Ipsec fedora core systems işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  2,000 ipsec fedora core systems iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  ...a proficient .NET Core & Vue.js developer to undertake several tasks and help me in developing an exemplary web application that will be adopted for basic usage involving ASP.NET Core Web Api & Vue.js. Key Responsibilities Include: - Domain Driven Design (project must be seperated by related Class Lib) - Developing the backend of the web application using .NET Core & Web Api - Frontend development using Vue.js - Efficient integration of APIs throughout the application - In - there are various historical data as formatted csv. I want import Historical Trades to PostgreSQL database, Daily spot and USDM CSV files can be downloaded. I want Vue.JS front end page for upload these downloaded csv files. Backend should be asp.net Core Web api. S...

  €214 (Avg Bid)
  €214 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Ön Muhasebe Yazılımı Back-End .net core Front-Ent React Cari ,kasa banka işlemlerinin takip edileceği e-fatura & e-irsaliye gönderme alma fonksiyonlarının olduğu Ön muhasebe yazılımı. Proje bağlığı bu şekilde detaylar ayrıca konuşulur.

  €395 (Avg Bid)
  €395 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Word, Excell, Pdf formatındaki belgelerimi yönetebileceğim ve paylaşabileceğim, kayıt olacak üyelerin de bilgi, belge paylaşıp yorum yapabileceği, kayıtlı danışmanlardan danışmanlık hizmeti alınabileceği bir yazılım geliştirilmesini istiyorum. ,Mevcutta .NET Core 6.0 ile başlamış, yarım kalmış bir proje var.

  €1001 (Avg Bid)
  €1001 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  merhaba cimri va akakce sitesi gibi bir Yazılım programlama istiyorum programlama dili = .NET Core ya Node.js Örneklem

  €2382 (Avg Bid)
  €2382 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Merhaba Microlent Systems, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €230 (Avg Bid)
  €230 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Dönüşüm projesinde çalışmak üzere 4-5 ay boyunca React.js ile önyüz geliştriecek yazılımcılara ihtiyacım var. Backend kısmı .NEt Core ile yazılmıştır. BE API lerini FE kısmına bağlayacak React.js ile geliştierme yapacak mnimum 4 sene tecrübeli arkadaşlara ihtiyacımız vardır. CV nizi paylaşmanızı rica ederim. Aylık fixed price şeklinde anlaşma yapılacaktır.

  €1982 (Avg Bid)
  €1982 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  Bir otelin rezarvayon ve müşteri yönetimini yöneteceğimiz bir yazılım istiyoruz. 1. Oda yönetimi * Oda Ekleme, Oda Özellikleri, Fiyat, Düzenle, Sil * Temizlik yönetimi 2. Müşteri Yönetimi * VIP, Kara Liste, Normal 3. Ödeme Yönetimi * Ödeme yapılan/yapılmay...Yönetimi * Ödeme yapılan/yapılmayan odalar, Toplam Ödeme, küşük çaplı bir muhasebe programı gibi olmalı 4 Fatura oluşturma ve e-fatura entegrasyonu (finansbank efatura sistemi ile entegre edilecek) 5. bu program ile igili unutulmuş veya yazılmamış ve proje ilerleyişinde ortaya çıkabilecek diğer özellikler. Not: Program kodları ile birlikte teslim edilecektir. Veritabanı postgresql olacak, .net core ile yazılm...

  €343 (Avg Bid)
  €343 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Proje içerisinde ● Mng Kargo ● Aras Kargo ● Sürat Kargo ● Yurt içi Kargo ● PTT Kargo Entegrasyonları bulunacaktır. Temelde 2 tane servis istiyoruz. Bu servisler aşağıdaki gibidir, 1. Siparişin Kargo Sistemine Girilmesi 2. Kargo durum bilgisinin ilgili entegrasyondan getirilmesi Projede tüm kargo entegrasyonlarının tek bir servis haline getirilmesi gerekiyor. Projemiz .Net Core API şeklinde geliştirilmesini istiyoruz. Detayları Dosya olarak yüklüyorum. İndirip, inceleyebilirsiniz.

  €437 (Avg Bid)
  €437 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Cnc controller Bitti left

  we want cnc controller program and control card . 3 axes and one spindle output are required. should work in windows 8 and 10. ready embedded systems.

