Looking vietnamese translator işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  229,126 looking vietnamese translator iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €275 (Avg Bid)
  €275 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  İNGİLİZCE TÜRKÇE ÇEVİRİ YAPILACAK

  €11 (Avg Bid)
  €11 Ortalama Teklif
  43 teklifler

  polish translator for my website

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz. I am an expert translator, I want to do your job that requires translator and make it easy

  €237 (Avg Bid)
  €237 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Arkadaşlar projemiz müşterilerimizin ürünlerimizi seçmesinde yardımcı olacağı bir yazılımdır, müşteri iş yerimize gelir ve dokunmatik monitör ile kendi ürününü tasarlar. Görselde ve video da detaylı anlatım mevcuttur gerçekten yapabilecek arkadaşlar ulaşsınlar. istediğimiz uygulama detaylı video yu izleyebilirsiniz aynısını istiyoruz. Friends are the software to choose our products for our project, the customer comes to our workplace and designs his own product with a touch monitor. There is a detailed explanation in the visual and video.

  €155 (Avg Bid)
  €155 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  sadece Türkçe bilen yada Türkiyeden arkadaşlar yazsın lütfen front end kısmı % 70 bitmiş siteme backend, işleri yapılacaktır..php, mysql altyapısı, admin panel ödeme sistemleri ve test aşaması olacaktır.. Fiyat 10.000 TL, ödeme buradn ve aşamalı olacaktır..baştan AVANS isteyenler yazmasın ! süre : 30 gün.. şartları kabul edenler detaylar için yazabilirsiniz..

  €2043 (Avg Bid)
  €2043 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Çevrimiçi başvurumuzu (php, laravel, açısal1) ve REACT'e yönlendiren bir refactor alabilen bir ön uç ya da tam yığın adamı arıyoruz. Aradığımız adam eski web sitemizi YALNIZCA geliştiren, sadece makbuzlarımızla veya önerilerimizle, mükemmel kalitede kodlama ve grafiklere sahip mükemmel bir algıya sahip olmalıdır. İyi yazı tipleri, iyi renkler, harika kontrast uygulanmalıdır.

  €483 (Avg Bid)
  €483 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  I'm looking for a seo expert on my website I have 10 words, they need me to upgrade my budget is between 200-500 €

  €299 (Avg Bid)
  €299 Ortalama Teklif
  79 teklifler

  Looking for android memory game designer - Hafiza geliştirici basit grafikli ve basit arayüzlü android oyun tasarlayacak yetenekli bir arkadaş arıyoruz.

  €1441 (Avg Bid)
  €1441 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  I dont know English and want working without any language problems.. Bütçe max 500 $.. bundan fazla teklifleri siliyorum…Fiyata az demeyin, Bu bir deneme işidir, sırada 30 a yakın yapılacak projem var, lütfen iyice okuyup süre ve fiyat tekliflerinizi verin… dating sitesi yapılacak, örnek : Mahnem.ru.. çalışma yapısı olarak buna benzeyecek ama tasarım vereceğim örneğe göre değişecek, standart bir arkadaşlık sitesinde olması gerekenler olacak, bazı şeyleri, çıkarılıp bazı fonksiyonlar eklenecek.. yazılım 0 dan php ve mysql.. ssl olacak, responsive mobile…hazır script veya wordpress kabul etmiyorum...sadece diller için ve bazı standart şeyler için hazır kodlar ve api ler kullanılabilir, isteklerime gö...

