Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  74,896 irish translator iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  I am looking for a translator who can translate Turkish to Russian. I do not require a certified translator for this project. The content that needs to be translated includes chemical raw materials and products. The volume of the content is in texts and online translations. Skills and experience required: - Fluent in Turkish and Russian - Experience in translating technical documents related to chemical industry - Proficient in online translation tools and software.

  €48 / hr (Avg Bid)
  €48 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  An education website is automatically translated in turkish with google translate. I need a turkish translator, his mother tongue is turkish, that correct the translator mistakes. Communicating with me is with german, arabic or english.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  63 teklifler

  Merhaba, Finans ve oyun pazarında yer alan şirketimiz için Türkçe bilen/konuşabilen ve anadili İngilizce olan freelance bir çalışma arkadaşı arıyoruz. Devamlı ve uzun soluklu bir proje olacak. -- We are looking for a native English translator who can speak Turkish for our company in the finance and gaming market. The project will be an ongoing project.

  €370 (Avg Bid)
  €370 Ortalama Teklif
  38 teklifler
  €11 Ortalama Teklif
  43 teklifler

  polish translator for my website

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz. I am an expert translator, I want to do your job that requires translator and make it easy

  €239 (Avg Bid)
  €239 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  sadece Türkçe bilen yada Türkiyeden arkadaşlar yazsın lütfen front end kısmı % 70 bitmiş siteme backend, işleri yapılacaktır..php, mysql altyapısı, admin panel ödeme sistemleri ve test aşaması olacaktır.. Fiyat 10.000 TL, ödeme buradn ve aşamalı olacaktır..baştan AVANS isteyenler yazmasın ! süre : 30 gün.. şartları kabul edenler detaylar için yazabilirsiniz..

  €2065 (Avg Bid)
  €2065 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I dont know English and want working without any language problems.. Bütçe max 500 $.. bundan fazla teklifleri siliyorum…Fiyata az demeyin, Bu bir deneme işidir, sırada 30 a yakın yapılacak projem var, lütfen iyice okuyup süre ve fiyat tekliflerinizi verin… dating sitesi yapılacak, örnek : Mahnem.ru.. çalışma yapısı olarak buna benzeyecek ama tasarım vereceğim örneğe göre değişecek, standart bir arkadaşlık sitesinde olması gerekenler olacak, bazı şeyleri, çıkarılıp bazı fonksiyonlar eklenecek.. yazılım 0 dan php ve mysql.. ssl olacak, responsive mobile…hazır script veya wordpress kabul etmiyorum...sadece diller için ve bazı standart şeyler için hazır kodlar ve api ler kullanılabilir, isteklerime gö...

  €499 (Avg Bid)
  Özellikli
  €499 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  interested in only freelancers can speak Turkish but without a translator.. arkadaşlık sitesi php mysql web sitesi responsive...script yada wordpress istemiyorum...Bütçe 300-500 $ ... site standart arkadaşlık siteleri gibi olup ilaveten bazı fonksiyonlar var, detaylı bir admin panel yapılacak... SÜRE : İşin süresi 2-3 ay + beta testi 15 gün, ÖDEME : 3 aşamada her aşama tamamlandığında ödeme yapılacak.. baştan AVANS verilmez…açılacak demo hesabından çalışmaları anlık takip etmek en önemli şartım... bu isteklerimizi karşılayacak olanlardan Fiyat ve Süre tekliflerini bekliyoruz…

