Itek universal car holder with wireless qi charger işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  2,000 itek universal car holder with wireless qi charger iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Bir dijital menu holder prototipi geliştirmek istiyoruz. Prototip acryl bir holder stand ve elektronik kismindan olusuyor. Basit bir button ile code göstereliyor. Bütce görüsülebilir.

  €383 (Avg Bid)
  €383 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Screenger Display Cleaner Project Projede tercihen, Türkiye’den veya Türkçe konuşabilen mühendislerle çalışmak istiyoruz. We prefer to work with engineers who speak Turkish on the project. Her yeni modelle birlikte otomobil iç mekanları daha da dijitalleşiyor ve gelişmiş kullanıcı deneyimi tasarımı ile dokunmatik ekran boyutları artıyor. Dokunmatik ekranları temiz tutmak, artan hijyen ihtiyacıyla birlikte daha önemli hale geliyor. Screenger, tasarımı ile temizlik sürecini kolaylaştırmayı ve hatta bu sıkıcı deneyimi cazip hale getirmeyi amaçlayan uluslararası patentli bir projedir. Proje için, görsellerdeki kabuk tasarımıyla uyumlu mekanik proje tasarlayacağız. Karmaşık olmayan, basit ve uzun dönemde...

  €309 (Avg Bid)
  €309 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Prestashop için Marka Model ve yıl bilgilerinin seçilerek ürünlerin listeleme sayfasında gösterilmesi.

  €476 (Avg Bid)
  €476 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Bir verici ile wifi üzerinden haberleşen adreslenebilir ledleri ortamdaki seslere göre renk değiştiren bir proje. Bu projede esp8266, Nodemcu v3 kullanılıyor. Bu projenin arduino kodunda sıkıntılarım var. Bu sıkıntının çözülmesi için paylaşıyorum. Bu projenin şemalarını aşağıda yükledim.

  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Müsaitlik (Envanter) Yönetimi Çoklu Fiyat Listesi Yönetimi Rezervasyon Yönetimi Kontrat (Sözleşme) Yönetimi Ekstra & Sigorta Yönetimi Fatura Yazdırma Tahsilat Voucher (PDF) Oluşturma Cari Yönetimi Raporlamalar Sayfa/Menü Yönetimi Haber Yönetimi Manşet Yönetimi Link Yönetimi Tek Yön Yönetimi (Drop) Sayfa Formu Yönetimi E-Bülten Yönetimi Etiket (Tercüme) Yönetimi Destek Çoklu Kullanıcı/ Sayısı Şube Yönetimi / Sayısı Araç Sınıf Yönetimi / Sayısı Araç Yönetimi / Sayısı Lokasyon Yönetimi / Sayısı Dil Sayısı (3) Özel Web Tasarım SMS Entegrasyonu Sanal POS Entegrasyonu Kampanya Yönetimi Kupon Yönetimi Broker Entegrasyon Altyapısı (...

  €414 (Avg Bid)
  €414 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  Android cihazlarda müşterinin konum bilgilerine ulaşabilecek, saatlik şöforlü ve şöforsuz araç kiralanabilecek, online ödemenin olduğu ve havaalanı transfer seçeneklerinin bulunduğu, Web tabanlı yazılımla entegre olabilecek ilerleleyen dönemde iphoneda entegre edilebilecek yazılım

  €262 (Avg Bid)
  €262 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Yeni kurulacak bir rent a car firması için kulağa hoş gelen, söylemesi ve yazması Türk insanı için kolay olabilecek, kaliteli, lüks ve kurumsal hissettiren bir firma ismi ve logosu isteniyor. Firma isminin devamında öncelik olarak Rent a Car yazmasını istiyoruz. Firma ismi ve logosu bağlantılı olursa çok güzel olur. Mesela, Boomerang Rent a Car, bu firmanın logosunda bulunan iki O nun içinden bumerang geçiyor gibi.... ***ÖNEMLİ NOT*** PROJEDE ÖNEMLİ OLAN FİRMA İSMİNİN BULUNMASIDIR. LOGO İSİM SEÇİLDİKTEN SONRA HAZIRLANABİLİR. LÜTFEN MANTIKLI İSİM ÖNERİLERİNİZİ YAZINIZ. BAHSETTİĞİM ÖRNEĞE UYGUN, YARATICI VE UYUMLU BİR İSİM ÖRNEĞİ LÜTFEN, ZİRA ÇOK SAÇM...

