List product taglines işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  167,301 list product taglines iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba Product Design/Architect, profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €239 (Avg Bid)
  €239 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Muhamed O., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €129 (Avg Bid)
  €129 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Amazon ve Etsy gibi web sitesinde yer alan ürünlerin son kullanıcı gözünden incelemesini içeren makale ihtiyacımız bulunmakta (ingilizce). İsteklerimizi aşağıda net olarak belirttik bunun haricinde anlaşacağımızı kişilere daha fazla detay verilecektir. İlk etapta 10 makale alınacaktır, beğenildiği takdirde makale alımı devamlı olacaktır. İngilizce seviyesi: C1 (Min) Makale Adeti: 10 adet Kelime Sayısı: 400 - 500 kelime Teslimat Süresi: 48 saat Ekstra İstekler Seo kurallarına uygun yazılması %100 Özgün olması (kontrol edilecektir) Akıcı şekilde okunma yetisine sahip makaleler

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Merhaba, benim bir urunum var, bu urun icin youtube-da bir uygun bir youtuber bulmak

  €40 (Avg Bid)
  €40 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Merhaba; Bizim istediğimiz program az işlevli olacaktır. *İhracat yaptığımız ürünlerin resimli girişi yapılacak *Liste hazırlama butonuna basıldığında sürükle bırak ile ürünler hazırlanabilecek *tüm liste excel e export edilebilecek. Bunlar ana başlıklar . Genel algoritma anlaşma sonrası paylaşılacaktır.

  €159 (Avg Bid)
  €159 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  First of all to everyone, I have an e-commerce system running through woocommerce. And I sell the products at the stores. Market places such as Amazon, ebay, gittigidiyor. I want to attract products from sites like Amazon and make automatic transfers to other markets. ............. ........... Öncelikle herkese merhabalar, Bir e-ticaret sitem var woocommerce üzerinden çalışıyor. Ve marketyerlerinde ürün satışı gerçekleştiriyorum. Amazon,ebay, gittigidiyor gibi market yerlerinde. Amazon gibi sitelerden ürün çekmek ve diğer marketyerlerine otomatik aktarım yapmak istiyorum.

  €10 - €29
  €10 - €29
  0 teklifler

  opencart product image loader module and pictures adding web site Merhaba Mohamed Farook R., profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  joomla breezing form select list and google dokumanlara transfer işim var çok kısa yardımcı olmak isterseniz

  €94 (Avg Bid)
  €94 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  joomla breezing form select list and google dokumanlara transfer işim var çok kısa yardımcı olmak isterseniz

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Tasarımı yapılmış, plastik hammaddeden üretilen bir ürünün üzerinde küçük, yaratıcı değişiklikler ve teknik projelendirilmesi.

  €186 (Avg Bid)
  €186 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Opencart için Ürünler kısmında , ürüne eklenecek ilave seçeneklere adet bazında indirim ve seçilecek ürüne göre parrent ekleme.

  €76 (Avg Bid)
  €76 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I will accept proposals only from native or native-like speakers of Turkish. Asagıdaki linkte Turkiye Buyuk Millet Meclisi'nin tum yasama donemleri ve Cumhuriyet Senatolarindaki temsilcilerin isim listeleri bulunuyor. Sizden istenen her linke tiklayip her meclis yasama donemi icin bir excel dosyasi olusturmaniz ve vekillerin isimlerini burada listelemeniz. :TBMM_milletvekili_listeleri Toplamda 26 tane TBMM, 3 Cumhuriyet Senatosu, ve 2 Danisma ve Temsilciler meclisi olmak uzere 31 adet Excel dosyasi olusturacaksiniz. Her dosya ayni formatta olup su sutunlara sahip olmali: YASAMA YILI BASLANGIC | YASAMA YILI BITIS | ISIM | SIYASI PARTI | SECIM BOLGESI Eger siyasi parti ve secim bolgesi yoksa bos birakilabilir. Yasama yili baslangic ve bitis ayni d...

