Looking outsource company looking projects looking project işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  309,563 looking outsource company looking projects looking project iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  We are looking for a designer who can design a logo for our new clothing store that we are about to establish.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  logo tasarımı : sizlere eşsiz bi logo tasarlayacağım.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  "3BBtech" isimli şirketimiz için logo tasarımı arıyoruz. Şirketin çalışmaları endüstriyel 3d parça basımı ve makine üretimi üstüne. Logo'nun dinamik, canlı ve teknoloji içerikli olmasını istiyoruz. -3D Printer ile ilgili parçalar içerebilir. -Renk konusunda bir tercihimiz yok. -Tasarım bir yönü olsun, düz yazıdan ibaret olmasın We are looking for a logo design for our company named "3BBtech". The company's work is on industrial 3d part printing and machine production. We want the logo to be dynamic, lively and tech-savvy. It may contain parts related to the -3D Printer. -We have no preference for color. -It has a design aspect, let it not consist of prose Thanks, Te...

  €44 (Avg Bid)
  Garantili
  €44
  74 girdi

  İnşaat şirketimiz için logo tasarımı istiyoruz siyah ve beyaz renk ön planda bulunursa iyi olur.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  34 teklifler

  Merhaba ➹ Jasmin SEO Company, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, şirketinin logosunu güncellemek istiyorum

  €50 (Avg Bid)
  €50 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  Arkadaşlar projemiz müşterilerimizin ürünlerimizi seçmesinde yardımcı olacağı bir yazılımdır, müşteri iş yerimize gelir ve dokunmatik monitör ile kendi ürününü tasarlar. Görselde ve video da detaylı anlatım mevcuttur ...ürünlerimizi seçmesinde yardımcı olacağı bir yazılımdır, müşteri iş yerimize gelir ve dokunmatik monitör ile kendi ürününü tasarlar. Görselde ve video da detaylı anlatım mevcuttur gerçekten yapabilecek arkadaşlar ulaşsınlar. istediğimiz uygulama detaylı video yu izleyebilirsiniz aynısını istiyoruz. Friends are the software to choose our products for our project, the customer comes to our workplace and designs his own product with a touch monitor. The...

  €145 (Avg Bid)
  €145 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Çevrimiçi başvurumuzu (php, laravel, açısal1) ve REACT'e yönlendiren bir refactor alabilen bir ön uç ya da tam yığın adamı arıyoruz. Aradığımız adam eski web sitemizi YALNIZCA geliştiren, sadece makbuzlarımızla veya önerilerimizle, mükemmel kalitede kodlama ve grafiklere sahip mükemmel bir algıya sahip olmalıdır. İyi yazı tipleri, iyi renkler, harika kontrast uygulanmalıdır.

  €453 (Avg Bid)
  €453 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  I'm looking for a seo expert on my website I have 10 words, they need me to upgrade my budget is between 200-500 €

  €280 (Avg Bid)
  €280 Ortalama Teklif
  79 teklifler

  Looking for android memory game designer - Hafiza geliştirici basit grafikli ve basit arayüzlü android oyun tasarlayacak yetenekli bir arkadaş arıyoruz.

  €1349 (Avg Bid)
  €1349 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhaba ➹ Jasmin SEO Company, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €221 (Avg Bid)
  €221 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Şirketim için yeni oluşturulacak yeni bir web sitesine ihtiyacım var. Kurum kültürünü anlayabilecek, bu konuda ayrıntılı ve profesyonel çalışacak arkadaşlara ihtiyacım var. Başvuran adaylar önceki çalışmalarından örnekler göndersinler lütfen I need a new website to be created for my company. I need friends who can understand corporate culture and work in detail and professionally. Applicants must submit samples from their previous work.

  €1666 (Avg Bid)
  €1666 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Güzel görünümlü ve basit görünümlü bir kartvizit yapıyorum

  €20 (Avg Bid)
  €20 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  unity bilen sureci devam eden projemizin kucuk bir kismini biterecek ve yeni projelerde de bize destek olabilecek birisini ariyoruz.