  €2073 (Avg Bid)
  €2073 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  e-ticaret web ...verilecek api servislerine yapılacak istekler sonucunda gelecek verileri ve ya cevaplara göre ve sayfalardaki taleplerimize göre işlem yapılacak olup tarafımızdan yönlendirme yapılacaktır. Tüm ihtiyaç olacak veriler için api rest servisleri kullanılacaktır. tahmini olarak sayfa sayısı 20 civarı olacaktır. Sayfalardaki asenkron yapıda çalışacak olup senkron çalışacak yapılarda olacaktır. Projeyi .net core ile hazırlanmasını istiyoruz ve işin sonunda tüm kaynak kodu ile teslim almak istiyoruz projenin onay süreci için tüm kaynak kodları incelendikten sonra proje onaylanacağı için proje süresini biraz fazla girilmesinde yarar var projeyi zamanında teslim edilmesini istiyoruz verilen tekli...

  €734 (Avg Bid)
  €734 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  ParamPos Api Bitti left

  Web sitesine Sanalpos eklenicek ASP.NET Core ile yapılması şart

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  .Net Core ve Angular altyapısıyla kodlanan bir projemizde katkı sağlayacak, ilgili teknolojilerde tecrbesi olan çalışma arkadaşları arıyoruz. Havayollarına ait xml, api entegrasyonları yaptırılacaktır.

  €951 (Avg Bid)
  €951 Ortalama Teklif
  11 teklifler
  admin panel Bitti left

  Selamlar; Aşağıda vermiş olduğum linkdeki angular temayı satın alacağım. Bu temayla tamamen uyumlu bir .net core 5 backhand istiyorum. Bu temanın tüm adımlarını entegre edecek birini arıyorum.

  €184 (Avg Bid)
  €184 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  online messaging system. Postgress sql should be used as database. Backhand should be written with .net core 5. front end must be at least angular 10. singular should be used. For messages sent to the ofline user, it should be kept on the rappit mq and the relevant person should be able to see the messages when online A simple messaging system. one-to-one messages should be sent, and pictures and audio files should not be sent. message can be shared. it should be like whatsapp web app as full example. All conversations sent documents should be recorded in the database.

  €28 - €230
  €28 - €230
  0 teklifler

  Aşağıda teknik detayları verilmiş olan portal projemizde konuya hakim, front end tarafında bizimle çalışabilecek tam zamanlı yazılımcılara ihtiyacımız bulunmaktadır. Tahmini süre iki aydır. Lütfen aşağıdaki konularda ileri seviye b...portal projemizde konuya hakim, front end tarafında bizimle çalışabilecek tam zamanlı yazılımcılara ihtiyacımız bulunmaktadır. Tahmini süre iki aydır. Lütfen aşağıdaki konularda ileri seviye bilgiye sahipseniz teklif veriniz. Visual Studio 2019 MCV .Net Core 3.1 In our portal project, the technical details of which are given below, we need full-time software developers who can work with us on the front end. Estimated time is two months. Please bid if you have advanced knowledge on the following subjects. Visual St...

  €1879 (Avg Bid)
  €1879 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  C# ile Devexpress XtraReports kütüphanesi kullanılarak MVC 5.0, .Net Core 3.1 projemiz içerisinde, raporların yetkili kullanıcılar tarafından, çalışma zamanlı olarak web platformunda, dizayn edilip kaydedilebilmesini istiyoruz. Kaydedilen raporların yine aynı projemiz içerisinde yetki dahilinde, web platformunda kullanıma açılmasını istiyoruz. Restful (JSON) ve doğrudan veri tabanı (SQL) kullanımı olmak üzere iki veri kaynağı ile rapor dizaynlarının ve ön izlemelerinin yapılabilmesi gerekmektedir.

  €592 (Avg Bid)
  €592 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Logo object dll ile entegrasyon sağlanması. Proje .Net Core ile servis tabanlı hazırlanmalıdır. Beklenen entegrasyonlardan bazıları: Alış ve Satış faturaları, Cari kayıt ve hareketleri, Çek hareketleri, Ödeme planlaması vb. gibi kayıtların karşılıklı olarak işlenmesi beklenmektedir.