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  14 teklifler
  Logo tasarım Bitti left

  Passenger Rent A car isimli firmaya logo tasarımı yapmak istiyorum, bu tasarım dinamik, modern anlayışta olmalı. mevcut otomobildedende izler taşımalı. Ayrıca logo renkleri dikkat çekici özellikte olmalı

  €53 (Avg Bid)
  €53 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Kolun üstüne kılıf benzeri bir madde takarak telefonu oraya sabitlemek bu sayede spor yaparken telefonun orda terlemeden taşıyabilmek. kolumuza bakarak telefonu görebiliriz.

  €298 (Avg Bid)
  €298 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhabalar bir wireless sensor network (matlab) projesiyle ilgili görüşmek istiyorum.

  €157 (Avg Bid)
  €157 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I want 8 form. 1 User registration, 2 user login, 3 profile editing, 4 messaging between users, 5 send notification to the user, 6 car rental registration form and registration, 7 rental car, search, 8 make comments for the rental car, and the stars.

  €41 (Avg Bid)
  €41 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Ben web üzerinden herkesin erişim sağlayabileceği, "satış ortaklığı (network marketting)" imkanı oluşturmak istiyorum. Oto galeri ve rent a car yapmak istiyorum. Web sitesine üye olanlar platformda sanal olarak araç satın alıp bunu rent a car olarak işletmesi ve bizim de bunu reel de gerçek olarak yapmamız. Yani biri sanal olarak aldığı arabayı biz reel de onun verdiği para ile alıp arabayı kiraya verip üyeyide kar ortağı yapmak istiyorum.

  €48623 (Avg Bid)
  €48623 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Ben web üzerinden herkesin erişim sağlayabileceği, "satış ortaklığı (network marketting)" imkanı oluşturmak istiyorum. Oto galeri ve rent a car yapmak istiyorum. Web sitesine üye olanlar platformda sanal olarak araç satın alıp bunu rent a car olarak işletmesi ve bizim de bunu reel de gerçek olarak yapmamız. Yani biri sanal olarak aldığı arabayı biz reel de onun verdiği para ile alıp arabayı kiraya verip üyeyide kar ortağı yapmak istiyorum.

  €716 (Avg Bid)
  €716 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ı want car database or module in my site

  €1016 (Avg Bid)
  €1016 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Windows Diğer ya da belirsiz Omnet++ wireless sensör network ağ similasyonu, artificial bee colony algoritması kullanılacak.

  €255 (Avg Bid)
  €255 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Tasarımını yapacağım web sitesinin programlama hizmetini verecek arkadaş arıyorum. Proje "Tur ve Rent a Car" üzerinedir. Web sitesi üzerinden Kayıt olma özelliği ve Site üzerinden ödeme özelliği olması gerekiyor. Örnek web siteleri elimde vardır.

  €983 (Avg Bid)
  €983 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Selam, Bana flyers dizayn etmek gerekiyor. isimiz rent a car sektoru. bu konuda yardimci ola bilecek biri varsa guzel olur. saygilar

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  I need a 3D model of something. an existing hello (3DMax car model) over we want to revision by another car model. (external) I expect in return from experienced colleagues. We have to cumartrs day ...merhaba mevcut bir (araba 3dmax modeli) üzerinden revizyon yaparak başka bir araba modeli çıkarmak istiyoruz. (iç-dış) türkiye ve istanbuldan olması tercihim. konusunda tecrübeli arkadaşlardan geri dönüş bekliyorum. cumartrsi gününe lazım..

  €126 (Avg Bid)
  €126 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Bir rent a car( kiralama) uygulaması yazdırmak istiyorum. Bu bir bayi uygulaması olacak. Firma ,müşteriler ,araçlar vs. Araç takip ile entegrasyonu olacak. Bir arama motoru olacak.

  €840 (Avg Bid)
  €840 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Rent a Car şirketi için türkçe anahtar kelimelerde bölgesel seo hizmeti almak istiyorum bölge antalya olacak

  €138 (Avg Bid)
  €138 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Wordpress Marketplace theme for Car Shops'

  €23 / hr (Avg Bid)
  €23 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Türkiye Distribütörü olduğumuz Universal Stone Çok Amaçlı Doğal Temizleyici'nin perakende ve toptan satışını yapacak kişilerle beraber çalışmak. Satış adetlerine göre kazanç elde edilecektir.

