Italian translator işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  104,060 italian translator iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  I am looking for a translator who can translate Turkish to Russian. I do not require a certified translator for this project. The content that needs to be translated includes chemical raw materials and products. The volume of the content is in texts and online translations. Skills and experience required: - Fluent in Turkish and Russian - Experience in translating technical documents related to chemical industry - Proficient in online translation tools and software.

  €47 / hr (Avg Bid)
  €47 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  An education website is automatically translated in turkish with google translate. I need a turkish translator, his mother tongue is turkish, that correct the translator mistakes. Communicating with me is with german, arabic or english.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  63 teklifler

  Merhaba, Finans ve oyun pazarında yer alan şirketimiz için Türkçe bilen/konuşabilen ve anadili İngilizce olan freelance bir çalışma arkadaşı arıyoruz. Devamlı ve uzun soluklu bir proje olacak. -- We are looking for a native English translator who can speak Turkish for our company in the finance and gaming market. The project will be an ongoing project.

  €366 (Avg Bid)
  €366 Ortalama Teklif
  38 teklifler
  €11 Ortalama Teklif
  43 teklifler

  polish translator for my website

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz. I am an expert translator, I want to do your job that requires translator and make it easy

  €237 (Avg Bid)
  €237 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  sadece Türkçe bilen yada Türkiyeden arkadaşlar yazsın lütfen front end kısmı % 70 bitmiş siteme backend, işleri yapılacaktır..php, mysql altyapısı, admin panel ödeme sistemleri ve test aşaması olacaktır.. Fiyat 10.000 TL, ödeme buradn ve aşamalı olacaktır..baştan AVANS isteyenler yazmasın ! süre : 30 gün.. şartları kabul edenler detaylar için yazabilirsiniz..

  €2043 (Avg Bid)
  €2043 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I dont know English and want working without any language problems.. Bütçe max 500 $.. bundan fazla teklifleri siliyorum…Fiyata az demeyin, Bu bir deneme işidir, sırada 30 a yakın yapılacak projem var, lütfen iyice okuyup süre ve fiyat tekliflerinizi verin… dating sitesi yapılacak, örnek : Mahnem.ru.. çalışma yapısı olarak buna benzeyecek ama tasarım vereceğim örneğe göre değişecek, standart bir arkadaşlık sitesinde olması gerekenler olacak, bazı şeyleri, çıkarılıp bazı fonksiyonlar eklenecek.. yazılım 0 dan php ve mysql.. ssl olacak, responsive mobile…hazır script veya wordpress kabul etmiyorum...sadece diller için ve bazı standart şeyler için hazır kodlar ve api ler kullanılabilir, isteklerime gö...

  €494 (Avg Bid)
  Özellikli
  €494 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  interested in only freelancers can speak Turkish but without a translator.. arkadaşlık sitesi php mysql web sitesi responsive...script yada wordpress istemiyorum...Bütçe 300-500 $ ... site standart arkadaşlık siteleri gibi olup ilaveten bazı fonksiyonlar var, detaylı bir admin panel yapılacak... SÜRE : İşin süresi 2-3 ay + beta testi 15 gün, ÖDEME : 3 aşamada her aşama tamamlandığında ödeme yapılacak.. baştan AVANS verilmez…açılacak demo hesabından çalışmaları anlık takip etmek en önemli şartım... bu isteklerimizi karşılayacak olanlardan Fiyat ve Süre tekliflerini bekliyoruz…

  €476 (Avg Bid)
  €476 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Rusya, Ukrayna vs pazarlarına hakim, çok iyi Türkçe ve Rusça bilen ( tercihen Türk, Azeri olabilir ) yazılımcı arıyorum….1 ana site ve bağlı birkaç zincir site anahtar teslimi yapılacak, ayrıca Rus ve Ukrayna pazarlarında reklam, ilan ve SEO işlerinide takip edilecek…Bu iş bitiminde APP yapımı işide ayrıca verilecektir… SÜRE : İşin süresi 3-4 ay + beta testi 15 gün, iş 4 aşamada yapılacak.. ÖDEME : 4 aşamada her ay o aşama tamamlandığında ödeme yapılacak.. baştan AVANS verilmez… Lütfen ilanı dikkatlice okuyun, YARIM BİR YAZILIMIN kimsenin işine yaramayacağını düşünerek Yukarıdaki şart ve isteklerimizi karşılayacak olanlardan Fiyat ve Süre tekliflerinizi bekliyoruz…

