Jewelry flash intros işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  114,180 jewelry flash intros iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Flash oyun projesi için çizere ihtiyacım var. Gerçekten profesyonel bir çizime gerek yok.

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  acil flash tasarımlı animasyon

  €246 (Avg Bid)
  €246 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Ekteki dosyayı psd formatında ve gif formatında gönderiyoruz, sizden istediğimiz ...altına düşmesi. Çıktı almadan önce 150 sanatçı görseli 200 sanatçı olarak değiştirilmesi gerekiyor. Bildiğimiz kadarıyla 50 KB 'ın altına flash formatında düşüyormuş, bu yüzden sizden gif değil flash dosyası olarak istiyoru...

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Previously made ​​4 Flash (SWF) file. They will do the same . Only dimensions will change and will run on local computers offline, translated in Turkish language with XML. There SWF and XML files ready.

  €153 (Avg Bid)
  €153 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Daha önce yapılmış 5 adet flash (swf) dosyası var. Bunların aynısı yapılacak. Sadece ölçüleri değişecek ve Türkçe diline çevrilip lokal bilgisayarlarda ofline çalıştıracağız.

  €133 (Avg Bid)
  €133 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Reklam ve Kampanya duyuruları için flash veya html5 hareketli banner setler hazırlanacak.

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Web sitesi için banner ve flash banner tasarımları yapılacak

  €69 (Avg Bid)
  €69 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Karakter çizimleri yapılmış bir film sahnesinin 30 sn lik kısmı basit bir flash animasyonla canlandırılacaktır. film sahnesinin sesleri kalacak bu sesler ve konuşmaları basit çizgi animasyonla yeniden tasarlanacaktır. karakterlerin hareketli olmasına gerek yoktur. Sadece yüz göz el kol hareketleri gibi ilgili alanlar hareket edecektir.

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  [login to view URL] örnek flash uygulaması

  €9 - €27
  €9 - €27
  0 teklifler

  Merhaba; Yeni girişimim için max 15 sn. stickman (cin ali) animasyon yaptırmak [login to view URL] hazır [login to view URL] hayata geç[login to view URL] logoda ki stickman kullanılıcak.

  €210 (Avg Bid)
  €210 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  my keyword turkish language; - özel tasarım - takı modelleri - yarı değerli taşlar - tasarım kolye - tasarım bileklik my keyword english language - gemstone jewelry - jewelry design - boutique design

  €114 (Avg Bid)
  Özellikli
  €114 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  [login to view URL] sitemizi ziyaret ederek oradan kendinize edit'lenmesini istediğiniz flash siteyi seçiniz site için istediğiniz resimler ve yazıları hazırlayınız hosting-domain hariç flash sitenizin sol üstünde yeralan "[login to view URL]" reklamı olsun istiyorsanız 40$ eğer olmasın istiyorsanız 60$ ücretlidir iyi günler.

  €36 (Avg Bid)
  €36 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Yapılmış olan bir flash çalışma var, çok basit 5 adet resim sırayla [login to view URL] resimlerden bir tanesi değiş[login to view URL] olan bir resim yerine başka bir resim [login to view URL] olan flash dosyayı verebilirim onun üzeinde değişiklik olabilir ya da yeni yapılabilinir.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Flash Oyun Bitti left

  Flash Oyun Yapımında Tecrübeli basit içerikli Çok Fonksiyonel Olmayan Fakat Geliştirmeye Açık Versiyonel Oyun Yaptırılacaktır.

  €279 (Avg Bid)
  €279 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Bir oyun sitesi için Flash menü tasarlanması gerekmektedir. Bir kaç sekme altında farklı logolar ve linkler konulacak basit bir iştir.

  €178 (Avg Bid)
  €178 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Fikir ve senaryo verildiğinde Türkçe oyun tasarlayabilecek ve bunu facebook ile entegre edebilecek bir geliştirici/tasarlayıcı arıyorum. Detaylar anlaşıldıktan sonra konuşulacaktır. İlk çalışma beğenildikten sonra devamlı çalışılacaktır. Bu ilana başvuranlar önceden tasarladıkları oyunları linkleri ile beraber atabilirlerse sevinirim.