  €2 - €2 / hr
  €2 - €2 / hr
  0 teklifler

  Mhz için Logo tasarımı, graffiti veya benzer tasarım çalışmaları. Bir ürünün üzerine görsel olarak çekici kılabilmek için etiket olarak uygulanacak. Firmanın logosu haricinde ilgi çekmesi için.. English Graffiti based Logo design to put as sticker on to products. Original logo is wireless solution based.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Aykanlar Rent A Car' ın farklı Hizmet kalitesidir. Uygun fiyatlar ve güler yüzlü personel ile sitemizde her türlü lüks araçlarımızı bulabirsiniz.

  €230 - €691
  €230 - €691
  0 teklifler

  Rent a car, araç kiralama, oto kiralama, beylikdüzü rent a car, rent a car istanbul, lüks araç kiralama, kiralık araç, kiralık oto, rent a car fiyatları, ucuz araç kiralama, minibüs kiralama, ekonomik araç kiralama, yıllık araç kiralama, şoförlü araç kiralama, car, rent, kiralama, balance, kiralık, araç, oto

  €230 - €691
  €230 - €691
  0 teklifler

  " car insurance " konusu ile ilgili 300 kelimelik 10 adet makale alınacaktır. Daha sonra farklı konularda sürekli olarak makale alınacaktır. (Not Article Rewriting ) makalelerin USA odaklı hazırlanması gerekmektedir.

  €79 (Avg Bid)
  €79 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Joomla Design Bitti left

  English: Holiday Design & Joomla Joomla Components and Modules to Prepare Professionals are found. Turkish: Joomla Holiday Tasarımı Ve Bileşen ve Modül Hazırlayacak Joomla Profesyonelleri Aranmaktadır. I've got to translate into html site joomla theme... 1: Hotel System 2: Tour System 3: Rentecar System 4: Home Page Search System Modules Web Page Search Otel Search - Car - FLIGHTS - Tour 5: joomfish system joomla 2.5

  €28 - €230
  €28 - €230
  0 teklifler

  I am in need of a distinct, custom design for 19-inch car rims made of aluminum. I am looking for something unique and original, not just the classic, modern, or sporty design models. This calls for excellent creativity and understanding of aluminum material properties. A solid background in aluminum metalwork and car rim design is a must. Applicants should be prepared to share examples of their prior work or create a mockup to demonstrate understanding. High-quality, detailed drawings are expected. Stand out by showcasing your creativity and attention to detail in the realm of auto part design.

  €300 (Avg Bid)
  €300 Ortalama Teklif
  64 teklifler

  ...makeup, car customization, and car restoration projects. These projects are strictly for personal use. In your application, please include detailed project proposals, with a focus on the specific skills and experience you have in these areas. Key Details: - The scope of work will vary depending on the specific projects. - Makeup application: I'm interested in a range of makeup styles and techniques, from natural to avant-garde. - Car customization: This includes modifications to enhance aesthetics and performance. Knowledge of automotive design and mechanics is a plus. - Car restoration: The objective is to restore a vehicle to a condition as close to its original state as possible. Ideal Skills and Experience: - Extensive experience in make...

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  48 teklifler

  ...backlinks per day. Target Country is USA 1 - Accident Lawyers 2 - Truck Accident Lawyers 3 - Car Accident Lawyers 4 - Boat Accident Lawyers 5 - Construction Accident Lawyers 6 - Lyft Accident Lawyers 7 - Uber Accident Lawyers 8 - Pool Accident Lawyers 9 - Personal Injury Lawyers 10 - Motor Vehicle Accident Lawyers 11 - Personal Injury Lawyer Near Me 12 - Lawyer For Car Accident 13 - Personal Accident Lawyer 14 - Car Lawyer Accident 15 - Attorney Personal Injury Near Me 16 - Accident Lawyers Car 17 - Personal Injury Lawyer Attorney 18 - Car Accident Attorney Lawyer 19 - Accident Lawyer Near Me 20 - Lawyer For Auto Accident This is for the website I must be 100% happy with the result. I require daily reports on what you are doing. I want dai...

  €245 (Avg Bid)
  €245 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  I'm in search of a creative Instagram content creator who can pro...creator who can produce both photos and videos that encapsulate the exciting process of car transformation. Key Responsibilities: - The production of sleek, modern videos that showcase before and after transformation of cars. - The videos should also chronicle the transformation process in an engaging way. Ideal Skills and Experience: - Strong photography and videography skills, with a record of creating engaging social media content. - Experience capturing and editing automotive content is a plus, but not necessary. - Knowledgeable in creating modern and sleek themed content, ideally for Instagram. - Self-starters who have a knack for storytelling through visuals. Get ready to rev up your creativ...