  €2366 (Avg Bid)
  €2366 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  turkish ; renderi 3dsmaxte tamamlanmış, autocad te planı yapılmış herhangi bir ev. tek odalı bile olabilir. english; i need a house (made render).. can be anyone italian; mi serve una casa renderizzata come interior design puo essere qualsiasi..

  €71 (Avg Bid)
  €71 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  I need a translator who can make a translation from English to Turkish. The article is about chemistry and it's about 30 pages. Deadline: 15th of February. Kimya alanında yaklaşık 30 sayfalık bir makaleyi İngilizceden Türkçeye çevirecek bir tercüman arıyorum. Ayın 15'i çevirinin teslimi için son tarih.

  €85 (Avg Bid)
  €85 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Sultanahmet'te hizmet vermekte olan seyahat acentamızın şu an İngilizce olarak yayın yapmakta olan web sitesinin sayfalarından bazılarını resmi dilde Çince'ye çevirebilecek arkadaşlar arıyoruz. We are a travel agency located in Sultanahmet. We are looking for a translator who will be able to translate some pages of our English website into formal Chinese.

  €277 (Avg Bid)
  €277 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  translation of sketch scenarios from turkish to english Sample text (about 15 similar texts are available) • bir hastanenin (otel girişi gibi) giriş kapısında bir bekleme kürsüsü var ve burda bir vale bekliyor. Valenin önünde bir ekran var. bizim vale ekranı görünüyor. Vale kafasını kaldırıp bakınca bir araba yanaşıyor, taglerin dizili olduğu anahtarlık dolabından bir tag alıyor ve anahtarlığını çıkarıyor tagden. • Bu sırada tag e bir zoom yapılıyor tag, anahtarlık ve bir Numara plakası var. plakadaki 143 yazısına bir zoom yapılıyor. Vale bu yapıyı ikiye ayırıyor. Bir tarafta bir kanca ve 143 nolu plaka, diğer tarafta bir halkaya takılı plaka ve bu halka da bizim tag2e takılı. • Bir tane adam arabasıyla hastane önüne...

  €284 (Avg Bid)
  €284 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Partner aranıyor. Güzel elleri, geniş omuzları, seksi boynu ve bebeksi yüze sahip erkek aranıyor. Tercihen masumiyet ve zeka aranmaktadır. İş tanımı: Fransız-Türk karışımı, koca popolu taş hatuna arkadaşlık, ve sevgi göstermek, yatak partneri olmak.

  €189 / hr (Avg Bid)
  €189 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Turkish Translator Description: I am looking for a Turkish translator to translate general text from English to Turkish. Skills and Experience: - Native Turkish speaker - Proficient in English - Previous experience in translating general text - Attention to detail and accuracy in translation Requirements: - Translate general text accurately and fluently from English to Turkish - Ensure the translated text maintains the same meaning and tone as the original - No need for proofreading by a second translator - Ability to handle different types of general text, such as articles, blog posts, and website content - Familiarity with specific formatting and layout requirements for the translated text - Deliver the translated text in a timely manner If you meet these req...

  €220 (Avg Bid)
  €220 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I am looking for a skilled English to Portuguese translator to help me with a project. The details are as follows: Word Count: - The article is less than 500 words in length. Subject Matter: - The article covers general knowledge topics. Deadline: - The translation needs to be completed within two weeks. Skills and Experience: - Fluent in both English and Portuguese. - Previous experience in translation and a strong command of both languages. - Attention to detail and the ability to accurately convey the meaning of the original text. - Strong communication skills and the ability to meet deadlines. If you meet these criteria and are interested in this project, please submit your proposal with relevant experience and a quote for your services. Thank you.

