Looking web content writers işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  473,474 looking web content writers iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  İşte yapmak istediğimiz çalışmalardan bir örnek "en iyi dik duruş korsesi" ona websitemizden " bilgilenal" bakabilirsiniz. Daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin.

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Bloğum için metin yazarları arıyorum. Sağlık, Ev ve Yaşam ile ilgili yaklaşık 2000 kelimelik gönderilere ihtiyacım var. İşte yapmak istediğim çalışmalardan bir örnek daha fazla bilgi için diğer gönderilere bakmaktan çekinmeyin. Lütfen teklifinizi bana bildirin.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €285 (Avg Bid)
  €285 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €285 (Avg Bid)
  €285 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba eTranslators, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €279 (Avg Bid)
  €279 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, Umarim iyisinizdir. Proje bazli calisacagimiz , icerik ureten arkadaslara ihtiyacimiz blunuyor. Surekli projeler icin , lutfen iletisime geciniz. Tesekkurler, Volkan NOTE : ONLY TURKISH CITIZENS

  €15 (Avg Bid)
  €15 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello, I want to have an e-commerce website. People who want to write articles and people who want to buy articles will become members of this site. The authors will determine the price themselves. The employer will choose the writers according to these prices. They will be able to send messages to each other, but it will be forbidden to send information such as phone number and e-mail during the message and it will be detected. Just like fiverr. com. Authors and buyers will become members of the site. Buyers who want to buy articles. They give some information about the article's name, what the article will be about, and select to authors. Authors are people who write articles. They give information about themselves. The authors will determine the price themselves. Fo...

  €4679 (Avg Bid)
  €4679 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Geçiş yaptığımız site - Bu, adresine gecirilmelidir. Mevcut magento sitelerinin tüm tasarımı, shop sitesinde çalışmalıdır.

  €295 - €886
  €295 - €886
  0 teklifler

  Arkadaşlar projemiz müşterilerimizin ürünlerimizi seçmesinde yardımcı olacağı bir yazılımdır, müşteri iş yerimize gelir ve dokunmatik monitör ile kendi ürününü tasarlar. Görselde ve video da detaylı anlatım mevcuttur gerçekten yapabilecek arkadaşlar ulaşsınlar. istediğimiz uygulama detaylı video yu izleyebilirsiniz aynısını istiyoruz. Friends are the software to choose our products for our project, the customer comes to our workplace and designs his own product with a touch monitor. There is a detailed explanation in the visual and video.

  €161 (Avg Bid)
  €161 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Çevrimiçi başvurumuzu (php, laravel, açısal1) ve REACT'e yönlendiren bir refactor alabilen bir ön uç ya da tam yığın adamı arıyoruz. Aradığımız adam eski web sitemizi YALNIZCA geliştiren, sadece makbuzlarımızla veya önerilerimizle, mükemmel kalitede kodlama ve grafiklere sahip mükemmel bir algıya sahip olmalıdır. İyi yazı tipleri, iyi renkler, harika kontrast uygulanmalıdır.

  €501 (Avg Bid)
  €501 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  I'm looking for a seo expert on my website I have 10 words, they need me to upgrade my budget is between 200-500 €

  €310 (Avg Bid)
  €310 Ortalama Teklif
  79 teklifler

  Looking for android memory game designer - Hafiza geliştirici basit grafikli ve basit arayüzlü android oyun tasarlayacak yetenekli bir arkadaş arıyoruz.

  €1494 (Avg Bid)
  €1494 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Güzel görünümlü ve basit görünümlü bir kartvizit yapıyorum

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Content and design will be made for our Wordpress website.

  €172 (Avg Bid)
  €172 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  unity bilen sureci devam eden projemizin kucuk bir kismini biterecek ve yeni projelerde de bize destek olabilecek birisini ariyoruz.

  €391 (Avg Bid)
  €391 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  €889 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler. Merhabalar, ben Aslıhan Aslan lisans öğrencisiyim iş arıyorum projenizle ilgimi çekti sizinle çalışmak istiyorum. internette cok vakit geçiriyorum , bu yüzen Haftada 40 saat çalışabilirim sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. proje konusunda beni bigilendirmenizi rica ederim. En kısa zaman sizden bigi bekliyorum saygılar...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba Writers Forum, profilinizi fark ettim ve size projemi teklif etmek isterim. İstediğiniz ayrıntıyı sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €10 (Avg Bid)
  €10 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Size 20-30 tane kategori veriyor olacağım. Bu verdiğim kategorilerin herbiri için 40-50 kelimelik 25'er tane fal yazacaksınız. Örneğin 16-23 yaş arası sevgilisi olmayan kişiye göre, 24-35 yaş arası evli kişiye göre, 24-35 yaş arası özel sektör çalışanına kariyer ile alakalı.. Totalde 600 civarı 50 kelimelik fal yazmanız gerekecek her biri 40-50 kelimelik.