  €449 (Avg Bid)
  €449 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Bir marketplace projesi için 3 ay max olacak şekilde desteğe ihtiyacım vardır. Ekipte iş analisti proje yöneticisi teknik müdür ve 2 yazılımcı arkadaş vardır. Fakat bu yazılımcı arkadaşların mesaileri oldukça yoğun olduğu için bu projeye adapte olacak öncelikli işinin burası olduğunu düşünerek projeye adapte olabilecek arkadaş aramaktayım. Projenin detayı ise alıcı ve satıcıların buluştuğu ayrıca toplu alıverişlerin de yapıldığı bir platform olacaktır.

  €4607 - €9214
  €4607 - €9214
  0 teklifler

  Gömülü sistemler yazılım mühendisi aradıgımız nitelikler C# c++ Esembly gömülü sistemlere hakim

  €136 (Avg Bid)
  €136 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  .Net Core ile hazırlanmış çok katmanlı bir web projesi için test katmanı hazırlatmak istiyoruz. Bu konuda bizlere hizmet verebilecek arkadaşlar varsa dönüşlerini bekliyoruz.

  €238 - €715
  €238 - €715
  0 teklifler

  Uçak bileti satış sistemi projemiz için projenin kullanıcı sayfaları ve admin paneli kısımlarında .net core ile kodlama yapabilcek full time freelancer destekçi arkadaşa ihtiyaçımız vardır. Ayrıca gelen arkadaşla uzun vadeli çalışma düşüncemiz bulunmaktadır sistemi canlıya aldıgımızda bug vs işlemleri için destek talebimiz olcuak. İlgilenen arkadaşlar full time freelancer olması tercih sebebidir.

  €149 (Avg Bid)
  €149 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  alışveriş sitesi istiyorum kullanıcı panelli asp.net core mvc 5 mimarisinde olmasını istiyorum.

  €172 (Avg Bid)
  €172 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhabalar Uçak bileti satış sistemi projemiz için projenin içerik sayfaları kısımlarında mvc ile kodlama yapabilcek full time destekçi arkadaşa ihtiyaçımız vardır. projenin front end kısmı ve veritabanı kısmı yapılmış sadece dinamikleştirme işi kalmıştır sadece adece fonsiyonları bağlanıp çalıştırılması gerekiyor. İlgilenen arkadaşlardan ricam full time olarak ilgilene bilcek veya günde 7 8 saat zaman ayırabilcek arkadaşlar öncelikli olucaktır tahmini projenin 30 saatlik bir işi bulunmaktadır.

  €228 (Avg Bid)
  €228 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba, Ben bir bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve bu konuda birden çok deneyimim bulunmaktadır. Dilerseniz size asp.net mvc veya core mimarisi c# yazılım dili kullanarak güzel bir web sitesi hazırlayabilirim eğer kabul ederseniz kısa zamanda size tam zamanlı çalışarak hizmet verebilirim. -------------------- Proje İçeriği : Yapacağım projede hem normal blog sitesi hem de admin paneli yera alacaktır dilediğiniz gibi admin, kategori, makale veya yazı şeklinde dilediğinizi bu panel üzerinden editör yardımı ile kolay bir şekilde ekleme yapacaksınız. - Fiyat yaptıracağınız web sitesine göre değişiklik göstermektedir. - Domain ve Hosting size aittir.

  €256 (Avg Bid)
  €256 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Herkese merhabalar. Hali hazırda yayına alımak üzere olan bir site için son revizelerin yapılması lazım. Front End tarafını ben kodladım. Backend tarafını da arkadaş kodladı. Ancak özel işlerinin yogunlugu dolayısıyla son revizelere bakamayacağını söyleyerek projeden ayrıldı. Site cloud sunucuda barınıyor. Digitalocen da barınıyor. Database olarak mysql kullanıldı. Server linux server.

  €138 (Avg Bid)
  €138 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  QR Systems Bitti left

  ÖNEMLİ NOT: Daha önce bu tür proje üzerinde çalışmış kişiler teklif versin. Bu bölümde ilgili proje isterleri yer almaktadır. İsterlerin sağlanması koşulu ile istenilen programla dili tercih edilebilir. QR Sistemi; • Sanal android cihaz veya emulatör üzerinden banka uygulamasını açarak QR bölümündeki kameranın by-pass edilmesi ve oraya galeriden bir görüntünün referans verilerek işlemin gerçekleştirilmesi. • Cihazın konumunun istenilen bir konuma getirilmesi • Projenin kaynak kodları teslim edilecektir. • Diğer detaylar sonrasında paylaşılacaktır.