  €481 (Avg Bid)
  €481 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Rusya, Ukrayna vs pazarlarına hakim, çok iyi Türkçe ve Rusça bilen ( tercihen Türk, Azeri olabilir ) yazılımcı arıyorum….1 ana site ve bağlı birkaç zincir site anahtar teslimi yapılacak, ayrıca Rus ve Ukrayna pazarlarında reklam, ilan ve SEO işlerinide takip edilecek…Bu iş bitiminde APP yapımı işide ayrıca verilecektir… SÜRE : İşin süresi 3-4 ay + beta testi 15 gün, iş 4 aşamada yapılacak.. ÖDEME : 4 aşamada her ay o aşama tamamlandığında ödeme yapılacak.. baştan AVANS verilmez… Lütfen ilanı dikkatlice okuyun, YARIM BİR YAZILIMIN kimsenin işine yaramayacağını düşünerek Yukarıdaki şart ve isteklerimizi karşılayacak olanlardan Fiyat ve Süre tekliflerinizi bekliyoruz…

  €2391 (Avg Bid)
  €2391 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I need a translator who can make a translation from English to Turkish. The article is about chemistry and it's about 30 pages. Deadline: 15th of February. Kimya alanında yaklaşık 30 sayfalık bir makaleyi İngilizceden Türkçeye çevirecek bir tercüman arıyorum. Ayın 15'i çevirinin teslimi için son tarih.

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Sultanahmet'te hizmet vermekte olan seyahat acentamızın şu an İngilizce olarak yayın yapmakta olan web sitesinin sayfalarından bazılarını resmi dilde Çince'ye çevirebilecek arkadaşlar arıyoruz. We are a travel agency located in Sultanahmet. We are looking for a translator who will be able to translate some pages of our English website into formal Chinese.

  €280 (Avg Bid)
  €280 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  translation of sketch scenarios from turkish to english Sample text (about 15 similar texts are available) • bir hastanenin (otel girişi gibi) giriş kapısında bir bekleme kürsüsü var ve burda bir vale bekliyor. Valenin önünde bir ekran var. bizim vale ekranı görünüyor. Vale kafasını kaldırıp bakınca bir araba yanaşıyor, taglerin dizili olduğu anahtarlık dolabından bir tag alıyor ve anahtarlığını çıkarıyor tagden. • Bu sırada tag e bir zoom yapılıyor tag, anahtarlık ve bir Numara plakası var. plakadaki 143 yazısına bir zoom yapılıyor. Vale bu yapıyı ikiye ayırıyor. Bir tarafta bir kanca ve 143 nolu plaka, diğer tarafta bir halkaya takılı plaka ve bu halka da bizim tag2e takılı. • Bir tane adam arabasıyla hastane önüne...

  €287 (Avg Bid)
  €287 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Partner aranıyor. Güzel elleri, geniş omuzları, seksi boynu ve bebeksi yüze sahip erkek aranıyor. Tercihen masumiyet ve zeka aranmaktadır. İş tanımı: Fransız-Türk karışımı, koca popolu taş hatuna arkadaşlık, ve sevgi göstermek, yatak partneri olmak.

  €191 / hr (Avg Bid)
  €191 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Project Details $30.00 – 250.00 USD I am looking for a skilled translator who can help me translate about 7000 basic words on my gaming website from English to Spanish within 1 week. The ideal candidate should have experience in translating website pages and must be fluent in both English and Spanish. Skills and experience required for the job: - Fluent in English and Native Spanish - Experience in translating website pages - Knowledge of gaming terminology - Attention to detail to ensure accurate translation - Ability to meet tight deadlines If you are a reliable and experienced translator who can provide high-quality translations, please bid on this project.

  €120 (Avg Bid)
  €120 Ortalama Teklif
  50 teklifler

  I'm looking for an experienced translator who has a good understanding of English and Punjabi language to help me translate mobile app content from English to Punjabi. The content consists of less than 1000 words and the translation should be done within a week. Moreover, I need someone who is familiar with the terminology and language style specific to Punjabi language as I'm looking for an accurate translation with accurate you think you are the right candidate for this job, please apply for this project.

  €14 (Avg Bid)
  Yerel
  €14 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I am looking for a native or bilingual Russian translator to translate my CV from Russian to English. The purpose of the translated CV is for a job application. The CV is tailored for a specific industry or job role. It is preferable for the translator to have knowledge or experience in this specific industry. Prefer from poland and ukraine.