  €206 (Avg Bid)
  €206 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  sitelerle alakalı yazılar içerikler hazırlamak

  €579 (Avg Bid)
  €579 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Ulusal bir peynir markası için peynirli yemek tarifleri yazacak bir arkadaş arıyoruz. Her bir yazı ortalama 300 kelime ve SEO uyumlu olmalı. Makale başına 10 $ ödeme yapılacaktır ve haftada 3-5 makale yazılmasını bekliyoruz.

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Metin yazari ariyorum, deneyimli , yaratici. Cv sini bana Mail ile gonderebilecek ve referans saglayabilecekler basvursun lutfen. Ciddi anlamda Metin yazarina ihtiyacimiz var. 230 kelimelik kisa yazi. Iki tarafta memnun kalirsa, daha yapilacak baska dosyalarda var. Yeni kurulmakta olan bir kurum icin.. Eğer, kendinizi kanitladiginiz projelere imza attıysanız , sizinle çalışmak isteriz..

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Kamusal alanda yayın yapacağımız ekranlar için kanal ismi arı ekranlar hareketli alanlarda olacaktır. Bu ekranlarda reklam, güncel haberler ve eğlenceli videolar yayınlanacaktır. Kanal ismi için ipuçlarımız."Digital media, Mobil, Moving Media" We are looking for a channel name that will broadcast in puclic space. Some of the screens will be in the moving spaces. There will be advertisings, news and funny videos in those screens. Key words are for this channel: Digital Media, Mobility, Moving Media etc. For more information you can contact with us.

  €30 (Avg Bid)
  Acil
  €30 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Kullanıcıların belirleyeceği kriterlere göre önceden belirlenmiş oranlarda fiyat hesaplama yaparak içerik siparişi vermelerini, projeleriyle ilgili yazarlarla görüşebilmelerini, payu-paypal ile ödeme alabilmelerini sağlayan bir içerik sipariş pazaryeri-sistemi oluşturmak istiyorum. Ör:

  €4201 (Avg Bid)
  €4201 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Arkadaşlar selam, Finans içerikli bir videonun alt yazısının İngilizce'den Türkçe'ye çevrilmesi gerekiyor. Word count 1770..Bütçem sınırlı, çeviriden memnun kalirsam daha fazlası da gelecektir. Lütfen başvurunuz ile beraber ekli dosyayı da çevirip gönderiniz. Çevirinin kelime kelime değil, anlamını kaybetmeden Türkçe'de anlaşılabilir olması gerekiyor. Çevirinin kontrolünü ben yapacağım.. Alt yazı olduğu için bazı yerler tam olarak bir anlam ifade etmeyebilir, elinizden gelenin en iyisini yapmanız yeterli olur, gerekli düzenlemeleri ben yapacağım. İşi verdikten sonra bir gün içerisinde teslim edilmesi gerekiyor. Finans bilginiz olması faydanıza o...

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Dear All, This project is for someone who can copy existing content from a web site to its new designed version which is Joomla-based. Sorry, but only Turkish bidders, please. The ones located in Ankara will be given the priority. Content will be copied, but needs some artistic touch as well. While copying the content, side menus, image galleries, etc. will be properly created and adjusted. We don't know number of pages; but we expect that it is less than 100. Waiting for your bids for 100 pages, copying content and arranging them in Joomla, creating the web site structure, etc. Good luck. --- Herkese merhaba, Proje mevcut bir web sitesi içeriğinin, Joomla tabanlı yeni tasarımına kopyalanmasını içerir. Sadece...

  €151 (Avg Bid)
  €151 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Looking for a NLP expert 6 gün left
  ONAYLI

  Hi I'm looking for Natural language processing expert who has knowledge of latest ML models like DIET, Bi-directional LSTM etc. Task is related to ingredient parsing. Thanks

  €115 (Avg Bid)
  €115 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Looking for Amazon FBA Whole seller account handler.

  €8093 (Avg Bid)
  €8093 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  Looking for Amazon FBA Whole seller account handler.

  €8196 (Avg Bid)
  €8196 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  I'm looking for a android/ios app developer. I've a my project, but it has a trouble for app + metamask(wallet apps) connection. Metamask, Trustwallet, and experience with other crypto payment integrations would be a plus. Please write an answer on the top of your bid: 2+8-3 Please review the scheme attached to understand the flow We need an engineer with strong expertise, not just a developer who knows something about blockchain :) A possibility for long-term cooperation, since the project is big and we would like to build trusted long-term relationships. Happy bidding!

  €2340 (Avg Bid)
  €2340 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  Hello, I am looking for a Developer who is very good at Drupal, and PHP.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler

  Hi! We're looking to hire someone smart and amazing who can help us repurpose our content for our social media brand. You will * Take a ton of video footage (that we have) and turn them into TikTok / IG Reels YouTube shorts. * Use my estore as a way to create social content (Buy now, Shop, Sale), * Convert my video content into text and create social reminder posts. * Keep content on the content calendar for the social media team to post and respond to. News, You will be creating the content. Not posting. Just the words and videos and our team will post and manage.