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Asagıdaki linkte Turkiye Buyuk Millet Meclisi'nin tum yasama donemleri ve Cumhuriyet Senatolarindaki temsilcilerin isim listeleri bulunuyor. Sizden istenen her linke tiklayip her meclis yasama donemi icin bir excel dosyasi olusturmaniz ve vekillerin isimlerini burada listelemeniz. :TBMM_milletvekili_listeleri Toplamda 26 tane TBMM, 3 Cumhuriyet Senatosu, ve 2 Danisma ve Temsilciler meclisi olmak uzere 31 adet Excel dosyasi olusturacaksiniz. Her dosya ayni formatta olup su sutunlara sahip olmali: YASAMA YILI BASLANGIC | YASAMA YILI BITIS | ISIM | SIYASI PARTI | SECIM BOLGESI Eger siyasi parti ve secim bolgesi yoksa bos birakilabilir. Onemli not: Turkce karakterlerin dogru kopyalandigina emin olun.

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  we are a new company in electrons and we need a hepls :)

  €151 (Avg Bid)
  €151 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  iPhone'da telefonda yüklü aplikasyon listesini alan phonagap için bir plugin arıyorum. Aynısının android versiyonuna da ihtiyacım olacak. I am looking for a phonegap plugin for ios and android to get list of installed apps in the phone.

  €747 (Avg Bid)
  €747 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Drawing A solar Panel in AutoCAD

  €20 / hr (Avg Bid)
  €20 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Belirli bir prefixle ayrıştırılmış belirli bir IP den H323 ve/veya SIP protokollerinden gelen toplu çağrıları elemek için whitelist ve blacklist yazılımının oluşturulması. Whitelist ve blacklist te bulk ve/veya tek tek data girişi için kullanıcı ara yüzü oluşturulması. Filitreden geçen trafiği tekrar ilgili prefix ile belirli bir IP ye yönlendirilmesi.

  €532 (Avg Bid)
  €532 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Belirli bir prefixle ayrıştırılmış belirli bir IP den H323 ve/veya SIP protokollerinden gelen toplu çağrıları elemek için whitelist ve blacklist yazılımının oluşturulması. Whitelist ve blacklist te bulk ve/veya tek tek data girişi için kullanıcı ara yüzü oluşturulması. Filitreden geçen trafiği tekrar ilgili prefix ile belirli bir IP ye yönlendirilmesi.

  €1219 (Avg Bid)
  €1219 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  İç içe link list yapılacak. Örneğin bir link list var elimizde 1-2-3-4-5 serideki her sayıya ayrı bir link list bağlı olduğunu düşünün.(Sadece bir örnek anlaşılması için) Genel itibariyle bu listenin kendi içinde basit tanımları ilgili herşeyi bulabileceğiniz ilgili dökümanı paylaşıyorum. En basit yoluyla karmaşıklaşmadan %90-100 aralığında çalışan bir proje teslimine fitim :) Bu arada döküman ingilizcedir. Önemli not:Array değil link list ile yapılacak... Son teslim tarihi 17 Ekim 2014

  €69 (Avg Bid)
  €69 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Önceki projemizle ilgili devam eden işlerim var 'An original mascot for our software Product'

  €24 / hr (Avg Bid)
  €24 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello, I need these products perfected and put on white background : For white linens, you can reference this image: https://shop.goop-img.com/cdn-cgi/image/height=300,width=300,dpr=3,format=auto,onerror=redirect,metadata=copyright/spree/images/attachments/000/051/534/large/open-uri20191017-4235-v88tfx?version= When you accept this project, please let me know how soon it can be done. Thank you!

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Trophy icon Design a website logo list section 20 saat left

  I need a very nice section design that fits the overall design of my website. The section is just a logo list where we include all the news sites that have mentioned us and a link for people to read or learn more about us. The section should have a heading, maybe a subheading (optional), and then logos of the websites/news companies we've been mentioned in so far. Here's a link to our website if you want to get a screenshot for your design: The winner will be the person with the best design that fits the flow of the website. We will also use this winner for future design, so good luck.

  €62 (Avg Bid)
  Acil Garantili
  €62
  19 girdi

  We are looking for a freelancer for photo manipulation and product insertion projects (displays, monitors) in various locations (outdoor or indoor, public squares, shops, streets, stations, etc.). Original location and product files will be provided. For some projects, customisation of the 3D environment and product file according to specifications is required (as per example below): - The screen printing on the inside surface of the glass marking the lairy must be black (RAL Classic 9005) - The box of the display will be painted in dark grey satin (RAL Classic 7043) - The base will be painted in dark grey satin (RAL Classic 7043) The projects are many, the collaboration is continuous, some projects have very tight deadlines, commitment and availability several tim...