  €3844 (Avg Bid)
  €3844 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba Arkadaşlar, Flash Oyun sitemiz mevcut ve kendi internet sitemiz ve reklam vereceğimiz internet sitelerinde kullanmak için görsel açıdan ve animasyon açısından çok iyi profesyonel bir çalışmaya imza atacak bir uzman arıyoruz. Flash Oyun sitesi olduğumuz için Profesyonel anlamda görsel efektler ve animasyonlar olmalı. ...

  €280 (Avg Bid)
  €280 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Flash oyun sitesi tasarlatmak ve kodlatmak.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game encode all .. site demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

  €493 (Avg Bid)
  €493 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Flash oyun sitesi tasarlatmak istiyorum.Örnek olarak; www.starsue.net. Bire bir aynısının olmasını istiyorum. Seo konusunda da başarılı olması gerekli. Want to design a flash game site. demo: [login to view URL] . may be the [login to view URL] to be successful in seo.. Teşekkürler. Thank You.

  €307 (Avg Bid)
  €307 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  [login to view URL] ve [login to view URL] markaları için Google Adwords'de kullanılmak üzere 16 farklı ölçü için birer setten 32 adet flash banner tasarımına ihtiyacımız var. Banner özellikleri detaylı olarak aşağıdaki gibidir: 320 × 50 Mobile banner 468 × 60 Banner 728 × 90 Leaderboard 250 × 250 Square 200 ×...

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler
  Trophy icon flash designer 6 gün left

  I am looking for someone who can do a 3D flash desing for my logo similar to this website: [login to view URL] I need this to upload on the first page of my website. The platform is WIX and it alows me to upload SWF format.

  €6 (Avg Bid)
  €6
  2 girdi
  Twitch Channel 6 gün left

  I recently started on twitch...think it's necessary. Here's what i need Brand New Logo Design Overlays (with webcam / without) Social Media icons /banners Twitch/Youtube pannels Stream Offline png 2 Mp4 Intros such as (Live soon , Be Right Back) The price is negotiable of course, helping me out on this project might lead into other projects as well.

  €116 (Avg Bid)
  €116 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Hi, I'm looking for a writer that can write great, engaging, product descriptions (jewelry), while considering SEO terms. I also need an "about us" section written. Let me know if this job interests you, so we can discuss further details. Best, Marc

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  52 teklifler

  - I need a 3D model of a piece of jewelry designed to go into production.

  €88 (Avg Bid)
  €88 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  I have a jewelry store website and I want to promote my website in social media to increase my website users.

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Hello, I need to get created a website for Gems and Jewelry. Website will contain around 80 Products, but I need to get only 10 products created for now, Rest will do of our own, Project should not be on Wordpress. Payment method and Delivery option needed.

  €319 (Avg Bid)
  €319 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  I own a jewelry company and need a specialized REALISTIC visualizer to design some products

  €351 (Avg Bid)
  €351 Ortalama Teklif
  49 teklifler
  3D MODELLING OF JEWELRY 6 gün left
  ONAYLI

  - I need a 3D model of a piece of jewelry designed to go into production.

  €119 (Avg Bid)
  €119 Ortalama Teklif
  35 teklifler
  Diamond Jewelry 6 gün left

  We are manufacturing real diamond jewelry and wholesale it worldwide. i need more customers from this beautiful world. so i expecting more and more precious clients who like to wear diamond jewelry or can re-seller of our jewelry products like Ring, Earring, Pendant, Tanmaniya, bracelets, Necklaces, pendant sets, gents rings, etc.

  €2207 (Avg Bid)
  €2207 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  ...community. All vendors are black owned businesses providing a product and or service to the community. Health and Wellness information, Natural Body products, clothing, jewelry, books, stationary and Custom Design T shirts. Lite fare will be served and music. Mothers Day Giveaway for Mom! This Pop up shop is in the heart of West Philly 5249 Chestnut

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Hi, I need an invoice template created for a jewelry company. The invoice must have a color scheme that matches the logo. I attached a sample invoice below, this is only for REFERENCE so that you know what fields should be in the invoice. For all the fields refer to the sample invoice I attached. The content should be the same but the actual

  €33 (Avg Bid)
  Garantili
  €33
  17 girdi

  Create and manage social media pages for a website store for silver jewelry. Facebook instagram Post images and text daily on Facebook and Instagram. I will provide banners, logo and product images. Please quote on monthly payment only. I will create new milestones for each month.