  €353 (Avg Bid)
  €353 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Proje bazlı outsource çalışacak freelance grafikerlere ihtiyaç vardır. İş Tanımı:Çocuk kitabı için Cartoon tasarımları ,Maskot tasarımları,Karakter tasarımları yapı tasarımları yapılacak.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler
  €802 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  TELEFON VE ADRES DEFTERİ, Ad Soyad, Firma adı, Tel, Email, Adres gibi temel bilgilerin yer alacağı, Kullanıcı ve kullanıcı gruplarının olacağı, Birden fazla kritere göre arama yapılan, Arama sonuçlarının paging kullanılarak listeleneceği, Web tabanlı bir telefon ve adres defteri yazılımı talep edilmektedir. Yazılım firmasıyız vakit eksikliği sebebi ile outsource etmeyi düşünüyoruz. Amatör çalışmalar kabul edilmeyecektir. Memnun kalınması durumunda hizmet veren arkadaşla ciddi ve uzun projelerde çalışma imkanımız olacaktır.

  €435 (Avg Bid)
  €435 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  3 slides Printable brochure size A4

  €27 (Avg Bid)
  €27 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Design a Logo for Mind Stone, Software Company'

  €27 / hr (Avg Bid)
  €27 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Önceki projemizle ilgili süregelen çalışmam var 'Logo for a Real Estate company based in Istanbul'

  €27 / hr (Avg Bid)
  €27 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  gayrimenkul şirketimiz için bir logoya ihtiyacımız var.

  €57 (Avg Bid)
  €57 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  XAF & XPO altyapısıyla oluşturduğumuz kütüphanemizle çözüm geliştirme ve proje oluşturmaya outsource olarak destek verecek, proje bazlı çalışacak arkadaşları arıyoruz.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Kamusal alanda yayın yapacağımız ekranlar için kanal ismi arı ekranlar hareketli alanlarda olacaktır. Bu ekranlarda reklam, güncel haberler ve eğlenceli videolar yayınlanacaktır. Kanal ismi için ipuçlarımız."Digital media, Mobil, Moving Media" We are looking for a channel name that will broadcast in puclic space. Some of the screens will be in the moving spaces. There will be advertisings, news and funny videos in those screens. Key words are for this channel: Digital Media, Mobility, Moving Media etc. For more information you can contact with us.

  €27 (Avg Bid)
  Acil
  €27 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  ...yoktur. Haftada bir kaç saat zamanı olup aynı anda birçok proje yürütmeye çalışan kişiler hiç teklif vermesin, ciddi bir projedir. İşe full konsantre olup en kısa sürede işi teslim edebilecek, iş bitirici, vizyoner, fark yaratmayı seven, global çapta projeler geliştirebileceğine inanan, yenilikleri takip edebilen kişi veya kişiler ile çalışmak istiyoruz. Proje outsource olarak teslim edildikten sonraki geliştirme sürecinde outsource olarak, proje içerisinde yada projenin başında alternatif şartlarda yer alma imkanınız olabilir. İşin tesliminden sonraki süreçte devam etmek isteyen kişiler için, üni mezunu, yabancı dil bilen, yurtdışı çıkış engeli olmayan kişiler öncelikl...

  €5785 (Avg Bid)
  €5785 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Merhaba arkadaşlar, , veya gibi outsource reklam ajansı hizmetleri veren uluslararası düzeyde bir web projesi geliştirmek için freelance "Uzman PHP Yazılım Geliştirici" bir arkadaşa ihtiyacımız var. Tasarım PSD halinden, HTML'e dökülecek, PHP yazılım uzmanı arkadaşımız back-end programlamadan sorumlu olacak.

  €2200 (Avg Bid)
  €2200 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Wedding planning, decoration, catering services, seminars, haldi, mehandi, vanues, Hospitality, Any type of program or functions. ( Giving 10 to 20 % commission on final boudget of the program to the employee who bring clients for the company )

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  i need a multivendor application urgently. so if you can make it then bid on it. more information and manuals will provide you we discuss main moments of concept and idea of app. thanks.

  €608 (Avg Bid)
  €608 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  We are a newly established company in Turkey working in Health tourism and Tourism. We need to design a logo and brand identity for the company.

  €83 (Avg Bid)
  €83 Ortalama Teklif
  59 teklifler

  I am looking for Hr recruiter who can handle my profile to post in usa websites create good resume and apply in good positions.

  €7 - €18
  €7 - €18
  0 teklifler

  We have developed an e-commerce website we are looking for a freelancer who can enhance our development

  €294 (Avg Bid)
  €294 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Looking for Elementor expert to create my header menu I have a reference.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  31 teklifler

  Looking for BA who have experience in Banking, finance, Mortgage Domain Good with SQL Documentation Agile methodology

  €81 (Avg Bid)
  €81 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  We need quality content for our websites and blogs. It will be a long-term project for the right person. A good opportunity to build your profession/business. I am going to hire multiple individuals and a team. Native writers are warmly welcome. Please check the following details: * Quality contents that will pass Copyscape * Content needs to be specific and informative * Content needs to be in perfect format with Headers and Paragraphs (SEO Optimized) * You will need to make sure that you added exact and specific information about the topic you are writing for and also you will need to make sure you aren't adding anything which will cause a legal issue for us. (Will describe it to help you understand) * Each content will be around 1000-1500-2500+ Words * No Grammatical error...