  €494 (Avg Bid)
  Özellikli
  €494 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  interested in only freelancers can speak Turkish but without a translator.. arkadaşlık sitesi php mysql web sitesi responsive...script yada wordpress istemiyorum...Bütçe 300-500 $ ... site standart arkadaşlık siteleri gibi olup ilaveten bazı fonksiyonlar var, detaylı bir admin panel yapılacak... SÜRE : İşin süresi 2-3 ay + beta testi 15 gün, ÖDEME : 3 aşamada her aşama tamamlandığında ödeme yapılacak.. baştan AVANS verilmez…açılacak demo hesabından çalışmaları anlık takip etmek en önemli şartım... bu isteklerimizi karşılayacak olanlardan Fiyat ve Süre tekliflerini bekliyoruz…

  €476 (Avg Bid)
  €476 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Rusya, Ukrayna vs pazarlarına hakim, çok iyi Türkçe ve Rusça bilen ( tercihen Türk, Azeri olabilir ) yazılımcı arıyorum….1 ana site ve bağlı birkaç zincir site anahtar teslimi yapılacak, ayrıca Rus ve Ukrayna pazarlarında reklam, ilan ve SEO işlerinide takip edilecek…Bu iş bitiminde APP yapımı işide ayrıca verilecektir… SÜRE : İşin süresi 3-4 ay + beta testi 15 gün, iş 4 aşamada yapılacak.. ÖDEME : 4 aşamada her ay o aşama tamamlandığında ödeme yapılacak.. baştan AVANS verilmez… Lütfen ilanı dikkatlice okuyun, YARIM BİR YAZILIMIN kimsenin işine yaramayacağını düşünerek Yukarıdaki şart ve isteklerimizi karşılayacak olanlardan Fiyat ve Süre tekliflerinizi bekliyoruz…

  €2365 (Avg Bid)
  €2365 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Güzel görünümlü ve basit görünümlü bir kartvizit yapıyorum

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  unity bilen sureci devam eden projemizin kucuk bir kismini biterecek ve yeni projelerde de bize destek olabilecek birisini ariyoruz.

  €378 (Avg Bid)
  €378 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  €857 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Kamusal alanda yayın yapacağımız ekranlar için kanal ismi arı ekranlar hareketli alanlarda olacaktır. Bu ekranlarda reklam, güncel haberler ve eğlenceli videolar yayınlanacaktır. Kanal ismi için ipuçlarımız."Digital media, Mobil, Moving Media" We are looking for a channel name that will broadcast in puclic space. Some of the screens will be in the moving spaces. There will be advertisings, news and funny videos in those screens. Key words are for this channel: Digital Media, Mobility, Moving Media etc. For more information you can contact with us.

  €29 (Avg Bid)
  Acil
  €29 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I need a translator who can make a translation from English to Turkish. The article is about chemistry and it's about 30 pages. Deadline: 15th of February. Kimya alanında yaklaşık 30 sayfalık bir makaleyi İngilizceden Türkçeye çevirecek bir tercüman arıyorum. Ayın 15'i çevirinin teslimi için son tarih.

  €85 (Avg Bid)
  €85 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Sultanahmet'te hizmet vermekte olan seyahat acentamızın şu an İngilizce olarak yayın yapmakta olan web sitesinin sayfalarından bazılarını resmi dilde Çince'ye çevirebilecek arkadaşlar arıyoruz. We are a travel agency located in Sultanahmet. We are looking for a translator who will be able to translate some pages of our English website into formal Chinese.

  €277 (Avg Bid)
  €277 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  translation of sketch scenarios from turkish to english Sample text (about 15 similar texts are available) • bir hastanenin (otel girişi gibi) giriş kapısında bir bekleme kürsüsü var ve burda bir vale bekliyor. Valenin önünde bir ekran var. bizim vale ekranı görünüyor. Vale kafasını kaldırıp bakınca bir araba yanaşıyor, taglerin dizili olduğu anahtarlık dolabından bir tag alıyor ve anahtarlığını çıkarıyor tagden. • Bu sırada tag e bir zoom yapılıyor tag, anahtarlık ve bir Numara plakası var. plakadaki 143 yazısına bir zoom yapılıyor. Vale bu yapıyı ikiye ayırıyor. Bir tarafta bir kanca ve 143 nolu plaka, diğer tarafta bir halkaya takılı plaka ve bu halka da bizim tag2e takılı. • Bir tane adam arabasıyla hastane önüne...