  €1135 (Avg Bid)
  €1135 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Hi! We're looking to hire someone smart and amazing who can help us repurpose our content for our social media brand. You will * Take a ton of video footage (that we have) and turn them into TikTok / IG Reels YouTube shorts. * Use my estore as a way to create social content (Buy now, Shop, Sale), * Convert my video content into text and create social reminder posts. * Keep content on the content calendar for the social media team to post and respond to. News, You will be creating the content. Not posting. Just the words and videos and our team will post and manage.

  €1472 - €2943
  Özellikli Acil Mühürlü
  €1472 - €2943
  23 teklifler

  I need to promote my website and telegram channel by youtube video. So I need a good youtuber who has own channel with minimum 30k Subscribers. The tasks for this job are as follows- 1. Create a nice and attractive video for my website or channel 2. Post it on your own channel (and better if you try to promote the video a bit but this is optional) Please only contact who can meet the above requirements.

  €489 (Avg Bid)
  €489 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  All the accounts will be forwarded to the first account on the list. List needs to be in this format in a .txt file: account:password Budget is around $20 and up to $250 depending how aged are the accounts.

  €29 - €245
  Mühürlü
  €29 - €245
  9 teklifler

  I'm after a good blockchain developer who has react experience to help me with a Web3 integration issue I am having. I already have the NFT site on an EVM network. I'm guessing it should be easy for a more experienced developer. I will share the details with the right candidate.

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Looking for fresh candidates who like to work in the CasinoIndustry. no previous experience is requested and training is provided. attach your photos when apply.

  €1717 (Avg Bid)
  €1717 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  We are creating a series of courses in Back-End Web development for a client. Your role would be to write the source content for the course. There is another SME so we would divide up the work. He might get you to work on assessments and quizzes and other assets that make up the course. It is a big project, working with experts, project managers, instructional designers, graphic designers, etc….. the course would end up on a platform like Udemy or Coursera or Pluralsight. If you are Django expert, you need to go through exam. After that, you can work with me closely. Must have: Fluent English skills. Django Expertise. Please don't hesitate to contact me.

  €1074 (Avg Bid)
  €1074 Ortalama Teklif
  56 teklifler

  I'm looking for operator system that runs Mac linux and windows applications and games and I wanted to look really professional and windows and mac looking at once a computer which runs both windows and mac and Linux software and Android.

  €183 (Avg Bid)
  €183 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Looking for marketing analyst to help me with my marketing sheet

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Hi I'm looking for an expert that can setup my Semrush account for my website so that all semrush ideas, keywords, competitor and suggestions can come in for improvement. I've done it myself already a bit but like to have more done.

  €32 (Avg Bid)
  €32 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  I got a website now: I need a few website modifications needed on my website for final changes. Webhooks Integrations Here are the list of events that happen on the website and webhook endpoints along with the data that needs to be sent with each: Provider Registration - - fname, lname, email, phone Provider Bank Details provided - - fname, lname, email, phone Provider Listed their 1st house - - fname, lname, email, phone Seeker Registration - - fname, lname, email, phone Seeker Adds a Payment Method - - fname, lname, email, phone, payment_method Seeker signed up for 'Boost your Credit' - - fname, lname, email, phone When any of these events occur, it is a matter of sending an HTTP POST request to the respective url's, along with the data listed alongside each. O...

  €159 (Avg Bid)
  €159 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  A brief about project - email campaign for MLEU(Manufacturing, Logistics, Energy and Utilities) vertical by world leading software engineering company

  €284 (Avg Bid)
  €284 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Require full stack developer Require skillset Stronger knowledge of node js stronger knowledge of SQL query writing Hands-on experience on Handlerbar js

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Newly formed company. I have the domains ready, and would like to build a website (with content such about company, services, etc..) Also need a linkedin page created with content etc..

  €234 (Avg Bid)
  €234 Ortalama Teklif
  83 teklifler

  The successful candidate will be interacting with consumers, educating them on services we offer, while asking questions to see if we can help them. All training is provided to the right candidate. ESSENTIAL DUTIES AND RESPONSIBILITIES include the following, but are not limited to: Communicate with individuals primarily via inbound or outbound calls (no cold calling!), email. Understand and educate consumers on their rights and how we may be able to help them

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  19 teklifler

  I have a marketing agency providing services in these areas: Social Media Ads, Video Marketing, Website Design I have list of prospects and need someone to call and set up appointments. I don’t want a robot reading a script. I wan't someone who can think outside of the box and help the business succeed. Looking for an individual to build long term work relationship with the ability to follow instructions, motivated, team player.

  €24 / hr (Avg Bid)
  €24 / hr Ortalama Teklif
  20 teklifler