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  25 teklifler

  We are looking to build a tool to automate sales process. For that we are looking for full stack developer who can help us in developing end-to-end tool. Pls contact to know more about project.

  €601 (Avg Bid)
  €601 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Looking for someone to list my eBay products and find trending products to drop ship on Ebay from Amazon and Walmart websites as well as fulfill the orders.

  €366 (Avg Bid)
  €366 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  We are setting up a new online Jewelry shop Treasures in Demand We are setting up a dropshipping store and suppliers are listed on Alibaba listings are downloaded through Importify they just need some formatting and Product descriptions written for them

  €212 (Avg Bid)
  €212 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  We need to reach more leads with the description given some weeks ago.

  €85 (Avg Bid)
  €85 Ortalama Teklif
  10 teklifler
  Trophy icon desgin a sticker for a product 6 gün left

  Hello, the product is Greek yogurt + fresh fruits (raspberry blackberry strawberry blueberry) + organic peanut butter & dark chocolate granola .. I need a sticker design on the box , please include" nutrition facts" as following : calories : 300 total fat : 6g structured fat : 1g trans fat : 0g cholestrol : 0mg Sodium : 16 mg Totoal carbohadrate : 10g diatary fiber :4 g total sugar : 3g include added sugar : 2g protien : 24g please see my product images and desgin a good stickear for that , please note that the flavor is peanut butter. please include my brand logo I will put the sticker on the front side ( look IMG_20220629_160627 )

  €10 (Avg Bid)
  Garantili
  €10
  8 girdi

  I am looking to build a website with a Monthly subscription, to which a Physical item will be shipped to the Member. As Part of this I require an Online Shop where the user would select the subscriptio...would like to use Paypal, Stripe, e-way, Square or other SECURE payment provider. I would like this to be as self sufficient as possible. Possibly using a service similar to Shopify, Subbly, WIX, SquareSpace, Zoho or others. Please supply a price based on the above, obviously there will be considerations before I select who will do this. I request that you have completed a SUBSCRIPTION Product website before. With examples of what you have done, including screen shots of the admin / backend. I would like to see examples of your work and anything similar you have done. ...

  €381 (Avg Bid)
  €381 Ortalama Teklif
  80 teklifler
  Product label 6 gün left

  I urgently need product labels done for The Healing Centre (Cannabis based medical dispensary). I have the existing open file as an example of what's required.

  €50 (Avg Bid)
  €50 Ortalama Teklif
  70 teklifler
  Beam stock list 6 gün left

  Categorised beam dimensions, in order to keep track of and control inflow and outflow of stock

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Categorised beam dimensions, in order to keep track of and control inflow and outflow of stock

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Create Simple Web Table List with PHP , will give a example , overall you will create a list with table.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  49 teklifler

  Der Händler möchte pro ausgewählter Produkt-Variante ein PDF hinterlegen können. Beim Checkout soll der Kunde zusätzlich per Checkbox die einzelnen PDFs bestätigen müssen. Abschliessend bekommt der Kunde eine Bestellbestätigung in denen diese PDFs angehängt sind. Der Shopbetreiber erstellt eine Produktvariante. Optional kann er dort ein PDF hinzufügen: - Auswahl maximal einer Datei aus der Mediatek - Angabe des Linktextes, zu dem das PDF verlinkt sein soll. Das PDF ist auf der Produktseite nicht sichtbar. Der Kunde legt das Produkt in den Warenkorb. An der Kasse erscheint der Linktext mit verlinktem PDF zu den übrigen Checkboxen wie AGB und Datenschutz (Pflichtfelder) über dem "Zahlungspflichtig bestellen"-Button. Soll...

  €524 (Avg Bid)
  €524 Ortalama Teklif
  39 teklifler

  We have pdf image our restaurant menu in English and Arabic. We need it to be redesigned completely in Illustrator with layers and editable text. We will provide the product photos used in the menu. We also need some changes in the menu which we will communicate once the work is assigned. We will provide the Arabic text if needed.