  €2141 (Avg Bid)
  €2141 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  asp üzerine deneyimli web sitesi yapabilecek birini arıyorum

  €130 (Avg Bid)
  €130 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Eticaret sitesi benzeri bir web projemiz için .net veya .net core yazılımcı arıyoruz.

  €504 (Avg Bid)
  €504 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  kisisel davetiye eventlari olusturan ve profil uzerinden takibini saglayan ve eticaret sistemin entegre oldugu bir sistem. Personal Invite Systems Requirement : Java SpringBoot Aws React Js

  €2470 (Avg Bid)
  €2470 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  QR Systems Bitti left

  Bu bölümde ilgili proje isterleri yer almaktadır. İsterlerin sağlanması koşulu ile istenilen programla dili tercih edilebilir. QR Sistemi; • Sanal android cihaz veya emulatör üzerinden banka uygulamasını açarak QR bölümündeki kameranın by-pass edilmesi ve oraya galeriden bir görüntünün referans verilerek işlemin gerçekleştirilmesi. • Cihazın konumunun istenilen bir konuma getirilmesi • Projenin kaynak kodları teslim edilecektir. • Diğer detaylar sonrasında paylaşılacaktır.

  €3126 (Avg Bid)
  €3126 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Skypeden ekle lütfen iş var

  €92 (Avg Bid)
  €92 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...Magentoya .xml verisi aktariyoruz. Ancak kendisi cok mesgul oldugu icin yanimiza gelip Magento sitemizde istedigimiz degisiklikleri yapamiyor. Acaba siz bize yardimci olabilir misiniz? Istediklerimiz sunlar: 1- Mevcut Magento'daki sistemik problemler cozulecek (mesela "Catalog URL rewrites" takildi indexleme yapmiyor) 2- Web-sitesinde bizim istedigimiz degisikliklerin yapilmasi lazim. Bunun icin core php dosyalarinda degisiklikler yapilmasi gerekecek. (mesela mega-menu'deki bosluklar kisalacak, mega menulere resim eklenecek, ana sayfada altta cikan urunlerin bosluklari farkli farkli bunlar tek buruklukte olacak, vs) 3- Siparis asamalarinda degisiklikler yapilacak. 4- SEO guclendirilevek, vb... Yani aslinda site ile alakali yapilacak cok is var. Kac saat sur...

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  hospital management systems software

  €13334 (Avg Bid)
  €13334 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Standart araç takip core yazılımı. Canbus yok. Koordinat bilgileri,hız bilgisi ve kontak on/off bilgilerinin olması yeterli. Ekte araç takip cihazının resmi var. Projeyi yapacak developer a ulaştırılacaktır. NXP LPC1759FBD80,551 32 Bit Microcontroller

  €580 (Avg Bid)
  €580 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Kalite sistemini sağlıklı olarak oturtmak için bir paket program oluşturmak istiyorum.

  €1733 (Avg Bid)
  €1733 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  ...be based on asp or php. We will offer free account for test drive. Our packages supported OPENVPN, L2TP/IPSEC and PPTP protocols. We prefer HTML5 and CSS3 on pages but it's not required. We would like to discuss details. Turkish: ----------- VPN satış servisimiz için bir satış web sitesine ihtiyacımız var. Web sayfası müşteri paneli, ssl destekli ücretsiz anonim web tabanlı proxy, anonim email, sistem durumu, ücretlendirme, ürün karşılaştırma tablosu, ürün avantajları, yardım ve sıkça sorulan sorular sayfası, sorun giderici, kurulum yardımı içermelidir. Kodlama asp ya da php olabilir. Kullanıcılar için ücretsiz deneme hesabı da sunacağız. Sunacağımız VPN servisi OPENVPN, L2TP/IPSEC ve PPTP pro...