  €77 (Avg Bid)
  €77 Ortalama Teklif
  31 teklifler
  English to Malay 6 gün left
  ONAYLI

  English to Malay Translation Project Requirements: - I need a translator who can translate a general document from English to Malay. - The document is 5-10 pages long. - I require both literal translation and localized translation. - The translator should have experience in translating general documents accurately. - Attention to detail and proficiency in both English and Malay languages is essential. Skills and Experience: - Fluency in English and Malay languages. - Experience in translating general documents. - Knowledge of localization techniques. - Attention to detail. - Strong communication skills. Please provide your rate and estimated time of completion in your proposal. Thank you.

  €322 (Avg Bid)
  €322 Ortalama Teklif
  26 teklifler
  Vietnam translation 6 gün left
  ONAYLI

  Vietnam Translation Project I am looking for a professional translator who can translate a large document from Vietnamese to English. The ideal candidate should have the following skills and experience: Target Language: English Content Type: Document Document Length: More than 50 pages Skills and Experience: - Fluent in both Vietnamese and English - Strong translation skills with attention to detail - Proficient in using translation software and tools - Familiarity with Vietnamese culture and language nuances - Previous experience in translating lengthy documents If you are a skilled translator who can accurately translate a large document from Vietnamese to English, please submit your proposal.

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  24 teklifler

  English to Turkish Translation Project I am looking for a skilled translator who can accurately translate a document from English to Turkish. The document contains between 500 and 1000 words. Requirements: - Proficient in both English and Turkish languages - Previous experience in translation projects - Ability to provide detailed project proposals showcasing past work If you are confident in your translation skills and have experience in this field, please submit a detailed project proposal outlining your past work and experience.

  €358 (Avg Bid)
  €358 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  Chinese Translation Project - I am looking for a professional translator to translate a flyer from English to Chinese. (Mandarin/Cantonese) - The translator should have experience in translating marketing materials or similar documents. - The translation does not need to be certified. - The expected turnaround time for the translation is 1-3 days.

  €72 (Avg Bid)
  €72 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  I am looking for a translator who can translate a technical document from Russian to English. The document is less than 5,000 words in length. The translation is needed urgently, within 1 week. Skills and Experience: - Fluent in both Russian and English - Native-level proficiency in English - Strong understanding of technical terminology in both languages - Previous experience in translating technical documents - Attention to detail and accuracy in translation - Ability to meet tight deadlines

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  36 teklifler
  English to Portuguese 6 gün left
  ONAYLI

  English to Portuguese Translation and Proofreading Services Needed - I am looking for a translator who can translate a formal document from English to Portuguese. - The document has approximately 500-1000 words. - It is important that the translator is proficient in both English and Portuguese, with a strong understanding of formal language and terminology. - In addition to translation, proofreading services are required to ensure accuracy and quality. - The ideal candidate will have experience in translating formal documents and will be detail-oriented and reliable.

  €341 (Avg Bid)
  €341 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Translate if necessary 4 hour a day from Monday till Friday. Language: Hungarian, Romania, English or German into French.

  €140 (Avg Bid)
  Yerel
  €140 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I am looking for a skilled translator to translate three documents from English to Dutch Netherlands. The total word count of the documents is less than 1000. There are no specific terms or phrases that need to remain in the original language. The translations do not need to be certified. Ideal Skills and Experience: - Fluent in both English and Dutch Netherlands - Previous experience in translation - Attention to detail to ensure accurate translations - Ability to meet deadlines In the attachment, you will find 2 documents that need to be translated into Dutch. Also not only translated but made commercial and professional Dutch.

