyoruz ki spagetti kodlama olmasın.

  €751 (Avg Bid)
  €751 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Mevcutta belli bir aşamaya getirilmiş cross platform bir mobil uygulamamız var. Uygulama şu teknolojilerle geliştirilmiş durumda: PhoneGap Cordova ionic Nodejs Angularjs Mongodb html5 javascript css3. Üyelik sistemi, profil sayfası, liste sayfası, admin web sitesi, QR kod tarama kısımları tamamlanmış durumda. Projenin sadece ödeme kısmı kaldı ve

  €884 (Avg Bid)
  €884 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Diğer ya da belirsiz Diğer ya da belirsiz Ionic framework phonegap

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba devkitcom, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz. İyi günler ...farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz. İyi günler hibrit uygulamaları hangi hibrit uygulamaları yapıyorsunuz acaba ionic ile mi?

  €129 (Avg Bid)
  €129 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  İyi günler; [login to view URL] adlı site için mobil uygulama yapıyoruz, servis kısmını yazdık mobil app'i de ionic framework ile kabataslak yazdık fakat angular.js kullanarak "JSON" ile servise ulaşmalı ve servis app iletişimini sağlamalıyız. Kısacası angular.js'ten iyi anlayan coder arıyoruz.

  €473 (Avg Bid)
  €473 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Existing website will be re-design with actual programing tools. We can order new thema. Complete website sould be manage from admin panel. Two Language, Turkish and [login to view URL] can translate the English version prior to upload.. ------------------------------------------------------------------------------------- Mevcut sitemizin güncellenerek daha iyi görsel hala getiri...

  €381 (Avg Bid)
  €381 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Existing website will be re-design with actuel programing tools. We have pre ordered thema's. Complete website sould be manage from admin panel. Two Language, Turkish and [login to view URL] can translate the English version prior to upload.. ------------------------------------------------------------------------------------- Mevcut sitemizin güncellenerek daha iyi görsel ha...

  €297 (Avg Bid)
  €297 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Angular Js. ile geliştirmeye başladığımız bir projeyi devam ettirip [login to view URL] yeni projelerle de desteklenecek html5, js ve angular frameworkune hakim tam bir görev adamı arıyoruz.

  €2305 (Avg Bid)
  €2305 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  youtube implantation for ionic project

  €132 (Avg Bid)
  €132 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Hi everyone, I need an angular developer with more than three years of experience. The design and logic of the entire page (4 pages) must be completed and always ready for communication.

  €142 (Avg Bid)
  €142 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Desarrollo de una aplicación móvil tipo buscador, con administración usuario, guardar preferencias, guardar búsquedas, modo offline, etc. App para todo tipo de dispositivos (android, ios). Consumo de datos mediante API REST.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Integrate ADAL oAuth authentication into an existing Sharepoint framework project

  €411 (Avg Bid)
  €411 Ortalama Teklif
  8 teklifler