  €138 (Avg Bid)
  Yerel
  €138 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...professional to design and build an AIS 140 standard GPS device with a primary focus on fleet management. The device will need to have the following features: - Real-time tracking: It should be able to provide up-to-date location information and movement status of the vehicles. - Geo-fencing: The device should support the creation of virtual geographic boundaries, and alert the control center when the vehicles breach these boundaries. - Fuel monitoring: It should be equipped with technology to monitor fuel levels in real-time, allowing for efficient fuel management. The device should support the following communication interfaces: - 4G/LTE: To ensure stable and fast connection for data transfer. - Bluetooth: To allow for wireless communication with other dev...

  €296 (Avg Bid)
  €296 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I'm in need of a talented software developer to create a self-ordering kiosk software. This is an urgent requirement and I'd like the project completed as soon as possible. Key Software Featu...make their selection. - Payment Processing: The software should integrate secure and efficient payment processing features, accepting multiple payment formats. - Order Tracking: Users must be able to track their orders in real-time through the kiosk software. While no particular operating system compatibility was specified, universal compatibility would be preferred. Past experience in developing similar kiosk software would be a significant advantage. A developer with an acute understanding of UX/UI design, payment gateway integration, and real-time tracking systems would...

  €160 (Avg Bid)
  €160 Ortalama Teklif
  50 teklifler

  I'm looking for an experienced engineer who can design a UHF half wave dipole for wireless communications. The dipole will serve the purpose of both transmitting and receiving radio signals. Key Requirements: - Design of a UHF dipole suitable for wireless communications. - Ensuring the dipole is optimized for both transmitting and receiving radio signals. - Proficiency in understanding and translating the needs of wireless communications into an effective antenna design. Ideal Candidate: - Experienced in antenna design, specifically for UHF frequencies. - Knowledgeable about the intricacies of dipole antenna designs. - Understanding of wireless communication applications. - Familiarity with optimizing antennas for both transmitting and receiving. ...

  €567 (Avg Bid)
  €567 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I'm looking for a talented designer to create a striking, attention-grabbing car wrap for my ute and truck. This wrap will primarily be used for advertising purposes. Key Requirements: - The design should prominently feature my company's logo and contact information. It needs to be clear and easily readable from a distance. Ideal Freelancer: - Experience in car wrap design, especially for advertising purposes, is highly preferred. - Proficiency with graphic design software and an eye for impactful, high-visibility designs. - Ability to effectively convey branding and contact details in a visually appealing way.

  €69 (Avg Bid)
  €69 Ortalama Teklif
  84 teklifler

  As a car wreckers business, I'm looking for a professional who can assist in enhancing my website's search engine rankings. The primary goal is to improve the visibility of my website online. This will ultimately drive more organic traffic to my site and improve its search engine rankings. **LINKS NEED TO BE CREATED ON GDRIVE and SITES THAT I SPECIFY My business specifically targets the following keywords: - Car wreckers - Car removals - Auto wreckers - Cash for cars - Truck Wreckers - Cash for Trucks - Truck Removals Your main task will be to create high-quality SEO backlinks that are directly relevant to my industry and the keywords mentioned above. These backlinks should be from reputable websites and should help drive traffic to my site. The ideal c...

  €68 (Avg Bid)
  €68 Ortalama Teklif
  134 teklifler

  hello, there, We need some Native Austrian and German to do a recording task, they are short sentences, the recording wo...the budget is $9 for the whole task the speakers need to be: -Age from 18-55, Both professional voiceover or amateur -Equipment: You just need to have a good phone. The recording script is in our recording app so you will need to download our recording app and then use task name we provide to log in and record. -Envrionment: Please record in a quiet room, no echo, no other noise like birds noise, car noise and so on. Don't need to use earphone or bluetooth. -Pronunciaiton: we will provide a few sample audios for you to check the pronunciation we need, you need to listen them first before starting the recording task If you are interested in it, please con...