  €7 - €13 / hr
  Mühürlü
  €7 - €13 / hr
  30 teklifler
  Blender Projects -- 2 6 gün left
  ONAYLI

  I need someone to complete blender project . Kindly Tell if someone is quite experienced in working with blender.

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  i want a fashion logo for my company simple and elegant

  €300 (Avg Bid)
  €300 Ortalama Teklif
  86 teklifler

  I am looking for someone who is familiar with the basics of prolog programming for writing facts, rules, functions, predicates using SWI-Prolog and is able to write puzzle-solving programming.

  €221 (Avg Bid)
  €221 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Hi. We are looking for someone with expertise in google applications and google drive. The person should be able to: Transfer youtube playlists, chrome settings, playstore apps, etc. from one Google suite (workspace account) to another. Share folders across various accounts in Google drive and do the troubleshooting (Note: Expertise in google drive is a must)

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  i want a fashion logo for my company simple and elegant

  €2941 (Avg Bid)
  €2941 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  We are working on building an MLOps platform. Currently looking for Go Lang developers who can join in immediately and work along with team. Experience in GO Lang is must needed. Experience in building microservices is also required.

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  The company name is Verge Jamaica Limited I need a modern and futuristic logo design the successful applicant will complete a business card and letter head

  €89 (Avg Bid)
  Özellikli Garantili
  €89
  166 girdi

  Content Writer needed for guest blogging, quora answers, and product description. Freelancers can apply. Only serious candidates, please. Interested to hire full-time also because the daily content requirement is a minimum of 3k-4k words. Ready to pay Rs.10k to 15k per month for full-time hire and 20 paise per word for freelancers.

  €83 (Avg Bid)
  €83 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  I have a website that have some dummy content. I want someone to write well defined content that looks good for website. Website is web-development software company. You have to suggest what should write in good manners. You can ask questions that need to write perfect details. Only 5-6 blocks or paragraphs needed i think, rest we can discuss in chat. If you have already done similar work, please share links. Thank you

  €25 / hr (Avg Bid)
  €25 / hr Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Hello, I am looking for three writers who can provide plagiarism-free content. Beginners are welcome as long as they are confident of providing high-quality articles. Articles are mostly between 600-700 words and turn around time will be 2 days. I am looking for trustworthy writers to build a team for a long-term association.

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  38 teklifler
  Membuat company profile 6 gün left
  ONAYLI

  Kami mencari desain grafis berbakat yang dapat membuat PPT, desain, dan konten untuk Pitch Deck/company profile. Kami ingin membuat 10 Compro (jadi harga yang ditawarkan sekitar $25 per compro) Persyaratan yang kami ajukan adalah: 1. Pahami apa yang kita inginkan dan terjemahkan ke dalam desain terbaik. 2. Waktu pengerjaan sekitar seminggu (atau lebih tergantung diskusi) 3. Bersedia menerima revisi Jika Anda tertarik, silakan drop link portofolio terakhir Anda ke posting ini (HARUS) Diutamakan dari Indonesia

  €143 (Avg Bid)
  €143 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Before starting, writing test is required, unlimited access to the tasks, 200+ hours of audio available. 40$ per audio hour, account to the platform is provided by us.

  €20 / hr (Avg Bid)
  Yerel
  €20 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler

  are you from England or do you have british accent,we online school need lots of british accent teachers,especially female teachers who can teach ielts toefl ,kids and teens ,many students are waiting for you,please join us

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello, I'm looking for an expert coder to help me with a few small projects. Most projects will involve debugging existing scripts. Hopefully nothing too big, ideally this will be a long term relationship. Thanks!

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Hello I'm looking for a graphic designer from Phillipines. Task is simple.

  €64 (Avg Bid)
  €64 Ortalama Teklif
  41 teklifler
  Load env in maven projects 6 gün left
  ONAYLI

  Provide a way to change email psw actually embeded in the code

  €152 (Avg Bid)
  €152 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  Trophy icon Company Brochure 6 gün left

  We would like a brochure for our comapny. 8 pages including front and back. Content all avilable on the website. A4 size, printing guides as per below.

  €310 (Avg Bid)
  Özellikli Garantili
  €310
  4 girdi