  €999 (Avg Bid)
  Özellikli
  €999 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I am in need of an...Create cartoonish, vivid illustrations that appeal to a young audience - Encapsulate the wide-ranging concept of 'trust' in the narrative and illustrations This project provides an opportunity to create a compelling story about my dog Astrid, who is getting lost in the Rockies. I would like to teach the kids a lesson about listening to their parents, about respect, trust, and about adventures and core memories in the mountains, as well as family values. But I want to convey these concepts in a tone that kids can easily understand. Also, Astrid in this book represents the innocence of children and the fragility of the world when we don't respect what our elders are telling us. I'm eager to collaborate with you to produce an inspiring and visu...

  €51 (Avg Bid)
  €51 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  I'm in need of a remote desktop application that can run on Windows, macOS, and Linux. This project is time sensitive and I would need it completed ASAP. **Key Features** - **Cross-Platform Compatibility**: The application should be able to run on Windows, macOS, and Linux. - **Secure Remote Access**: The app should allow seamless and secure remote access to user systems. Ideal candidates should have experience in developing similar applications and be proficient in Python. A strong understanding of networking and security protocols is also highly desirable.

  €587 (Avg Bid)
  €587 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  ...manages user access levels and permissions. - Real-time Data Processing: Real-time data processing is another core functionality for the web application. The application should be able to process data in real-time and display the results dynamically. - Payment Gateway Integration: Lastly, the application will need to integrate a payment gateway. The developer must ensure smooth and secure payment transactions within the application. Ideal candidates should have: - Proficiency in Node.js, React.js, and MySQL - Previous experience in full-stack web development, particularly in the development of custom web applications - A strong understanding of user authentication and authorization systems - Experience in implementing real-time data processing - Previous work on integrati...

  €177 (Avg Bid)
  €177 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I am initiating a new enterprise and require an innovative logo that embodies my company's slogan: "Living A Life of Fortune by Faith". The project pertains to the creation of an entirely fresh and dynamic visual identity, harmonized with the company's existing color palette. - Ideal Skills: Resourceful in logo design, adeptness in branding, proficiency in color theory to meaningfully i...Skills: Resourceful in logo design, adeptness in branding, proficiency in color theory to meaningfully integrate the existing company colors. - Experience: Prior demonstrated success in crafting compelling logos for startup businesses would be preferable. A logo designed by you should resonate with the essence of faith as a foundation for prosperity. This will illustrate my emerging en...

  €62 (Avg Bid)
  €62 Ortalama Teklif
  52 teklifler

  I am looking for a skilled developer to build a web application that is intended for the general public. Key Requirements: - The main goal of the project should be to develop a fully functional web application. - You will be responsible for the backend developmen...functional web application. - You will be responsible for the backend development using Node.js and the frontend development with React.js. - The web application should be designed to facilitate online purchases. Ideal Skills: - Proficiency in Node.js and React.js - Demonstrable experience in building web applications, especially for the general public. - Strong understanding of e-commerce and payment systems. - Ability to deliver a user-friendly and visually appealing design. - Excellent problem-solving and communicati...

  €500 (Avg Bid)
  €500 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  I am on the lookout for a freelancer proficient in Databricks and Kafka software systems. The main requirement of this project is to manage data streaming for my database infrastructure. Key aspects of the role include: - Efficient use of Databricks and Kafka for real-time data streaming. - Utilize Kafka to stream from databases. - Perform specific operations on databases including reading data, writing data, and updating data. Ideal freelancers for this job should have prior working experience in Kafka and Databricks. A strong understanding of real-time data processing, data analysis, and database management is fundamental. Being hands-on with different operations on databases, such as reading, writing, and updating data, is a prerequisite for this role.

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...and promotes smooth workflow within the warehouse. - Receiving and Shipping Area: A designated space for receiving and shipping goods is essential. This area should be strategically placed to ensure ease of access and efficient movement of goods. - Storage Area: A well-structured storage area is crucial for our non-perishable goods. The layout should include the appropriate shelving and racking systems to facilitate organized storage and easy retrieval of items. Ideal Skills and Experience: - Proficiency in warehouse floor plan design and optimization - Experience working with non-perishable goods storage solutions - Knowledge of safety regulations and best practices in warehouse design - Strong communication skills to understand our needs and deliver a tailored solution If y...