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  ESP32 CAN Bus Programming 6 gün left
  ONAYLI

  Looking for short and long term help on an canbus tool using ESP32. Proficiency in C/C++ programming for embedded systems. Understanding of CAN bus communication protocols Experience with ESP-IDF Familiarity with hardware design and debugging tools. Knowledge of network protocols and interfacing (UART, SPI, I2C, etc.). Experience with other microcontroller platforms and RTOS Familiarity with automotive diagnostic standards (e.g., OBD-II, UDS) Knowledge of wireless communication protocols (Wi-Fi, Bluetooth) as used in ESP32 Experience with cross-platform development for desktop and mobile applications

  €21 / hr (Avg Bid)
  €21 / hr Ortalama Teklif
  39 teklifler

  I have everything well set, i just need to fix multiplayer issues as attached

  €10 / hr (Avg Bid)
  €10 / hr Ortalama Teklif
  11 teklifler

  ...net Key Tasks: - Implement new graphics and animations: I'm particularly interested in having car, background, and other animations added. These should be creative and interactive to enhance the player experience. - Incorporate sound effects: Sound is an important aspect of any game and I'd like to include sound effects that enhance the overall experience. - Perform necessary bug fixes and improve the game's performance, rendering, scaling, and responsiveness: Ensuring the game runs smoothly on ANY browser (desktop or mobile) and without any issues is crucial. - Enhance the website's completeness and social media integration: The game should be fully integrated into the website and connected well with social media. - Improve the architecture to allow f...

  €32 (Avg Bid)
  Garantili
  €32
  2 girdi

  ...assistance to create engineered stamped plans for a residential home addition, specifically designed to add more living space. We would like a 2nd floor over the theater room that would attached to a 2nd car garage via breezeway with a finished 2nd story. - Existing Plans: My existing floor plans are only partial and might require some additional work to incorporate the new addition properly. We have a site plan and the proposed floor plan drawn to scale currently. - Construction Materials: The plan should be designed primarily using wood, ensuring structural integrity and compatibility with the existing building design. Also, advice on integrating utilities like HVAC, water, and electricity will be required. - Skills: The job is ideal for a licensed and experi...

  €395 (Avg Bid)
  €395 Ortalama Teklif
  42 teklifler

  ...developed with a focus on data management, report generation, and user authentication capabilities. While I did not specify a preferred programming language, I need someone versatile in universal languages such as C++, Java, or Python. Key features and requirements: - Data Management: The application should seamlessly handle data input, output, storage, and backup. - Report Generation: A core feature should be to generate real-time, insightful and efficiently formatted reports from the managed data. - User Authentication: A secure user authentication process is essential, ensuring only authorized users get access to data or functionality. Ideal Candidate: - Comprehensive experience in diverse programming languages (C++, Java, Python) - Expertise in developing applicat...

  €262 (Avg Bid)
  €262 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  ...you do not agree. Target Country is USA 1 - Accident Lawyers 2 - Truck Accident Lawyers 3 - Car Accident Lawyers 4 - Boat Accident Lawyers 5 - Construction Accident Lawyers 6 - Lyft Accident Lawyers 7 - Uber Accident Lawyers 8 - Pool Accident Lawyers 9 - Personal Injury Lawyers 10 - Motor Vehicle Accident Lawyers 11 - Personal Injury Lawyer Near Me 12 - Lawyer For Car Accident 13 - Personal Accident Lawyer 14 - Car Lawyer Accident 15 - Attorney Personal Injury Near Me 16 - Accident Lawyers Car 17 - Personal Injury Lawyer Attorney 18 - Car Accident Attorney Lawyer 19 - Accident Lawyer Near Me 20 - Lawyer For Auto Accident This is for the website I must be 100% happy with the result. I require daily reports on what you are doing. I want dail...

  €151 (Avg Bid)
  €151 Ortalama Teklif
  71 teklifler

  ...channel with over 9 million subscribers. We are seeking help in creating silent (close to silent) go kart that is shaped as a minecraft bed with a similar concept of this video The go kart element can be quite simplistic, as long as it is functional but will need to be as quiet as possible to allow for good audio quality during filming. If you would be willing to take up this project for our company we would appreciate if you could provide me insights as to how you would go about doing this (rough steps) and what quote you would estimate inclusive of materials and labour (if you unsure of an exact cost could you please provide me with a range of what would be the lowest and highest price charged for this project). If the bed car is functional

  €1014 (Avg Bid)
  Yerel
  €1014 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  ...channel with over 9 million subscribers. We are seeking help in creating silent (close to silent) go kart that is shaped as a minecraft bed with a similar concept of this video The go kart element can be quite simplistic, as long as it is functional but will need to be as quiet as possible to allow for good audio quality during filming. If you would be willing to take up this project for our company we would appreciate if you could provide me insights as to how you would go about doing this (rough steps) and what quote you would estimate inclusive of materials and labour (if you unsure of an exact cost could you please provide me with a range of what would be the lowest and highest price charged for this project). If the bed car is functional