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  I am in need of a Turkish translator for my business documents. The ideal candidate should have industry-specific knowledge as it is necessary for accurate translation. The project needs to be completed within a week.

  €892 (Avg Bid)
  €892 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  Turkish Translator Needed for Translating Documents (Certified) with More than 5000 Words I am in need of a Turkish translator who can accurately translate a large number of documents. The content of these documents ranges in topics and subjects. Skills and Experience Required: - Fluent in Turkish and English - Proven experience in translating documents, preferably with certification - Attention to detail and accuracy in translating technical and specialized content - Ability to work efficiently and meet deadlines If you have the necessary skills and experience in Turkish translation, please submit your proposal along with your portfolio and certifications.

  €224 (Avg Bid)
  €224 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Translation for Technical Manuals We are looking for a translator who can translate technical manuals from English to Spanish within a month. The ideal candidate should have the following skills and experience: - Fluent in both English and Spanish - Experience in translating technical documents - Attention to detail and accuracy in translation - Ability to meet deadlines and work efficiently If you are a skilled translator with experience in technical document translation and can complete the project within a month, please apply.

  €325 (Avg Bid)
  €325 Ortalama Teklif
  66 teklifler

  I am looking for a professional translator who can translate a general document from English to Vietnamese. The document is more than 100 pages long and I need it to be completed within 2days. Skills and Experience Needed: - Fluent in both Vietnamese and English - Proven experience in translating documents from Vietnamese to English - Attention to detail and accuracy in translating complex information - Ability to meet tight deadlines and work efficiently - Knowledge of cultural nuances and terminology in both Vietnamese and English languages If you think you have the skills and experience to handle this project, please submit your proposal along with your relevant past work samples

  €370 (Avg Bid)
  €370 Ortalama Teklif
  35 teklifler
  English to Hungarian -- 4 6 gün left
  ONAYLI

  Looking for a native Hungarian translator to translate English to Hungarian. Need high quality and accurate human translation only. Google or software works are not allowed. The translation should be meaningful and should make sense in Hungarian, not word by word direct translation please.

  €2 - €8 / hr
  Mühürlü
  €2 - €8 / hr
  14 teklifler

  Project Title: Expert Accountant Needed for Ongoing Bookkeeping Se...practices in Italy. - The accountant should be able to handle tasks such as recording financial transactions, managing accounts payable and receivable, reconciling bank statements, and generating financial reports. - Strong attention to detail and accuracy are crucial for this role. - Knowledge of Italian taxation laws and experience in tax preparation would be an advantage. - The accountant should be able to work independently, meet deadlines, and maintain confidentiality. - Fluency in both in Italian and English languages is required for effective communication. - If you meet these requirements and are available to work on an ongoing basis, please submit your proposal along with your relevant experience an...

  €12 - €18 / hr
  Özellikli Acil Mühürlü
  €12 - €18 / hr
  12 teklifler
  need native Hebrew -- 7 6 gün left
  ONAYLI

  I need translator native Hebrew to translate some documents

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  I'm looking for a Japanese-English translator to accompany me to a cosmetic surgery clinic in Tokyo in the morning on Wednesday November 22, 2023 for a simple eyelid stitching procedure. I do not speak any Japanese and will need assistance communicating with the doctors and filling out any forms. The total consultation and procedure time should be less than one hour in total. I will pay for your transit time as well since the duration is short. The clinic is Otsuka Cosmetic Plastic Surgery in Ginza.

  €17 / hr (Avg Bid)
  Yerel
  €17 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Project Description: Lines Text Translator for Different Country Languages I am looking for a skilled translator to help with translating text for an existing business. The project involves translating text into African languages with a technical tone. Skills and Experience: - Fluent in African languages - Proficient in technical language and terminology - Experience in translating text for business purposes - Attention to detail and accuracy in translation - Strong communication skills to ensure clear understanding of the project requirements If you have the necessary language skills and experience in technical translation, I would love to hear from you. Please provide examples of previous translation work for review.