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  38 teklifler

  I am looking for a translator who can help me translate a large amount of general conversation content from Brazilian Portuguese to German. The project is for personal use and involves more than 5000 words of content. Skills and Experience Needed: - Fluency in both Brazilian Portuguese and German - Experience in translating general conversation content - Attention to detail to ensure accurate translation - Ability to meet deadlines and deliver high-quality work. *Natives will have preference, and the value for the project will be a differential!*

  €94 (Avg Bid)
  €94 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  I am looking for a translator who can assist me in translating a partial Terms and Conditions document from English to Arabic. The document has less than 1000 words and does not require certification. Specific requirements: - Translate the document accurately from English to Arabic - Ensure accurate translation of legal terms and phrases, as the client is unable to provide them and relies on the translator's expertise Ideal skills and experience: - Proficiency in both English and Arabic languages - Experience in legal translation - Familiarity with legal terms and phrases TO NOTE; I would like you to translate ONLY clauses 2.6 and 2.8.2 in the English attachment to Arabic and NOT the entire document

  €61 (Avg Bid)
  Gizlilik Anlaşması
  €61 Ortalama Teklif
  43 teklifler
  Native Persian needed -- 2 6 gün left
  ONAYLI

  Native Persian Translator Needed for Same Day Translation Work Tasks: - Translation of English documents into Persian Skills and Experience: - Native proficiency in Persian language - Strong command of English language - Proven experience in translation - Attention to detail and accuracy in translations - Ability to meet tight deadlines and work efficiently Deadline: - Same day delivery of translated documents.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  18 teklifler

  English to Cape Verdean Creole Translation Project I am looking for a skilled translator who can help me translate a text document from English to Cape Verdean Creole. The document is approximately 6-10 pages long and does not require certification. Skills and Experience: - Fluency in both English and Cape Verdean Creole - Proven experience in translating text documents - Familiarity with the cultural nuances and language expressions of Cape Verdean Creole - Attention to detail and accuracy in translation - Ability to meet deadlines and deliver high-quality work If you have the necessary skills and experience to undertake this project, please provide a quote and timeline for completion. Thank you!

  €74 (Avg Bid)
  €74 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  I am looking for a professional translator who can help me translate my Shopify store from English to Lithuanian. The project involves translating a maximum of 100 words. Skills and experience required: - Fluency in both English and Lithuanian languages - Proven experience in translating Shopify stores Requirements: - Translate the site interface, specifically the check out and payments page, to ensure a seamless user experience for Lithuanian-speaking customers Preferred skills: - Familiarity with Shopify platform Please note that SEO optimization is not required for this project.

  €25 (Avg Bid)
  Yerel
  €25 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Polish translation 5 gün left
  ONAYLI

  I am looking for a professional translator who can translate a short text from English to Polish. The text is less than 500 words and does not contain any specific terms, phrases, or cultural references that may be challenging to translate. The purpose of the translated text is for historical research Ideal skills and experience for this job include: - Native proficiency in Polish - Strong command of the English language - Experience in translating historical texts - Attention to detail and accuracy in translation If you have the necessary skills and experience, please provide examples of your previous work and your proposed timeline for completing the translation. Needs to be completed this evening. Test question - what is the Polish name for Auschwitz?

  €12 (Avg Bid)
  €12 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  Hello, I have a French TikTok account that offers interactive quizzes on various subjects. I'm looking for someone to create my Tiktok videos in French. A template of the format I use on TikTok will be provided on CANVA, all you need to do is : - change the text - add a voice-over - match the questions to the answers Several excel spre...you need to do is : - change the text - add a voice-over - match the questions to the answers Several excel spreadsheets will be provided with questions and answers. I publish 2 videos a day, so I'll need a total of 60 one-minute videos per month. I'm looking for someone to work with on a long-term basis, as I want to open more TikTok accounts in the next few weeks. I need CANVA and a good translator for French if you don&#...