  €89 (Avg Bid)
  €89 Ortalama Teklif
  80 teklifler

  Hello We would like to gain real emails for email marketing. Further details, could you pls contact me.

  €34 (Avg Bid)
  €34 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  Hi guys, I am looking to have my products designed. Is not a complicated product, has a logo, a piece of text and it has a standard rectangular shape. I will provide the exact specifications of the products, as well as the Logo. I am looking for a creative individual with experience and vision. Thanks,

  €323 (Avg Bid)
  €323 Ortalama Teklif
  99 teklifler

  Hi there, Your task: - Write a description for each of the designs that I will provide to you - The attached pictures contain our signs that will be sold to customers globally - Each description must be 3-4 sentences long Features of our signs: - They will come in multiple colours and 4 sizes - You can adjust brightness with the remote control Our brand voice: - Friendly, creative, fun and playful - Confident, loyal and cheerful - Good energy & good vibes - Family friendly Exact designs will be provided during interview process. You will be expected to provide past examples you've completed in the past. Only apply if you are experienced.

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  63 teklifler

  Hi dear, Please 2000 email addresses of the visitors of the exhibition. Thanks

  €421 (Avg Bid)
  €421 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Lütfen detayları görmek için Kaydolun ya da Giriş Yapın.

  Gizlilik Anlaşması

  Looking for a cold call listing to build up sales pipeline Conditions - Companies must be located in Singapore - Companies with 50 Staffs and above - SME or MNC is fine - Preferably with Person in Charge from the IT (Executive/ Manager), Contact Number and Email Address

  €47 (Avg Bid)
  €47 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Using excel file, find current work (preferred) emails for approx. 150 persons. Create a column in original excel file with new email and a second column with source documentation URL, and provide a word document with new emails separated by semicolons for inserting in an email.

  €73 (Avg Bid)
  €73 Ortalama Teklif
  171 teklifler

  ...full-time role at our large Australian consulting company Health Care Providers Association. Health Care Providers Association are looking to provide a 38 hour a week fixed contract to those who have experience in providing customer support and product delivery. The candidates will be responsible for the product delivery for our Family Day Care Product and Immunisation Product. This includes support throughout the Product’s Lifecycle, including: - Gathering and prioritizing product and customer requirements - Application completion and submission - Product processes/ system processes - Customer Support and Management It is a requirement to have good communication and grammar skills. - You will be provided all of the training. - Long te...

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Hello, Looking to hire someone to help me prep for Product Owner / Product Manager interview. Also looking for Agile, Scrum Product Owner/ Manager coach expert for Training for longer run (price will be discussed separately for long run training ( not included with prep project ). Domain : IT, Digital, Finance, Data and others will work.

  €96 (Avg Bid)
  €96 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Looking for list for email marketing purposes: Must contain First Name, Company Name, Email, Title, Phone Number TITLE : MUST BE OWNER CER OR PRESIDENT (ONLY) WIll buy the list you have in your hand, no sample no business.

  €407 (Avg Bid)
  €407 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  I have 150 name and affiliations in excel for professional health and safety persons in Australia I would like to send a marketing piece to. I need a text file with the current email addresses for as many of these persons as possible. The list is several years old.

  €78 (Avg Bid)
  €78 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Hi, I need someone to help me create a "configuator" on a worpdress. I'm using this but I'm open to any other suggestion. I begin already but I don't have time to do this as it's really time consuming. There are 17 steps. Waiting your propositions. Thanks in advance

  €8 - €101
  Mühürlü
  €8 - €101
  58 teklifler
  Trophy icon Write product description 2 gün left

  Hi everyone. We are looking for a writer that can write a marketing oriented description for a medicinal plant for sale on our website. description Content : - Max 200 words - Country of origin / history - Health benefits and how they act on body - taste and color PLANTE : TURMERIC Please start your reply with "I read" or your messages will not be read. Thank you !

  €29 (Avg Bid)
  Garantili
  €29
  35 girdi

  Looking for someone to teach us how to use the bold product options app on shopify

  €31 (Avg Bid)
  €31 Ortalama Teklif
  28 teklifler