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  ...Save Documents enabled - Backup Real time Save library VBA Programming has no version control required, means no need to upgrade every time even a new software version is updated? (Prefer Non-Updating System) The ideal freelancer for this project should have a solid understanding of data management, offline desktop application development, Accounting System and experience working with MLM systems. A background in creating applications with automatic backup functionality will be a definite advantage....

  €456 (Avg Bid)
  €456 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  ...for our finance team to monitor spending against the allocated budget. Integration: - The purchase requisition software will be a standalone system and won't require integration with any existing systems or databases. Users: - The primary users of this software will be our administrative staff, department managers, and the finance team. Therefore, the interface must cater to a diverse set of users with varying levels of technical expertise. Ideal Skills: - Proven experience in developing user-friendly, workflow automation and budget tracking software. - Proficiency in creating comprehensive systems that smoothly incorporate different user roles. - Strong communication skills to ensure the system meets the needs of the primary users. I am excited to hear your pro...

  €584 (Avg Bid)
  €584 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  ...has over 50 users who will be using the system on a daily basis. Therefore, it needs to be robust, scalable, and user-friendly to meet our needs effectively. Integration with other tools and systems is also crucial for us. We require seamless integration with email, calendar, and file sharing services to streamline our workflow and enhance productivity. Ideal skills and experience for this project include: - Proficiency in custom software development, particularly task management systems. - Strong understanding of UI/UX design for a user-friendly interface. - Experience in integrating systems with email, calendar, and file sharing services. - Ability to create a scalable solution to accommodate over 50 users. If you have the expertise and experience t...

  €1095 (Avg Bid)
  €1095 Ortalama Teklif
  61 teklifler

  ...HTML5, CSS3, JavaScript, and jQuery. – Experience with e-commerce platforms, payment gateways, and online reservation systems. – Strong attention to detail and a passion for creating visually stunning and functional websites. If you're excited to contribute to the success of Carmella and bring our brand to life online, we'd love to hear from you! Please attach your portfolio and share a brief overview of your relevant experience. How to Apply: If you're available for this ongoing project, respond with your resume, portfolio, and a brief introduction. *Applicants who don't show relevant work including examples of Wordpress Elementor and/or integrated online ordering systems will be ignored.* We look forward to welcoming a talented dev...

  €29 / hr (Avg Bid)
  €29 / hr Ortalama Teklif
  96 teklifler

  I'm seeking a SketchUp expert to create a highly realistic 3D model of a solar photovoltaic installation. My aim is to use this model for presentations to stakeholders, so it should look as accurate and kind of detailed. Although I don't have specific solar panel bran...it should look as accurate and kind of detailed. Although I don't have specific solar panel brands in mind, i dont mind the brand on the 3D and ability to make the model generic but realistic will be crucial. Key skills and experience that will be beneficial for this project include: - Proficiency in SketchUp - Experience in creating detailed 3D models - Understanding of solar photovoltaic systems - Ability to create realistic textures and lighting Please let me know if you have any questions or ...

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  ...project details include: - Financial transactions - Implementing user authentication and registration - Developing a secure, RESTful API - Ensuring secure authentication and handling of user sessions - Implementing Recaptcha/rate limiting for security measures - Testing You should have a solid understanding and experience in: - Typescript - Nodejs - Express - Postgres - Docker - User authentication systems - RESTful API development - Security measures like Recaptcha and rate limiting Your role will be to guide me through the implementation and provide any necessary explanations about the concepts. The perfect candidate will not only have the technical know-how but also the ability to teach and explain the concepts involved. It shouldn’t take more than 5-7 hours. Your ass...

  €106 (Avg Bid)
  €106 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  I'm embarking on a study that aims to enhance cognitive abilit...VR memory games on cognitive abilities, continuous performance tracking will be utilized. Ideal Freelancer: - **VR Development Expert:** A professional with experience in designing VR content, particularly memory games. - **Cognitive Science Knowledge:** Understanding of cognitive abilities and how they can be improved through technology. - **Data Tracking Proficiency:** Skilled in setting up systems for continuous performance tracking to measure the impact of the VR memory games. If you're passionate about VR technology, cognitive enhancement, and are confident in your ability to contribute to this study, I'd love to hear from you. Your insights and expertise will be invaluable in shaping the project ...

  €461 (Avg Bid)
  €461 Ortalama Teklif
  6 teklifler