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  32 teklifler

  Looking for a skilled translator to translate 1000 words from English to Arabic. The purpose of the translation is for business documents. The translation should be informal in nature and a direct translation of the content is preferred. Ideal Skills and Experience: - Fluent in both English and Arabic - Proven experience in translating business documents - Knowledge of Arabic cultural nuances and language conventions - Attention to detail and accuracy in translation - Ability to meet deadlines and deliver high-quality work Should be done in 12 hours from the time of recruiting

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  83 teklifler

  I am looking for a talented translator to convert a English textbook into several different languages. The ideal candidate should have knowledge about economics and international relations for accurate translation. The project needs to be completed within a week, and there are many texts to be translated further.

  €116 (Avg Bid)
  €116 Ortalama Teklif
  68 teklifler

  I am looking for a skilled English to Portuguese translator to help me with a project. The details are as follows: Word Count: - The article is less than 500 words in length. Subject Matter: - The article covers general knowledge topics. Deadline: - The translation needs to be completed within two weeks. Skills and Experience: - Fluent in both English and Portuguese. - Previous experience in translation and a strong command of both languages. - Attention to detail and the ability to accurately convey the meaning of the original text. - Strong communication skills and the ability to meet deadlines. If you meet these criteria and are interested in this project, please submit your proposal with relevant experience and a quote for your services. Thank you.

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  Turkish Translator Needed for Translating Documents (Certified) with More than 5000 Words I am in need of a Turkish translator who can accurately translate a large number of documents. The content of these documents ranges in topics and subjects. Skills and Experience Required: - Fluent in Turkish and English - Proven experience in translating documents, preferably with certification - Attention to detail and accuracy in translating technical and specialized content - Ability to work efficiently and meet deadlines If you have the necessary skills and experience in Turkish translation, please submit your proposal along with your portfolio and certifications.

  €227 (Avg Bid)
  €227 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Translation for Technical Manuals We are looking for a translator who can translate technical manuals from English to Spanish within a month. The ideal candidate should have the following skills and experience: - Fluent in both English and Spanish - Experience in translating technical documents - Attention to detail and accuracy in translation - Ability to meet deadlines and work efficiently If you are a skilled translator with experience in technical document translation and can complete the project within a month, please apply.

  €330 (Avg Bid)
  €330 Ortalama Teklif
  64 teklifler
  English to Hungarian -- 4 4 gün left
  ONAYLI

  Looking for a native Hungarian translator to translate English to Hungarian. Need high quality and accurate human translation only. Google or software works are not allowed. The translation should be meaningful and should make sense in Hungarian, not word by word direct translation please.

  €2 - €8 / hr
  Mühürlü
  €2 - €8 / hr
  19 teklifler
  need native Hebrew -- 7 4 gün left
  ONAYLI

  I need translator native Hebrew to translate some documents

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  23 teklifler

  I'm looking for a Japanese-English translator to accompany me to a cosmetic surgery clinic in Tokyo in the morning on Wednesday November 22, 2023 for a simple eyelid stitching procedure. I do not speak any Japanese and will need assistance communicating with the doctors and filling out any forms. The total consultation and procedure time should be less than one hour in total. I will pay for your transit time as well since the duration is short. The clinic is Otsuka Cosmetic Plastic Surgery in Ginza.

  €17 / hr (Avg Bid)
  Yerel
  €17 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Project Description: Lines Text Translator for Different Country Languages I am looking for a skilled translator to help with translating text for an existing business. The project involves translating text into African languages with a technical tone. Skills and Experience: - Fluent in African languages - Proficient in technical language and terminology - Experience in translating text for business purposes - Attention to detail and accuracy in translation - Strong communication skills to ensure clear understanding of the project requirements If you have the necessary language skills and experience in technical translation, I would love to hear from you. Please provide examples of previous translation work for review.

  €370 (Avg Bid)
  €370 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  I am seeking a Japanese translator for an upcoming live business event. My main requirement is expert interpretation services - having strong listening, comprehension and rendering abilities. The subject matter of the event is business-related and requires an understanding of the key terms and phrases used in this setting. The event is taking place soon and I need someone with the right skills and experience who can ensure smooth communication between the people involved. If you have a thorough knowledge of Japanese and English and have an interest in international business, then I'd love to hear from you.