  €284 (Avg Bid)
  €284 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Partner aranıyor. Güzel elleri, geniş omuzları, seksi boynu ve bebeksi yüze sahip erkek aranıyor. Tercihen masumiyet ve zeka aranmaktadır. İş tanımı: Fransız-Türk karışımı, koca popolu taş hatuna arkadaşlık, ve sevgi göstermek, yatak partneri olmak.

  €189 / hr (Avg Bid)
  €189 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Bula! I'm currently looking for travel content writer from Fiji! Please send me your portfolio if you are keen :)

  €37 (Avg Bid)
  €37 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Looking for fashion writing bloggers to create more fashion clothing articles for me, about women, if suitable, will work on a long-term basis, will require 40 articles per month, and can only pay up to $8 per article, but the premise is required Write an article for me first to see if I can work together for a long time, and only pay $8 for the first article.

  €13 (Avg Bid)
  €13 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Ukraine strategy lucrative translator for Ukraine language to English only Ukraine language

  €250 (Avg Bid)
  €250 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I am looking to hire musicians to covers several popular songs. The song should feature vocals and the usage of one acoustic instrument, either piano or guitar. Very simple recordings. If this goes well, we may need many more.

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Looking for a ghost writer who can write my text

  €37 (Avg Bid)
  €37 Ortalama Teklif
  62 teklifler

  Please include some previous websites you have completed The client already has an old Shopify website setup, so previous content can be used and already has products uploaded. Please include your total price in your proposal alongside the text "I UNDERSTOOD" Thanks!

  €47 / hr (Avg Bid)
  €47 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Some pods are failing due to different reasons, pods need to be in a running state

  €16 (Avg Bid)
  €16 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Looking for NFT design 6 gün left
  ONAYLI

  Looking for NFT design better online the NFT already help me to design good design we could sell we will online China market

  €21 / hr (Avg Bid)
  €21 / hr Ortalama Teklif
  35 teklifler

  Hi I am looking for wordpress developer to build my website for education purpose.

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  49 teklifler

  Hello everyone, I am a CTO of small web dev team with 4 members. We have rich skills in developing websites and blockchain applications with 4~5 years of experience. Currently we are going to expand our clients and looking for Japanese clients or companies in Japan with developers' or brokers' help. We hope we will work remotely. We will share our benefits and would like to develop our relationship for a long term. Regards....

  €531 (Avg Bid)
  €531 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Hello freelancer... Im looking for Pfsens networking firewall expert Network Administrator I want him to set up my network via remote desktop. I want him to make some of the network IP addresses automatically using a VPN based on my provider which is OpenVPN which I install from the marketplace Amazon. All you need to do is. 1. Setup the pfense VPN client and specific IP on the network will automatically be connected to VPN traffic. 2. You will make the VPN server serve user local port 80 which means when the client is connected to the VPN the client port 80 is automatically serving on VPN basically it will use the VPN IP address and serve port 80 on the client that connected to the VPN If you are able to do that, we will be a long-term relationship partner you will be my bu...

  €119 (Avg Bid)
  €119 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  I’m looking for an Egyptian patent agent to file a patent application in Egypt

  €24 / hr (Avg Bid)
  €24 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  !!!Please only bid if you have a ready made code source you own!!!! looking for a dating app system i have an existing project which includes the video calling and few other things video calling part must be moved to the new project. system with details 2. google ads 3. user feed newsfeed ui / ux credit purchase / coin to android / ios store.