  €356 (Avg Bid)
  €356 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  I am seeking a Japanese translator for an upcoming live business event. My main requirement is expert interpretation services - having strong listening, comprehension and rendering abilities. The subject matter of the event is business-related and requires an understanding of the key terms and phrases used in this setting. The event is taking place soon and I need someone with the right skills and experience who can ensure smooth communication between the people involved. If you have a thorough knowledge of Japanese and English and have an interest in international business, then I'd love to hear from you.

  €142 - €427
  Yerel
  €142 - €427
  0 teklifler
  translator 6 gün left
  ONAYLI

  Translator Needed for English to Spanish Translation Skills and Experience Required: - Fluent in both English and Spanish - Proven experience in translation, preferably with a focus on general topics - Strong attention to detail and accuracy in translating - Ability to meet deadlines and work efficiently Project Requirements: - Translate English documents into Spanish - Ensure accurate and clear translation of content - Maintain the original meaning and tone of the text - Proofread and edit translated documents for errors - Complete the translation within a week If you are a skilled translator with a strong command of both English and Spanish, and have experience in general translation, we would like to hear from you. Please provide examples of your previous work and ind...

  €21393 (Avg Bid)
  €21393 Ortalama Teklif
  11 teklifler
  wordpress website 6 gün left
  ONAYLI

  website of online video courses based on monthly recurring subscriptions: made on wordpress based on Goodlayers' Yoku Theme (using Learnpress for courses and Goodlayers block editor for page editing) and plugins mainly Paid Membership Pro (for subscriptions) and WPML for multilingual (now only in Italian). A website developer has changed pages of Paid Membership Pro (login, logout, check out and more): since then the website has been messy: it is not possible to view the pages in block editor and whatever modify is done on wordpress the website blocks and needs a restore. I need someone expert on Wordpress, Goodlayers block editor, PMPro, WPML able to correct the code to make it usable again in wordpress.

  €143 (Avg Bid)
  €143 Ortalama Teklif
  84 teklifler
  website developing 6 gün left
  ONAYLI

  website for online video courses based on monthly subscription: Wordrpress environment, based on Goodlayers Yoku theme (using learn press for courses) and using as plugins mainly Paid Membership Pro (for subscriptions) and WPML (for multilingual: original is in Italian). A software developer has modified appearance of Paid Membership Pro pages (checkout, login, logout and other) on my request: now the whole site is messed and in worpress block editor (Goodlayers' one) I don't see the pages anymore, so I'm not able to modify them. I am looking for someone expert on Wordpress, Goodlayers and those plugins able to adjust the code to make it usable on wordpress.

  €170 (Avg Bid)
  €170 Ortalama Teklif
  77 teklifler

  I am looking for a Turkish translator who can assist me with audio/video transcription. The project involves translating general content into Turkish. Skills and Experience: - Fluent in Turkish and English - Strong listening and comprehension skills - Previous experience with audio/video transcription - Attention to detail and accuracy in transcribing content - Proficient in using transcription software or tools Specifics: - The content to be translated is general in nature, not industry-specific. - The transcripts need to be provided in PDF format. If you have the necessary skills and experience, please reach out to me. Thank you.

  €352 (Avg Bid)
  €352 Ortalama Teklif
  55 teklifler
  dịch thuật 5 gün left

  English to Vietnamese Website Translation Needed Within 24 Hours We are looking for a professional translator to translate our website content from English to Vietnamese. The ideal candidate should have the following skills and experience: - Fluent in both English and Vietnamese - Proven experience in translating website content - Attention to detail and accuracy in translation - Ability to work under tight deadlines and deliver high-quality translations within 24 hours If you meet these requirements and can deliver an accurate and timely translation, please submit your proposal.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  19 teklifler
  Translate books 5 gün left

  I am looking for a skilled translator to help me with a book translation project. The details of the project are as follows: Language: - The book is currently written in English. Translation Language: - I would like the book to be translated into Italian . Book Length: - The book is less than 100 pages in length. Skills and Experience: - Fluent in both English and Italian . - Proven experience in book translation. - Attention to detail and a strong command of grammar and vocabulary. - Ability to meet deadlines and deliver high-quality translations. - Familiarity with the subject matter of the book is preferred. If you meet these requirements and are interested in this project, please provide examples of your previous translation work and a quote for the project. T...