  €1322 (Avg Bid)
  €1322 Ortalama Teklif
  16 teklifler
  SEO Specialist Needed -- 3 6 gün left
  ONAYLI

  ...Country is USA 1 - Accident Lawyers 2 - Truck Accident Lawyers 3 - Car Accident Lawyers 4 - Boat Accident Lawyers 5 - Construction Accident Lawyers 6 - Lyft Accident Lawyers 7 - Uber Accident Lawyers 8 - Pool Accident Lawyers 9 - Personal Injury Lawyers 10 - Motor Vehicle Accident Lawyers 11 - Personal Injury Lawyer Near Me 12 - Lawyer For Car Accident 13 - Personal Accident Lawyer 14 - Car Lawyer Accident 15 - Attorney Personal Injury Near Me 16 - Accident Lawyers Car 17 - Personal Injury Lawyer Attorney 18 - Car Accident Attorney Lawyer 19 - Accident Lawyer Near Me 20 - Lawyer For Auto Accident This is for the website The ranking must hold for 1 month before escrow is released. I must be 100% happy with the result. I require daily report...

  €221 (Avg Bid)
  €221 Ortalama Teklif
  60 teklifler

  ...elements of my family life. Doddle protrait to include a few of each of the below, maybe interacting some how. The idea is to use this as a print to go onto a vinyl wrap. I need to be able to replicate the image supplied and piece them together to created a large wrap. Thanks. Challenger 2 tank Royal Tank Regiment symbol Fire Engine Firefighter Skydiver Motorbike Camper van Classic mini car Volkswagen t3 van Vw crafter 2019 van Lady graduating in the gown Husband and wife 4 children, 3 boys 1 girl Tent Beach Staffordshire bull Terrier ( white face, brown patch over the right eye) Cockapoo Black and white tabby cat...

  €113 (Avg Bid)
  €113 Ortalama Teklif
  70 teklifler
  Trophy icon Create a perfect Video Transition 13 gün left

  ...light smoke or flame animation. 3. Tire Burn Transition Description: A tire tread or burnout effect could be used to reveal the design. The image appears as the tire tread "drives" across the shirt, unveiling the final design. Animation: Quick, horizontal or diagonal motion that mimics a spinning tire, revealing the design as it goes. 4. Gear Shift Transition Description: A gear shift is moved, and with each shift, a part of the design appears until the complete image is visible. Animation: Sequence of gear shifts, where each shift reveals a part of the print until the entire design is shown. 5. Exhaust Flame Transition Description: Exhaust flames blow out, and the flames form the design. The transition could be designed so that the flames slowly burn the final image on...

  €99 (Avg Bid)
  Önde Gelen Yarışma
  €99
  8 girdi

  I'm seeking a freelancer with skills in either ESP8266 or ESP-NOW. The project involves integrating a reed switch and relay with two ESP8266(D1 Mini) devices. There's one transmitter and a gateway that communicates with a local Mosquitto. Here's what you'll mainly be doing: - Setting up the reed switch to trigger an event. - Ensuring that event sends a message via the gateway to Mosquitto. Experience with IoT technologies, particularly reed switches, relays, mosquitto and wireless communications would be ideal. A good understanding of event-driven programming will be beneficial.

  €40 (Avg Bid)
  €40 Ortalama Teklif
  9 teklifler
  SEO Report Needed 6 gün left
  ONAYLI

  ...is USA 1 - Accident Lawyers 2 - Truck Accident Lawyers 3 - Car Accident Lawyers 4 - Boat Accident Lawyers 5 - Construction Accident Lawyers 6 - Lyft Accident Lawyers 7 - Uber Accident Lawyers 8 - Pool Accident Lawyers 9 - Personal Injury Lawyers 10 - Motor Vehicle Accident Lawyers 11 - Personal Injury Lawyer Near Me 12 - Lawyer For Car Accident 13 - Personal Accident Lawyer 14 - Car Lawyer Accident 15 - Attorney Personal Injury Near Me 16 - Accident Lawyers Car 17 - Personal Injury Lawyer Attorney 18 - Car Accident Attorney Lawyer 19 - Accident Lawyer Near Me 20 - Lawyer For Auto Accident 21 - Personal Injury Lawyers Close to Me 22 - Family Lawyer Close to Me 23 - Lawyers Close to Me 24 - Truck Accident Lawyers Close to Me 25 - Car Accident Law...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  72 teklifler