  €144 - €431
  Yerel
  €144 - €431
  0 teklifler

  ...Maths Teacher needed - Seeking help with both GCSE and A level Maths - Tutoring required for one student - Tutoring sessions desired once a week Ideal Skills and Experience: -Simple interactive Online teaching Platform - Good English to be able to teach - Algebra 1 and 2 -All Maths topics regarding Irish Leaving Certificate which is an equivalent to the UK 'GCSE A' level Maths . -Patient and easy to understand when teaching Maths. I would prefer a teacher online once a week on Saturday at 11 am Irish Time. Other times could be negotiated. If the teacher is a good match, I will be looking to hire them once a week for a long time. - - Extensive knowledge of GCSE and A level Maths curriculum - Proven track record of successfully tutoring students in Maths - Str...

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  I am looking for a Turkish translator who can assist me with audio/video transcription. The project involves translating general content into Turkish. Skills and Experience: - Fluent in Turkish and English - Strong listening and comprehension skills - Previous experience with audio/video transcription - Attention to detail and accuracy in transcribing content - Proficient in using transcription software or tools Specifics: - The content to be translated is general in nature, not industry-specific. - The transcripts need to be provided in PDF format. If you have the necessary skills and experience, please reach out to me. Thank you.

  €354 (Avg Bid)
  €354 Ortalama Teklif
  62 teklifler
  Translate books 3 gün left

  I am looking for a skilled translator to help me with a book translation project. The details of the project are as follows: Language: - The book is currently written in English. Translation Language: - I would like the book to be translated into Italian . Book Length: - The book is less than 100 pages in length. Skills and Experience: - Fluent in both English and Italian . - Proven experience in book translation. - Attention to detail and a strong command of grammar and vocabulary. - Ability to meet deadlines and deliver high-quality translations. - Familiarity with the subject matter of the book is preferred. If you meet these requirements and are interested in this project, please provide examples of your previous translation work and a quote for the project. Thank you.

  €249 (Avg Bid)
  Yerel
  €249 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Project Description: English to Portuguese Website Localization - I am looking for a translator who can help me with the localization of my website from English to Portuguese. - The purpose of the translation is to make my website accessible and user-friendly for Portuguese-speaking users. - I prefer a culturally adapted translation that takes into account the local language nuances and cultural references. - The translator does not need to have experience in a specific field as there are no technical or legal terms involved. - The ideal candidate should be fluent in both English and Portuguese and have experience in website localization. - Attention to detail and ability to accurately convey the meaning and tone of the original content are essential. - The project requires t...

  €11 / hr (Avg Bid)
  Yerel
  €11 / hr Ortalama Teklif
  24 teklifler

  I am searching for a professional translator to translate 2 products descriptions and titles from English to Spanish (Castellano), the products are related to the beauty industry so it is important that you know the right words to be used.

  €92 (Avg Bid)
  €92 Ortalama Teklif
  135 teklifler

  I am searching for a professional translator to translate 2 products descriptions and titles from English to Arabic, the products are related to the beauty industry so it is important that you know the right words to be used.

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  78 teklifler

  I have a simple backend made with React with the following pages : - Login - List of clients - Detail of each client The backoffice is built and functional but with a lousy design. I want to add to my backoffice the styles of Metronic elements --> I need immediate availability to start with t...Login - List of clients - Detail of each client The backoffice is built and functional but with a lousy design. I want to add to my backoffice the styles of Metronic elements --> I need immediate availability to start with the project and it must be ready by the end of the project. Translated with (free version)

  €253 - €759
  Acil Mühürlü
  €253 - €759
  53 teklifler
  Marathi translator needed 2 gün left
  ONAYLI

  I am looking for a Marathi translator to translate my one page document. please attach your bid if you are Marathi native speaker.

  €2 - €8 / hr
  Mühürlü
  €2 - €8 / hr
  57 teklifler