  €251 (Avg Bid)
  Yerel
  €251 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Project Description: English to Portuguese Website Localization - I am looking for a translator who can help me with the localization of my website from English to Portuguese. - The purpose of the translation is to make my website accessible and user-friendly for Portuguese-speaking users. - I prefer a culturally adapted translation that takes into account the local language nuances and cultural references. - The translator does not need to have experience in a specific field as there are no technical or legal terms involved. - The ideal candidate should be fluent in both English and Portuguese and have experience in website localization. - Attention to detail and ability to accurately convey the meaning and tone of the original content are essential. - The project requires t...

  €11 / hr (Avg Bid)
  Yerel
  €11 / hr Ortalama Teklif
  24 teklifler

  I am searching for a professional translator to translate 2 products descriptions and titles from English to Spanish (Castellano), the products are related to the beauty industry so it is important that you know the right words to be used.

  €92 (Avg Bid)
  €92 Ortalama Teklif
  136 teklifler

  I am searching for a professional translator to translate 2 products descriptions and titles from English to Arabic, the products are related to the beauty industry so it is important that you know the right words to be used.

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  78 teklifler

  I have a simple backend made with React with the following pages : - Login - List of clients - Detail of each client The backoffice is built and functional but with a lousy design. I want to add to my backoffice the styles of Metronic elements --> I need immediate availability to start with t...Login - List of clients - Detail of each client The backoffice is built and functional but with a lousy design. I want to add to my backoffice the styles of Metronic elements --> I need immediate availability to start with the project and it must be ready by the end of the project. Translated with (free version)

  €250 - €751
  Acil Mühürlü
  €250 - €751
  53 teklifler

  Project Description: Social Media Manager Skills and Experience: - Experience in managing social media platforms, particularly Instagram - Strong understanding of social media marketing strategies and techniques - Ability to develop and execute a content strategy that aligns with the client's goals - Creativity in creating engaging and relevant social media content - Knowled...media presence - Improved engagement with followers through compelling and relevant content - Regular reports on social media performance and recommendations for optimization Note: The client is open to both following their specific content strategy and considering suggestions from the freelancer, allowing for a collaborative approach to achieving their social media project is aimed at Italian professi...

  €346 (Avg Bid)
  €346 Ortalama Teklif
  65 teklifler
  Marathi translator needed 4 gün left
  ONAYLI

  I am looking for a Marathi translator to translate my one page document. please attach your bid if you are Marathi native speaker.

  €2 - €8 / hr
  Mühürlü
  €2 - €8 / hr
  55 teklifler

  Hello, I need to make a website with AI. Similar website to Website have to be with customer subscriptions and all AI features must be set by API. Features are: 1- text to image 2- AI chat (chatgpt) for making texts 3- AI sound making 4- AI translator 5- AI image enhancer 6- AI image background remover 7- AI image resizer All AI features are through API. Best will be to build it on Wordpress. Give me best offers. Thank you

  €602 (Avg Bid)
  €602 Ortalama Teklif
  116 teklifler

  Sto cercando una / o esperta/o moodle per la manutenzione di un sito predisposto alla formazione nuove competenze che richiede un monitoraggio delle attività dei discendenti con il tracciamento dei corsi seguiti e completamento attività mediante registri. possibile collaborazione a progetto o a chiamata PLEASE ONLY ITALIAN PEOPLE (because we have to describe the activity in deatils)

  €26 / hr (Avg Bid)
  €26 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  ...translations, voice-over and audio/video post-production for video games, anime e music. The HQ is in Italy, but we work with international clients only (TV/web broadcaster and software houses). The team is young, but in these 5 years managed to bring home some very important titles, the mood is fresh and catchy, but it has to deliver solidity, high quality and great experience, especially with the non-Italian customers. The current logo is a comic balloon (voiceover) TV screen shaped with a video game controller inside. From the old logo we'd like to keep the Molok studios name under the logo and the controller icon. We prefer to keep the same font, but we're open to interesting suggestions. As an additional hint, the controller could be modified or zoomed in, but a...