  €152 (Avg Bid)
  €152 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  1. Need an experienced ESP32 programmer Part A 2. Retrieve values from the first group of GPIO pins. The first group of GPIO pins are connected to thermometer 3. Send the values to a web server using HTTPS and WiFi 4. If there is no WiFi or Internet connection, store the value and will send when WiFi and Internet connection are available Part B 5. Retrieve instructions from the web server ...

  €139 (Avg Bid)
  €139 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I want bulk order from flash sales from various e-com. Sites

  €99 (Avg Bid)
  €99 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Create and manage social media pages for a website store for silver jewelry. Facebook pinterest twitter linkedin instagram Youtube video page Post images and text daily on Facebook and Instagram. I will provide banners, logo and product images. Please quote on monthly payment only. I will create new milestones for each month.

  €154 (Avg Bid)
  €154 Ortalama Teklif
  55 teklifler

  SEO for new website, payment...The purpose of this project is to achieve 1st page Google UK ranking for the following words: silver jewelry, silver necklace, silver jewelery, silver bracelet, silver earings, silver pendand, silver pendand necklace, silver uk, silver jewelry uk. Please do not quote for monthly payment, I am not interested in that.

  €854 (Avg Bid)
  €854 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  Configure facebook & instagram ads for a newly created page, belonging to an online jewelry shop.

  €135 (Avg Bid)
  €135 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Create a facebook & instagram page for a jewelry online store.

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  17 teklifler
  Build me a logo 5 gün left
  ONAYLI

  My name is Ebony and I'm an Independent Consultant for Paparazzi Accessories. The name of my ...Independent Consultant for Paparazzi Accessories. The name of my business is Ebz Jewels. Ebz Jewels is apart of my Treasure Collective. I'm looking for a logo dealing with jewelry. Maybe a simple necklace with earrings, a treasure chest or something catchy.

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  58 teklifler

  I need you to create an animated logo for my business. The animation will be played on top of recorded footage for intros and endings.

  €41 (Avg Bid)
  €41 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  ADD PRODUCT AMAZONE ADD AMAZONE AFFILIATE PRODUCT (plugnin avaible? AUTOMATIC?) ADD PRODUCT EBAY :::::::::::4Oprod...Camping and hiking Garden Home cooking Auto and Moto Games and toys Housing Apps & Games Lighting and Lighting Shoes and Bags Hygiene and health baggage Beauty and Perfume Jewelry Major appliances !!!!!!!!verry BUDGET SMAL !!!!!!!!!

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  18 teklifler

  My name is Oma , I run an e-commerce business on jewelry.. I just recently got an opencart theme website, but the loading time is really slow .. I was told I have to optimize my website . So now I am looking for who will do it. . I really want my website [login to view URL] to load fast . Thank you

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  I need a sport drill drawing web application like this: [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL]

  €515 (Avg Bid)
  €515 Ortalama Teklif
  35 teklifler

  VVS Gems & Jewelry is manufacturers and retailers of Diamonds and jewelry. Need 1 Jewelry CAD Designer with creative mind set, knows jewelry taste of different locations. Softwere: Matrix/Rhino Expierience: 2-3 Years as jewelry designer (freshers with creative mind can apply)

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  photoshop of over 20+ photos. Urgent project. Uploaded an example of what I need to be photoshopped and the end product I am looking for.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Hi Behzad. You were in a contest that I had a few months ago. I wanted to see if you were interested in retouching and adding an element to my jewelry. I'm on a budget of $100 but it's 7 professional product images.

  €89 (Avg Bid)
  €89 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  flash banner 2 gün left
  ONAYLI

  i have a flyer i want to make use it as a advertising banner on a website , the banner size has to be 120x400 ..flash banner.. with html

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  37 teklifler
  Trophy icon Design a new logo for our brand 15 saat left

  ...new logo design for our brand: Topcrofter Looking for an icon/image with text. The icon/image will be used as our favicon. We sell a variety of apparel, housewares, jewelry. Our logo must be modern and classy and represent top quality in some way. We are open to design ideas so be creative:) The logo must be one of a kind, and not use any

  €31 (Avg Bid)
  €31
  58 girdi

  Hello! I am looking for a product photographer for my e-commerce website. I sell jewelry (accessories) and I need a really good product photographer to take pictures of my jewelry. Please contact me if you might be a good fit. I am located in Brooklyn, NY. Thank you and have a great day! Best Regards, MJ

  €401 (Avg Bid)
  €401 Ortalama Teklif
  16 teklifler