  €402 (Avg Bid)
  €402 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  We are a cryptocurrency payments company looking for a packaged solution for content and illustrations to create top-notch content for our website's blog will be long term and posts average around 1000. 2 illustrations per posts.4posts per week.AI-generated / plagiarized content/article rotation , will not be accepted. Payment is made after checking the content with Copyscape. Content Requirements: a certain understanding of cryptocurrency , or the traditional payment industry to conduct in-depth research on industry-related topics and develop original content. 3. Make sure the content is consistent and free of errors. 4. Do keyword research and use SEO best practices to drive traffic to our blog. 5. Create compelling headlines

  €49 / hr (Avg Bid)
  €49 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  We need a German native to translate (English to German) a few phrases each month for us.

  €20 / hr (Avg Bid)
  €20 / hr Ortalama Teklif
  16 teklifler
  English to French 6 gün left
  ONAYLI

  I need a English to French translator. Who can translate my article. Google and machine translation not allow. Thanks!

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  32 teklifler

  I'm looking for someone good at web development specially in MERN stack (react, node, express, mongoDB) to edit, fix and improve my code which is about a simple bank application that can do transactions, transaction history, take loans, savings.

  €170 (Avg Bid)
  €170 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  I have some documents. I need a translation from English into Hebrew. Please bid native Hebrew translator.

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  I am needing a logo for a project for a dog park bar restaurant. This can be a badge or text only or both with an icon. The name of project is " Dawg Yard" A badge style logo might a good idea, just an idea ? Example concepts:

  €38 (Avg Bid)
  Garantili
  €38
  64 girdi

  looking for a mobile app developer , who can develop andriod and ios app

  €679 (Avg Bid)
  €679 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Translate a ppt document to the German language . Total Pages 15 pages. Average 40-60 words per pages. Translator preferable know some mechanical engineering background.

  €65 (Avg Bid)
  €65 Ortalama Teklif
  50 teklifler

  Hi every one I am looking new Freelancer for My Team for various Data entry Works who like to join my team Please Place Your Bids Thank You

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  124 teklifler

  Hello, We are looking for a web developer who can help us set up an E-Commerce Shop and Application for it. We are a small retail outlet with many customers and in order to widen our reach, we want to create a website from which our customers across the country can shop our items. we want some creative people who can create a masterpiece of our choice that will match our vision. we welcome even fresher and newbies, to put an offer. The Mentioned price is tentative it can change with our ideas,input and creativity, and our vision.

  €105 (Avg Bid)
  €105 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Profesional Translation of .properties files and review of DE a FR translations. We are a website and we want to translate our website to the following languages: German (Austria) (We already have the files in this language, but we want a review for Austria. Dutch (Belgium) Du....properties files and review of DE a FR translations. We are a website and we want to translate our website to the following languages: German (Austria) (We already have the files in this language, but we want a review for Austria. Dutch (Belgium) Dutch (Netherlands) Czech Greek Portuguese Polish Turkish Chinese(Taiwan) Japanes South Korean We want a profesional translation, you can use a translator, but a human review should be implement on every translation. We would like a review of our DE and IT tr...

  €857 (Avg Bid)
  €857 Ortalama Teklif
  46 teklifler

  hello, i'm looking for web ui designer, i sell a brand strategy & visual identity service

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  47 teklifler

  I'm looking for an experienced virtual assistant to help with marketing. *I want my books promoted to gain sales *The right candidate must be fluent in writing, reading and speaking English. *I’m looking for someone who is a professional, reliable, good communicator and will make sure to do a top-quality job. *This is a long-term job *please send me your cover letter

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Looking for a person who is familiar with the google my business interface who can help me post pictures, add in services and create a google website

  €108 (Avg Bid)
  €108 Ortalama Teklif
  89 teklifler

  I need to turn my document into something that looks professional, the information in the document is a survey of a commercial vessel.

  €167 (Avg Bid)
  €167 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  We are going to integrate Trading API with current our backend. backend is Django Rest API so if you have rich experience with Django Rest API and Trading tech, it will be good. if you are confident about this, please apply for this job and write Django + Trading on the top of the proposal.

  €524 (Avg Bid)
  €524 Ortalama Teklif
  52 teklifler