  €140 (Avg Bid)
  Garantili Mühürlü Önde Gelen Yarışma
  €140
  176 girdi

  I am looking for a skilled translator who can help me with the creative localization of English text from villa descriptions. The translation needs to be accurate and convey the desired tone effectively. Deadline: Flexible Skills and Experience Required: - Fluent in English and Russian - Strong understanding of cultural references, idioms, and phrases in both languages - Experience in translation and localization - Attention to detail and ability to maintain the integrity of the original text while adapting it for the target audience

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  28 teklifler

  I'm looking for a translator to help me with an English-to-Korean translation project. The document is more than 1000 words long and is technical in nature, requiring familiarity with investment terminology. Therefore, I need someone who can produce an accurate and precise translation. Ideally, the candidate should have a deep understanding of both languages, translation experience, and knowledge of the industry that the text is related to.

  €525 (Avg Bid)
  €525 Ortalama Teklif
  78 teklifler

  I am looking for a translator who can help me with a technical translation project from English to another language. Here are the project details: Language: - The text to be translated is in English. Certification: - Certification is not required for this translation. Subject Matter: - The text to be translated is technical in nature. Skills and Experience: - Fluent in both English and the target language. - Experience in technical translation. - Attention to detail and accuracy. - Ability to understand and convey technical concepts effectively. If you have the skills and experience required for this project, please submit your proposal.

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  70 teklifler

  I'm looking for a reliable and talented translator to help me with an important legal document. The project is to translate a document from French to English, and the document is more than 10 pages long. It requires the use of standard legal terms, so familiarity with legal language is a must. While I'd like the project to be completed as soon as possible, I'm flexible on the deadline. I'm sure the right translator has the tools and skills to get the job done on time. If you feel you are the right fit for this project, please let me know. Thank you in advance. You must translate and create the document with the same aspect. Some little tables, and plain text. Original document sent as pdf. The document is principally the status of a company.

  €324 (Avg Bid)
  €324 Ortalama Teklif
  88 teklifler

  I am looking for a skilled translator to develop a 4 lines text translator for different country languages. The ideal candidate should have experience in translating text to Spanish, French, Chines, Arabic's and German. Requirements: - Ability to translate 4 lines of text accurately and efficiently - Proficiency in Spanish, Chines, Arabic's languages - Strong attention to detail - Excellent written and verbal communication skills - The font shall be computable for edit in CDR file. - The text to be translated will be informative in nature. If you are confident in your language skills and have experience in translation, please apply for this project.

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  44 teklifler

  Hi, we need the attached files (3) to be translated from German to Italian. We don't have a specific deadline.

  €401 (Avg Bid)
  €401 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I am looking for a native Azerbaijani Translator who can translate to Azerbaijani Language natively.

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  Project Description: Fictional Novel Translation from Hindi to English We are looking for a skilled translator to translate a fictional novel from the original language (Other) to Hindi. The novel has a word count of less than 50,000. Skills and Experience Required: - Fluent in both the original language (Other) and Hindi - Proven experience in translating fiction or novels - Strong command of grammar, vocabulary, and cultural nuances in both languages - Attention to detail to ensure accurate translation of the novel's tone and style - Ability to meet deadlines and deliver high-quality work If you are a talented translator with experience in translating fiction and have a strong command of both the original language (Other) and Hindi, we would love to hear from you. ...

  €928 (Avg Bid)
  €928 Ortalama Teklif
  75 teklifler